بعد از بررسی دقیق از معنی بلاگر در ادامه بلاگر کیست را قرار است در این مقاله مورد بررسی قرار دهیم و بگوییم که آنها در چه زمینه هایی کار می کنند. همچنین برنامه داریم که برخی از بلاگرهای معروف را نیز در ادامه آن به شما معرفی کنیم و ویژگی های آنها را بیان کنیم. همچنین روش هایی را برای اینکه بتوانید به یک بلاگر معروف و خوب تبدیل شوید را هم در نظر داریم تا برای شما ارائه کنیم. علاوه بر آن، شاید برخی از شما ها در مورد تفاوت این افراد با اینفلوئنسرها سوالاتی داشته باشند که در این مقاله به آن هم پرداخته خواهد شد. پس اگر می خواهید یکی از کامل ترین مقاله ای را که درا ین زمینه نوشته شده است را بخوانید، همچنان با ما همراه باشید و در صورتی که ایده ای برای این کار دارید، می توانید با خواندن این مقاله اطلاعات خوبی را در این زمینه بدست بیاورید.

بلاگر کیست و چه کسی واقعا یک بلاگر خوانده می شود

بلاگر کیست و چه کسی واقعا یک بلاگر خوانده می شود

تا چند سال پیش، زمانی که افرادی در زمینه های خاصی فعالیت می کردند و به قول معروف سبک های ویژه ای را به وجود می آوردند، داشته های خود را روی وبلاگ و یا سایت هایی می نوشتند و آنها را منتشر می کردند تا کاربران دیگر از آنها استفاده های بهینه را ببرند. رفته رفته به آنها بلاگر گفته شد. در آن زمان افراد زیادی بودند که نمی دانستند بلاگر کیست و چه کارهایی را انجام می دادند تا اینکه تعداد رفته رفته همه با نام و کار آن آشنا شدند. این افراد در واقع همان افرادی هستند که در یک زمینه استعداد و مهارت خاصی دارند و فعالیت های خود را در سایت ها و وبلاگ های اینترنتی دنبال می کنند. آنها برای اینکه بتوانند کار خود را گسترش دهند، با هدف جذب مخاطب این کار را انجام می دادند.

اما رفته رفته این کار تغییر کرد و از زمانی که مردم دیگر نمی توانستند نقش اینترنت را در زندگی روزمره خود انکار کنند، همه بعدهای زندگی نیز دچار تغییر و تحولاتی شد. با پیشرفت تکنولوژی شغل های زیادی به وجود آمد و در کنار آن شبکه های اجتماعی بسیاری نیز رشد یافت که هر کدام از آنها ویژگی خاص خودش را دارد. پیدایش این شبکه ها موجب شد تا بلاگرها هم به آنها روی بیاورند و هسته کاری خود را تغییر دهند. برخی از آنها شبکه هایی را که در زمینه عکس فعال هستند را برگزیدند و برخی دیگر از آنها شبکه هایی که هم در زمینه متن و هم عکس کار می کنند، را انتخاب کرده اند.

انواع بلاگر

بررسی انواع بلاگر

حال که دریافتید بلاگر کیست، بهتر است اطلاعاتی در مورد اینکه این افراد در چه زمینه هایی کار می کند را بدست بیاورید. همانطور که گفته شد، در زمان قدیم وبلاگ نویس ها در زمینه هایی که مهارت داشتند کار می کردند و مطالبی را به صورت متن ارائه می کردند و نظرات شخصی خود را هم در این مورد ارائه می کردند. اما در حال حاضر بلاگرهای نوینی روی کار آمده اند که آنها نیز در زمینه های خاصی کار می کنند و هر کدام از آنها در آن رشته خاص مهارت زیادی دارند. البته برخی دیگر نیز هستند که هیچ مهارتی ندارند تنها به دلیل برخی از مسائل توانسته اند به شهرت برسند.

فشن بلاگر کیست

شاید پر طرفدار ترین رشته ای باشد که کاربران زیادی به دنبال آن است که کدام بلاگر درا ین زمینه در راس قرار دارد. فردی که درا ین رشته کار می کند، معمولا باید خصوصیات ویژه ای را داشته باشند. این افراد باید از لحاظ بدنی شرایط خاصی داشته باشند و معمولا قدی بلند و استایلی مناسبی دارند که موجب می شود تا نگاه کاربران را به طرف خود جذب کند. این افراد چه زن و چه مرد خوش پوش و خوش لباس می باشند و با پوشیدن هر مارک و لباسی معمولا چهره خاصی را نمایش می دهند. این کار موجب می شود تا توجه دیگران را به طرف خود جلب نماید و محصول آن شرکت خاص را تبلیغات نماید. اما نکته دیگری که باید بدانید این است که در این کار سن و سال مطرح نیست. شاید شما نیز تا به حال توجه کرده باشید که کودک و یا خردسالی نیز در این رشته فعالیت کند. همچنین از آن طرف هم پیرزن و پیرمرد های خاصی نیز هستند که با فعالیت در این رشته توانسته اند توجه افراد زیادی را هم به طرف خود جلب نمایند. معمولا درآمد این دسته از افراد بسیار زیادی می باشد و یکی از ویژگی هایی که روی آن تاثیر می گذارد تعداد فالورهای هر فرد می باشد.

