امروزه در اینستاگرام بسیاری از افراد را مشاهده می کنید که در ابتدا کار خود را با بلاگری شروع کردند ولی بعد از آن به دلیل این که حواشی بسیاری برای آن ها به وجود آمد، بسیار مشهور شدند. یکی از آن ها دنیا جهانبخت می باشد که فرزند او آرتام جم امروز موضوع اصلی بسیاری از صفحات مجازی می باشد‌. در این مقاله قصد داریم اطلاعات خصوصی زندگی این کودک تازه متولد شده را به شما ارائه دهیم‌. با ما همراه باشید.

 • برای ورود به سایت هات بت دنیا جهانبخت، کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید و به این صورت بونوس نیز دریافت کنید.
آرتام جم کیست؟

آرتام جم کیست؟

شاید تا به امروز نام آرتام جم را شنیده باشید اما درمورد بیوگرافی آرتام جم چیزی ندانید. در این قسمت می خواهیم این کودک که تازه پایش به جهان هستی باز شده است و از همان بدو ورود نیز بسیار خبر ساز شده است را به شما عزیزان معرفی کنیم. آرتام جم، فرزند دنیا جهانبخت و مهراد جم خواننده پاپ ایرانی می باشد‌. او در یک بیمارستان بسیار مجهز در اواخر سال ۲۰۲۱ متولد شد‌. دنیا جهانبخت قبل از این که این بچه به دنیا بیاید، برای او صفحه ای در اینستاگرام ساخت و شروع به جمع آوری فالوور کرد.

بعد از این موضوع، اتفاقات بسیاری درمورد زندگی این کودک افتاد. پدر او مهراد جم، این خانواده را ترک کرد و دنیا جهانبخت تصمیم گرفت خود به تنهایی این کودک را بزرگ کند. او با پست کردن عکس های این کودک تا به امروز توانسته تعداد لایک ها و فالور های بسیاری را برای خود جمع آوری کند. هم چنین صفحه اینستاگرام این کودک نیز چندین هزار فالوور دارد. پس از این که مهراد جم این خواننده را ترک کرد، اطلاعاتی مبنی بر این که وی پدر این کودک نیست و یا شایعاتی درمورد این که مهراد جم به زور در کنار دنیا جهانبخت بوده است نیز منتشر شد.

دنیا جهانبخت به گفته خود به دلیل این حواشی بارداری بسیاری سختی را پشت سر گذاشت. در ادامه این مطلب به دیگر موارد پیرامون زندگی این کودک و خانواده اش می پردازیم

مادر آرتام جم

تا به این لحظه اشاره کردیم که مادر آرتام جم، دنیا جهانبخت می باشد. او پس از این که چندین ماه از رابطه اش با مهراد جم می گذشت، ناگهان خبر بارداری خود را منتشر کرد. او روزانه از خود عکس های مختلفی را منتشر می کرد که در آن نشان دهنده این بود شکمش به علت بارداری بزرگ شده است. اما سوالی که پیش می آید این است، آیا  پسر دنیا جهانبخت واقعا پسر خودش است؟

به این دلیل این سوال مطرح می شود، زیرا وی کودک خود را در بیمارستانی به دنیا آورده است که در آن مادرانی که از رحم های اجاره ای برای بچه دار شدن استفاده می کنند، به آن جا مراجعه می کنند. او در دوران بارداری اش نیز هیچ عکسی را بدون لباس منتشر نکرد و همین موضوع نیز باعث شد تا شک ها در این موضوع بیشتر شود. بیمارستانی که دنیا جهانبخت به آن مراجعه کرده، تمامی مراحل بارداری را برای مادر شبیه سازی می کند تا مادر بتواند با کودکش همزاد پنداری کرده و احساس واقعی یک مادر را درک کند.

شناسنامه آرتام جم

شناسنامه آرتام جم

جریان شناسنامه بچه دنیا جهانبخت نیز بسیار پر حاشیه است. زمانی که دنیا حامله بود، مهراد جم تا چندین ماه اول در کنار او ماند. ابتدا از حاملگی همسرش، استوری ها و عکس های بسیاری را منتشر می کند، اما به یک باره تصمیم گرفت این خانواده را ترک کند. در یکی از استوری ها، دنیا جهانبخت اشاره کرده است که مهراد برای این که دلش برای ایران تنگ شده بود تصمیم به بازگشت گرفته بود و برای خانواده اش که ما و آرتام باشیم هیچ ارزشی قائل نشده بود.

