زیباترین سلبریتی های جهان از جمله موضوعاتی است، که در فضای مجازی بسیار دنبال می شود. هر ساله در کشور های مختلف جهان جشن ها و یا مسابقاتی ارائه می شود. که هدف آن ها مشخص کردن زیبا ترین زنان و یا مردان جهان و یا به طور مشخص خود آن کشور می باشد. این اتفاق همیشه تنها در برنامه ها و یا جشن ها رخ نمی دهد. بلکه سایت ها و مجلاتی نیز هستند، که به بررسی این سلبریتی های اینستاگرام و دنیای واقعی می پردازند.

مجلات و یا سایت هایی که زیبایی را مورد سنجش قرار می دهند، به صورت جهانی به بررسی سلبریتی های دنیا می پردازند. این مجلات مردان و زنان زیبا را که به عنوان سلبریتی در دنیا شهرت دارند، مورد سنجش و بررسی قرار می دهد. در نهایت نیز اشخاص در گروه های مختلف بر اساس زیبایی و ملاک های زیبایی آن سال، انتخاب می شوند.

لیست عناوین محتوا پنهان
زیباترین سلبریتی های جهان چه کسانی هستند؟

زیباترین سلبریتی های جهان چه کسانی هستند؟

یکی از ملاک هایی که این روز ها و در این دوران یکی از مهم ترین ملاک های زیبایی به شمار می رود. صورت هایی می باشد، که کم ترین مقدار آرایش را در خود دارند. به شکلی که اگر مد و فشن را در سال های گذشته تا به امروز بررسی کنید، متوجه این تغییرات بزرگ و قابل توجه خواهید شد. به شکلی که تنها از ۱۰ سال گذشته تا به الان، چهره هایی که مورد پسند مد و کارشناسان زیبایی بوده است. کاملا دست خوش تغییر شده است. این اتفاق در حالی است، که تغییرات مد و ملاک های زیبایی مورد پسند جامعه، به سرعت خود را در چهره سلبریتی های دنیا به نمایش می گذارد.

در اینجا نیز زمانی که صحبت از زیبایی به میان می آید، در ابتدا باید به ترکیب ها و ملاک هایی که مد و صنعت فشن برای دنیا در نظر گرفته است، توجه کرد. چرا که هر یک از سلبریتی های مشهور در جهان، خود صاحبان مد و مراکز تولید مد می باشند. در اینجا به معرفی هر چه کامل تر سلبریتی های زیبای دنیا می پردازیم تا شما بتوانید خود به ملاک ها و معیار های زیبایی پی ببرید. اما قبل از این به معنی سلبریتی توجه دقیق تری داشته باشید تا بتوانید تشخصی دهید که سلبریتی کیست.در واقع این قدم اول برای درک بهتر از این مقاله می باشد.

کتی پری یکی از زیباترین سلبریتی های دنیا

کتی پری یکی از زیباترین سلبریتی های دنیا

یکی از زیباترین سلبریتی های دنیا، کتی پری به حساب می آید. او که یکی از خواننده های مشهور آمریکایی به حساب می آید یکی از تاثیر گذار ترین های این عرصه نیز می باشد. کتی پری نام کامل او کاترین الیزابت هادسن ( Katheryn Elizabeth Hudson ) می باشد.

در این روز های اخیر که اولین فرزند او متولد شده است. باز هم شما یک مادر زیبا را که تمامی فاکتور های زیبایی را در خود جای داده است مشاهده می کنید. بارداری و زایمان مانعی برای معرفی او به عنوان یک زن زیبا نبوده است. بلکه بر زیبایی او نیز افزوده است. چرا که حالا جدای از آن که یک خواننده و همسر زیبا و با وقار است، مادری زیبا و تمام عیار نیز محسوب می شود.

کتی که در ابتدا با نام کتی هادسن شهرت داشت، بعد از مهاجرت به لس آنجلس نام خود را به کتی پری تغییر داد. اولین آلبوم او که مربوط به دوران نوجوانی او می شود، در سال ۲۰۰۲ میلادی و زمانی که کتی تنها ۱۸ سال داشت منتشر شد. بعد از آن با فاصله ۷ سال و در سال ۲۰۰۹ میلادی بود که او آلبوم مشهور خود را در لس آنجلس ارائه کرد. این دوران آغاز روز های حرفه ای او به شمار می رود.

