در این مقاله قصد داریم درباره گروه کیپاپ بلک پینک صحبت کنیم این گروه یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین گروه های کره جنوبی شناخته شده است شما اگر می‌خواهید با گروه موسیقی بلک پینک آشنا شوید در این مقاله همراه ما باشید زیرا اطلاعاتی درباره این گروه در اختیار شما قرار خواهیم داد تا شما با اعضای این گروه و با برخی از آهنگ های این گروه آشنا شوید.

لیست عناوین محتوا پنهان
معرفی گروه بلک پینک چگونه است؟

معرفی گروه بلک پینک چگونه است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم گروه بلک پینک که گروهی فعال و پرطرفدار است را به شما معرفی کنیم و بدانید که این گروه تشکیل شده از چه افرادی می باشد و نام آنها چیست. این گروه پرطرفدار و محبوب از چهار شخصیت زیبا تشکیل شده چهار دختر زیبا و خوش صدا در این گروه فعالیت دارند و هر کدام به گونه ای توانسته اند که در گروه خود خوش بدرخشند و خود را به عنوان بهترین رپر های کره معرفی کنند. حال می‌خواهیم نام چهار عضو این گروه را به شما بگوییم. لیسا و رزی و جیسو و جنی از عضو های گروه بلک پینک هستند که در کره جنوبی فعالیت می‌ کنند این گروه با مدیریت کمپانی وای جی انترتینمنت تشکیل شده است. این گروه پر طرفدار از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را در عرصه خوانندگی آغاز کرده است که تاکنون به موفقیت های بسیاری رسیده است اگر مایل بودید می توانید چهره شخصیت های این گروه را با جست و جو در سایت های گوگل مشاهده کنید. اکسو و بلک پینک دو گروه خوانندگی معروف کره ای هستند که طرفداران بسیاری دارند.

اینستاگرام بلک پینک چگونه می‌باشد؟

اینستاگرام یکی از برنامه هایی می باشد که افراد بسیاری در آن فعالیت می‌کنند البته گروه های خوانندگی بسیاری هم هستند که در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند که در این بخش از مقاله قصد داریم درباره اینستاگرام گروه بلک پینک صحبت کنیم و بگوییم که این گروه چه پست‌ هایی در اینستاگرام منتشر می‌کند اگر درباره اینستاگرام آنها می خواهید اطلاعاتی به دست بیاورید در این قسمت از مقاله همراه ما باشید زیرا اطلاعات دقیقی از اینستاگرام آنها را در اختیار شما قرار خواهیم داد گروه بلک پینک فالوور های بسیاری در اینستاگرام دارد شما می توانید پیج این گروه را با وارد کردن نام گروه در قسمت جست و جو اینستاگرامتان پیدا کنید اعضای گروه بلک پینک ویدیو های بسیاری در اینستاگرام منتشر کرده اند که شما می‌توانید آن ویدیو ها را ببینید البته این گروه دمویی از آهنگ هایشان را هم در اینستاگرام منتشر می‌کنند که همین سبب می‌شود تا توجه افراد زیادی به آنها جلب شود. بلک پینک اینستا را می توانید با وارد کردن نام گروه در قسمت جست و جو اینستاگرام پیدا کنید.

عکس بلک پینک چگونه می‌باشد؟

عکس بلک پینک چگونه می‌باشد؟

عکس های زیادی از افراد معروف در برنامه های مختلفی منتشر می‌شود که در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره عکس های بلک پینک صحبت کنیم همچنین شما می توانید در چه برنامه های گوناگونی عکس های آنها را مشاهده کنید برنامه‌ های زیادی هستند که فیلم های بسیاری از این گروه در آن منتشر شده است یکی از برنامه‌ هایی که می توانید در آن ویدیو های این گروه را در آن مشاهده کنید گوگل می باشد البته برنامه های دیگری هم هستند که می توانید به آنها نیز مراجعه کنید از جمله این برنامه ها می‌توانیم به برنامه توییتر و فیس‌ بوک و اینستاگرام و بسیاری از برنامه های دیگر اشاره کنیم که در تمام این برنامه‌ ها عکس زیادی از این گروه منتشر شده که شما می توانید این عکس ها را ببینید برای مثال شما می توانید نام این گروه را در قسمت جستجوی گوگل وارد کنید تا تمام عکس های آنها را ببینید بیشتر عکس‌هایی که این گروه منتشر می‌کند در استادیوم و مکان های گردشگری می‌باشد البته برخی از اعضای این گروه عکس های جنجالی هم منتشر کرده‌اند که شما می توانید برترین عکس های آنها را ببینید و متوجه شوید که این گروه چگونه عکس های خود را منتشر کرده است‌.

