دن بیلزریان یکی از بازیگران مشهور آمریکایی است که در عرصه مسابقات پوکر نیز ورود پیدا کرده و موفق شده به عنوان یکی از بهترین پوکر باز های آمریکایی عملکرد خوبی را به انجام برساند. با توجه به آنکه دن بیلزریان تا کنون افتخارات گوناگونی را در این مسیر کسب نموده و این راه را با تمام فراز و نشیب های موجود به بهترین شکل طی نموده است.

افراد بسیاری وجود دارند که مایل اند آشنایی بیشتری نسبت به او به دست آورند و او را بیشتر بشناسند. از این رو توصیه می کنیم که اگر شما نیز از طرفداران و دوست داران این هنرپیشه هستید، در ادامه مطلب ما را همراهی نمایید.

لیست عناوین محتوا پنهان
دن بیلزریان کیست؟

دن بیلزریان کیست؟

دن بیلزریان یکی از هنر پیشه های آمریکایی است که با وجود تمام مشقت هایی که در مسیر انتخابی او وجود داشت موفق به طی این مسیر شد و توانست زندگی بسیار خوبی را برای خود رقم بزند. او ستاره اینترنتی و هنر پیشه آمریکایی و پوکر باز معروفی است که اصالتی ارمنی دارد و شهرت و ثروتی که تا کنون به دست آورده مورد توجه همگان قرار گرفته است‌. او زاده هفتم ماه دسامبر در سال ۱۹۸۰ می باشد و به سبب شرایطی که از ابتدا زندگی داشته تلاش وی در راستای کسب موفقیت و افتخارات بیشتر بوده است‌. او سبک زندگی بسیار ولخرجانه ای دارد و در خانه خود در منطقه ای به نام هالیوود هیلز زندگی می کند.

دن بیلزریان در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

دن بیلزریان در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

این بازیگر کارنامه بسیار درخشان و قابل توجهی دارد و موفق شده یا دجود تمامی هیت ها و نظرات منقی در همان مسیری که خود آرزوی آن را داشته است فعالیت نماید. در ادامه این قسمت تصمیم داریم ۵ نمونه از تمامی فیلم های سینمایی مشهور این هنر پیشه را خدمتتان معرفی کنیم و شما را با آثار او بیشتر آشنا نماییم پس تا انتهای این قسمت نیز ما را ذنبال کنید.

المپیوس سقوط کرده است

این فیلم سینمایی یکی از اولین و بهترین فیلم هایی است که این بازیگر در آن حضور داشته و به فروش و بازدید این فیلم کمک بسیار ویژه و قابل توجهی نموده است‌.

تنها بازمانده

این فیلم سینمایی نیز از دیگر فیلم های جذاب موجود در کارنامه هنری این بازیگر است که می توان یه جرأت گفت که به درخشان تر نمودن کارنامه هنری او کمک ویژه ای نموده است.

زن دیگر

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه این بازیگر با وجود تمام مشغله های کاری خود تصمیم گرفت که در فیلم های سینمایی مورد علاقه خود نیز نقش آفرینی نماید‌. اما اگر این فیلم سینمایی را دیده باشید خود متوجه خواهید شد که او از استعداد بازیگری خیره کننده ای برخوردار می باشد و تا به این لحظه نیز همچنان از موفق ترین بازیگران آمریکایی شناخته شده است‌.

استخراج

استخراج از آثار قدیمی است که این بازیگر در آن به ایفای نقش پرداخته است.

سگ های جنگی

سگ های جنگلی نیز از دیگر آثار به ثبت رسیده در کارنامه هنری این بازیگر می باشد.

فرار گربه

فرار گربه در دو قسمت به تولید رسید که این بازیگر در قسمت دوم آن حضور پیدا کرد و موفق شد نقش خود را به خوبی ایفا نماید.

