در حال حاضر کسب درآمد از اینترنت یکی از راحت ترین کسب درآمد های این دوره است. اگر معنی سلبریتی را بدانید حتما متوججه شده اید که افراد زیادی هستند که توانستند راه و روش این کار را پیدا کنند و با کمی خلاقیت از این فضای مجازی درآمد های زیادی را کسب کنند. در جواب این سوال که سلبریتی کیست می توان گفت یکی از بهترین سلبریتی های ایرانی یکی از این افراد محمد امین کریم پور است که توانسته با راه اندازی پیج اینستاگرام خود ماهیانه درآمد زیادی را از آن خود کند که در ادامه در مورد این سلبریتی معروف با شما صحبت می کنیم. امیدواریم که تا انتها همراه ما باشید.

محمد امین کریم پور کیست

محمد امین کریم پور کیست

محمد امین کریم پور در هفتمین روز مرداد سال ۱۳۷۳ به دنیا آمده است. او در محله اکباتان تهران متولد شده است ولی پدر او اهل شهر دامغان استان سمنان و مادر او اهل شمال است. او تحصیلات خود را در رشته ی برق الکترونیک به پایان رسانده و توانسته مدرک لیسانس خود را از دانشگاه علمی کاربردی بگیرد. یکی از علاقه مندی های محمد امین کریم پور فوتبال است و او طرفدار پر و پا قرص تیم پرسپولیس است.

شروع فعالیت این سلبریتی در فیسبوک

محمد امین کریم پور از زمانی که اکانت فیسبوک خود را راه‌اندازی کرد حدود ۵ هزار فالوور داشت که عکس ها و ویدیوهایی با محتوای طنز را با فالوور هایش به اشتراک می گذاشت ولی در آن زمان تمام فعالیت هایش به صورت فان و تفنن بود. بعد از مدتی محمد امین تصمیم گرفت که فعالیت خود را به صورت خیلی جدی تر در اینستاگرام ادامه دهد. او اینستاگرام را به خاطر این انتخاب کرد چون افراد زیادی در کشور ایران در این شبکه ی اجتماعی حضور دارند.

بعد از به وجود آوردن اکانت اینستاگرام خود شروع به ساخته ویدیوهایی کرد و این ویدیوها را همزمان در اکانت اینستاگرام و فیس بوک خود به نمایش می‌گذاشت. این سلبریتی می‌گوید که بعد از این که پیج اینستاگرام خود را راه اندازی کردم و چند ویدیو در آن به صورت پست به اشتراک گذاشتم متوجه بازخورد بالای این ویدیوها شدم و بعد از آن بود که تصمیم گرفتم به صورت خیلی جدی و حرفه‌ای این کار را ادامه دهم.

او می‌گوید یکی از اتفاقاتی که در موفقیت من تاثیر بسیاری داشت ظهور دابسمش بود. بعد از این که دابسمش بسیار در بین مردم جا افتاد محمد امین کریم پور شروع به ضبط دابسمش های جذاب کرد و متوجه بازخورد عالی آن در بین مردم شد. او کار خود را تا جای ادامه داد که در حال حاضر برای هر تبلیغ خود حدود ۵ الی ۱۰ میلیون تومان هزینه دریافت می کند البته او برای تبلیغ هایش وقت بسیار می گذارد و برای هر تبلیغ داستان سازی می کند و خودش این سناریو را بازی می کند. در کل او تبلیغاتش را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

به گفته خود محمد امین کریم پور درآمد ماهانه ا‌و از راه تبلیغات چیزی حدود ۲۰ تا ۶۰ میلیون تومان درآمد است. یکی دیگر از کار هایی که این سلبریتی انجام داده است برگزاری تئاتر “سه تا گرامیرا” است که این تئاتر با استقبال زیاد مردم روبرو شد.این تئاتر که در تالار اریکه برگزار شد در سال ۱۳۹۶ روی صحنه رفت و محتوای طنز داشت.

همانطور که گفته شد استقبال از این تئاتر به قدری زیاد بود که حدود ۲۸ بار به اجرا در امد و از این ۲۸ اجرا حدود ۵۰۰ میلیون فروش نصیب تیم این نمایش شد. یکی از مسائلی که این اینستاگرامر در مصاحبه ی خود با سایت های خبری اعلام کرد این بود که به هر قیمتی هر تبلیغی را قبول نمی کند. او اعلام کرد که برای انتخابات شورای شهر پیشنهاد خیلی خوبی داشته است ولی او وارد مسائل سیاسی نمی شود و این پیشنهاد را رد کرده است.