آهنگ های محبوب بلک پینک کدام آهنگ ها هستند؟

در این بخش از مقاله می خواهیم نام چند تا از آهنگ های این گروه پرطرفدار و معروف را به شما بگوییم گروه بلک پینک آهنگ های بسیاری منتشر کرده است که ممکن است شما هم برخی از آهنگ های این گروه را شنیده باشید و یا از طرفداران آن باشید. اگر می خواهید نام برخی از آهنگ های این گروه را بدانید با ما همراه باشید. این گروه آهنگ های بسیار زیبایی خوانده و منتشر کرده است اما قصد داریم نام ده تا از بهترین و زیباترین آهنگ های آن را به شما بگوییم.

آهنگ whistle

این گروه موفق اولین آهنگی که منتشر کرد و باعث شد که از همان اوایل فعالیت معروف شوند آهنگ whistle بود همانطور که گفته شد فعالیت آنها از سال ۲۰۱۶ شروع شد که این آهنگ مربوط به همان سال می‌ باشد.

آهنگ ‌how you like that

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره آهنگ ‌how you like that صحبت کنیم این آهنگ جزو بهترین آهنگ های گروه بلک پینک شناخته شده افراد زیادی بودند که این آهنگ را شنیده‌اند موزیک ویدیو و خود آهنگ را می توانید در گوگل ببینید و دانلود کنید البته این تنها آهنگ گروه بلک پینک نمی باشد بلکه این گروه آهنگ های بیشتری خوانده است که آهنگ های دیگر این گروه را هم به شما خواهیم گفت‌.

آهنگ DDU- DU DDU- DU

همانطور که می‌دانید این گروه آهنگ های بسیاری خوانده است که در این راستا می‌توانیم به آهنگ DDU- DU DDU- DU اشاره کنیم که بسیار زیبا بود این آهنگ را افراد زیادی دانلود کرده اند شما هم می توانید این آهنگ را دانلود کنید و بدانید که این آهنگ چگونه است همانطور که در آهنگ قبلی توضیحاتی درباره‌ آن دادیم در این بخش هم همان طور توضیحاتی به شما می دهیم در بخش‌های بعدی مقاله هم اطلاعات دیگری به شما خواهیم داد.

آهنگ Kill this Love

یکی از زیباترین آهنگ های این گروه آهنگ Kill this Love می‌باشد که از برترین آهنگ های گروه شناخته شده بود شما می توانید این آهنگ زیبا را از طریق گوگل و برنامه های دیگر نیز دانلود کنید البته دمو این آهنگ در اینستاگرام هم موجود می باشد. افراد زیادی بودند که این آهنگ شنیدنی را دانلود کرده بودند.

آهنگ lce cream

همانطور که می‌دانید این گروه هرسال آهنگ های بسیاری می خواند و منتشر می‌کند که توانسته به معروفیت زیادی برسد یکی از زیبا ترین و محبوب ترین آهنگ هایی که این گروه خواننده است آهنگ lce cream می باشد این آهنگ بسیار زیبا بود این آهنگ زیبا زمانی که منتشر شد در صدر دانلودها قرار گرفته بود افراد بسیاری این آهنگ زیبا و پرطرفدار را دانلود کرده بودند اگر شما هم مایل هستید می توانید این آهنگ را دانلود کنید.

آهنگ Love to hate me

این گروه خوانندگی با آهنگ های زیبایی که می خواند توانسته به معروفیت زیادی برسد گروه بلک پینک آهنگ های متعددی خوانده است اما در این بخش آهنگ های زیبای این گروه را به شما گفته‌ایم ولی همانطور که می‌دانید این گروه آهنگ های زیبای دیگری هم خوانده است که می‌توانیم به آهنگ Love to hate me اشاره کنیم که بسیار زیبا بود بیشتر افرادی که این آهنگ را دانلود کردند ایرانی بودند که در سایت های مختلف گوگل هم می توانید ببینید که چند درصد از مردم ایران این آهنگ را دانلود کرده اند‌.

