اگر از دوست داران و دنبال کننده های صنعت مد و فشن به حساب می آیید، به احتمال زیاد دانا نیک، مدل مشهور ایرانی را می شناسید. دانا که مدت زیادی است در صنعت مد و فشن ایران حضور دارد. از بهترین های این صنعت در ایران به شمار می رود.

دانا هم مانند دیگر سوپر مدل های ایرانی سال ها است، که با مهلا زمانی خواهر ملیکا زمانی مدیر سایت شرط بندی میکی بت کار می کند. تا این که مهلا به دلیل مشکلاتی مهاجرت را بر ماندن در کشور ترجیح داد. به همین خاطر این دو این روز ها با یک دیگر در حال همکاری نیستند. اما مهلا زمانی یکی از مشوق های اصلی تمامی سوپر مدل های زن ایرانی است، که بسیاری از دختران با استعداد و توان مند را وارد این حیطه کرده است.

دانا که یک دختر جوان و تقریبا سی و پنج ساله است. در این زمینه روز به روز در حال پیشرفت و ترقی است. چرا که او بسیار در کار خود جدی و در عین حال خوش ذوق و سلیقه است. به همین خاطر نبوغی دارد، که تمامی افرادی که با او کار کرده اند، از آن مطلع می باشند.

بیوگرافی دانا نیک

بیوگرافی دانا نیک

دانا نیک که یکی از مدل های جذاب و مشهور ایرانی به شمار می رود. در این حرفه سال های بسیاری است که فعالیت می کند. دانا که یک دختر زیبا و خوش هیکل ایرانی و اهل تهران است و در سال های ۱۳۶۴ هجری شمسی و یا ۱۳۶۵ هجری شمسی، در شهر تهران متولد شد. از خانواده و یا شرایط تولد او اطلاعات زیادی در دست نیست، چرا که دانا همیشه محیط حرفه ای کار خود را از بعد شخصی زندگی اش جدا کرده است.

او که در ابتدا اطلاعی از کت واک و یا مدلینگ های موجود در ایران نداشت. تنها به دنبال کردن فشن شو های خارج از کشور تمایل نشان می داد. به شکلی که بر اساس گفته خانواده اش، او از کودکی این استعداد را در وجود خود داشته است، اما هیچ گاه فرصتی پیش نیامده بوده است، تا این استعداد ذاتی را به نمایش بگذارد و پرورش دهد.

دانا بعد از گذراندن دوره لیسانس خود از طریق یکی از هم کلاسی های خودش که در دانشگاه با او آشنا شده است. به یک کت واک دعوت می شود. دانا که تا به حال در ایران و تهران نمونه آن را ندیده است، به سرعت به سمت آن جذب می شود. از آن جایی که شرایط آن را نیز به صورت ذاتی در دست داشته است، بسیار سریع تر از تصورات خود در این مسیر وارد می شود.

دانا نیک مدل ایرانی

دانا نیک مدل ایرانی جذاب و خوش چهره که طرف دار های بسیاری در کل کشور دارد. یکی از اولین جوان هایی است، که در سال های ابتدایی ورود کت واک به ایران، در این مسیر قدم گذاشته است. استاد و راهنمای او در این مسیر، مهلا زمانی بود، که طبق گفته های دانا کمک بسیاری را در فرا گیری این حرفه به او کرد. مهلا زمانی که در ۸ سال گذشته برای اولین بار کت واک با مجور دولتی را وارد کشور ایران کرد، یکی از بهترین ها در زمینه مد و فشن شو می باشد.

هشت سال پیش مهلا زمانی بود که این جوان های بی تجربه را زیر بال و پر خود گرفت. به صورتی که تمامی اصول را به این جوان های بدون آگاهی آموزش داد. این دختر های جوان که در صنعت مد و فشن تنها زیبایی و اندام خوب را داشتند. توانستند با مدیریت و راهنمایی هایی که مهلا زمانی در اختیار شان گذاشت. به سرعت استعداد های نهفته خود را به نمایش بگذارند، به شکلی که هر یک از آن ها یک سوپر مدل و یا فشن بلاگر شده اند.

سن دانا نیک چقدر است

اینستاگرام مدل زیبای ایرانی

دانا نیک در صفحه و یا پیج اینستاگرام خود تصاویر بسیاری را از خود منتشر می کند. به همین خاطر اگر مشتاق به دیدن عکس های این دختر ایرانی زیبا دارید، بهتر است پیج اینستاگرامی او را دنبال کنید. دانا که در صفحه خود در فضای اینستاگرام به انتشار عکس ها و یا کار هایی که انجام می دهد، می پردازد. یکی از مدل های زیبا اینستاگرام به حساب می آید، که در عین داشتن تعداد بسیاری فالور و دنبال کننده، تعداد بسیاری از مخاطب ها و یا طرف دار های او برای او فن پیج نیز زده اند، این اتفاق نشان از مشهور بودن این دختر ایرانی خوش اندام می دهد.

پیج اینستاگرام دانا نیک برای مخاطب های او ارائه شده است، به همین خاطر به انتشار عکس های کاری و موارد مربوط به حرفه اش می پردازد. شما به هیچ وجه بخشی را در پیج او با عنوان عکس ها و یا خبر های شخصی پیدا نخواهید کرد.

