این روزها رضا پرستش که به عنوان بدل مسی شناخته می شود، به واسطه شباهت زیادی که به این بازیکن معروف دارد، توانسته به شهرت زیادی برسد و طرفداران زیادی را نیز در سراسر دنیا به دست آورده است.

بدل ایرانی مسی کیست؟

بدل ایرانی مسی کیست؟

شاید تا به اکنون عکس هایی از بدل بازیکنان فوتبال که یکی از آن ها مسی را مشاهده کرده باشید و برای شما سوال به وجود آمده باشد که بدل این بازیکن کیست؟ بهتر است که بدانید شخصی به نام رضا پرستش متولد سال ۱۳۷۱ در تهران، بدل این بازیکن است که با نام مستعار لیونل مسی ایرانی هم شناخته می‌ شود. او این روز ها به واسطه شباهت بی نظیرش با لیونل مسی ستاره فوتبال توانسته به شهرت زیادی برسد و از این شهرت در راستای مدلینگ و بازیگری استفاده می‌ کند و طرفداران بسیار زیادی را نیز به دست آورده است.

سفر رضا پرستش به اسپانیا

رضا پرستش بعد از این که به شهرت زیادی رسید، برای دیدار با لیونل مسی به اسپانیا سفر کرد، اما این سفر برای او حواشی زیادی را در پی داشت، چرا که لیونل مسی بسیار عادی با اتومبیلش از کنار او عبور کرد و هیچ واکنشی به بدلش نشان نداد. این موضوع با حواشی زیادی رو به‌ رو شد. اما جالب است که بدانید در مقابل مردم اسپانیا از رضا پرستش استقبال گرمی کردند و حتی با او عکس های زیادی به یادگار گرفتند.

عکس های بدل ایرانی این سلبریتی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های بدل ایرانی این سلبریتی را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها خیلی از مردم تمایل دارند تا به مشاهده عکس بدل مسی در ایران و عکس بدل مسی در کنار مسی بپردازند. در این باره باره بهتر است که بدانید روش های مختلفی برای جستجوی عکس های او وجود دارد. اما بهترین روش این است که به شبکه‌ های مجازی این شخص به عنوان مثال اینستاگرام رضا پرستش مراجعه نمایید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که با مراجعه به گوگل و جستجوی عباراتی مانند عکس رضا بدل مسی هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. هم چنین می توانید عکس رضا پرستش با مسی، عکس مسی ایرانی در استقلال و یا عکس بدل مسی و رونالدو در ایران و یا حتی عکس بدل نیمار جستجو کنید و یا حتی اطلاعاتی در رابطه با دیدار مسی ایرانی با مسی را نیز در گوگل به دست آورید.

واکنش مهران مدیری به بدل مسی

مهران مدیری که مجری و کارگردان برنامه دورهمی است، مدتی قبل در یکی از برنامه‌ های خود در رابطه با بدل مسی صحبت کرد و بدون این که نامی از رضا پرستش بیاورد و در حالت طعنه بیان کرد که شخصی شغلش شبیه بودن به بازیکن معروف یعنی مسی است. او در ادامه صحبت‌ های خود بیان کرد شخصی شغلش شبیه مسی بودن است، یعنی اینجوری نیست که مردم به او بگویند که شبیه مسی هستی و او خوشحال شود، خیر شغل او شبیه بودن به بازیکن مسی است. او آخر شب درآمدی که از طریق شبیه بودن به مسی را در آورده می شمارد و با خود می گوید که امشب باید زودتر بخوابم، چرا که از صبح زود شبیه مسی بودم و بسیار خسته ام. صحبت های مهران مدیری در رابطه با رضا پرستش حواشی زیادی را در پی داشت.

شهرت رضا پرستش

شهرت رضا پرستش

شهرت رضا پرستش به زمانی برمی‌ گردد که او با پیراهن بارسلونا و آرژانتین عکس هایی از خود را برای یک سایت ورزشی فرستاد. سپس مدیران آن سایت با رضا پرستش تماس گرفتند و از او خواستند تا به آن جا برود. بعد از آن از رضا پرستش عکس هایی را گرفتند و در شبکه های مجازی و رسانه ها منتشر کردند و به این گونه رضا پرستش در ایران و خارج از کشور به شهرت زیادی است.

منتشر شدن عکس های بدل این سلبریتی چه واکنش هایی در پی داشت؟

بعد از این که عکس های رضا پرستش منتشر شد، این عکس ها واکنش‌ های زیادی را در پی داشت. حتی برخی از مردم در کامنت ها بیان کردند که نمی توانند تشخیص دهند که کدام لیونل مسی است و کدام بدل این فوتبالیست یعنی رضا پرستش است.

آدرس پیج اینستاگرام بدل ایرانی مسی را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس پیج اینستاگرام بدل ایرانی مسی را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام بدل این فوتبالیست کافیست تا به قسمت جستجوی این شبکه مراجعه کنید و نام رضا پرستش را به انگلیسی سرچ کنید. از آن جایی که او در اینستاگرام بیش از یک میلیون فالوورو هم چنین تیک آبی دارد، به همین دلیل پیج او به آسانی قابل تشخیص می باشد. حال شما با مراجعه و دنبال کردن پیج اینستاگرام رضا پرستش می توانید از جدید ترین اخبار او مطلع شوید و به مشاهده عکس ها و کلیپ هایی که او برای فالوورانش منتشر می کند، بپردازید.

کلیپ های منتشر شده از بدل مسی را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر می‌ خواهید تا به مشاهده کلیپ هایی که مدتی قبل از بدل این بازیکن منتشر شده است، بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به گوگل مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را سرچ کنید تا با نتایج خوبی رو به رو شوید و کلیپ های متعددی از او برای شما نمایش یابد. هم چنین ناگفته نماند که اگر به شبکه های مجازی رضا پرستش بدل لیونل مسی مانند یوتیوب و اینستاگرام مراجعه کنید نیز می‌ توانید اکثر کلیپ های او را با کیفیت بالا مشاهده نمایید.

سوالات متداول

  1. بدل مسی چه کسی است؟

    رضا پرستش که به لیونل مسی ایرانی معروف است بدل این بازیکن می باشد، او متولد سال ۱۳۷۱ در تهران است و این روز ها به معروفیت زیادی رسیده است.

  2. چرا بدل مسی به اسپانیا سفر کرد؟

    رضا پرستش برای دیدار با لیونل مسی به اسپانیا سفر کرد، اما این سفر حواشی زیادی را برای او به وجود آورد، چرا که مسی واکنشی نسبت به بدلش از خود نشان نداد، اما در مقابل مردم اسپانیا از رضا پرستش استقبال گرمی کردند.

  3. آیا بدل مسی در اینستاگرام فعالیت می کند؟

    رضا پرستش در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهد و در حال حاضر بیش از یک میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی در این شبکه اجتماعی دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]