اگر از افراد علاقه مند به صنعت مد و فشن باشید، به احتمال شبنم مولوی را می شناسید، او یکی از زیباترین سلبرییتی های جهان در شبکه های مجازی است که در زمینه مدلینگی فعالیت جدی دارد. در ادامه با بیوگرافی این سلبریتی بیشتر آشنا می شوید.

شبنم مولوی کیست

شبنم مولوی کیست؟

در این جا به بیوگرافی شبنم مولوی می پردازیم، او یکی از بهترین و معروف ترین بلاگر (بلاگر کیست) های در راستای کار خودش است. شبنم مولوی متولد ۵ مرداد در سال ۱۳۶۴ است، او در تهران به دنیا آمده است و در همان جا هم بزرگ شد. این سلبریتی در مدت زمان کمی توانست مخاطبان زیادی را مجذوب خود کند و پیشرفت چشم گیری در مدت کمی کرد، البته اکثرا کسانی که او را مدت زیادی دنبال می کنند گفته اند که شبنم مولوی به صورت ذاتی این توانایی را دارد.

متاسفانه در ایران صنعت مد و فشن برای بانوان پر از موانع است به همین علت اکثر مدلینگ ها مخصوصا بانوان برای ادامه کار خود خارج از ایران را ترجیح می دهند و مهاجرت را اولویت زندگی خود قرار می دهند، به همین علت، شبنم مولوی هم مدتی از ایران دور ماند.

او تقریبا به مدت ۷ یا ۸ سال می رسد که پا در این صنعت گذاشته است و استعداد های خود را شکوفا کرده است، او اوایل بر استعداد و توان مندی خود واقف نبود، اما بعد این که نتایج کار های چند وقته خود را بررسی کرد به این نتیجه رسید که حرفه اصلی خود را به سمت مد و فشن ببرد. طبق مصاحبه هایی که با این سلبریتی شده است، او همیشه اسم مهلا زمانی استادی که او را وارد این صنعت کرد و به کمک زیادی در این راستا کرد بر سر زبانش است و همیشه از او تقدیر می کند.

اینستاگرام شبنم مولوی چیست؟

او یکی از مدلینگ های موفق در اینستاگرام است، اگر جزو دنبال کننده های این سلبریتی هستید به احتمال در جریان کار های او قرار گرفته اید، او تمام کار های خود را در صفحه شخصی خود منتشر می کند، اما تا کنون به هیچ وجه زندگی شخصی خود را وارد فضای مجازی نکرده است، او همیشه پیج شخصی خود را به دور از حواشی ها نگه می دارد.

شبنم مولوی در اینستاگرام، نزدیک به ۳۰۰ هزار تا دنبال کننده فعال دارد. او هیچ وقت قصد این را نداشته است که از طریق کار خود فالوئر ها را افزایش دهد. شبنم در پیج شخصی خود، علاوه بر عکس هایی که از خود در اینستاگرامش منتشر می کند، در مورد افکار و عقاید خود هم کمی گپ می زند. برای اطلاعات بیش تر و دیدن عکس های بیش تر این سلبریتی کم حاشیه می توانید به آیدی _SHABNAMIRA پیج اینستاگرام او بپردازید.

قد شبنم مولوی

قد شبنم مولوی چقدر است؟

اکثرا این موضوع را می دانیم که صنعت مد و فشن، مورد نیاز استاندارد های خاصی برای مدل های خود است، از مورد این استاندارد ها می توان به ویژگی های ظاهری در چهره و اندام مدل ها و همچنین قد و وزن آن ها برای بهتر به نمایش گذاشتن اشاره کرد. وی یکی از سوپر مدل های جذاب و خاص ایرانی است، این مدل از چهره زیبا و اندامی بی نقص بهره گرفته و باعث می شود که نگاه های زیادی را به سمت خود جذب کند، او جزء زیبا ترین مدل های زن محسوب می شود و بارها در این حرفه وزارت ارشاد او را امر به معروف و نهی از منکر کرده است، زیرا می دانند که او زنی زیبا و کاملا بی نقص است.

گذر از فیلتر های سختگیرانه مدلینگی

با نگاهی به عکس ها و ویدئوهایی که او در پیج اینستاگرامی اش از خود به نمایش گذاشته به راحتی می توان این نکته را دریافت که شبنم مولوی توانسته است که از فیلتر های سخت گیرانه صنعت مدلینگ برای فعالیت در این حرفه گذر کند. اطلاعات درست و قابل قبولی از این سلبریتی در دسترس نیست اما با مشاهده عکس های او می توان به قامت بلند شبنم مولوی پی برد. البته یکی از موارد مهم در مدلینگی قد بلند و چهره ای جذاب و گیرا است، به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که قد او کمتر از ۱۷۰ نیست.

شبنم مولوی مدل ایرانی

شبنم مولوی مدل ایرانی می باشد؟

شبنم مولوی یکی از مدلینگ های جذاب و پر طرفدار ایرانی است، او حدود ۷،۸ سال پیش بود که پا در صنعت مد گذاشت و استعداد های خود را در این حرفه شکوفا کرد. زمانی که وی وارد این حرفه شد، تازه اوایلی بود که مدلینگ در ایران راه افتاده بود و دنبال کننده های کمی داشت، اما او با این که اوایل کار سختی های زیادی را به دوش کشید جا نزد و خود را در این زمینه آگاه تر کرد.

