آنتونلا روکوتسو یکی از شناخته شده ترین مدل های زن شناخته شده در دنیای فوتبال می باشد. او تا کنون حاشیه های متعددی داشته است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت و مطرح ترین آن ها را عنوان خواهیم کرد. این شخص زن مسی بازیکن مطرح و محبوب دنیای فوتبال می باشد که او نیز تا کنون حواشی بسیار زیادی داشته است.

 • اگر علاقه مند به ثبت پیش بینی در ورزش فوتبال هستید، می توانید از طریق مقاله آموزش شرط بندی فوتبال بهترین آموزش ها را ببینید و با ثبت پیش بینی های درست سود های میلیونی کسب کنید.
آنتونلا روکوتسو کیست؟

آنتونلا روکوتسو کیست؟

آنتونلا روکوتسو همسر لیونل مسی بازیکن مطرح و محبوب دنیای فوتبال است که در تاریخ ۲۶ فوریه ۱۹۸۸ در کشور آرژانتین به دنیا آمده است. باید بدانید او از مدل های زن خارجی است و در روزاریو این کشور متولد شده است و هم اکنون ۳۴ ساله است. او مدت طولانی از دوران زندگی خود را در کشور آرژانتین زندگی کرده است.

اما باید گفت که او مدت بسیار زیادی را نیز در کشور اسپانیا همراه همسر و فرزندان خود زندگی کرده است. در ادامه در مورد زندگی شخصی این فرد و همچنین حواشی پیرامون آن صحبت خواهیم کرد.

تحصیلات و حرفه‌ های آنتونلا روکوتسو

تحصیلات و حرفه‌ های آنتونلا روکوتسو

آنتونلا روکوتسو، پیش از اینکه به چهره‌ ای مشهور در دنیای مد و اینستاگرام تبدیل شود، در آرژانتین به مطالعه دندانپزشکی پرداخته است. زن مسی، در حال حاضر، علاوه بر تبلیغات مدلینگ، نقش مهمی به عنوان همتای و حامی همیشگی همسرش، لیونل مسی، ایفا می‌ کند. هرچند بیشتر به خاطر فعالیت‌ های مدلینگ و اجتماعی‌ اش شناخته شده، ولی آنتونلا نیز بارها در پروژه‌ های خیریه و حمایتی دیده شده است که نشان‌ دهنده تعهد و اراده‌ اش به کمک به دیگران است.

واکنش همسر لیونل مسی به جدایی از بارسلونا

واکنش همسر لیونل مسی به جدایی از بارسلونا

لیونل مسی، پس از یک عمر افتخارات در کمپ نو، حالا به سوی افق‌ های جدیدی می‌ رود تا در پایتخت فرانسه، فوتبالش را نمایش بدهد. مراسم وداع با این افسانه فوتبال، حالتی همچون یک فیلم محزون و دلربا داشت. مسی و آنتونلا روکوتسو، پس از دیدن عکس‌ ها و خاطرات، قادر به صحبت کردن نبودند و اشک‌ های شان مانع از صحبت شد. این حس، نه تنها در او بلکه در دل‌ های میلیون‌ ها هوادار بارسلونایی نقش بسته بود.

چند ساعت بعد، آنتونلا زن مسی، در صفحه‌ شخصی اینستاگرامش پستی منتشر کرد و گفت چگونه می‌ توان خاطرات ژرف و گسترده‌ بارسلونا را در چند جمله خلاصه کرد؟ هر کجا باشیم، قلب ما یکی است و همیشه به دنبال فردای بهتر هستیم .

سه فرزند کوچک آنتونلا روکوتسو، تیاگو، متئو و چیرو هم در کنار مادر و پدرشان در این مراسم شرکت کرده بودند و چشم‌ های شان نیز پر از احساس و حسرت بود. بارسلونا برای آن ها مثل یک خانه‌ بزرگ و گرم بوده است و حالا باید در پاریس جای جدیدی را ساخت. در پایان، جمله‌ جذاب خواهر نیمار رافائلا سانتوس زیر این پست، اطمینان داد که پاریس، شهر عشق، قلب مسی را جذب خود خواهد کرد، او نوشته بود که به شهر ما خوش آمدید.