کایلی جنر یکی از زیباترین سلبریتی های جهان

کایلی جنر را که قطع به یقین همه با او آشنایی دارید. یکی از زیبا ترین و مشهور ترین سلبریتی های دنیا می باشد. این زن زیبا و ثروت مند، در روز ۱۰ ماه اوت و در سال ۱۹۹۷ میلادی زاده شده است. به شکلی که او با نام کامل Kylie Kristen Jenner‎، تنها بیست و چهار سال دارد اما یکی از جوان ترین و زیبا ترین زنان در جهان می باشد که توانسته است، از طریق مارک لوازم آرایش خود به ثروت مند ترین زن امسال نیز دست پیدا کند.

او که در ابتدا همانند دیگر خواهران خود، شهرت را با کار در حیطه مدلینگ آغاز کرد. به توصیه دیگران و علایق شخصی خود نیز هنر پیشگی را برای مدتی دنبال کرد. کایلی که یکی از مشهور ترین شخصیت های آمریکا به حساب می آید. عنوان کار افرین را نیز از آن خود کرد. البته بیش تر بعد هنر پیشگی او مربوط به سریالی است که همراه با خانواده خود به نمایش گذاشت.

او از گذشته تا به الان که تنها بیست و چهار سال دارد، در ایالات متحده آمریکا شهرت بسیاری داشته است. به شکلی که در سال ۲۰۱۷ میلادی که او تنها ۱۷ سال داشت. به همراه خواهر خود کندال جز بیست و پنج نوجوان محبوب کشور بودند. این مورد نشان از حجم جذابیت و زیبایی این دختر آمریکایی می دهد.

جو جوناس

جو که یکی از خواننده های مشهور به حساب می آید طرفداران بسیاری در سر تا سر دنیا دارد. به شکلی که بسیاری از دختران در تمام دنیا آرزو دیدار او را در سر دارند. یکی از علت های زیبایی او توسط کارشناس ها چهره نوجوان طور او است که او را بامزه و زیبا نشان می دهد.

ژوزف آدام جوناس (  Joe Jonas ) در روز پنجم ماه اکتبر سال ۱۹۸۹ میلادی به دنیا آمده است. این خواننده مطرح که این روز ها در سن ۳۲ سالگی به سر می برد. یکی از خواننده های گروه جوناس برادرز می باشد. او همراه با دو برادر خود نیک و کوین این گروه موسیقی سه نفره را ترتیب داده اند. او و برادر هایش اولین بار در سال ۲۰۰۷ و زمانی که جو، ۱۸ سال داشت با یک سریال موزیکال به دنیا معرفی شدند.

دیوید بکهام از جمله زیباترین سلبریتی های جهان

دیوید بکهام از جمله زیباترین سلبریتی های جهان می باشد؟

دیوید بکهام با نام کامل David Robert Joseph Beckham، در روز ۲ ماه مه در سال ۱۹۷۵ میلادی متولد شد. این فوتبالیست و سلبریتی مشهور طرفداران بسیاری در سر تا سر جهان دارد. به خصوص در بین مردان به دلیل بازی های درخشانی که ارائه کرده است یکی از محبوب ترین فوتبالیست ها به شمار می رود.

آمبر هرد

آمبر لارا هرد که اصالتا در شهر آستین تگزاس زاده شده است بعد ها برای حرفه و هنر خود به شهر لس آنجلس مهاجرت کرد. او که به عنوان مدلینگ و یک هنر پیشه بسیار زیبا مشغول به فعالیت است. در سال ۲۰۰۴ میلادی اولین بازی خود را انجام داد و به شهرت رسید. آمبر در سال ۲۰۱۵ میلادی با جانی دپ بازیگر مشهور آمریکایی ازدواج کرد. سپس این زوج زیبا و مشهور در سال ۲۰۱۷ میلادی با جنجال های بسیار از یک دیگر جدا شدند. طلاق این زوج یکی از پر حاشیه ترین و پر بحث ترین اتفاقات در طول تاریخ بود.