آهنگ Preety savage

این گروه خوانندگی آهنگ های بسیار زیادی خوانده است که هر کدام از آهنگ هایش به گونه ای زیبا بودند برای همین ما نمی‌توانیم بگوییم که کدام یک از آهنگ های این گروه بسیار زیبا است ولی یکی از بهترین آهنگ های این گروه آهنگ Preety savage بود که شما می توانید این آهنگ را از طریق های مختلفی مانند گوگل و برنامه های دیگر دانلود کنید.

بلک پینک و بی تی اس چه رابطه ای با هم داشتند؟

بلک پینک و بی تی اس چه رابطه ای با هم داشتند؟

از آنجایی که می‌ دانید گروه بلک پینک و گروه بی تی اس جزو دو گروه برتر کره ای شناخته شده اند که طرفداران زیادی در سراسر این کره خاکی دارند البته این دو گروه خوانندگی کره ای طرفداران زیادی در ایران دارند افراد زیادی هستند که در ایران آهنگ های این گروه را شنیده اند چند وقتی بود که گفته می‌شد نظرسنجی درباره گروه بلک پینک و بی تی اس راه اندازی شده بود که گروه بی تی اس در این نظرسنجی رای آورده بود ولی اعضای گروه بلک پینک رای های گروه بی تی اس را خریداری کرده بودند که این حرف واقعیت داشت این کار گروه بلک پینک باعث شد تا افراد زیادی از دنبال کردن این گروه صرف نظر کنند و جزو طرفداران گروه بی تی اس شوند البته با اینکه گروه بلک پینک از بی تی اس رأی خرید ولی همچنان طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی هستند که گروه بلک پینک را دنبال می‌ کنند.

موزیک ویدیو های بلک پینک چگونه هستند؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم درباره موزیک ویدیو های گروه بلک پینک صحبت کنیم و بگوییم که موزیک ویدیو های این گروه در کدام برنامه ها منتشر شده است اگر می‌خواهید درباره موزیک ویدیو های این گروه اطلاعاتی کسب کنید در این قسمت از مقاله همراه ما باشید این گروه موزیک ویدیو های بسیاری منتشر کرده است به طوری که می‌توان گفت آنها برای هر آهنگی که می‌خوانند یک موزیک ویدیو هم منتشر می‌کنند که سبب می‌شود تا افراد زیادی توجهشان به آنها جلب شود شما می توانید موزیک ویدیو های این گروه را در برنامه های مختلفی مشاهده کنید و متوجه شوید که موزیک ویدیو های این گروه چگونه است یکی از راحت‌ترین برنامه‌هایی که در آن می توانید موزیک ویدیوهای این گروه را تماشا کنید گوگل می‌باشد البته برنامه‌های دیگری هم هستند که به راحتی می‌توان در آنها موزیک ویدیو های این گروه را تماشا کرد برنامه های دیگر هم هستند که می توانید آنها را ببینید و هم اینکه می‌توانید به برنامه اینستاگرام و یوتیوب و توییتر و فیس‌ بوک و برنامه های دیگری از این قبیل اشاره کنیم که می توانید به راحتی موزیک ویدیوهای این گروه را تماشا کنید.

کنسرت های بلک پینک چگونه اجرا شدند؟

این گروه معروف کنسرت های بسیاری گذاشته است که در هر کدام از کنسرت هایش افراد زیادی حضور داشتند این گروه با گذاشتن کنسرت‌هایش درآمد هنگفتی به دست آورده است شما می توانید کنسرت های این گروه را در برنامه های مختلفی مشاهده کنید و متوجه شوید که کنسرت‌هایشان چگونه بود البته مدتی می‌ شود که این گروه هیچ کنسرتی به صورت حضوری نگذاشته است ولی به صورت آنلاین کنسرت گذاشته اند و می گذارند که شما می توانید کنسرت های آنها را در برنامه‌ هایی مانند گوگل و یوتیوب بلک پبنک و اینستاگرام و برنامه های دیگر مشاهده کنید. بیوگرافی بلک پینک را می توانید در سایت های مختلف گوگل مشاهده کنید. یکی از گروه های پر طرفدار کره جنوبی گروه Blackpink می باشد این گروه در سراسر این کره خاکی طرفداران زیادی دارد.