آنتونلا روکوتسو چه نسبتی با لئو مسی دارد؟

آنتونلا روکوتسو چه نسبتی با لئو مسی دارد؟

آنتونلا روکوتسو و لیونل مسی که هر دو ملیتی آرژانتینی دارند از سنین کودکی خود با یکدیگر آشنایی داشته اند و به نوعی به یکدیگر علاقه مند شده اند. آن ها در طول تمام این سال ها رابطه دوستانه و صمیمی خود را با یکدیگر حفظ کردند و در رسانه های مختلف در مورد این دو نفر حاشیه ها و صحبت های مختلفی مطرح بود.

این دو نفر در سال ۲۰۱۷ تصمیم خود مبنی بر ازدواج رسمی با یکدیگر را گرفتند و مراسم خود را در این سال برگزار کردند. این زوج هم اکنون دارای سه فرزند می باشند که در سال های ۲۰۱۲ ،۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ متولد شده اند.

مراسم ازدواج آنتونلا روکوتسو و لیونل مسی

عروسی او و آنتونلا روکوتسو، زن مسی، یک مراسم باشکوه در شهر خوشان روزاریو بود. این مراسم، که ستارگانی چون پیکه، شکیرا، سوارز، و نیمار را به خود جذب کرده بود، نمادی از عشق، دوستی و حمایت بی‌ پایان بود. آنتونلا در لباسی شاهکار از طراح معروف اسپانیایی، روزا کلارا، بسیار درخشنده و زیبا شده بود.

نحوه آشنایی آنتونلا روکوتسو و لیونل مسی

نحوه آشنایی آنتونلا روکوتسو و لیونل مسی

لیونل و آنتونلا روکوتسو، در کودکی در خیابان های شهر خود به بازی می پرداختند و از همان زمان با هم رابطه ای دوستانه ای داشتند. این دوستی، نه تنها به خاطر محله‌ ای بود که در آن زندگی می‌ کردند، بلکه به خاطر پیوند های خونی و دوستی که بین خانواده‌ های شان وجود داشت. لوکاس اسکاگلیا، که نه تنها بهترین دوست مسی بلکه عموی آنتونلا نیز بود، نقشی مهم در ارتباط نزدیک این دو داشت.

با گذر زمان، شراره‌ های دوستی میان آن ها، به شعله‌ های عشق تبدیل شد. علی رغم فشارهای زیاد و حرفه‌ ای مسی و تلاش‌ های آنتونلا، زن مسی در مسیر تحصیلاتش، عشقشان نه تنها ضعیف نشد، بلکه روز به روز محکم‌ تر و عمیق‌ تر شد، تا اینکه با یک مراسم عروسی به اوج خود رسید.

این عشق، که ریشه‌ هایش در گذشته و خاطرات مشترک دو خانواده داشت، امروزه آن ها را به یکی از معروف‌ ترین و دوست‌ داشتنی‌ ترین زوج‌ های جهان ورزش و سلبریتی‌ ها تبدیل کرده است. این داستان، نه تنها نشان‌ دهنده قدرت عشق است، بلکه یادآور اهمیت روابط عمیق و پایدار در زندگی است.

عکس های زن مسی را در کجا مشاهده کنیم؟

جهت تماشای عکس های این شخص که از کراش های خارجی است؛ شما می‌ توانید از طریق گزینه های مختلفی اقدام کنید که راجع به آن ها صحبت خواهیم کرد. در دسترس ترین و آسان ترین گزینه موجود موتور جستجوی گوگل است که می توانید به راحتی و با جستجوی نام مد نظر خود عکس های متعددی از این شخص را مشاهده کنید.

این چهره‌ در صفحه اینستاگرامی خود نیز تا کنون عکس های بسیاری را از خودش منتشر کرده است و به اشتراک گذاشته است. علاوه بر این همچنین در صفحات اینستاگرامی و سایت های مختلف مرتبط با برند هایی که این شخص با آن ها همکاری داشته است نیز می توانید عکس های متعددی را مشاهده کنید.