امیلیا کلارک

یکی از بازیگر های بسیار زیبا در هالیوود می باشد. این سلبریتی مشهور و زیبا که جز زیباترین سلبریتی های دنیا به حساب می آید بعد از بازی در سریال تاج و تخت به شهرت بسیار در جهان رسید. این بازیگر و هنر پیشه معروف و زیبا، به دلیل اخلاق خوبی که دارد طرفداران بسیاری در سر تا سر جهان دارد. او یکی از مهربان ترین ستارگان هالیوود به حساب می آید. Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke، در روز بیست و سه اکتبر ماه سال ۱۹۸۶ میلادی در کشور انگلیس زاده شد و اصالتا اهل لندن می باشد.

جسیکا آلبا

جسیکا آلبا

یکی از زیبا ترین و مشهور ترین مدل ها در سراسر دنیا می باشد. او در کنار زیبایی بسیار شهرت دارد چرا که یکی از ثروت مند ترین زن ها هالیوود به شمار می آید. بخش عمده ای از درآمد او نیز از طریق کمپانی که در دست دارد، کسب می شود. او همیشه از پایه گذاران صنعت مد و فشن بوده است.

کالوین هریس

یکی از چهره های زیبا و سر شناس دنیا می باشد. به شکلی که او طرفداران و دنبال کننده های بسیاری در دنیا دارد. او در سال ۲۰۱۹ میلادی، به عنوان یکی از زیبا ترین و جذاب ترین مرد های دنیا شناخته شده است. او که در هالیوود بسیار مشهور می باشد به عنوان یکی از بازیگر های زیبا شناخته می شود و در فیلم دزدان کارائیب به طور قطع او را دیده اید.

Scott Eastwood

یکی از مشهور ترین مردان در دنیای هالیوود می باشد که زنان و دختران بسیاری آرزو دیدار او را دارند. این مرد جذاب و سلبریتی محبوب و زیبا، سی سال دارد. او که در یکی از جذاب و بهترین سن های خود قرار دارد دنبال کننده های بسیاری را در سر تا سر دنیا دارد. او پسر کلینت ایستوود می باشد و با استفاده از شهرت پدر خود، توانسته به جایگاه خوبی برسد.

لینا دانهام از جمله زیباترین سلبریتی های جهان

یکی از ستارگان هالیوود می باشد که چهره ای کاملا طبیعی و بدون هیچ گونه تغییری دارد. یکی از مواردی که باعث شده است او به عنوان یکی از زیباترین سلبریتی های جهان شناخته شود، همین سادگی او می باشد. چرا که بر خلاف بسیاری از سلبریتی ها و افراد مشهور او هیچ گونه عمل جراحی نداشته است.

عکس زیباترین سلبریتی ها منتشر شده است؟

در این تصویر تعدادی از زیباترین سلبریتی های خارج از کشور را می بینید. در این تصویر که تعدادی از زیبا ترین ها را برای شما جدا سازی کرده است. تصویری از ملکه زیبایی آنجلینا جولی، آیشواریا بازیگر مشهور هندی و بازیگر مطرح هالیوود اسکارلت جوهانسون دیده می شود.

عکس زیباترین سلبریتی

زیباترین سلبریتی های کره ای چه کسانی می باشند؟

تعدادی از زیباترین سلبریتی های جهان در کشور کره جنوبی ساکن هستند. به شکلی که این افراد از مدل ها و یا بازیگر های این کشور به شمار می روند که در کشور ما ایران، به دلیل نزدیک بودن فرهنگ ها فیلم ها و سریال های این کشور بسیار پر بازدید است. تعدادی از سلبریتی های مشهور نیز در گروه های موسیقی این کشور قرار دارد که در ایران هوا داران بسیار دارند.

یورا

Kim Ah-young، که در کشور ما، ایران با نام یورا بیش تر شناخته شده است. یورا یکی از محبوب ترین و زیباترین زن های بازیگر و رپر در جهان می باشد که از کشور های بسیاری به غیر از کره جنوبی طرفدار دارد. این بازیگر و خواننده موسیقی رپ، در روز ۶ ماه نوامبر در سال ۱۹۹۲ میلادی به دنیا آمده است. او در حال حاضر بیست و نه سال دارد.

هانی

Ahn Hee-yeon، که با نام هانی شناخته شده است در روز اول ماه می و در سال ۱۹۹۲ میلادی به دنیا آمده است. او در حال حاضر یک خواننده پاپ و مطرح جوان می باشد که در فضای مجازی نیز بسیار فعال است و طرفدار های زیادی دارد. در کنار این خواننده محبوب و زیبا تنها ۲۹ سال دارد، بسیاری از زنان کره ای در آرزوی زیبایی او به سر می برند.