درآمد دن بیلزریان چقدر است؟

درآمد دن بیلزریان چقدر است؟

درآمد این هنرپیشه و بازیکن بازی پوکر به دلیل داشتن تعدد فعالیت در رشته های متنوع بسیار زیاد است. برای مثال زمانی که او وارد عرصه بازیگری شد در کنار آن نیز در عرصه مسابقات پوکر نیز فعالیت می نمود که خود باعث شد او از جمله پر درآمد ترین افراد در آمریکا شناخته شود.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

دن بیلزریان با فعالیت در عرصه قمار و مسابقات پوکر حواشی بسیار متعددی را برای خود به وجود آورد. او فعالیت در این عرصه را از سال ۲۰۰۹ آغاز نمود و در همان سال ها موفق به کسب جایزه در ۴۰ امین دوره مسابقات جام جهانی شد. او با از دست دادن درآمد بسیاری که حتی به ۴ میلیون دلار نیز رسیده حواشی زیادی را به وجود آورد.

 • یکی از حواشی که بیشتر برای ما ایرانی ها مورد توجه است رابطه داشتن او با آنا وکیلی و مندی وکیلی می باشد.

عکس های دن بیلزریان را در کجا مشاهده کنیم؟

هم اکنون برای مشاهده عکس های دن بیلزریان توصیه ما این است که به پیج اینستاگرامی او مراجعه نمایید و همه سعی خود را به کار گیرید تا از روزمرگی هایی که او روزانه با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد جزئیات بیشتری به دست آورید. او با انتشار عکس هایی به معرفی دوست دخترهای خود و یا به نمایش گذاشتن زندگی لاکچری خود می پردازد‌.

پیج اینستاگرام دن بیلزریان چیست؟

پیج اینستاگرام دن بیلزریان danbilzerian می باشد که هم اکنون بیش از ۳۲ میلیون مخاطب و کاربر اینستاگرام او را در این صفحه دنبال می کنند تا از فعالیت های روزانه او اطلاعات بیشتری به دست آورند. پیج اینستاگرامی او یکی از پر بازدید ترین صفحه ها در اینستاگرام است و افراد زیادی روزانه استوری ها و پست های او را دنبال می کنند‌.

همسر دن بیلزریان کیست؟

زن دن بیلزریان کیست؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، یکی از مهم ترین دلایل شهرت دن بیلزریان در سراسر دنیا روابط گسترده او با دختران مختلف می‌ باشد. حال برخی از کاربرانی که به تازگی فعالیت های این شاخ مجازی را دنبال می‌ کنند، تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی او و یا همسرش اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است. مدتی قبل اخباری در رابطه با ازدواج او با دختری به نام ماریا لی در فضای مجازی منتشر شد و به این گونه این شاخ مجازی حرف خود را زیر سوال برد. البته پس از مدتی بیان شد که این اخبار شایعه‌ بوده است که توسط برخی از سایت‌ ها در فضای مجازی منتشر شده است. ماریا لی یکی از مدل های مشهور ایتالیایی است که زاده ۱۲ ام ماه می در سال ۱۹۹۴ می باشد.

با این حال مدتی قبل دوباره اخباری در رابطه با این که او با یکی از اینفلوئنسرهای معروف به نام هیلی گریس ازدواج کرده است نیز در فضای مجازی منتشر شد. البته هنوز این اخبار توسط دن بیلزریان تایید و یا تکذیب نشده است. هم چنین برخی از منابع بیان کردند که دن بیلزریان با هیلی گریس ازدواج نکرده است و آن ها تنها در یک مراسم عروسی با یکدیگر دیده شدند و به عنوان ساقدوش در کنار هم بودند. این موضوع را هم باید افزود که خیلی از کاربران فضای مجازی بر این باورند که بیلزریان برای این که بتواند توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و به میزان شهرت و فالووران خود بی افزاید، هر چند وقت یکبار اخباری در مورد ازدواجش در فضای مجازی منتشر می‌ کند که هیچ کدام از این اخبار واقعیت ندارد.

دن بیلزریان و دوست دختر هایش

با وجود آنکه این سلبریتی دوست دخترهای زیادی تا کنون داشته است اما در آخر موفق به ازدواج موفق شد. او هنوز که هنوز است با برخی از دوست دختر های خود به عنوان دوست در ارتباط است و توانسته رابطه سالمی با آن ها بر قرار نماید. دوست دخترهای دن بیلزریان اکثرا معروف و زیبا هستند.