شغل این فرد چیست؟

شغل این فرد چیست؟

همان طور که در بین مطالب به صورت کلی در این مورد صحبت کردیم این شخص در سال ۲۰۱۶ با قرار دادی تبلیغاتی با یک برند رسما فعالیت خود در زمینه مدلینگ را آغاز کرده است. او از جمله مدل های معروف و مطرح و همچنین محبوب آرژانتینی محسوب می شود که از سال ۲۰۱۶ به بعد فعالیت های بسیاری را در این حرفه داشته است.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

این شخص تا کنون حواشی متعددی داشته است که باید گفت که بیشتر این حواشی در ارتباط با همسر او و حوزه فعالیت همسرش است. لیونل مسی که از بازیکنان مطرح و شناخته شده فوتبال می باشد به سبب فعالیت خود تا کنون حاشیه های متعددی را داشته است. از جمله حاشیه های مطرح پیرامون این خانواده و زوج می توان به جدایی مسی از تیم بارسلونا اسپانیا و پیوستن او به تیم فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه اشاره کرد. این جدایی سبب ایجاد حاشیه ها و مسائل مختلفی شد.

آنتونلا روکوتسو کجا زندگی می کند؟

آنتونلا روکوتسو سال های بسیار زیادی به علت حضور مسی در تیم فوتبال بارسلونا در کشور اسپانیا زندگی کرده است. اما ظاهراً در حالی حاضر به صورت موقت در کشور فرانسه زندگی می کند. البته باید مطرح کرد که این شخص مدت بسیار زیادی را در کشور محل تولد خود زندگی کرده است.

آغاز کار مدلینگ آنتونلا روکوزیو

آغاز کار مدلینگ آنتونلا روکوزیو

زندگی آنتونلا روکوتسو با گذر از مرز های آرژانتین و ورود به دنیای پر جنب و جوش بارسلونا، یک تحول بزرگ را تجربه کرد. این تغییر منظره، فرصت‌ های جدیدی را در مسیر حرفه‌ ای او به وجود آورد، زیرا او مصمم بود تا نه تنها به عنوان همسر ستاره فوتبال، لیونل مسی شناخته شود بلکه یک هویت عمومی مستقل برای خودش نیز ایجاد کند.

آنتونلا با بهره‌ گیری از زیبایی خیره‌ کننده و جذابیت طبیعی خود، به صنعت مد وارد شد. سبک منحصر به فرد و طرز تعاملش با دوربین و مخاطبان، او را از دیگر مدل‌ ها متمایز کرد و به سرعت در این صنعت به شهرت رسید.

آنتونلا روکوتسو نه تنها موفق شد در کمپین‌ های تبلیغاتی برای محصولات متنوع حضور یابد، بلکه به مرور زمان قراردادی با آژانس مدلینگ برجسته آرژانتینی به نام ریکی سارکانی نیز امضا کرد. این توافقنامه، که در نوامبر ۲۰۱۶ از طریق پستی در اینستاگرام اعلام شد، یک گام بزرگ در محکم شدن جایگاه حرفه‌ ای او به‌ شمار آمد.

استعداد و جذابیت آنتونلا توجه‌ ها را از حوزه مد به سمت بازیگری جلب کرد. پیشنهادهای متعددی برای بازی در فیلم‌ های مختلف به او داده شد و او نیز با پذیرفتن برخی از این پیشنهاد‌ها، در چند پروژه سینمایی به نمایش گذاشت که هنر بازیگری او نیز همچون مدلینگ دارای جذابیت و قدرت ابراز است. این تجربیات جدید، زن مسی را به یک چهره چند بعدی در دنیای سرگرمی تبدیل کرد، کسی که توانایی های گوناگون خود را فراتر از حوزه‌ ای محدود به نمایش می‌ گذارد.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

نشانی صفحه اینستاگرام این مدل مطرح antonelaroccazzo می باشد که دارای تعداد دنبال کنندگان بسیار زیادی است. او در صفحه اینستاگرامی خود دارای ۱۹ میلیون نفر دنبال کننده می باشد. او تا کنون در صفحه اینستاگرامی خود ۶۵۱ پست را منتشر کرده است.