هیونا یکی از زیباترین سلبریتی های جهان

Kim Hyun-ah، با نام مختصر و مشهور هیونا، در روز ۶ ماه ژوئن سال ۱۹۹۲ میلادی به دنیا آمده است. او که یکی از بازیگر های محبوب کره و جهان به حساب می آید. در سریال و فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده است. این بازیگر زیبا در حرفه مدلینگ نیز فعال است و زیبایی خیره کننده ای دارد که او را بسیار زیبا و دل نشین نشان می دهد.

زیباترین سلبریتی های کره ای

کانگ یه بین

Kang Ye-Won، یکی از زیبا ترین زن های کره جنوبی و جهان به شمار می رود که طرفداران بسیاری در سر تا سر دنیا دارد. کانگ یه بین متولد روز ۱۵ ماه مارس می باشد، که در سال ۱۹۸۰ میلادی در کشور کره جنوبی به دنیا آمده است. او که یکی از مشهور ترین بازیگر های زن کره ای به شمار می رود این روز ها مرز ۴۰ سالگی را رد کرده است.

بائه سوزی

بائه سوزی که به نام های Bae Su-ji و Mononym Suzy شناخته می شود. یکی از زیباترین سلبریتی های جهان به شمار می رود که در حیطه های مدلینگ، رقص، خوانندگی و حتی بازیگری بسیار مشهور می باشد. او که زیبایی خیره کننده ای دارد، در تمامی فعالیت هایی که به سمت آن ها قدم بر می دارد می تواند به بهترین نحو و شیوه خود را به نمایش بگذارد.

جی ان آ

Gina Jane Choi، که یکی از زیبا ترین و محبوب ترین زن های کره ای به شمار می رود. در کشور خود و در سر تا سر جهان طرفداران و هوا داران بسیاری دارد. این دختر زیبا، در روز ۱۳ ماه سپتامبر و در سال ۱۹۸۷ میلادی در کشور کانادا متولد شده است. او که این روز ها در سن سی و چهار سالگی به سر می برد در زمینه خوانندگی بسیار مشهور می باشد.

هانگ جین یانگ

هانگ جین یانگ که با نام های Mononym Jinyoung  و  Queen of Trot شناخته می شود. در روز نهم ماه آگوست سال ۱۹۸۵ میلادی در شهر سئول به دنیا آمد است. او که در حال حاضر سی و شش سال دارد، یکی از مشهور ترین و پر کار ترین خوانندگان کره ای می باشد. او به دلیل زیبایی خیره کننده اش به عنوان یکی از زیباترین سلبریتی های جهان در مجلات مد شناخته شده است.

هان یه سول

هان یه سول

Ha-ye-sool، یکی از بازیگر های محبوب و زیبای کره ای می باشد. این دختر جوان در کشور ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است. او که مدت زیادی است در زمینه هنر پیشگی فعالیت می کند، یکی از مشهور ترین بازیگر های زن کره محسوب می شود. هان یه سول، متولد روز ۱۸ ماه سپتامبر سال ۱۹۸۱ میلادی است.

لی هانوی

Lee H-nu، یکی از پر کار ترین و فعال ترین هنرمندان کره ای به حساب می آید. او که مدت زیادی است در کره جنوبی فعالیت های هنری بسیار می کند. لی هانوی در روز دوم ماه مارس و در سال ۱۹۸۳ میلادی متولد شده است. او که این روز ها سی و هشت سال دارد، تا به الان که به این سن رسیده است، در زمینه بازیگری، موسیقی و مدلینگ فعالیت های بسیاری داشته است.

یو ایننا

U-inna، یکی از زیبا ترین دختران کره جنوبی به حساب می آید. او که متولد روز پنجم ماه ژانویه و سال ۱۹۸۲ میلادی می باشد، در آستانه سن ۴۰ سالگی به سر می برد. او نیز به دلیل زیبایی خیره کننده ای که دارد، در زمینه مدلینگ، بازیگر و دی جی در بین مردم شناخته شده است. در کنار همه این فعالیت ها او به رقص نیز می پردازد.