شبنم با رزومه ای سنگین و پر محتوا خود را در ایران مشغول به این حرفه کرد. چند وقت اخیر حرفه مدلینگی مجوز رسمی خود را از دست داد و از سمت نهاد های مربوط به این حرفه مخالفت هایی شد. اما شبنم مولوی مدل جذاب تسلیم نشد و عکاسی خود را در سطح شهر ادامه داد، شاید این حرکت از نظر خیلی مدل ها آسان به نظر برسد و همه انجام دهند، اما برای مدلی مانند شبنم همانند یک انقلاب در زندگی اش بود.

این دختر با چشمانی آبی و گیرا، در میان مردم پر مشغله امروزی، عکاسی می کند. این اتفاق به قدری عجیب بود که حتی یکی از مجله های آمریکایی را به سمت خود جذب کرد و شبنم مولوی در بین مدل های جهانی قرار گرفت.

عکس شبنم مولوی را کجا می توانیم ببینیم؟

شبنم مولوی همانند مدل های دیگر، در صفحه شخصی اش عکس و دابسمش های طنزی از خود به اشتراک گذاشته است، عکس های او مورد توجه عموم زیادی قرار گرفت، اکثرا از چشمان آبی او بسیار خوششان می آمد و او را بهترین مدل زن ایرانی خطاب می کردند. اگر تمایل به دیدن عکس های شبنم مولوی دارید، می توانید با سرچ نام او در اینستاگرام عکس های او را مشاهده کنید و این سلبریتی جذاب را دنبال کنید.

او اولین مدل زن ایرانی است؟

از زمانی که مدلینگ به صورت جدی در ایران استارت خورد، زمان زیادی می گذرد، اما شبنم مولوی از دسته افرادی بود که در اوایل این حرفه فعالیت کرد، شاید نتوان او را به عنوان اولین مدل ایرانی خطاب کرد، اما به یقین که او یکی از بهترین مدل ها در ایران است. زمانی که این مدل خاص در این زمینه فعالیت می کرد، زنان کمی فکر مدلینگی را می کردند و حتی الناز گلرخ که در زمینه میکاپ و گریم فعالیت دارد، قدرت و شهامت شبنم مولوی را برای برخورد با موانع و مسئله ها نداشت.

دستگیری شبنم مولوی

دستگیری شبنم مولوی مربوط به چه مسئله ای بود؟

در فضا های مجازی افراد سود جو زیادی هستند که به دنبال حاشیه برای سلبریتی های معروف اند که یقینا این مدل جذاب هم از این ماجرا مستثنی نیست، در چند وقت اخیر، خبر هایی در مورد بازداشت شبنم مولوی پخش شده بود که همه آن ها دروغی بیش نبود، زیرا افراد زیادی هستند که می خواهند مخاطبان زیادی را از طریق حواشی که می سازند به دست آورند، اما این خبر کذب است و خود شبنم مولوی این خبر را رد کرده است.

طبق گفته هایش، او در آرامش کامل در کنار خانواده خود به سر می برد و در حرفه خود فعالیت می کند. اکثر سلبریتی ها مهاجرت را برای شهرت بیشتر شان ترجیح می دهند اما شبنم مولوی کشور خود را به هر جای دیگر ترجیح داد.

شبنم مولوی و مهلا زمانی

شبنم مولوی حرفه خود را توسط مهلا زمانی خواهر ملیکا زمانی که مدیریت سایت شرط بندی میکی بت را بر عهده دارد شروع کرد. اگر او را دنبال کرده باشید، متوجه این شده اید که اسم مهلا زمانی را زیاد به کار می برد.

مهلا زمانی یکی از اولین پایه گذاران کت واک در ایران است، اولین برنامه کت واکی که در تهران برگزار شد، تمام مسئولیت های این برنامه را مهلا زمانی بر عهده گرفت. مهلا زمانی با تلاش بسیار خود توانست به صورت کاملا قانونی کت واک ایرانی را در عمارت شمس العماره راه بیندازد. در این کت واک استعداد و توان مندی افراد زیادی از جمله شبنم مولوی کشف شد، اکثر کار های شبنم مولوی توسط مهلا زمانی انجام شد. مهلا را می توان به عنوان یکی از بانوان الهام بخش در حرفه مد و فشن در ایران اعلام کرد.

درآمد شبنم مولوی چقدر است؟

سوال های زیادی در مورد این که سلبریتی های اینستاگرام چه مقدار در آمد دارند به چشم می خورد. شبنم مولوی در حال حاضر به غیر از حرفه مدلینگی، کار دیگری انجام نمی دهد و بخش گسترده ای از در آمدش را این حرفه به دست می آورد. او بیش ترین انرژی و زمان خود را صرف این حرفه کرده است و به همین دلیل در آمدش را از این طریق به دست می آورد.

سوالات متداول

دستگیری او حقیقت دارد؟

با وجود این که وی از حاشیه ها دوری می کند و صفحه شخصی خود را دور از حاشیه ها نگه می دارد، اما شایعه ای در این مورد برای او درست شده بود که او آن را تکذیب کرد.

شبنم مولوی متولد چه سالی است؟

وی یکی از جذاب ترین مدل های ایرانی متولد ۱۳۶۴ در تهران است، او در حال حاضر ۲۵ سال دارد.

شبنم مولوی با مهلا زمانی دوست هستند؟

مهلا زمانی خواهر ملیکا زمانی است، او در کت واکی که توسط خود برگزار کرد، استعداد شبنم مولوی را برای این حرفه کشف کرد و او را در این راستا یاری کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]