خوانندگان این گروه چه کسانی می‌باشند؟

خوانندگان این گروه چه کسانی می‌باشند؟

در این قسمت از مقاله قصد درباره خوانندگان گروه بلک پینک صحبت کنیم که اعضای آن چهار نفر می باشند اما تنها دو خواننده در این گروه حضور دارند البته منظور ما این است که فقط دو نفر از اعضای این گروه آهنگ می‌خوانند و دو نفر دیگر از اعضای این گروه کارهای دیگری بر عهده دارند افرادی که در این گروه خوانندگی می‌کنند به نام های جنی کیم و کیم جی-سو می باشند این دو فردی که نام برده شد خوانندگان این گروه هستند که آهنگ های زیبای خوانده اند و صدای زیبایی هم دارند.

کراش های اعضای گروه بلک پینک چه کسانی می‌باشند؟

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم درباره کراش اعضای این گروه صحبت کنیم متاسفانه در این باره خبری رسانه ای نشده و ما در این باره هیچ اطلاعاتی نداریم اگر شما می‌خواهید اطلاعاتی درباره کراش این گروه به دست بیاورید می توانید در سایت های مختلف گوگل به دنبال جواب باشید اما تنها در برخی از سایت ها در این باره صحبت شده است که شما می توانید آنها را ببینید و متوجه شوید که کراش های اعضای این گروه چه کسانی هستند. کراش های این گروه به این منظور می باشد که آیا اعضای این گروه کراش دارند یا کراش ندارند. عکس های اعضای گروه بلک پینک را می توانید از طریق های مختلفی مانند گوگل و تلگرام و اینستاگرام و بسیاری از برنامه های دیگر ببینید. شما می‌توانید آهنگ بلک پینک kill this love را از طریق های مختلف دانلود کنید‌. بلک پینک ddu-du ddu-du یکی از بهترین آهنگ های این گروه است. یکی از اعضای گروه بلک پینک لیسا می باشد. گفته می شود که بلک پینک در ایران یک کنسرت گذاشته است که این حرف کاملا دروغ است. درباره بلک پینک سوت هیچ خبری رسانه ای نشده است.

رقص اعضای بلک پینک چگونه می‌باشند؟

اعضای این گروه در کنسرت هایی که اجرا می‌کنند می‌رقصند که همین سبب می‌شود تا توجه افراد زیادی به آنها جلب شود شما می توانید کلیپ های رقص آنها را ببینید البته این افراد تنها در کنسرت هایشان نمی رقصند بلکه کلیپ های رقص هم منتشر می کنند آنها با منتشر کردن کلیپ های رقصشان توانسته اند توجه افراد بسیاری را به خود جلب کنند و به معروفیت بیشتری برسند یکی از برنامه‌هایی که می توانید کلیپ های رقص این گروه را تماشا کنید گوگل می باشد البته برنامه‌های دیگری مانند تلگرام و فیس‌بوک و اینستاگرام و آپارات و برنامه‌های دیگری از این قبیل هم هستند که می توانید به راحتی کلیپ های رقص این افراد را تماشا کنید.‌ موزیک ویدیو lovesick بلک پینک را می توانید در برنامه های مختلفی ببینید.

آلبوم های این گروه چه نام دارند؟

آلبوم های این گروه چه نام دارند؟

در این مقاله قصد داریم درباره آلبوم های این گروه صحبت کنیم و نام برخی از آلبوم های این گروه را به شما بگوییم اگر می خواهید بدانید که این گروه چه آلبوم هایی منتشر کرده است در این بخش از مقاله همراه ما باشید البته ما در این قسمت از مقاله تنها سه تا از آلبوم های گروه را به شما خواهیم گفت اگر می‌خواهید نام آلبوم های این گروه را بدانید در این قسمت از مقاله همراه ما باشید البته نام آلبوم هایی که در این قسمت از مقاله می خواهیم به شما بگوییم جزو بهترین آلبوم های این گروه شناخته شده ‌اند.

آلبوم The Album

همانطور که گفتیم این گروه آلبوم های زیبای بسیاری منتشر کرده است که هر کدام از این آلبوم ها به گونه ای خاص بودند البته آهنگ های زیاد و زیبایی هم در این آلبوم ها موجود بودند که همین باعث شد تا افراد زیادی آلبوم های این خواننده را دانلود کنند یکی از آلبوم های زیبای این گروه آلبوم The Album می باشد.