او پس از این که فرزند خود را به دنیا آورد، تصمیم گرفت لایوی را در اینستاگرام برگزار کند. وی در این لایو اشاره کرد که به هیچ عنوان، نام مهراد جم را در شناسنامه آرتام قرار نمی دهد. او اشاره کرده است که به عنوان خانواده تنها نام خود را در شناسنامه آرتام قرار می دهد. البته جالب است بدانید که فامیلی مهراد اصلا جم نیست و حتی این شخص نیز نمی تواند فامیلی فرزند خود را جم قرار دهد.

آهنگ مهراد جم برای آرتام

در بین حواشی ای که برای این کودک و خانواده اش به وجود آمد، خبری که بسیار حاشیه ساز شد، آهنگی بود که از مهراد جم منتشر شد. این آهنگ در یک کلیپ از مهراد جم منتشر شد با موضوع این که مهراد آن را برای آرتام خوانده است. اگر عبارت این عنوان را در گوگل جست و جو کنید، این آهنگ برای شما نمایان می شود. البته در نظر داشته باشید که این آهنگ حالت ضبط شده نیست، به همین دلیل است که شک هایی را به وجود می آورد. این که آیا واقعا مهراد آن را برای آرتام خوانده است و یا این که او تنها این آهنگ را بدون قصد منتشر کرده است، سوال های بسیاری وجود دارد.

شباهت آرتام جم به مهراد 

شباهت آرتام جم به مهراد 

داستان های دنیا جهانبخت آما به قبل از حاملگی اش تنها ختم نشد! او پس از به دنیا آوردن آرتام، با موج عجیبی از سوال ها رو به رو شد! این که آرتام هیچ شباهتی به مهراد ندارد. دنیا جهانبخت در ابتدا، عکس این فرزند را با عکس مهراد به حالت مقایسه ای استوری می کرد و میگفت که آرتام شبیه به مهراد است. او به نوعی در اینستاگرام خود رفتار می کرد، انگار در حال پنهان کردن چیزی است و می خواهد نظر مردم را به چیزی جلب کند که در ابتدا به آن پرداخته است.

پس از آن، پیام های مادر مهراد بود که بسیار حاشیه ساز شد. مادر مهراد جم، پس از این که چهره آرتام را دیده بود، گفته بود که پوست او سبزه است، بر خلاف مهراد! دومین چیزی که اشاره کرده بود این بود که بینی او بزرگ است و اصلا شبیه به مهراد نیست. او گفته بود که آرتام شبیه به دنیا شده است و هیچ شباهتی به مهراد ندارد. دنیا این پیام ها را استوری کرده بود و در استوری های خود مادر مهراد را بیشعور و بی شخصیت خوانده بود!.

شباهت آرتام به تتلو

مورد بعدی که بسیار مطرح شده بود، این بود که آرتام بیشتر شبیه به امیر تتلو است تا مهراد جم! این موضوع به این دلیل به وجود آمد، زیرا قبل از این که دنیا جهانبخت بخواهد با مهراد وارد رابطه شود، خبر رابطه او با امیر تتلو حاشیه ای شده بود. این دو شخص تا به حال اصلا همدیگر را ملاقات نکرده بودند، زیرا امیر تتلو نمی توانست به انگلیس برود. از سویی، خبر زیادی از رابطه این دو شخص مطرح نشده بود. پس از این که دنیا با مهراد وارد رابطه شد، امیر تتلو در یکی از لایو های خود اشاره کرد که اصلا با دنیا جهانبخت رابطه ای نداشته است!.

پس این شباهتی که بین آرتام و امیر تتلو است از کجا آمده است؟! مسئله این است که در زندگی شخصی دنیا جهانبخت، خبر مسافرت او به ترکیه وجود دارد، یعنی محل زندگی امیرتتلو، درست قبل از این که مهراد به انگلیس بیاید!. خبر بارداری دنیا نیز فقط چند ماه پس از رابطه با مهراد منتشر شد و به یک باره عکس های او با شکمی بزرگ منتشر شد! از کنار هم قرار دادن تکه های پازل این داستان متوجه می شوید که داستان از چه قرار است.

