گستردگی برنامه ها و بازی هایی که در قالب نرم افزار ساخته شده اند به قدری زیاد می باشد که طبیعی است همه افراد نام همه برنامه ها و کارایی جداگانه آن ها را نشناسند. برنامه‌های متنوع با توجه به خصوصیات اخلاقی افراد و علایق جداگانه هر رده سنی ساخته شده است که ادامه به یکی از بازی های کارتی جدید معرفی شده به نام بازی کرایم وارز خواهیم پرداخت.

معرفی بازی کرایم وارز

معرفی بازی کرایم وارز

معرفی، بررسی و آموزش بازی کارتی کرایم وارز برای تمامی افراد در سنین مختلف امکان پذیر است چون همان طور که اشاره کردیم این بازی جدید تر از دیگر بازی ها می باشد و هنوز به حد ایده آل شناخت و محبوبیت نرسیده است. این بازی یک فایل نصبی برای موبایل، سیستم و تبلت می باشد که این روزها بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است و توجه افراد زیادی را به خودش جلب کرده است. این برنامه برای جمع آوری امتیاز و رقابت طراحی شده است و شناخت آن حتی از روی بنر آن مشخص می باشد.

آموزش بازی Crime Wars

بازی crime Wars طراحی ساده و راحتی دارد و به گونه ای طراحی شده که افراد در سنین کمتر نیز می توانند آن را انجام دهند بنابراین برای این بازی آموزش خاص و حرفه ای در نظر گرفته نشده است و شما نمی توانید برای یادگیری آن در سایت شرط بندی و برنامه های دانلود جستجو کنید چون قطعا به هیچ مطلبی نخواهید رسید. اگر اولین بار است که از این برنامه استفاده می کنید بهتر است از دوستان خود که قبلا آن را بازی کرده اند کمک بگیرید و هر بخشی از آن را که نمی دانید به خوبی آموزش ببینید.

این بازی چه قوانینی دارد؟

قانون شروع و پایان بازی کرایم وارز که اصلی ترین مورد آن می باشد این است که شما باید با تیم حریف مبارزه کنید و مینیون های دشمن خود را به طور کامل از بین ببرید تا خودتان به پیروزی برسید. بازی های موبایلی قوانین سفت و سختی ندارند و شما فقط باید موارد نرم افزاری که داخل برنامه گفته شده را رعایت کنید تا بتوانید قدم های بازی را یکی یکی طی کنید و در بازی گیم آور نشوید. اگر شما یک پلیر همیشگی باشید به طور ناخودآگاه همه قوانین اصلی و غیر اصلی را رعایت خواهی کرد.

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

در این بازی باید حتما تعداد ۲ تا ۴ نفر که توسط برنامه نویس آن تعیین شده حضور پیدا کنند چون در زمان بازی و کلیات داستان بازی مشکلات دیگری به وجود نخواهد آمد. بهتر است این بازی در حالت دو نفره انجام شود تا لذت بیشتری وجود داشته باشد.

بازی کرایم وارز برای موبایل هم وجود دارد؟

این بازی در ابتدا فقط برای موبایل طراحی شد اما با پیشرفت تکنولوژی و همچنین استفاده بیش از حد افراد از سیستم و کامپیوتر سازنده آن نسخه های جدید آن را برای تمامی دستگاه ها ارائه داد تا همه افرادی که علاقه مند هستند از قابلیت های این برنامه استفاده کنند. شما می توانید فایل این برنامه را جستجو کنید و نسخه متناسب با موبایل خود را پیدا کنید و پس از آن این فایل را دریافت کنید چون با این روش نصب و راه اندازی چنین نرم افزار هایی بدون مشکل و سریع تر خواهد بود.

محتویات بازی کرایم وارز چیست؟

محتویات بازی کرایم وارز چیست؟

تمامی بازی هایی که جدیدا طراحی شده اند محتوای خاص و پیچیده ای ندارند و صرفا جنبه تفریح و سرگرمی و کمی هم رقابت برای رسیدن به موفقیت را دارند و این اصلی ترین مورد در مورد آن ها می باشد. بازی کرایم وارز نیز همانند دیگر بازی ها افراد را به رسیدن به پیروزی تک نفره تشویق می کند و به گونه ای طراحی شده است که اگر حواس پرتی داشته باشید سریع حذف خواهی شد و باید مرحله را دوباره تکرار کنید تا بتوانید با دقت بالاتری عمل کنید.

سوالات متداول

 1. بازی کرایم وارز در ابتدا برای چه دستگاهی ساخته شده بود؟

  بازی کرایم وارز در ابتدا فقط برای موبایل طراحی شده بود اما در حال حاضر برای تمامی دستگاه ها قابل استفاده می باشد.

 2. بازی کرایم وارز چه جنبه ای دارد؟

  بازی کرایم وارز همانند دیگر بازی های جدید جنبه تفریحی و سرگرمی و کمی رقابت برای افراد دارد.

 3. در بازی کرایم وارز باید چه چیزی را از بین برد؟

  در این بازی باید مینیون های دشمن خود را از بین ببرید.

 4. آیا طراحی بازی کرایم وارز پیچیده می باشد؟

  این بازی طراحی ساده و راحتی دارد. به گونه ای که برای همه قابل استفاده می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]