آلبوم Square Up

آلبوم هایی که این گروه منتشر کرده است فروش های بسیاری داشته اند شما می‌توانید آلبوم های این گروه را در سایت های مختلف گوگل مشاهده کنید که از بهترین آلبوم های این گروه آلبوم Square Up می‌باشد که افراد زیادی آهنگ های این آلبوم را دانلود کرده اند.

آلبوم در منطقه شما

یکی از بهترین آلبوم های این گروه که ترک بسیار زیبایی در آن موجود بود آلبوم در منطقه شما می باشد که گروه بلک پینک این آلبوم را زمانی که منتشر کردند توجه افراد زیادی به آنها جلب شد آهنگ هایی که در این آلبوم قرار داشتند بسیار زیبا بودند.

افتخارات این گروه چطور بودند؟

افتخارات این گروه چطور بودند؟

قصد داشتیم در این بخش از مقاله درباره افتخارات این گروه صحبت کنیم و بدانیم که این گروه چه جوایزی گرفته است ولی در این باره هیچ خبری رسانه ای نشده و ما در این باره اطلاعاتی نداریم اگر درباره افتخارات این گروه اطلاعاتی به دست بیاوریم قطعات اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا شما هم با افتخارات این گروه آشنا شوید.

لایو های گروه بلک پینک چگونه بوده اند؟

این گروه در برنامه‌های مختلفی لایوهای بسیاری منتشر کرده که شما می توانید آن ها را ببینید تا متوجه شوید که آنها در این لایو ها چه چیزهایی می گویند یکی از برنامه‌هایی که می‌توانید آنها را ببینید اینستاگرام می‌باشد البته در برنامه‌های دیگری همانند یوتیوب و فیس‌بوک و توییتر و گوگل و برنامه‌های دیگری هم لایو های این گروه را می‌توان مشاهده کرد البته بیشتر لایو هایی که اعضای این گروه می گذارند در اینستاگرام می باشند البته برخی از لایو هایی که می گذارند در فیس بوک و برنامه‌های دیگر نیز می باشند.

درآمد اعضای این گروه چقدر است؟

در این بخش از مقاله می خواهیم در مورد درآمد این گروه مشهور صحبت کنیم و بگوییم که آنها برای فعالیت‌ های خود در عرصه‌ های مختلف چه مقدار درآمد به دست می‌آورند. اعضای این گروه همانطور که در گروه خود موفق هستند و خوانندگی می‌ کنند در برنامه های دیگری نیز فعالیت می کنند و درآمد هنگفتی به دست می‌ آورند. اگر در اینستاگرام از فالوور های این گروه و اعضای آن باشید متوجه می‌شود که آنها روزانه با گذاشتن پست های متعددی در پیج خود هم طرفداران زیادی جمع‌آوری می‌کنند و هم درآمد هنگفتی از این طریق به دست می آورند. اگر از فالوور های این گروه نیستید می توانید با فالوو کردن پیج آنها از فالوور هایشان شوید و همچنین دنبال کننده تمامی پست های آنها باشید. عضو های گروه بلک پینک در برنامه های دیگری از جمله توییتر و یوتیوب و فیس بوک فعالیت دارند. این گروه توانسته با انتشار آهنگ های پر طرفدار به خوبی شناخته شود و افراد بسیاری جذب آن شود و تعداد فالووران خود را افزایش دهد. اعضای این گروه توانسته اند با همکاری هم و فعالیت های خود در عرصه خوانندگی و گذاشتن پست در پیج اینستاگرامشان به درآمد هنگفتی برسند. البته در مورد میزان درآمد دقیق آنها خبری رسانه‌ ای نشده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. بلک پینک اینستا یعنی یعنی چه؟

  یعنی شما می توانید پیج اینستاگرام این گروه را با وارد کردن نام گروهشان در قسمت جستجو اینستاگرامتان پیدا کنید.

 2. عکس های اکسو و بلک پینک را چگونه می توان دید؟

  عکس های اکسو و بلک پینک را در برنامه‌ های مانند گوگل و اینستاگرام و برنام ه‌های دیگر می ‌توان دید.

 3. موزیک ویدیو lovesick بلک پینک را از چه طریقی می توان تماشا کرد؟

  موزیک ویدیو lovesick را از طریق های مختلفی مانند یوتیوب و تلگرام و اینستاگرام و برنامه ‌های دیگر می‌ توان مشاهده کرد.

 4. گروه Blackpink چگونه گروهی است؟

  گروه Blackpink یک گروه معروف می باشد که تمام اعضای این گروه دختر هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]