آرین بهاری یکی از خوانندگان ایرانی و عضو گروه پازل بند است که از سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را در این گروه آغاز کرده است. در این مقاله به معرفی جزئیات بیوگرافی و فعالیت های هنری وی در عرصه موسیقی خواهیم پرداخت.

آرین بهاری کیست؟

آرین بهاری کیست؟

آرین بهاری یکی از خوانندگان پاپ ایرانی می باشد. وی علاوه بر فعالیت در خوانندگی در حوزه تنظیم کنندگی نیز مهارت هایی دارد و فعالیت می کند. در رابطه با تاریخ متولد شدن ایشان باید بگوییم که آقای بهاری در تاریخ بیست و نهم مرداد ماه سال یک هزار و سیصد و هفتاد چشم به جهان گشوده است و در حال حاضر نیز خوشبختانه در قید حیات قرار دارند. محل تولد و همچنین سکونت ایشان نیز شهر تهران در کشور عزیزمان ایران می باشد.

با توجه به آن چه از منابع خبری و گزارشات ثبت شده است، گفته شده است که آرین بهاری، این خواننده محبوب در ابتدای فعالیتش در حوزه موسیقی و خوانندگی، به صورت غیر مجاز و در خفا نقش خود را ایفا می کرد. اما پس از گذشت مدت ها در سال هزار و سیصد و نود هجری شمسی بود که با فردی به نام علی رهبری آشنا شد. بهاری و علی رهبری پس از آشنایی شان به یکدیگر تصمیم گرفتند که گروهی را در حوزه موسیقی و خوانندگی تأسیس نمایند.

این گونه شد که سرانجام گروه موسیقی و خوانندگی را تحت عنوان پازل باند را با همکاری یکدیگر تأسیس نمودند. گروه پازل باند گروه بسیار معروف و محبوب و مشهوری است که طرفداران زیادی در کشور ایران دارد. ناگفته نماند که عنوان پازل باند به پیشنهاد جناب آقای آرین بهاری بر روی این گروه موسیقی نهاده شده است. این گروه موسیقی معروف و محبوب در تاریخ شهریور ماه سال هزار و سیصد و نود هجری شمسی فعالیت خود را آغاز نمود. پازل باند دارای همین دو عضو اصلی می باشد. آقای آرین بهاری و علی رهبری دو عضو اصلی این گروه به حساب می آید. علی رهبری به عنوان خواننده این گروه و آرین بهاری علاوه بر خوانندگی، تنظیم کنندگی آثار این گروه محبوب را به عهده گرفته است. ناگفته نماند که فردی به نام مهران عباسی نیز در این گروه حضور داشته است که بعد ها بنا به دلایلی از این گروه جدا شده است. در رابطه با ساز آرین بهاری نیز باید بگوییم که ساز تخصصی که آرین از آن استفاده می کند، پیانو می باشد.

عکس های آرین بهاری را در کجا ببینیم؟

آرین بهاری خواننده و تنظیم کننده محبوب گروه پازل بند، طرفداران بسیار زیادی را در کشور عزیز من ایران دارا می باشد. طرفداران این خواننده محبوب قطعا علاقه مند به دسترسی به تصاویر این خواننده عزیز می باشند. تصاویر و یا ویدئو های آرین بهاری خواننده معروف و محبوب را می توان با سرچی ساده در اینترنت و یا شبکه های اجتماعی مختلف دیگر یافت.

شبکه های اجتماعی مختلف و اپلیکیشن های مختلف همچون تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و فیسبوک و همچنین سایت های خبری مختلف و مربوط به حوزه موسیقی، انبوهی از تصاویر آرین بهاری و همچنین اعضای دیگر گروه محبوب و معروف پازل بند را دارا می باشند. برای یافتن تصاویر وی فقط کافی است که به قسمت جستجو گر شبکه اجتماعی اینستاگرام بروید و نام و نام خانوادگی وی را به زبان انگلیسی جستجو نمائیم.