زیباترین سلبریتی های زن

یکی از جست و جو هایی که در گوگل بسیار مخاطب دارد، زیباترین سلبریتی های زن می باشند. به شکلی که بسیاری از افراد به دنبال شناسایی و دنبال کردن آن ها می باشند. این زنان که از سر تا سر دنیا به صورت بررسی های پیشرفته انتخاب می شود سالانه بررسی و مهیار سنجی می شوند. این زنان طبق آماری که مجلات زیبایی و مد منتشر کرده اند به صورت زیر می باشند :

  1. کیم کارداشیان
  2. کندال جنر
  3. مگان فاکس
  4. سلنا گومز
  5. تیلور سوئیفت
  6. شارلیز ترون
  7. اما واتسون
  8. کریستن کروک
  9. میلا یوویچ
  10. دمی لواتو
زیباترین سلبریتی های زن

زیباترین سلبریتی های مرد چه افرادی هستند؟

مردان جذاب و خوش چهره هر ساله به صورت پرسش ها و نظر سنجی های مردمی از بین سلبریتی های مشهور انتخاب می شوند. این در حالی است، که در سر تا سر جهان نظر سنجی و بحث هایی در این باب موجود می باشد. درست است که اغلب سلبریتی هایی که انتخاب می شوند، از افرادی هستند که جز برجسته ترین چهره های هالیوود می باشند اما در این میان ممکن است مردانی نیز انتخاب شوند، که در دیگر کشور ها به شهرت رسیده اند.

زیباترین سلبریتی های مرد

Zac Efron

زک افرون که یکی از مشهور ترین بازیگر ها و خواننده های هالیوود به حساب می آید. به دلیل چهره زیبا و بچه گانه ای که دارد، در فیلم ها نقش پسر های دبیرستانی را ایفا می کند. او که یکی از خواننده های مشهور نیز به حساب می آید، از این طریق نیز طرف داران و هوا داران بسیاری دارد. اغلب دوست داران و دنبال کننده های این پسر خوش تیپ و خوش چهره، نوجوان ها و جوان ها هستند.

Benedict Cumberbatch

بندیک کامبربچ که یکی از مشهور ترین و جذاب ترین مرد های هالیوود می باشد از بهترین بازیگر های جهان است. او که به عنوان یکی از زیباترین سلبریتی های جهان معرفی شده است. طرف دار های بسیاری دارد. اگر شما نیز این بازیگر زیبا و خوش اندام را دنبال می کنید. مطمئنا با نقش او به عنوان شرلوک هلمز بسیار خاطره دارید و او این روز ها در سن چهل سالگی به سر می برد.

مت اسمیت

در سال ۲۰۱۹ میلادی بود که مت اسمیث به عنوان یکی از مردان زیبا دنیا شناخته شد. البته که این اتفاق عجیب به نظر می آمد چرا که رقیب های او در این جشنواره بسیار زیبا تر و چشم نواز تر بودند. اما موردی که راجب او در نظر گرفته شده بود، اخلاق و رفتار او بود که باعث شد در این مورد انتخاب شود. اسمیت که نامزد لی لی جیمز می باشد در سن سی و چهار سالگی می باشد.

تام هاردی

تام هاردی مشهور و زیبا که جذابیت خیره کننده ای دارد یکی از بهترین های بازیگری می باشد. او که در سریال ها و فیلم های مشهور بسیاری نقش آفرینی کرده است علاوه بر مهارت و هنری که دارد، یکی از زیبا ترین و جذاب ترین های هالییود به شمار می رود.

Theo James

اگر فیلم های تخیلی و آینده محور را دنبال کنید، محال ممکن است بازیگر جوان و خوش سیما، تئو جیمز را نشناسید. او که در نوع خودش بهترین می باشد کار های فوق العاده ای را در پرونده کاری خود دارد. او که تنها سی و یک سال دارد با یک زن جوان و زیبای ایرلندی به نام راث کیرنی در ارتباط عاطفی می باشد.

زیباترین سلبریتی های ترکیه

سلبریتی های ترکی اعم از بازیگر ها و یا خواننده های این کشور در بین مردم ایرانی طرفدار های بسیاری دارند. یکی از این دلایل نزدیک بودن فرهنگ های کشور ما به کشور ترکیه می باشد که باعث شده است، درک فرهنگی به درجه بالایی برسد و به همین خاطر مردم ایران، سریال ها و فیلم ها و یا موسیقی های آن ها را بسیار دنبال کنند. هنرمندان ایرانی زیادی در این کشور زندگی و فعالیت می کنند.