سن دانا نیک چقدر است

یکی از سوال هایی که ذهن اغلب دنبال کننده های این مدل جذاب و مشهور ایرانی را به خود درگیر کرده است، سن دانا می باشد. چرا که هیچ کس حتی نزدیک های او از سن او با خبر نمی باشند. این مسئله به دلیل آن که بسیار از دیگران پنهان باقی مانده است، به یکی از معما های ذهن هر یک از مخاطب های دانا تبدیل شده است. دانا که تقریبا هم سن و سال دیگر همکار های خود، اعم از الناز گلرخ و یا شبنم مولوی می باشد. به صورت حدودی و یا تقریب هایی که زده شده است، سی و چهار و یا سی و پنج سال دارد.

البته نمی توان در این مورد با قطعیت برخورد کرد. چرا که هیچ دلیل و یا مدرک مستندی موجود نمی باشد، که بتوان بر اساس آن به این سوال یک پاسخ درست و تقریبا دقیق داد. اما می توان سن او را در حدود متولد سال ۱۳۶۵ هجری شمسی در نظر گرفت.

دوست پسر دانا نیک

دوست پسر دانا نیک کیست؟

دوست پسر دانا نیک یکی از مسائلی است، که دانا هیچ گاه تمایل نداشته است، کسی از آن با خبر باشد. دانا که یکی از سوپر مدل های جذاب ایرانی است. مطمئنا پیشنهاد های بسیاری برای ارتباط با پسر ها دارد. چرا که او هم از چهره بسیار زیبایی برخوردار است و هم اندام بسیار زیبایی دارد، پس مطمئنا پسر های بسیاری هستند، که تمایل به ارتباط با او را دارند.

اما این مسئله یکی از نکات زندگی شخصی دانا می باشد، که تمایل ندارد هیچ کدام از کاربر های پیجش و یا دنبال کننده هایش از آن با خبر باشند. البته عکس هایی از او با پسر های مختلف و گوناگون منتشر می شود، اما هیچ خبر مستندی مبنی بر آن که رابطه ای عاطفی در میان است، موجود نمی باشد.

دانا این بخش و بخش های بسیاری از زندگی شخصی خود را بر مخاطب ها و طرف دار هایش مشخص نکرده است. چرا که علاقه ای به سرک کشیدن در زندگی دیگران ندارد. او از حواشی بیزار است و به دنبال راهی است تا به هر شکل که شده از آن فرار کند.

حواشی بسیاری منبی بر این که او با یکی از دوست پسر هایش ازدواج کرده است، منتشر شده بود، که این اخبار همگی کذب و دروغ می باشد. دانا نیز در توییتر این خبر را کاملا رد کرد و از سینگل بودن خود خبر داد. اگر تمایل دارید تا با او و کار هایش بیش تر آشنا شوید، می توانید علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز او را دنبال کنید.

دستگیر شدن دانا نیک وقعیت دارد؟

یکی دیگر از حواشی و خبر های دروغی که پشت سر دانا مطرح شد، دستگیری وی بود. درست است که خبری منتشر شد که کار های او و دیگر مدل های ایرانی غیر قانونی می دانست. اما این اتفاق کار های او را و فعالیتش را تنها محدود کرد، نه آن که باعث و بانی دستگیری این مدل جذاب ایرانی شود.

بهتر است در مواجه با این حاشیه ها و دروغ های مجازی که تنها هدف شان جذب دنبال کننده بیش تر است. به مقاله ها و یا اطلاعاتی که مستند هستند، رجوع کنید. تمام تلاش این مقاله بر گنجاندن و جمع آوری درست ترین و به روز ترین اطلاعات درباره دانا نیک می باشد.

دستگیر شدن دانا نیک

درآمد دانا نیک

دانا نیک از طریق حرفه مورد علاقه اش که در آن بسیار حرفه ای و باهوش می باشد، به کسب درآمد می پردازد. حرفه مدلینگ در هر کجای دنیا یکی از پر درآمد ترین حرفه ها به حساب می آید. چرا که با کار برای شرکت ها و یا برند های مختلف می توانی به درآمد خوبی دست پیدا کنی. این در حالی است که در بسیاری از مراسم و جشنواره ها و یا برنامه های مختلف از مدل های زیبا و جذاب استفاده می شود.

درست است که این کار سختی های بسیاری را نیز در پی دارد. اما یکی از روش هایی است که می توان از طریق آن به درآمد بسیاری رسید، البته لازمه دست یافتن به درآمد های بالا در هر کاری، پیشرفت و رشد خود در آن زمینه به خصوص می باشد.

سوالات متداول

استاد و راهنمای دانا نیک در مسیر فشن و مد چه کسی بوده است ؟

استاد و راهنمای دانا نیک در مسیر و حرفه مدلینگ، مهلا زمانی بوده است.

آیا دانا نیک ازدواج کرده است ؟

دانا نیک تا به حال ازدواج نکرده است و تا به الان مجرد بوده است.

راه درآمد زایی دانا نیک چه می باشد ؟

راه درآمد زایی دانا نیک حرفه و صنعت مد و فشن می باشد.

دانا نیک در چه سالی پا به حیطه مدلینگ گذاشت ؟

دانا نیک در ۸ سال پیش بود که برای اولین بار وارد مسیر مد و فشن شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]