آندره آغاسی یک تنیس‌ باز آمریکایی ارمنی تبار می‌ باشد که تا به اکنون افتخارات زیادی را کسب کرده است.

 • در صورت تمایل به شرط بندی تنیس کافی است روی “ورود به وب سایت کلیک کنید.
آندره آغاسی کیست؟

آندره آغاسی کیست؟

در بیوگرافی آندره آغاسی آمده است که او متولد ۲۹ آوریل ۱۹۷۰ می باشد، او یک تنیس‌ باز آمریکایی ارمنی تبار است. او یکی از پرافتخار ترین و مشهور ترین قهرمانان تنیس جهان است. او از سن ۱۶ سالگی وارد مسابقات حرفه‌ ای شده است. بهتر است که بدانید آندره اواخر سال ۲۰۰۶ اعلام بازنشستگی کرد. او یکی از شش بازیکنی است که به همه گرند اسلم‌ های تنیس دست یافته‌ است.

عکس های آندره آغاسی را در کجا ببینیم؟

اگر طرفدار آندره هستید و تمایل دارید تا عکس های متعددی از این تنیس باز معروف را مشاهده کنید، می توانید به شبکه‌ های مجازی آندره مراجعه نمایید. هم چنین علاوه بر شبکه‌ های مجازی او اگر به اینترنت مراجعه کنید، نیز می‌ توانید عکس‌ های جالبی از آندره را مشاهده کنید.

هم چنین علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با ثروت آندره آغاسی، آغاسی در ایران، وزن آندره، آندره و همسرش، پدر آندره و یا حتی به جستجوی آموزش تنیس توسط آندره، دانلود کتاب آشکار آندره آغاسی، راجرر فدرر بپردازید.

رقیب این تنیسور کیست؟

رقیب این تنیسور کیست؟

این تنیس باز معروف تا به اکنون رقیب های متعددی داشته است، البته از معروف ترین آن ها می توان به پیت سمپراس اشاره کرد.

آدرس پیج اینستاگرام آندره آغاسی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های کاربردی است که این روز ها اکثر مردم در آن به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل ورزشکاران نیز می‌ باشد. باید افزود که امروزه او اینستا را به یک پل ارتباط قوی بین خود و طرفدارانش تبدیل کرده است.

حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این بازیکن را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی جستجو کنید.

علت محبوبیت این ورزشکار

آندره یک تنیس باز حرفه ای بازنشسته است که به دلیل سبک بازی قوی و هوشمندانه اش شناخته شده و به محبوبیت زیادی رسیده است.

ملیت این تنیسور

او یک تنیس‌ باز آمریکایی ارمنی تبار می‌ باشد و متولد لاس وگاس، نوادا است.

همسر آندره آغاسی کیست؟

او تا کنون دو بار ازدواج کرده‌ است، همسر اول آندره بروک شیلدز نام داشت و همسر فعلی او اشتفی گراف است که از او صاحب یک پسر و یک دختر می باشد.

آندره آغاسی از تنیس خداحافظی کرده است؟

آندره آغاسی از تنیس خداحافظی کرده است؟

بهتر است بدانید که آندره که به عنوان یکی از برترین و برجسته‌ ترین بازیکنان تنیس در سراسر جهان شناخته می‌ شد. در اواخر سال ۲۰۰۶ اعلام بازنشستگی کرد که این موضوع بسیار جنجال آفرین شد و باعث ناراحتی خیلی از طرفداران این تنیسور مشهور و هم چنین اهالی ورزش تنیس گردید. حال بیان شده است که دلیل خداحافظی این تنیسور پرافتخار مصدومیت او و کمردرد شدیدش بوده است.

درآمد این تنیسور در دوران حرفه ای اش چقدر بوده است؟

بهتر است بدانید که این تنیسور مشهور سال‌ های نسبتاً طولانی در ورزش تنیس مشغول به فعالیت بوده است. حال او در طول این سال ها از طریق ورزش تنیس توانسته بود یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد. گفتنی است با این که در طول دوران فعالیت آندره در مورد میزان درآمد دقیق این تنیسور مشهور اطلاعاتی در دسترس نبوده است. اما با این حال مدتی قبل برخی از مجلات معتبر ثروت او را بیش از ۱۴۵ میلیون دلار تخمین زدند.

در همین سو این موضوع را هم باید افزود با این که آندره آغاسی سال‌ های نسبتاً طولانی است که در ورزش تنیس خود را بازنشست کرده است. اما هنوز هم نام این تنیسور مشهور در لیست برجسته‌ ترین و موفق‌ ترین تنیسورهای سراسر جهان مشاهده می‌ شود. هم چنین با توجه به ثروتی که او از طریق ورزش تنیس به دست آورده است. این روزها نام او در لیست ثروتمند ترین تنیسورهای سراسر جهان نیز مشاهده می‌ شود. در نهایت ناگفته نماند که هنوز هم خیلی از بازیکنان تنیس روش و سبک بازی آندره آغاسی را الگوی خود قرار داده اند. چرا که به نظر آن ها آندره برترین تنیسور سطح جهان می باشد.

این بازیکن چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این بازیکن چه افتخاراتی کسب کرده است؟

در مدت بیش از دو دهه حضور در سطح اول رقابت‌ های جهانی به ۶۰ عنوان قهرمانی مانند ۸ گرند اسلم، ۳ جام دیویس و مدال طلای المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا دست یافت که از جمله مهم ترین افتخارات او به شمار می روند.

ماجرای آندره آغاسی و ایران

گفتنی است که مدتی قبل مرد شماره یک تنیس جهان یعنی آندره آغاسی در یکی از گفتگوهای خود به کشور ایران اشاره کرد. این تنیسور مشهور در این گفتگو بیان کرد: پدرم آدم سختگیری بود. او زمانی به آمریکا آمده بود هیچ چیز نداشت و زبان هم نمی دانست. هم چنین در ادامه صحبت های خود خاطرنشان شد: پدرم آدم زحمتکش اما سختگیری بود. پدرم از ایران آمده بود به آمریکا و هیچ چیز از فرهنگ اینجا (آمریکا) نمی دانست.

حال با توجه به این که آندره در این مصاحبه در مورد ایران و پدرش به صحبت پرداخته بود. به همین دلیل این مصاحبه او از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و پس از آن آندره در میان مردم ایران در کانون توجهات قرار گرفت. حال در صورت تمایل می‌ توانید این مصاحبه کامل را در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 1. آندره آغاسی کیست؟

  آندره آغاسی یک تنیس‌ باز آمریکایی ارمنی تبار است.

 2. آندره آغاسی در چه سالی اعلام بازنشستگی کرد؟

  آندره در سال ۲۰۰۶ اعلام بازنشستگی کرد.

 3. آندره آغاسی متولد چه سالی است؟

  او متولد ۲۹ آوریل ۱۹۷۰ است.

 4. همسر فعلی آندره آغاسی کیست؟

  همسر فعلی او اشتفی گراف است که از او صاحب یک دختر و یک پسر می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]