حالیل سزایی از جمله زیباترین سلبریتی های جهان

این بازیگر را با نام خلیل سزایی نیز می شناسند که البته نام او در تلفظ های گوناگون به اشکال مختلفی خوانده می شود. البته نام دیگری نیز برای او وجود دارد، که پاراجیک اوغلو می باشد. این بازیگر مشهور در کنار بازیگری و هنر پیشگی، به خوانندگی و آهنگ سازی نیز مشغول است.

انگین آکیورک

Engin Akyürek، او که یکی از بازیگر های خوش چهره و جذاب مرد ترکی می باشد به عنوان یکی از زیباترین سلبریتی های جهان در قسمت مردان شناخته شده است. به صورتی که این بازیگر زیبا و جوان و خوش اندام، یک تاریخ شناس مشهور نیز می باشد.

بوراک یکی از زیباترین سلبریتی های جهان

بوراک یکی از زیباترین سلبریتی های جهان

بوراک با نام کامل Burak Özçivit، یکی از مشهور ترین و خوش چهره ترین بازیگر های مرد ترکی است. زیبایی و جذابیت او که در جهان مشهور است در کشور ایران نیز بسیار طرف دار دارد به شکلی که این مرد زیبا و جذاب که دارای اندامی ورزیده می باشد.

جانسور دره

Cansu Dere، یکی از زیباترین سلبریتی های جهان و زیبا ترین زن کشور ترکیه می باشد. او که در روز ۱۴ ماه اکتبر و در سال ۱۹۸۰ در شهر آنکارا متولد شد یکی از مشهور ترین بازیگر های ترکی است.

اویکو کارایل

اویکو کارایل (Öykü Karayel) یکی از زیباترین سلبریتی های جهان محسوب می شود. او که از زیبا ترین بازیگر های زن ترک است دارای شهرت بسیاری در سرتاسر جهان می باشد. این زن زیبا و جوان در سال ۱۹۹۰ میلادی در پایتخت کشور ترکیه، استانبول متولد شد.

عنوان زیبا ترین سلبریتی های ایرانی مربوط به چه کسانی می شود؟

یکی از جست و جو هایی که در سایت های مختلف بسیار انجام می شود زیباترین سلبرتی های ایرانی است. این مطلب را در این مقاله به صورت کامل و با معرفی ده نفر از زیباترین ها انجام داده ایم.

زیبا ترین سلبریتی های ایرانی

ساره بیات

ساره بیات متولد سال روز ۱۴ ماه مهر سال ۱۳۵۸ هجری شمسی می باشد. این بازیگر زیبا و پر طرف دار، این روز ها در سن چهل و یک سالگی به سر می برد. ساره بیات از سال ۱۳۸۰ هجری شمسی، یعنی زمانی که بیست و دو سال سن داشت، وارد عرصه بازیگری شد.

گلاره عباسی

گلاره عباسی یکی از آن دسته بازیگر هایی است، که دارای چهره ای دوست داشتنی و زیبا می باشند. به همین خاطر در دیدار اول چهره او مخاطب را به خود جلب می کند و او که در طی سال های فعالیت خود چهره اش را تغییر نداده است.

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی که دختر بزرگ مرد هنر ایران، علی حاتمی می باشد سال های سال است که به فعالیت در حیطه بازیگری می پردازد. لیلا حاتمی که به خاطر پدرش از کودکی در سینما حضور داشته است، یکی از پیش کسوت های این عرصه به حساب می آید. او سال های سال است که با بازیگر نام آشنا سینما، علی مصفا ازدواج کرده است.

لیندا کیانی

لیندا کیانی که به عنوان یکی از زن های زیبای ایرانی شناخته می شود در روز بیست و سه شهریور ماه سال ۱۳۵۹ هجری شمسی در شهر آبادان به دنیا آمده است. او که در سن چهل سالگی به سر می برد در ابتدا با بازی در نقش های تلویزیونی به مردم شناسانده شد.

میترا حجار

میترا حجار که یکی از زیبا ترین و خوش اندام ترین زنان سینما ایران محسوب می شود. در روز ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۵۵ هجری شمسی متولد شده است. میترا حجار با این که چهل و پنج سال سن دارد اما هنوز در نقش دختر های جوان بازی می کند.