حرکت دیگری نیز می توان به کار گرفت، این می باشد که می توانیم در قسمت جستجوی اینستاگرام، در ابتدا هشتگ را تایپ کنیم و پس از آن نام آرین و بعد از خط فاصله یا آندر لاین نام خانوادگی ایشان یعنی بهاری را تایپ نمائیم. در این هنگام انبوهی از تصاویر و ویدئو ها و موزیک ویدئو های مختلف از آثار وی یعنی همان آهنگ های وی روی صفحه بالا می آید. به طور کلی یافتن تصاویر این خواننده محبوب و دوست داشتنی کار چندان سختی نیست.

آدرس پیج اینستاگرام آرین بهاری چیست؟

آدرس صفحه اینستاگرام آرین بهاری، یکی از اعضای گروه پازل بند را می توان از طریق اینترنت و سایت های معتبر یافت. علاوه بر آن شیوه راحت و آسان و معقول تر این است که نام و نام خانوادگی ایشان را به زبان انگلیسی در قسمت جستجو گر اینستاگرام، سرچ کرد. با توجه به آن که صفحه اینستاگرام آرین بهاری دارای تیک آبی می باشد.تفکیک صفحه اصلی وی از دیگر صفحه ها راحت است.

صفحه اینستاگرام این خواننده محبوب و معروف دارای بیش از دویست و چهل هزار تا دنبال کننده یا به زبان عامیانه فالوئر می باشد. فالوئینگ های آرین بهاری یا همان کسانی که او در صفحه اینستاگرامش دنبال می کنند نیز دویست و پنجاه و یک نفر می باشند.

از افراد معروفی که او در صفحه اینستاگرامش دنبال می کند، می توان به علی لهراسبی، محمد علیزاده، گروه امو باند، بردیا بهادر، شهاب رمضان، رضا ملک زاده، کامیار، احسان روزبهانی، امیر عباس گلاب، مرحوم علی انصاریان، علیرضا طلیسچی، علی حسنی، امیرحسین صادقی، پدرام پالیز، فرزاد فرخ، فردین ناجی، جواد خواجوی، مهران عباسی، علی یاسینی، مهدی دارابی، حامد برادران، سعید عزت الهی، مهدی جهانی، رضا پرستش، سینا درخشنده، علی ثابت، معین راهبر، محسن یگانه اشاره کرد.

آرین بهاری در صفحه اینستاگرام خود تعداد چهل و هشت پست با محتوای تصویر و ویدئو را برای دنبال کنندگان و هواداران خود به اشتراک گذاشته است. گویا وی پست های قبلی خود را پاک کرده است.

چه حاشیه هایی برای آرین بهاری به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای آرین بهاری به وجود آمد؟

آرین بهاری به طور کل حاشیه های خاصی را در طول فعالیت هنری اش در عرصه موسیقی نداشته اند. به جز آن حاشیه و شایعه های معمولی مثل ازدواج و مرگ و زندگی خصوصی که این موارد برای هر سلبریتی در سرتاسر جهان طبیعی است و اتفاق نادری نیست. این شایعه و حواشی معمولا از سمت و سوی کسانی که دوست ندارند این افراد موفق شوند، درست می شود و در میان تمامی مردم پخش می شود.

از جمله حواشی آرین بهاری که می توان به آن اشاره کرد مربوط به این می شود که برخی از کسانی که تحمل دیدن موفقیت و محبوب شدن این خواننده معروف را ندارند، معتقد هستند که صدای آرین صدای واقعی اش نمی باشد و توسط نرم افزار ها و ابزار های مختلف دستکاری و افکت گذاری و تنظیم شده است. به نظر می آید این فقط بهانه مسخره و بیهوده ای برای ساخت و ساز حواشی و شایعه های مختلف پشت سر آرین بهاری باشد.

