قصد داریم تا در این مقاله در ارتباط با یکی از بهترین پوکر باز های زن که توانسته است در مدت کوتاهی به موفقیت ها و برج های بسیار زیادی برسد یعنی آنی دوک مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم امیدواریم که بتوانیم  نظر شما را به این مقاله جلب کنیم.

آنی دوک پوکر باز

آنی دوک پوکر باز

آنی یکی از معروف ترین پوکر بازهای زن تاریخ جهان بوده که توانسته است با بازی حرفه ای و همچنین کمک به افراد نیازمند و خیریه ها با استفاده از درآمدی که از بازی پوکر به دست می آورد به شهرت بسیار زیادی در بین طرفداران و علاقه مندان به این بازی یعنی پوکر برسد. وی هم در کازینو و هم در سایت پوکر حرف های زیادی برای زدن دارد که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

آنی یکی از کاربلد ترین و حرفه ای ترین پوکر باز های زن جهان می باشد که یکی از تفاوت های بسیار خوب او با سایر پوکر بازان حرفه ای اهدای جوایز و درآمد های به دست آمده ی او به مراکز خریه و همچنین افرادنیازمند و مستمند و کمک های بی مضایقه ی او به این افراد می باشد که نظر منتقدان و همچنین مجله های زیادی را با این کارش به عنوان یک پوکر باز حرفه ای به خود جلب کرد.

زندگینامه آنی دوک

زندگینامه آنی دوک

آنی لدرر معروف به آنی متولد سیزدهم ماه سپتامبر سال هزار و نهصد و شصت و پنج در کلمبیا می باشد. نام آنی قبل از ازدواجش با بن دوک آنی لدرر بوده که بعد از این ازدواج با نام آنی دوک شهرت یافت.

انی دوک در خانواده ای چهار نفره و با موقعیت تحصیلی و مالی کاملا معمولی بزرگ شده است.برادر آنی یعنی هاوارد لدرر یکی از حرفه ای ترین و محبوب ترین پوکر باز های سرشناس در سطح جهانی بود و خواهر آنی یعنی کیتی یکی از سرشناس ترین نویسندگان کلمبیایی بوده که موفق به نوشتن و منتشر کردن چندین کتاب در رابطه با بازی پوکر شد.

در واقع می توان گفت که استعداد و علاقه به بازی پوکر در خانوادهی آنی موج می زند به گونه ای که آنی و خواهر و برادرش از سنین پایین و کودکی علاقه ی خود را با بازی کردن کارت های مختلف و بازی هایی همانند پوکر نشان داده بودند.

در رابطه با تحصیلات آنی دوک باید گفت که او دارای دو مدرک انگیلسی و روانشناسی از دانشگاه کلمبیا می باشد که بعد از مدتی وارد دانشگاه پنسیلوانیا شده و اقدام به تحصیل و گرفتن مدرک دکترای روانشناسی بورس تحصیلی کرد.

اگر بیوگرافی آنی را که یک پوکر باز حرفه ای به شمار می رود مطالعه کنید می بینید که فکر او در سراسر زندگی خود مشغول افراد نیازمند بوده و سعی در کمک به این افراد و خیریه ها با واریز پول هایی که از بازی پوکر به دست می آورد کرده است.

شهرت آنی دوک برای چیست

شهرت آنی دوک علاوه بر فعالیت های او در عرصه ی بازی پوکر و حرفه ای بودن او در این رشته بیشتر به دلیل کمک های مالی و روحی بی مضایقه ی او به افراد نیازمند و مستمند و همچنین خیریه ها می باشد چرا که او یکی ازحرفه ای ترین و مشهور ترین پوکر باز های تاریخ جهان بوده و توانسته بود از این طریق درآمد های بسیار زیادی را کسب کند علاوه بر این، او با توجه به رشته ی تحصیلی اش یک روانشناس بوده و می توانست کمک های زیادی به روح و روان افراد بیمار و حتی نا امید و نیازمند بکند.

شهرت آنی دوک برای چیست

کتاب آنی دوک

آنی دوک که علاوه بر حرفه ای بودن در عرصه ی پوکر یک روانشناس بسیار موفق نیز بود توانست با نوشتن و پس از آن منتشر کردن چندین کتاب در رابطه با پوکر و روانشناسی که تلفیق بسیار جالبی از موفقیت های او بود نظر طرف داران و همچنین پوکر بازان و منتقدان بسیاری را به خود جلب کرد.

خیریه و کمک های مالی Annie Duke

آنی دوک که بر خلاف سایر افراد و پوکر بازان وجدانی بیدار در رابطه با سایر هم نوعان و هم وطنان خود داشت بعد از کسب قهرمانی های متوالی و متعدد دست به ارسال کمک های مالی خود به خیریه ها و افراد نیازمند زد که نظر مجلات و خبرگزاری های بسیاری را به خاطر این کارهای بشر دوستانه ی او، به خود جلب کرد.

آنی دوک قهرمان پوکر زنان

آنی که از دوران کوکی علاقهی بسیار زیادی به عرصه ی بازی پوکر داشت و همچنین در خانواده ای پوکر باز با موفقیت های بسیار زیاد متولد شده و بزرگ شده بود توانست با تلاش های بسیار جدی و همچنین تمرین های بسیار زیاد  در عرصه ی پوکر به موفقیت های زیادی برسد به طوری که به یکی از ده زن برتر پوکر باز تاریخ جهان تبدیل شد.

عکس های آنی دوک

آنی با توجه به کسب موفقیت های بسیار زیاد در عرصه ی پوکر، به عنوان یک پوکر باز حرفه ای توانست موفق به نوشتن چند کتاب در ارتباط آموزش بازی پوکر آن و سپس منتشر کردن این کتاب ها شد. برد های آنی در بازی پوکر بسیار زیاد بوده و این باعث کمک به نوشتن این کتاب ها توسط او شد.

تورمنت ها و مسابقات این پوکر باز

آنی دوک به علت حرفه ای بودن در این بازی موفق به کسب برد های بسیار در تورنمنت ها و مسابقات پوکر شد. آنی در فینال پوکر موفق به کسب جایگاه شانزدهم فینال های نقدی این تورنمنت شد با اینکه سومین فرزندش را نه ماهه باردار بود و به عنوان دومین زنی که به فینال این مسابقات توانسته بود برسد معرفی شد.

درامد آنی دوک

آنی علاوه بر اینکه با موفقیت در رشته تحصیلی اصلی خود یعنی روانشناسی توانسته بود به درآمد هایی برسد، درآمد های بسیار بیشتری را از طریق کسب موفقیت و برد در بازی پوکر به دست می آورد.

سوالات متداول

  1. آنی متولد چه سالی است؟

    او متولد سال ۱۹۶۵ می باشد.

  2. آنی در خانواده ای چند نفره بزرگ شده است؟

    او در خانواده ای چهار نفر با یک خواهر و یک برادر بزرگ شده است.

  3.  <mark>آنی </mark>در فینال پوکر موفق به کسب جایگاه چندم فینال های نقدی این تورنمنت شد؟

    او در فینال پوکر موفق به کسب جایگاه شانزدهم فینال های نقدی این تورنمنت شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]