نیکی کریمی از جمله زیباترین سلبرتی های جهان

نیکی کریمی که از گذشته تا به الان و از اولین حضورش در سینما به خوبی درخشیده است یکی از زیباترین سلبریتی های ایرانی محسوب می شود که همیشه خود را از حواشی و اتفاقات سینما دور کرده است.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی از زیباترین سلبریتی های جهان و ایران است. او که طرف دار های بسیاری دارد از کودکی به این حرفه مشغول بوده است. فیلم هایی که او در آن ها نقش آفرینی کرده است همیشه جز بهترین و پر مخاطب ترین فیلم های ایران و جهان بوده است.

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار که یکی از زیبا ترین و هنرمند ترین بازیگر های زن ایرانی است زیبایی وصف بر انگیزی دارد. به شکلی که این دختر جوان سی و هفت ساله، متولد روز ۱۲ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۲ هجری شمسی می باشد.

رعنا آزاد

رعنا آزاد، یکی از زیبا ترین بازیگر های ایرانی می باشد که به تازگی خبر ازدواج او با مهدی پاکدل بازیگر مرد جذاب ابرانی منتشر شد. به شکلی که این بازیگر زیبا و خوش پوش، متولد سال ۱۳۶۲ هجری شمسی می باشد.

هستی مهدوی یکی از زیباترین سلبریتی های جهان

هستی مهدوی دختر جوان ایرانی است، که بسیار زیبا و جذاب می باشد. به شکلی که این دختر زیبا و دارای چهره دوست داشتنی با سن کمی که دارد، توانسته است خود را در سینما ایران به خوبی نمایش دهد. او با این که مدت زیادی نیست که در عرصه هنر پیشگی فعال است طرف دار های بسیاری را برای خود جذب کرده است.

زیباترین چشم های سلبریتی ها

زیباترین چشم های سلبریتی ها به چه کسانی عنوان داده شده است؟

اگر بخواهیم در این مورد به بحث و بررسی بپردازیم نمی توان به تصمیم قاطع و درستی رسید چرا که برای هر فرد با هر نوع سلیقه و علاقه ای یک مدل و یا رنگ چشم زیبا می باشد. به شکلی که بسیاری ممکن است، سلبریتی هایی با چشم های رنگی زیبا بدانند اما در عین حال افراد دیگری این مورد را رد کنند و حالت چشم برای آن ها ارجعیت داشته باشد.

لباس های زیباترین سلبریتی های جهان

سلبریتی های موجود در سر تا سر جهان دارای سلیقه های متفاوتی هستند. بسیاری از آن ها یا صاحبان صنعت مد و فشن به شمار می روند یا آن که از یک شرکت و یا طراح به خصوص حمایت می کنند. به همین خاطر نمی توان لباس زیبایی را برای آن ها در نظر گرفت چرا که بخش عمده ای از لباس هایی که در تن این افراد دیده می شود، تنها برند های مطرح و طراحان صاحب نام هستند.

درآمد زیباترین سلبریتی های جهان

درآمد زیباترین سلبریتی های جهان چقدر است؟

بخش عمده ای از درآمد سلبریتی های زیبای جهان از طریق صنعت مد و فشن تامین می شود. به شکلی که خود آن ها غالبا مدلینگ هستند یا آن که صاحب و مالک یک کارخانه و یا شرکت مد می باشند. نمونه ای از آن ها کایلی بیست و چهار ساله می باشد که با وجود سن کمش، صاحب یکی از برترین برند های لوازم آرایش می باشد.

سوالات متداول

کتی پری متولد چه کشوری است ؟

کتی پری، خواننده مشهور آمریکایی در همین کشور نیز به دنیا آمده است.

رعنا آزاد یکی از زیباترین سلبریتی های ایران همسر کدام بازیگر می باشد ؟

رعنا آراد همسر بازیگر مشهور ایرانی، مهدی پاکدل می باشد.

بوراک بعد از بازی در کدام سریال به شهرت رسید ؟

بوراک بازیگر توانمند ترکی بعد از بازی در سریال حریم سلطان به شهرت رسید.

امیلیا کلارک بعد از بازی در کدام سریال به عنوان زیباترین سلبریتی های جهان شناخته شد ؟

امیلیا کلارک بعد از بازی در سریال مشهور تاج و تخت به شهرت جهانی رسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۱]