امین فردین خطاب به مهراد جم راجب آرتام چه گفت؟

امین فردین خطاب به مهراد جم راجب آرتام چه گفت؟

اگر امین فردین نمی شناسید، باید بگوییم که وی یکی از افرادی است که به فاش کردن راز های زندگی افرادی مانند دنیا جهانبخت می پردازد. او خطاب به مهراد جم گفته است که تو چطوری می خوای جواب بچتو بدی؟ تو همه چیز توی انگلیس داشتی، پول، ماشین، ثروت! وقتی بچت بزرگ شد و یک روز اومد توی کنسرتت، چطوری می خوای توی روش نگاه کنی و بگی که ترکش کردی!؟. البته امین فردین چندی بعد حاملگی دنیا جهانبخت را دروغی خواند و اطلاعاتی مبنی بر این که تتلو پدر بچه او است پرداخت.

عکس های جدید آرتام جم

برای مشاهده کردن عکس های آرتام، کافیست تنها به اینستاگرام دنیا جهانبخت که مادر وی می باشد و یا اینستاگرام شخص این کودک که توسط دنیا جهانبخت اداره می شود مراجعه کنید. صفحه رسمی دنیا جهابخت donya نام دارد و صفحه رسمی آرتام به نام artam است. تمامی عکس ها ویدیو های جدید این کودک توسط دنیا جهانبخت در این دو صفحه منتشر می شود.

تاریخ تولد آرتام جم  

این کودک، سر انجام پس از پشت سر گذاشتن حواشی بسیار، در تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۱۱ در لندن به دنیا آمد. اگر بخواهیم به تاریخ شمسی این تولد را بگوییم، تولد او مصادف با ۲۰ آبان ۱۴۰۰ می باشد. با جست و جو  آرتام دنیا جهانبخت در گوگل نیز می توانید عکس های وی را مشاهده کنید.

آیا سرپرستی این کودک با دنیا جهانبخت است؟

آیا سرپرستی این کودک با دنیا جهانبخت است؟

آرتام در حال حاضر با دنیا جهانبخت زندگی می کند و او نیز اشاره کرده است که قصد ندارد به هیچ عنوان سرپرستی آرتام را به پدر او بدهد. او اشاره کرده است که پسرش تا انتها با او زندگی می کند و به هیچ عنوان اجازه گرفتن سرپرستی را به پدر آرتام نمی دهد.

حرف های مهراد جم درباره پدر آرتام

مهراد جم در ابتدا زمانی که خبر بارداری نیا جهانبخت منتشر شد، سکوت اختیار کرد و حتی خود را پدری بسیار نمونه برای آرتام می دانست. حتی در یک استوری، ابراز خوشحالی کرد از این که قرار است پدر شود. اما به یک باره پس از این که دنیا را ترک کرد، در یک لایو اشاره کرد که اصلا پدر آرتام نیست! او گفته است که پدر آرتام صد در صد تتلو می باشد و او حاضر است برای اثبات این موضوع آزمایش DNA بدهد. البته دنیا جهانبخت تا به امروز به هیچ یک از این پیام ها واکنشی نشان نداده است.

سوالات متداول

 1. آیا آرتام دارای پیج اینستاگرام شخصی است؟

  وی در اینستاگرام دارای یک صفحه شخصی به نام artam است که توسط مادرش اداره می شود.

 2. چگونه می توام عکس های این کودک را مشاهده کرد؟

  با دنبال کردن صفحه آرتام یا دنیا جهانبخت می توانید تمامی عکس های جدید او را مشاهده کنید.

 3. آیا دنیا جهانبخت سرپرستی آرتام را گرفته است؟

  او به عنوان مادر سرپرستی این کودک را برعهده دارد و تا به امروز نیز سرپرستی او را به شخص دیگری نداده است.

 4. آیا آرتام بچه واقعی مهراد جم است؟

  تا به امروز خبر قطعی در این مورد وجود ندارد اما به نظر می آید که وی بچه واقعی این خواننده نمی باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]