از جمله حواشی دیگر می توان به حواشی که مربوط به جدا شدن مهران عباسی از گروه پازل بند می شود اشاره کرد. در این رابطه نیز آرین بهاری در صحبت و مصاحبه هایش این گونه پاسخ می دهد که: گروه پازل از شهریور ماه سال ۹۰ شروع به فعالیت کرد و در ابتدا من، علی رهبری و مهران عباسی افراد گروه بودیم و چون سلیقه هایمان در تنظیم به یکدیگر شباهت داشت.» علی رهبری نیز در تابعیت از این مسئله می گوید: اولِ صحبت مان این را بگویم که مهران عباسی همواره دوست خوب ما بوده و خواهد بود.

و در آن شکی نیست اما رابطه کاری ما بعد از آلبوم حباب دستخوش تغییر شد. مهران از همان ابتدا بر این نکته تاکید داشت که علاوه بر کار گروهی به صورت شخصی نیز برای خودش کار کند و بعد از حباب تصمیم گرفت که به صورت مستقل کار کند. ما هم بعد از نشستی که داشتیم به این نتیجه رسیدیم که می توانیم راه کاریمان را از هم جدا کنیم. مهران همواره در سبک خودش یکی از افراد به نام و کار بلد بوده اما در آن زمان بنا به شرایطی احساس کردیم جدا شدن مهران عباسی ضربه ای را به گروه وارد نمی کند و این شد که امروز من و آرین بهاری در گروه پازل فعالیت می کنیم.

همسر آرین بهاری کیست؟

آرین بهاری در حال حاضر در تاریخ فعلی مجرد می باشد و با هیچ کس ازدواج نکرده است. همان طور که پیش از این تیتر نیز در تیتر گذشته شرح دادیم، مسئله ازدواج یکی از مسائلی است که هر از چند گاهی برخی افراد حواشی را در رابطه با آن می سازند. آرین بهاری نیز که جزو یکی از سلبریتی ها و افراد معروف و مشهور کشور ایران محسوب می شود، این حواشی گریبان گیر او نیز شده است.

حدود چند ماه پیش، در سال هزار و چهارصد، حواشی در رابطه با پارتنر آرین بهاری ساخته شده بود. برخی از افراد معتقد بودند که آرین بهاری با دختری به نام پردیس فاطمی در رابطه عاطفی قرار دارد. اگر سری به سایت ها و منابع خبری مربوط به حوزه و عرصه موسیقی بزنیم، هیچ گونه اثری از این خبر نیز در هیچ جای شبکه های اجتماعی یافت نمی شود. بنابراین می توانیم به این مسئله پی ببریم که این ها تنها حواشی و شایعه هایی است که توسط افراد سودجو و حسود ساخته و پرداخته می شوند.

البته که از طرفی دیگر این گونه سلبریتی ها و افراد محبوب و معروف طرفداران و هواداران خاص خود را دارا می باشند که کمک می کنند تا این حواشی از میان برود و حتی هیچ توجهی به این مسائل نمی کنند و هیچ گونه حواشی تحت شعاع سلبریتی مورد علاقه و محبوب آن ها ذره ای از علاقه آن ها نسبت به آن سلبریتی محبوب کم نمی کند. آرین بهاری نیز همچون سلبریتی ها و افراد معروف و محبوب و مشهور دیگر دارای طرفداران و هواداران بسیار زیادی است که پشت او را می گیرند و فن پیج های بسیار زیادی در شبکه اجتماعی اینستاگرام تأسیس کرده اند.

بهترین آهنگ های آرین بهاری

بهترین آهنگ های آرین بهاری

همان طورکه پیش از این در تیتر های گذشته شرح دادیم، آرین بهاری پیش از آن که به گروه پازل بند بپیوندد، به صورت مستقل و البته غیر مجاز فعالیت می کرد. در ادامه این تیتر به معرفی تک آهنگ ها و آلبوم های وی خواهیم پرداخت. آلبوم های وی با همکاری پازل باند با نام های عیدانه و قایق کاغذی می باشد.