فرزندان لئو و آنتونیو

فرزندان لئو و آنتونیو

لئو و آنتونلا روکوتسو در سال ۲۰۱۲ با ورود تیاگو به جهان، جشن تازه‌ ای در زندگی‌ شان داشتند. سپس در ۲۰۱۵، شادی آن ها با تولد پسر دوم‌ شان، متئو، دو چندان شد و در سال ۲۰۱۸، کیورو نیز به عنوان سومین عضو خانواده به آن ها پیوست.

این زوج هم‌ اکنون با سه فرزند خوشبختانه زندگی می‌ کنند. آنتونیا با توجه عمیق به امور خانوادگی، لحظات مختلف خانواده‌ اش را با دنیا از طریق شبکه‌ های اجتماعی به اشتراک می‌ گذارد. همچنین، وی به شکل فعال و پشتیبانی در مراسم و رویدادهای همسرش، لئو، حضور دارد. به ویژه، پس از قهرمانی بارسلونا در لیگ فوتبال، آنتونیا یک جشن ویژه برای جشن گرفتن موفقیت‌ های همسرش ترتیب داد.

درآمد آنتونلا روکوتسو چقدر است؟

درآمد آنتونلا روکوتسو چقدر است؟

آنتونلا روکوتسو در بسیاری از زمینه های مختلف مشغول به فعالیت می باشد که این زمینه ها گاهی بسیار با یکدیگر متفاوت هستند. این شخص و همسرش دارای ثروت بسیار زیادی هستند که به همین علت در زمینه های مختلفی سرمایه گذاری انجام داده اند.

به همین علت نمی توان گفت که میزان درآمد این شخص چه قدر است اما باید گفت که او درآمد بسیار خوب و بالایی را کسب می کند. او علاوه بر کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری های انجام داده، از طریق فعالیت در زمینه مد نیز درآمد کسب می کند.

آنتونلا روکوتسو چگونه معروف شد؟

آنتونلا روکوتسو سال های زیادی است که معروف شده است که دلیل این شهرت عوامل مختلفی است که در این قسمت در مورد این دلایل صحبت خواهیم کرد. روکوتسو که سال های زیادی است به عنوانِ نامزد لیونل مسی مطرح شده است و بیشتر افراد فوتبال دوست با این شخص آشنایی داشته اند.

یعنی باید گفت که او در بین فوتبال دوستان معروف و مشهور بود اما اکنون افراد بسیاری این شخص را می شناسند که دلیل دیگری برای این امر می توان مطرح کرد. این شخص از مدل های مطرح حوزه مد می باشد که حدود ۶ سال است که در این حوزه فعالیت می کند و به همین سبب بین علاقه مندان به مد نیز مطرح شده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آنتونلا روکوتسو در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

  آنتونلا روکوتسو از سال ۲۰۱۶ فعالیت خودش را در زمینه مد آغاز کرده است و مدت ۶ سال است که در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کند.

 2. نشانی صفحه اینستاگرام آنتونلا روکوتسو چه می باشد؟

  نشانی صفحه اینستاگرام این مدل مطرح antonelaroccazzo است که ۱۹ میلیون نفر دنبال کننده دارد.

 3. آیا آنتونلا روکوتسو و لیونل مسی دارای فرزند هستند؟

  آنتونلا روکوتسو و لیونل مسی دارای ۳ فرزند پسر هستند که نام آن ها تیاگو، ماتئو و چیرو می باشند. این فرزندان در سال های ۲۰۱۲،۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ متولد شده اند.

 4. آنتونلا روکوتسو در چه کشوری زندگی می کند؟

  آنتونلا روکوتسو مدت زمان زیادی است که در کشور اسپانیا زندگی کرده است اما اکنون به مدت یک سال است که ظاهرا در کشور فرانسه زندگی می کند.

https://mohtava2022.work/wp-admin/post.php?post=663&action=edit
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]