دن بیلزریان چگونه به شهرت رسید؟

زمانی که این سلبریتی پا به عرصه مسابقات پوکر نهاد متوجه شد که ثروتی که ممکن است حین یک بازی از دست بدهد بسیار زیاد است. از این رو او با استراتژی هایی که به کار می گرفت موفق به کسب ثروت بیشتر شد و همین نام او را بر سر زبان ها انداخت و به او کمک نمود شهرت خود را چندین برابر نماید.

درآمد اصلی دن بیلزریان چگونه تامین می شود؟

این بازیکن پوکر زمانی که پا در عرصه بازی ها و رقابت های پوکر نهاد موفق شد که راه اصلی خود را برای کسب درآمد انتخاب نماید. به همین دلیل به طور جدی تمام تمرکز خود را صرف فعالیت در همین رشته نمود. به هر حال عرصه های دیگری نیز وجود داشت که او علاقه مند به شرکت در آن ها بود و تصمیم گرفت که استعداد و توانایی خود را در آن ها نیز محک زند. از این رو می توان گفت که درآمد اصلی او از طریق مسابقات پوکر به دست می آید‌.

ثروت خالص دن بیلزریان چقدر است؟

ثروت خالص دن بیلزریان چقدر است؟

با توجه به اینکه تا به این لحظه تمامی افراد مشهور سعی نموده اند رقم اصلی درآمد خود را پنهان نگاه دارند نمی توان به طور دقیق درباره ثروت خالص این افراد صحبت نمود. اما به طور کلی زندگی لاکچری و بسیار پر خرج این افراد نشان دهنده آن است که این افراد ثروت خالص بسیار زیادی را به دست آورده اند. دن بیلزریان از جمله این افراد است و می توان گفت که او از ثروتمند ترین بازیگران و بازیکنان پوکر شناخته شده است.

خانه دن بیلزریان کجاست؟

مدت ها پیش دن بیلزریان حمله قلبی سختی را پشت سر گذاشت اما این باعث نشد که او از طی مسیر دلخواه خود دست بکشد. حواشی متعددی تا کنون از این بازیگر مورد توجه قرار گرفته و همین باعث شده برای مخاطبین و هواداران او این سوال به وجود آید که عکس دن بیلزریان و همسرش و عکس خانه او را چگونه می توان مشاهده نمود. شما با وجود مشاهده لوگو دن بیلزریان متوجه خواهید شد که او از این لوگو حتی در پروفایل اینستاگرام خود نیز بهره برده است. به هر حال عکس های اینستاگرام دن بیلزریان یکی از راه هایی است که هم اکنون برای مشاهده عکس خانه و همسر او راه مناسبی شناخته شده است‌.

دن بیلزریان اینستا خود را محلی برای انتشار عکس هایش با دوستان و نزدیکان خود قرار داده و حتی عکس هایی را نیز از خانه خود منتشر نموده است.

خانواده دن بیلزاریان

دن بیلزریان در تاریخ ۷ دسامبر ۱۹۸۰ در کشور آمریکا به دنیا آمد. پدر او پل بیلزریان (تاجر ارمنستانی-آمریکایی) و مادرش تری استفن می باشد. بهتر است بدانید بیلزریان یک پوکر باز حرفه‌ ای است که سرمایه‌ اش بیش از ۱۰۰ میلیون دلار می‌ باشد. حال این چهره اینستاگرامی با توجه به این که از سبک خاصی در زندگی برخوردار است و همیشه در حال تفریح و وقت گذراندن در لاس وگاس است و با دختران زیادی در ارتباط می‌ باشد و خیلی با خانواده خود زمان نمی گذراند.