آلبوم عیدانه شامل آهنگ های: دوسش دارم، اشتباهی، قلب عاشق، هم نفس و نمی مونه می باشد. این آلبوم در سال هزار و سیصد و نود و پنج هجری شمسی در میان طرفداران این گروه به اشتراک گذاشته شده است. البته این اشتراک گذاری به صورت غیر رسمی بوده است. آلبوم قایق کاغذی نیز شامل آهنگ هایی با نام: کم کم، اصلا دلم خواست، قایق کاغذی، گریه چیه، قرار نیست، جاده دست عاشقی، چرا رفتی، خستم، چی سرت اومد، وابسته، حقم اینه می باشد.

قایق کاغذی اولین آلبومی بود که به صورت رسمی علی رغم آلبوم قبلی یعنی عیدانه در این گروه می باشد. «پازل بند» در سال‌ های گذشته با چهره‌ های سرشناس و معروف و محبوبی هم چون رضا صادقی، محسن یگانه، مرتضی پاشایی، علی لهراسبی و … در قالب آهنگساز و تنظیم‌ کننده همکاری داشته، در نخستین آلبوم رسمی خود در تلاش بوده است که با تولید و انتشار آثاری در خور توجه مخاطبان موسیقی، قابلیت‌ ها و ویژگی و توانایی های بالای خود را در عرصه محبوب موسیقی و خوانندگی به نمایش بگذارد که توانست این هدف را به عمل برساند.

در ادامه توضیحات به معرفی تک آهنگ های وی خواهیم پرداخت. این تک آهنگ و ترانه ها مربوط به سال های هزار و سیصد و نود و دو و هزار و سیصد و نود و سه و هزار و سیصد و نود و چهار و هزار و سیصد و نود و پنج و هزار و سیصد و نود و شش و هزار و سیصد و نود و هفت تا سال هزار و چهارصد می باشند.

اولین باره ۱۳۹۲، از خودت برام بگو ۱۳۹۳، آخرش رسید ۹۳، گریه چیه ۹۳، فرشته ۹۳، خاطره بچگی ۹۳، یه صدا ۱۳۹۳، لحظه به لحظه ۹۳، بارونای نم نم ۱۳۹۴، نارنجی ۹۴ (به همراه میثم ابراهیمی)، چشم چشم ۹۴، می خندم ۹۴، چی میشه؟ ۹۴، دریا ۹۴، یکی تو قلبمه ۹۵، کم کم ۹۵، جاده ۹۵، یادم نرفته ۹۵، نگم برات ۹۵، دنیامیا ۹۵ ، خدا به همرات ۹۵، زده به سرم ۹۵، بی تاب ۹۵ (به همراه حمید هیراد)، ۹۶ به شرطی که، ۹۶ دلارام (با حمید هیراد) ۹۶ معشوقه (با حمید هیراد)، ۹۶ کار دادی دستم، ۹۶ دلداده، ۹۶ هستی، ۹۶ محشر، ۹۷ داستان، ۹۷ مغرور و عاشق می باشند.

آرین بهاری متولد چه ماهی است؟

آرین بهاری متولد چه ماهی است؟

در تیتر ابتدایی این مقاله به معرفی و شرح کامل بیوگرافی جناب آقای آرین بهاری پرداختیم. آرین بهاری در مرداد ماه سال هزار و سیصد و هفتاد هجری شمسی در شهر تهران کشور ایران به دنیا آمده است. او اصالتا تهرانی می باشد و در حال حاضر نیز در همین شهر تهران سکونت دارد.

آیا این خواننده فرزند دارد؟

او تا به اکنون ازدواج نکرده است و فرزندی هم ندارد و خبر فرزند داشتن آرین شایعه ای بیش نیست.

