بازی پوکر بسیار جذاب و هیجان انگیز هستند، البته بهتر است که بدانید هر بازیکنی در بازی های پوکر هرچند هم حرفه‌ ای و ماهر باشد، اما باز هم باید برخی اصطلاحات و مفهوم های پوکر را از جمله بد بیت را بداند تا بتواند از باخت های احتمالی خود جلوگیری کند.

بد بیت در پوکر چیست؟

بد بیت در پوکر چیست؟

اگر به تازگی وارد دنیای پوکر شده اید و به این بازی می پردازید، حتما تا به اکنون برخی از اصطلاحات بازی پوکر مانند بد بیت را شنیده اید و سوالی که برای شما به وجود آمده، این است که بد بیت در پوکر چیست؟ در این باره بهتر است که بدانید این اصطلاح زمانی در بازی های پوکر به کار برده می شود که یک بازیکن پوکر که از کارت های بسیار قوی برخوردار است، در مقابل بازیکنی که کارت های معمولی دارد اما از شانس بیشتری برخوردار است می بازد. حال در این مواقع مهم است که بازیکن پوکر بتواند بر احساسات خود غلبه کند و بر آن مسلط باشد.

در این مواقع نباید بازیکن پوکر به فکر کنترل کردن دست های بازیکن رقیب خود باشد. این موضوع بسیار مهم است و برای برد در بازی از اهمیت زیادی برخوردار است. در حالت کلی شما به عنوان یک بازیکن باید یاد بگیرید که در موقعیت های بد چگونه بر خود مسلط باشید و خود را کنترل کنید، چرا که این موضوع کلید موفقیت شما در بازی های پوکر خواهد بود.

منظور از جکپات بد بیت چیست؟

یکی از اصطلاحاتی که شاید تا به اکنون در دنیای پوکر شنیده باشید جکپات بد بیت در پوکر است. حال در رابطه با این اصطلاح بهتر است که بدانید کلمه جک پات در فرهنگ لغات آمریکایی بـه معنای رو به رو شدن با یک اتفاق فوق العاده و غیر منتظره می باشد. حال این اصطلاح در کاربرد پوکر، به معنای جایزه ای اسـت کـه بـه بازیکنی داده می شود کـه با وجود داشتن دست خوب و بسیار قوی، دست خود را از دست می دهد. اغلب یک حداقل شرط وجود دارد، به طور مثال شاید دست یک بازیکن بازنده باید حداقل با استفاده از هردو کارت حفره ۴ شماره ۵ باشد. با این که جکپات های بد بزرگ هستند، اما جایزه های کوچک تر معمولا بـه کل جدول پرداخت می‌ شود.

یک پوکر باز چگونه با بد بیت کنار می آید؟

یک پوکر باز چگونه با بد بیت کنار می آید؟

یک بازیکن پوکر ممکن است شکست بدی داشته باشد، اما باید یاد بگیرد که در زمان های بد بر خود مسلط باشد و بتواند در موقعیت های بد هم خوب باشد. این کاری است که هر فردی به عنوان یک بازیکن حرفه ای پوکر باید انجام دهد. حال برای این که با این اتفاق کنار بیاید توصیه می کنیم که بعد از این اتفاق سیستم خود را خاموش کنید و به دنبال تفریح برید، منطقی باشید، به فکر انتقام نباشید، بد بین نباشید و از نوسانات جلوگیری کنید این موارد می توانند کمک کنند تا شما با این اتفاق بهتر کنار بیایید.

چگونه می توان با بد بیت مقابله کرد؟

چگونه می توان با بد بیت مقابله کرد؟

برای مقابله با این موضوع، باید دقت کنید که یک کارت چند بار بازی شده است! بررسی کارت های رقیب هم می تواند به شما کمک زیادی کند. هم چنین اگر چند مورد را بدانید هم می توانید با این موضوع مقابله کنید. حال این چند مورد عبارت اند از: بیت بد را بپذیرید، دست را مجددا پخش کنید و هر اشتباهی را درست کنید، تمرکزتان را دوباره بدست آورید، تمرکز خود را بر روی میز پوکر هک کنید.

آیا این اصطلاح در تمام سبک های پوکر کاربرد دارد؟

این اصطلاح می تواند در بعضی از سبک های پوکر کاربرد داشته باشد. بد بیت به معنای یک دست پوکر با رتبه بالا است که توسط یک دست با رتبه بالاتر ضرب می شود. هنگامی جک‌ پات بد بیت پرداخت می‌ شود که حداقل دستی از پنج تا چهار نفره توسط یک چهار نفره بالاتر شکست بخورد.

سوالات متداول

  1. بد بیت چیست؟

    بد بیت در پوکر را زمانی می گویند که یک بازیکن پوکر که از کارت های قوی برخوردار است، در مقابل بازیکنی که کارت های معمولی دارد اما از شانس بیشتری برخوردار است می بازد.

  2. جکپات بد بیت چیست؟

    این اصطلاح در بازی پوکر جایزه ای اسـت کـه بـه بازیکنی تعلق می گیرد کـه با وجود داشتن دست فوق العاده قوی دست خود را از دست بدهد.

  3. بازیکنان پوکر چگونه می توانند با بد بیت مقابله کنند؟

    برای مقابله باید به این که یک کارت چند بار بازی شده دقت کنید و هم چنین بهتر است به بررسی کارت های حریف خود نیز بپردازید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]