دن بیلزریان و ایران

دن بیلزریان ایران را تا کنون از نزدیک ندیده اما در مصاحبه هایش به این کشور اشاره نموده و علاقه خود را نشان داده است‌. درباره دن بیلزریان نی نی سایت و دیگر سایت ها اطلاعاتی را منتشر نموده اما درباره خانه دن بیلزریان یا ثروت بی نهایت دن بیلزریان و بیوگرافی دن بیلزریان به طور دقیق در سایت ها اطلاعاتی در دست نیست‌. به هر حال با این وجود درباره دن بیلزریان ویکی‌ پدیا اطلاعاتی را در اختیار نهاده است.

شهرت دن بیلزریان به چه خاطر است؟

با این که در آمریکا در حال حاضر پوکر بازان معروف و تاجر های ثروتمند زیادی در حال فعالیت هستند، اما بیلزریان به یکباره در فضای مجازی به شهرت بسیار زیادی رسید. حال برای خیلی از کاربران فضای مجازی سوالی که به وجود می آید، این است که این شخصیت چگونه به این میزان از شهرت رسیده است و دلیل این شهرت چیست؟ در این باره بهتر است بدانید که بیش از ۵۰ درصد دلیل شهرت این چهره اینستاگرامی دختر بازی اوست. بیلزریان همیشه در تمام ویدیوهای خود از بهترین مدل‌ های دنیا استفاده می‌ کند و در کنار او تنها یک الی دو دختر نیستند. بلکه با مشاهده کلیپ‌ ها و تصاویر بیلزریان که در صفحات مجازی خود منتشر می‌ کند متوجه خواهید شد که در کنار این شخصیت یک صف از دختران درجه یک، چهره‌ های مشهور و بهترین مدل‌ ها حضور دارند و جالب است که بدانید شما حتی یک کلیپ بدون حضور دختران مختلف از او را پیدا نخواهید کرد.

حال این موضوع باعث شده است تا او در شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسد. البته ناگفته نماند که در کنار این تصاویر با توجه به این که بیلزریان از ثروت بسیار بالایی هم برخوردار است و همیشه در حال خوشگذرانی های لاکچری و وقت گذرانی در لاس‌ وگاس است، این موضوع هم باعث شده است تا او توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر برخی از شاخ‌ های مجازی که به گرداندن سایت شرط بندی مشغول هستند مانند ساشا سبحانی الگوی خود را در فعالیت در فضای مجازی بیلزریان قرار داده اند و سعی در شواف زندگی لاکچری خود در کنار دختران مختلف را دارند. البته افرادی امثال ساشا سبحانی و یا حتی بیلزریان در فضای مجازی مورد انتقاد خیلی از کاربران قرار گرفته اند.

dan bilzerian عضو ارتش نیروی دریایی آمریکا بوده است؟

dan bilzerian عضو ارتش نیروی دریایی آمریکا بوده است؟

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید با این که dan bilzerian یکی از پوکربازان معروف اهل آمریکا است که این روزها با شواف زندگی لاکچری‌ اش در کنار دختران مختلف توانسته توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند، اما او مدتی را در ارتش بوده است. در این باره بهتر است بدانید او در سال ۲۰۰۰ وارد ارتش شد و در آموزش‌ های نیروی دریایی شرکت کرد.

اما با این حال او به دلیل مسائل مختلف همچون نداشتن انضباط شخصی و یا حتی درگیری لفظی که با فرمانده خود داشت از ارتش کنار گذاشته شد و پس از اخراج از ارتش، دن بیلزریان در دانشگاه فلوریدا ثبت نام کرد و شروع به تحصیل در رشته تجارت و جرم شناسی کرد. در نهایت بیلزریان به بازی‌ های پوکر روی آورد و با توجه به این که از استعداد و شانس خوبی در پوکر برخوردار بود، توانست در مدت زمان کوتاهی در بازی‌ های پوکر به ثروت هنگفتی برسد و پس از آن فعالیت خود را در فضای مجازی شروع کرد و با شوآف زندگی لاکچری‌ اش به یکی از چهره‌ های معروف اینستاگرام در سراسر دنیا تبدیل شد که در حال حاضر مخاطبان و فالووران بسیار زیادی نیز دارد.