علی رهبری و آرین بهاری

گروه پازل در تاریخ آبان ماه سال هزار و سیصد و نود فعالیت هنری خود را به صورت کاملا رسمی شروع کرد و در حال حاضر نیز یکی از بهترین گروه های هم اکنون کشور ایران به حساب می آید. این گروه موسیقی محبوب متشکل از یک سرپرست و علاوه بر آن تعداد سه عضو تنظیم کننده و آهنگساز و دو شاعر اصلی برای شعر ها و همچنین  ویراستاری اشعار دیگر می باشد.

هدف این تیم از آغاز کردن و تأسیس این گروه موسیقی، ایجاد و تأسیس سبکی نو و جدید در عرصه و حوزه موسیقی پاپ کشور بوده است که این گروه در سال های گذشته کالکشن اول خود را برای هواداران و طرفداران خویش منتشر کرده است. گروه پازل باند در اوایل کار و فعالیتش به همراهی سه نفر کار خود را آغاز  نمود و در ادامه مسیر با جدا شدن یکی از افراد گروه به نام “مهران عباسی” به گروهی دو نفره که علی رهبری و آرین بهاری جزو این گروه دو نفره بودند تبدیل گشته بود.

در کارنامه کاری گروه پازل از اوایل فعالیت تا کنون، تنظیم های زیادی برای افراد مشهوری چون محسن یگانه، رضا صادقی، فرزاد فرزین، میثم ابراهیمی و … به ثبت رسیده است. در سال هزار و سیصد و نود و یک اولین آلبوم غیر رسمی گروه پازل به صورتی اینترنتی منتشر کردند که متشکل بود از قطعه های گذشته ای که برای خودشان بود.

علی رهبری گفته است: “مهران همواره دوست خوب ما بوده و خواهد بود و در آن شکی نیست، اما رابطه کاری ما پس از آلبوم حباب تغییر کرد. مهران از همان ابتدا بر این نکته تاکید داشت که علاوه بر کار گروهی به صورت شخصی نیز برای خودش کار کند و بعد از حباب تصمیم گرفت که به صورت مستقل کار کند.”

علی رهبری در سال هزار و سیصد و شصت و دو در امیر آباد شمالی تهران چشم به جهان گشوده است و فعالیت خود را به طور بسیار جدی و حرفه ای از سال ۱۳۷۵ شروع کرده است. وی در نخست عرصه موسیقی را به صورت آکادمیک نزد اساتیدی چون لقای حقی، علی فخاریان استارت زد. در ادامه مسیرش با توجه به علاقه زیادی که به ساز پیانو داشت، تصمیم به یادگیری این ساز نزد استادان مرادیان، ناصحی و امیر حسین بروشکی کرد.  

پس از گذشت  مدتی، پس از تجربه چند تنظیم ارکسترال جهت کنسرت و اجرا های گوناگون اقدام به فراگیری ساز های الکترونیک و نرم افزار های موسیقی کرد. حساسیت و جدیت او در کار هایش در میان اطرافیانش بسیار شهرت یافته بود. هدف اصلی علی رهبری در این مسیر خوانندگی بود.

در نتیجه بعد از اجرا های زنده و کنسرت های پی در پی در پردیس و فرهنگسرا های گوناگونی هم چون: فرهنگ سرای شفق، فرهنگ سرای بهمن، فرهنگ سرای اندیشه، خاوران بعد از عبور کردن از مراحل اقدام به دریافت کردن مجوز استودیو کرد و بعد از آن نیز شروع به ساخت و تنظیم کار های خود در استودیوی شخصیشان (نوبل رکورد) نمود و با توجه به دارا بودن صدایی گرم و دلنشین و حمایت و تشویق اطرافیانش، شروع به جمع آوری آلبوم اول خود نمود.

