در این قسمت می خواهیم درباره یکی از مدل های معروف یعنی دانا ماشالله پور صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر با این مدل که حالا به عنوان یکی از زیباترین سلبریتی های جهان هم شناخته می شود تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دانا ماشالله پور کیست

دانا ماشالله پور کیست؟

شاید خیلی از افراد در مورد دانا ماشالله پور اطلاعات زیادی نداشته باشند، ما در این مقاله به دانا ماشالله پور بیوگرافی آن می پردازیم، همراه ما باشید. دانا یکی از مدل های معروف و مطرح ایرانی است. او در ایران به دنیا آمده و در حال حاضر ساکن تهران است. دانا مدلینگ را به طور حرفه ای انجام می دهد.

هم چنین دانا در مصاحبه ای که داشته است، بیان کرده که حدود یک سال و چند ماه است که کارش را شروع کرده است. در ادامه افزود که از قبل این کار را دوست داشته اما به این معنا که احساس می‌ کرده است توانایی انجام کار مدلینگ را به صورت حرفه ای دارد. این نکته بسیار مهم است که شما احساس کنید قابلیت کاری را که می خواهید انجام بدهید، دارید.

متاسفانه در همه جا برخی از افراد می ‌خواهند وارد مدلینگ شوند، چون فقط از مدلینگ تصور زیبایی را دارند، به همین دلیل می ‌توانند در این کار معروف شوند در حالی که این تصور اشتباهی است، چرا که فاکتور های مهمی علاوه بر زیبایی وجود دارد که یکی از آن ها داشتن فیزیک بدنی مناسب است. او در این باره بیان کرد که من به شخصه مدت‌ هاست که روی این قضیه کار می ‌کنم و ورزش ‌هایی که انجام می‌ دهم در حرفه ام تاثیر زیادی داشته است. برخی از افراد در مورد سن دانا ماشالله پور کنجکاو شده اند، در این باره باید بگوییم که او ۲۴ سال دارد.

دانا ماشالله پور مدل موفقی است؟

دانا از مدل هایی است که با این که به تازگی قدم در این حرفه گذاشته است، اما توانسته بسیار معروف و به نام شود. او دارای چهره مردانه و جذابی است، اولین نشانه ‌های خاص بودن او را می توانید به وضوح ببینید. چشمان رنگی و صورت استخوانی زاویه ‌دارش حکایت از ترکیب متفاوتی دارد که شاید برای مدل ایرانی بودن کمی هم عجیب به نظر بیاید.

دانا ماشالله پور مدل

استایل و فیزیک بدنی وی چقدر در مدلینگ شدنش تاثیر داشت؟

هم چنین او استایل و فیزیک بدنی خوبی نیز دارد، چرا که قد دانا ماشالله پور ۱۸۳ و هم چنین وزن دانا ماشالله پور ۷۶ کیلوگرم می باشد. او به دلیل این که چهره بسیار جذاب و مردانه ای دارد و توانسته استایل خود را با ورزش هایی که انجام می دهد روی فرم نگه دارد، خیلی از آژانس های فشن معروف در ایران به او پیشنهاد همکاری داده اند.

درآمد دانا چقدر است؟

امروزه بخش بزرگی از درآمد دانا ماشالله پور از طریق حرفه مدلینگ او بدست می آید. هم چنین گفته شده است که او علاوه بر مدلینگ چندین منبع درآمد دیگر نیز دارد و از طریق آن ها درآمدزایی می کند.

عکس های دانا ماشالله پور

امروزه عکس دانا ماشالله پور را می توانید در همه جا مانند اینترنت، مجلات، تبلیغات مختلف مشاهده کنید. دانا به یکی از مدل های خوب در ایران تبدیل شده است که از او عکس های زیادی گرفته می شود. هم چنین افراد می توانند برای مشاهده عکس های جدید و به روز به اینستاگرام دانا ماشالله پور مراجعه کنند. دانا در اینستاگرام نیز فعالیت می کند و این شبکه اجتماعی را مرکز کار های خود قرار داده است و تمام فعالیت هایی که انجام می دهد و یا در آینده می خواهد انجام دهد را در اینستاگرام با فالووران خود به اشتراک می گذارد.

عکس های دانا ماشالله پور

دوست دختر دانا ماشالله پور چه کسی است؟

برخی از فن ها در مورد زن دانا ماشالله پور کنجکاو هستند که بدانند. در این باره باید بگوییم که او هنوز ازدواج نکرده است. دانا در یکی از مصاحبه هایی که داشته است، بیان کرده که من در بعضی از سایت ها می بینم که عکس من را در کنار برخی از خانم ها قرار داده اند و تیتر هایی با مضمون دانا و همسرش زده اند. من به ازدواج فکر نمی کنم و این که نمی خواهم روابط شخصی ام را قاطی حرفه ام کنم و در موردشان صحبت کنم.

دانا ماشالله پور دکتر فشن

از آن جایی که امروزه همه افراد مدل می شوند، کسی که در کنار صورت زیبا، استایل و هم چنین مهارت خوب ژست گرفتن را داشته باشد، بیشتر به چشم می آید و همه این ویژگی ها را دانا دارد و به همین دلیل برخی از افرادی که با او همکاری می کنند و به دلیل این که مهارت و چهره خاصی دارد به او لقب دکتر فشن را داده اند.