مصاحبه با دن بیلزریان

مصاحبه با دن بیلزریان

با توجه به این که در حال حاضر بیلزریان در دنیای پوکر از شهرت و معروفیت بسیار زیادی برخوردار است و به یکی از ثروتمند ترین پوکربازان جهان تبدیل شده است و خیلی از مردم به ویژه علاقمندان به پوکر او را می‌ شناسند و هم چنین در فضای مجازی مانند اینستاگرام هم دنبال کنندگان زیادی دارد و به شهرت خوبی رسیده است، به همین دلیل تا به اکنون شبکه‌ ها و برنامه‌ های مختلفی بارها و بارها با این چهره معروف مصاحبه‌ های متعددی انجام داده‌ اند.

بهتر است بدانید بیلزریان در اکثر مصاحبه‌ های خود در مورد سبک زندگی اش و اهدافی که در آینده دارد، صحبت کرده است. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده مصاحبه‌ های این چهره جنجالی و معروف اهل آمریکا بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی او مانند یوتیوب، اینستاگرام و یا حتی آپارات مراجعه نمایید.

آیا این فرد در مسابقات پوکر برنده شده است؟

بهتر است بدانید دن بیلزریان در حال حاضر خود را یک پوکر باز حرفه‌ ای می‌ داند که خیلی از سرمایه اش را از طریق فعالیت در پوکر به دست آورده است. حال ناگفته نماند که او بیشتر وقت خود را در لاس وگاس و رفتن به کازینوهای مختلف می‌ گذراند، چرا که منبع درآمد او بازی پوکر است. هم چنین بیان شده است که او یک سایت شرط‌ بندی پوکر هم دارد که از طریق این سایت یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورده است. دن بیلزریان تا به اکنون در خیلی از مسابقات پوکر شرکت کرده است و توانسته در برخی از این مسابقات مبالغ هنگفتی را به عنوان جایزه برنده شود.

دستگیری دن بیلزریان

دستگیری دن بیلزریان

با توجه به این که در حال حاضر دن بیلزریان به یکی از چهره‌ های معروف و سرشناس فضای مجازی تبدیل شده است که مخاطبان بسیار زیادی هم دارد، به همین دلیل هر از گاهی خواسته و یا ناخواسته در حواشی قرار می‌ گیرد که برخی از حواشی پیرامون او باعث به وجود آمدن دردسر های بسیار زیادی برای این قهرمان پوکر ارمنی-آمریکایی شده است.

حال مدتی قبل خبر دستگیری این پوکر باز معروف در فضای مجازی حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد. رسانه های آذربایجان در این باره گزارش دادند که دادستانی کل آذربایجان حکم بازداشت دن بلیزریان قهرمان پوکر را صادر کرده است که به تازگی سفر سه روزه خود به ارمنستان و آرتساخ را به پایان رسانده است. دلیل دستگیری هم بازدید (غیرقانونی) از آرتساخ، به‌ دست‌ آوردن (غیرقانونی) نارنجک، اسلحه و سایر سلاح‌ های گرم و شلیک نمایشی عنوان شده است. البته مدتی قبل وکیل این چهره معروف خبر آزادی اش را تایید کرد.

سوالات متداول

 1. همسر دن بیلزریان کیست؟

  ماریا لی نام همسر این سلبریتی است که در عرصه مدلینگ به فعالیت پرداخته است.

 2. دن بیلزریان در چه عرصه ای فعالیت می کند؟

  او در عرصه هایی مانند پوکر و بازیگری به فعالیت پرداخته است.

 3. دن بیلزریان از چه طریقی درآمد اصلی خود را به دست می آورد؟

  او از طریق فعالیت در پوکر به درآمد رسیده است.

 4. دن بیلزریان چگونه در پوکر به مهارت رسید؟

  او با سرمایه گذاری در این رشته و کسب استراتژی های متنوع به مهارت دست یافت.

 5. آیا دن بیزاریان سایت شرط بندی دارد؟

  بله، او دارای یک سایت شرط بندی بسیار معتبر پوکر می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]