وی در حال حاضر در استودیوی خویش واقع در محدوده غرب تهران به همراه مهران عباسی، آرین بهاری و علیرضا رشیدی مشغول به ادامه فعالیت خود می باشد. علی رهبری خواننده و آهنگساز گروه پازل دارای تحصیلات آکادمیک موسیقی است که در حال فعلی در این گروه کلیه ملودی ها و اشعار را نظارت می کند و خوانندگی گروه پازل را بر عهده دارد.

از جمله فعالیت هایی که علی رهبری قبل از عضویت در گروه پازل انجام داده است: مدیریت استودیو نوبل، سرپرستی ارکستر خوانندگانی همچون مازیار عصری، حمید حامی، مهران احراری و همچنین تنظیم قطعات معروفی همچون: علی عبدالمالکی– دلم و …. را می توان نام برد.

کنسرت های آرین بهاری

کنسرت های آرین بهاری

آرین بهاری به همراه علی رهبری که همکار و دوست گرامی آرین به حساب می آید و کنسرت های مختلفی در سر تا سر کشور عزیزمان ایران برگزار کرده اند. کنسرت هایی که در سالن های برج میلاد برگزار کرده اند از جمله کنسرت های معروف گروه پازل بند می باشد. این کنسرت ها با همکاری اعضای مختلف گروه پازل باند انجام می شود.

در این کنسرت ها جناب آقای علی رهبری به عنوان خواننده گروه و آرین بهاری خواننده و نوازنده کیبورد، عبدالمجید یزدانفر (گیتار‌بیس)، نیما عباسی اقدام حسینی بلانج (گیتار الکتریک)، سهراب ستاری‌نژاد ( ویولون و گیتارکلاسیک)، میلاد دهقان (چناری کیبورد)، نوید رهنما (پرکاشن و درامز)، علی خاکی (پرکاشن)، نقش ایفا می کنند.

آرین بهاری در دورهمی دعوت شد؟

آرین بهاری در نوروز سال هزار و سیصد و نود و هفت در برنامه دورهمی حضور پیدا کرده است. این برنامه با میزبانی مهران مدیری به صورت بسیار جذاب و زیبا به پایان رسید. آرین بهاری در این برنامه حضور یافت و ترانه هایی را نیز برای مهمان های برنامه دورهمی و بینندگان تلویزیون خواند. وی در این برنامه تنها نیامده بود و همکار و رفیق شفیقش یعنی علی رهبری نیز به همراه وی در این برنامه حضور یافته بود. این نکته و حضور یافتن آن ها در کنار یکدیگر برنامه را برای طرفداران پازل باند جذاب تر کرده بود.

این خواننده در چه جشنواره هایی شرکت کرده است؟

آرین بهاری به همراه علی رهبری در سی و چهارمین جشنواره فجر حضور یافتند.

این خواننده با چه افرادی همکاری کرده است؟

آرین بهاری به همراه عضو دیگر گروه پازل بند یعنی همان علی رهبری با افراد و چهره های مطرح و محبوب زیادی همچون علی لهراسبی، مرتضی پاشایی، میثم ابراهیمی، مسعود جهانی همکاری هایی در زمینه های مختلف همچون خوانندگی و تنظیم کنندگی و آهنگ سازی با یکدیگر داشته اند. این همکاری ها همگی شان موفقیت آمیز بوده است و دو طرف از یکدیگر راضی بوده اند.

سوالات متداول

 1. نام گروه موسیقی آرین بهاری چیست؟

  نام گروه موسیقی او پازل بند است.

 2. آرین بهاری متولد چه ماهی از سال است؟

  آرین بهاری متولد مرداد ماه است.

 3. همکار آرین رهبری در پازل بند کیست؟

  همکار بهاری، علی رهبری است.

 4. آرین بهاری پیش از پیوستن به پازل بند چگونه فعالیت می کرد؟

  آرین بهاری پیش از پیوستن به پازل بند به صورت غیر رسمی فعالیت می کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]