محمد امین کریم پور و همسرش

محمد امین کریم پور و همسرش

سوالی که ذهن همه را به خود درگیر کرده است این است که زن محمد امین کریم پور کیست؟ مدتی پیش او یک عکس در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که حاکی از ازدواج او بود ولی درباره اینکه همسر او کیست اطلاعاتی در دست نیست. اینگونه گفته می شود که او با دختر یکی از وزیران وقت ازدواج کرده است و مدت زیادی از عقد ان ها نگذشت که یک کلیپ از عروسی ان ها منتشر شد که در ان کلیپ دوستان محمد امین در کنارش عروسی او را جشن گرفته بودند و از این کلیپ این گونه برداشت می شد که جشن عروسی او بسیار لاکچری و بزرگ برگزار شده بود.

آهنگ محمد امین کریم پور مستانه

آهنگ محمد امین کریم پور مستانه

این اینستاگرامر به دنیای خوانندگی هم وارد شده است و یک آهنگ به نام مستانه را ضبط کرده است که بسیار مورد توجه همگان قرار گرفت است. این آهنگ اولین و تنها آهنگ خوانده شده توسط محمد امین است که استقبال زیادی نیز از سوی هوادارانش را به همراه داشت..

ماشین محمد امین کریم پور

محمد امین کریم پور تا با حال کلیپ های زیادی درباره ماشین ساخته است که جذابیت زیادی دارد. خود او یک ماشین سطح بالا دارد و به گفته ی خودش اولین اولویت او بعد از ماشین خرید خانه است.

درامد محمد امین کریم پور چثدر است؟

همانطور که در قبل هم اشاره کردیم محمد امین کریم پور با پذیرش تبلیغات اینستاگرامی و ساخت کلیپ برای این تبلیغات برای خود درامد زایی می کند او ماهانه از تبلیغات پیج اش از ۲۰ میلیون تا ۶۰ میلیون درآمد دارد. هزینه ی هر تبلیغ او برای هر پست در پیج او چیزی حدود ۵ تا ۱۰ میلیون است که با وجود این درآمد بالا او از سطح زندگی خوبی بر خوردار است.

هزینه تبلیغات پیج محمد امین کریم پور

هزینه تبلیغات پیج محمد امین کریم پور

با توجه به تعداد بالای فالور پیج محمد امین مسلما هزینه ی پست و استوری او در پیج اش مبلغ بالایی است. مخصوصا اگر این تبلیغ به صورت فیلنامه نوشته شود و کارگردانی شود هزینه ای حدود ۵ میلیون تا ۱۰ میلیون را دارد. او در ماه چیزی حدود ۴ تا ۸ تبلیغ را انجام می دهد و حدود ۲۰ تا ۶۰ میلیون درامد او از این تبلیغات است. برای مشاهده آمار اینستاگرام محمد امین کریم پور از این لینک استفاده کنید.

سوالات متداول

محمد امین کریم پور کیست؟

محمد امین متولد تهران است و در سال ۱۳۷۳ به دنیا امده است پدر او سمنانی و مادرش شمالی است. او لیسانس برق الکترونیک دارد و در دوران دبیرستان بود که وارد فیس بوک شد و او فعالیت خود را به صورت تفننی شروع کرد ولی از همان ابتدا حدود ۵ هزار تا فالوور داشت. و کم کم با راه اندازی پیج اینستاگرامش رفته رفته به شهرت او اضافه شد و الان به عنوان یک فرد خلاق که در زمینه ی طنز بازی می کند در اینستاگرام شناخته می شود.

اینستاگرام کریم پور چه وضعیتی دارد؟

اینستاگرام محمد امین فعالیت بسیار خوبی دارد و در حال حاضر حدود ۵ میلیون فالوور جذب کرده است. محمد امین در پیج خود تا به حال ۲۳۵ پست به اشتراک گذاشته است و اکثر کارهای او در مایه ی طنز است. بازخود اینستاگرام او بسیار بالا است و جزو پیج های تاثیر گذار است.

کریم پور تا به حال چه آهنگ هایی را خوانده است؟

محمد امین تا به حال ی‌ اهنگ خوانده است و این اهنگ بسیار سرو صدا به پا کرد.

درآمد محمد امین از اینستاگرام خود در ماه چقدر است؟

به گفته ی خود محمد امین، او در ماه حدود ۶۰ میلیون درامد از اینستاگرام خود دارد و این درامد با توجه به تعداد معرفی های او در هر ماه مقداری نوسان دارد و کم یا زیاد می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]