برایان اورگاتا یکی از بهترین مبارزین سازمان یو اف سی (ufc چیست) می باشد که توانسته است تاکنون افتخارات زیادی کسب کند، او با نام مستعار تی سیتی شناخته می شود، ملیت او مکزیکی آمریکائی است، او در رده پر وزن ها فعالیت می کند که در تیم هایی همچون موج سواری با کمربند مشکی بلک هاوس قرار دارد.

 • همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید؛ تا به بهترین سایت شرط بندی UFC ایرانی هدایت شوید؛ با دانلود اپلیکیشن آن نیز بیش از ۵۰% بونوس مخصوص دریافت خواهید کرد.
برایان اورگاتا کیست؟

برایان اورگاتا کیست؟

در ادامه به بیوگرافی برایان اورگاتا می پردازیم، او یکی از ورزشکاران و مبارزین یو اف سی می باشد که در بیست و یکم فوریه ۱۹۹۱ در لس آنجلس کالیفرنیا ایالت متحده آمریکا متولد شده است و در حال حاضر در رده سبک وزن فعالیت می کند.

عکس های برایان اورگاتا را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های برایان می توانیم از سایت های معتبر و گوناگون استفاده کنیم و در صورت علاقه مندی می توان عکس های موجود این مبارز در گوگل را دانلود کنیم.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

اینستاگرام یک برنامه جهانی است که اکثر سلبریتی ها و افراد مشهور جامعه از آن استفاده می کنند، برایان مبارز حرفه‌ ای یو اف سی از این برنامه استفاده می‌ کند برای دیدن عکس ها و فیلم های او می توانیم به آیدی پیج او به آدرس Briantcity@ مراجعه کنیم‌.

برایان اورگاتا چه افتخاراتی به دست آورده است؟

برایان در حال حاضر توانسته است افتخارات زیادی به دست بی آورد، اگر بخواهیم از افتخارات او مثال بزنیم می‌ توانیم به پیروزی در اتحاد مبارزات رستاخیز و پیروزی در اجرای شب مقابل توله سوانسون و فرانکی اشاره کنیم.

برایان اورگاتا در چه رشته ای فعالیت دارد؟

برایان اورگاتا در چه رشته ای فعالیت دارد؟

برایان در رشته های ورزشی زیادی فعالیت می کند، او در رشته هایی همچون بوکس و جوجیتسو برزیلی خیلی تبحر دارد و توانسته است افتخارات خوبی کسب کند.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

برای دیدن مسابقات برایان می توانیم از شبکه های ماهواره ای استفاده کنیم که در برنامه ای تحت عنوان کشتی کج این مسابقات در شبکه های ماهواره ای پخش می شود.

رقیب برایان اورگاتا کیست؟

اورگاتا رقبای زیادی دارد اگر قرار باشد به یکی از رقیب هایش اشاره کرد می توان تیاگو تاوارس را نام برد این دو مبارز تاکنون مسابقات زیادی را روبروی یکدیگر انجام داده اند.

برایان اورگاتا در کدام رده وزنی قرار دارد؟

برایان ورزشکار قد بلند و لاغر اندامی است از این رو در رده بندی پر وزن یو اف سی فعالیت می کند و افتخارات کثیری در این راستا کسب کرده است.

سوالات متداول

 1. برایان اورگاتا چه کسی است؟

  برایان یکی از ورزشکاران حرفه ای در زمینه بوکس می باشد، او متولد ۲۱ فوریه ۱۹۹۱ از لس آنجلس می باشد.

 2. آدرس اینستاگرام برایان اورگاتا چیست؟

  برایان از اینستاگرام استفاده می کند، او فیلم ها و عکس های زیادی در پیجش بارگذاری کرده است، آدرس پیج او Briantcity@ می باشد.

 3. مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

  برای دیدن مسابقات برایان می توانیم از شبکه های ماهواره ای استفاده کنیم.

 4. برایان اورگاتا در کدام رده وزنی قرار دارد؟

  این مبارز حرفه ای در رده سبک وزن ها به فعالیت می پردازد و توانسته است افتخارات خوبی در این رده کسب کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]