مصاحبه با دانا ماشالله پور

با دانا مدل معروف، تا به امروز مصاحبه های زیادی شده است که در این گفتگو ها برخی از راز های دانا ماشالله پور نیز افشا شده است. در آخرین مصاحبه ای که داشته است، در مورد این که چرا در ایران این حرفه را انجام می دهد، صحبت کرده است. او در این باره بیان کرده که شاید این که من در ایران به این کار ادامه می دهم عجیب به نظر برسد. اما باید بگوییم که فعلا بستر این کار در ایران برای من خوب جلو می رود و نیازی نمی بینم که برای ادامه این حرفه به خارج از کشور بروم.

هم چنین او افزود که حرفه مدل و فشن مدتی است که در ایران پیشرفت خوبی کرده است و امیدوارم که بیشتر از این نیز پیشرفت کند. البته تعریف فشن در ایران ۱۸۰ درجه با سایر کشور ها فرق می ‌کند.

هم چنین او در ادامه افزود به نظر من در این حرفه مهم نیست زیبا باشید بلکه مهم این است که نسبت به بغل دستی خود، چهره خاص تری داشته باشید و این فاکتور مهمی در این حرفه می باشد. من همیشه تلاش می کنم تا ژانر یک کاراکتر را که برای آن می خواهم عکس بگیرم را در نظر بگیرم. به عنوان مثال زمانی که برای کاراکتر یک آدم جنتلمن می خواهم، عکاسی کنم بیشتر سعی می کنم تا چهره یک مرد شیک، زیبا، خاص و جذاب را داشته باشم تا این که چهره یک مرد خیلی جا افتاده را داشته باشم.

هم چنین در مورد ورزش هایی که انجام می دهد از این مدل خوش چهره سوال هایی پرسیده شد و او در این باره جواب داد که رشته اصلی من بسکتبال است و آن را هنوز هم انجام می دهم، چرا که این ورزش بدن را روی فرم نگه می دارد. هم چنین من به دوچرخه ‌سواری نیز علاقه دارم و آن را به صورت حرفه ای انجام می دهم و توانسته ام در دوچرخه ‌سواری مقام ‌هایی را نیز کسب کنم.

هم چنین از او در مورد این که تا به حال اجرای زنده داشته است سوال پرسیده شد. او در این باره بیان کرد که من تا به حال دو بار اجرای زنده داشته ام که بهترین تجربه برای من بوده است. من برای شوی مرسدس بنز ترکیه نیز دعوت شدم ولی نتوانستم بروم.

هم چنین افزود که اجرای زنده در خارج از کشور برای یک مدل ایرانی یک رزومه بسیار قوی می ‌شود. این فاکتور بسیار مهمی است که استاندارد های اروپایی مدل را پذیرفته ‌اند. اروپایی ‌ها که در صنعت مد و فشن راحت ۳۰ سال از ما جلو هستند. آن ها به دنبال پارامتر های خاصی می‌ گردند که فقط زیبایی را شامل نمی ‌شود و به دنبال خاص بودن هستند.

حاشیه های دانا ماشالله پور

حاشیه های دانا ماشالله پور

یکی از حاشیه هایی که مدتی قبل برای این مدل به وجود آمده بود و تیتر هایی در این باره در برخی از سایت ها و شبکه ها زده شده بود، ماشین دانا ماشالله پور بوده است. او در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود، که من واقعا در مورد این حاشیه نمی دانم که چه بگوییم و سایت های زرد دوست دارند که برای افرادی که کمی معروف هستند حاشیه های الکی درست کنند تا بازدید سایتشان بالا رود حال این کار به هر قیمتی که می خواهد باشد.

دانا ماشالله پور کجاست؟

این مدل جوان هم اکنون در تهران به فعالیت های خود ادامه می دهد. هم چنین او بیان کرده است که فعلا قصد ندارد ایران را ترک کند و می خواهد در کشور خودش به این حرفه پبردازد. او گفته است که در آینده به این که در کشور های دیگر هم فعالیت کنم، فکر می کنم ولی دوست دارم که در ایران باشم و فقط مدتی برای کارم به خارج از کشور بروم. هم چنین گفته است به نظر من ایران یک چیز دیگری است، من با کسی تعارف ندارم، انگیزه ‌ای که این جا به آدم می ‌دهد خارج از کشور وجود ندارد. اما خب با این همه بهتر است نام او را هم به عنوان یکی از سلبریتی های ایرانی خارج از کشور ثبت کنیم چرا که به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

سوالات متداول

دانا ماشالله پور کیست؟

دانا از مدل هایی است که به تازگی قدم در حرفه مدلینگ گذاشته است، او دارای چهره مردانه و جذابی است و برای مدل ایرانی بودن کمی هم عجیب به نظر می آید.

دانا ماشالله پور تا به حال اجرای زنده داشته است؟

او تا به حال دو بار اجرای زنده داشته است و برای شوی مرسدس بنز ترکیه نیز دعوت شده است.

دانا ماشالله پور چه ورزش هایی را به صورت حرفه ای انجام می دهد؟

رشته اصلی او بسکتبال است و هم چنین به دوچرخه ‌سواری هم علاقه دارد و توانسته در دوچرخه ‌سواری مقام ‌هایی را کسب کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]