بیوتی بلاگر کیست

بیوتی بلاگر کیست

یکی دیگر از موضوعاتی است که نگاه افراد زیادی را به طرف خود جلب می کند. این افراد کسانی هستند که در زمینه لوازم بهداشتی و آرایشی فعالیت می کنند. آنها همچنین محصولاتی در مورد سلامت پوست و مو را هم تبلیغ می کنند و ازا ین طریق به درآمد می رسند. البته بیشتر بزرگانی که در این زمینه کار می کنند، پس از مدتی فعالیت توانسته اند که برندی را با نام خود ثبت کنند و در حال حاضر برخی از آنها در سطح جهانی مشهور است و نام و عکس آنها روی برخی از معتبر ترین مجلاتی که در ای زمینه فعالیت می کنند، چاپ شده است. این بلاگر ها نیز درآمد بسیار بالایی دارند و معمولا شرکت های معروف دنیا به دنبال قرارداد بستن با آنها می باشند. در ایران نیز چند بیوتی بلاگر معروف فعالیت می کنند که طرفداران بسیاری دارند و در سطح جهانی شناخته شده می باشند.

فود بلاگر کیست

افرادی که در این زمینه کار می کنند، تستر نیز گفته می شوند. کار این افراد به این صورت است که به رستوران های مختلفی در یک منطقه و یا شهر سر می زنند و غذاهای آنها را تست می کنند. در حال تست کردن باید کاری کنند که کاربران را ترغیب نمایند تا از غذاهای آن رستوران استفاده کنند. هدف اصلی این افراد این است که تبلیغاتی از غذاهای خوشمزه آن رستوران انجام دهند و به واسطه شهرت و اعتبار فرد فود بلاگر مشتریان را به طرف خود جذب کند. این افراد نیز طرفداران بالایی دارد و به خاطر اینکه موضوع غذا و شکم از جمله موضوعات محبوب می باشد، معمولا توجهات زیادی را به طرف خود جلب می کند.

تراول بلاگر کیست

از هیجان انگیز ترین رشته های بلاگرها، گردشگری و مسافرت می باشد. این افراد را سر زنده ترین و شاد ترین نوع بلاگرها می دانند و برخی از آنها طرفداران بسیاری را در سطح جهانی دارند. این افراد از تمام برنامه های زندگی خود می زنند تا به این رشته بپردازند. آنها معمولا افرادی هستند که همیشه در حال سفر کردن می باشند و همیشه سعی می کنند تا به مکان های دیدنی و جذاب گردشگری مسافرت نمایند. تراول بلاگرها معمولا با این کار سعی می کنند تا مخاطب جذب کنند و تنها راه درامد آنها پذیرفتن تبلیغ محصولات شرکت های مختلف در پیج های خود می باشد.

بلاگر کتاب کیست

اما از جالب ترین رشته هایی که بلاگرها در آن فعالیت می کند، کتاب می باشد. این گونه از افراد معمولا زمانی که کتاب های جدیدی منتشر می شود، آنها را می خوانند و خلاصه آنها را برای دوستداران کتاب ارائه می کنند تا آنها را ترغیب کنند این کتاب را بخوانند. همچنین آنها معمولا کتاب های مختلفی را مطالعه می کنند که کتاب های قدیمی نیز جزئی از آنها می باشد. علاوه بر آن، این افراد با تکیه بر تجربه های خود سعی می کنند تا افرادی را که در مورد موضوعات خاص سوالاتی دارند را راهنمایی کرده و به آنها کتاب های مفید در زمینه های خاص را پیشنهاد دهند. برخی از آنها در خانه های خود کتاب خانه های بزرگی را دارند که آنها را به افرادی که علاقه دارند تا مطالعه کنند، امانت می دهند.

درآمد بلاگر ها

درآمد بلاگر ها چقدر می باشد؟

حال که دریافتید بلاگر کیست، این سوال به وجود می آید که درآمد آنها چقدر است ؟ در این مورد حرف و حدیث های گوناگونی وجود دارد. شما نیز تا به حال شنیده اید که این دسته از افراد درآمد های کلانی را به جیب می زنند و توانسته اند تا از این راه پول های زیادی را جذب کنند. درآمدهایی که برای بیشتر ماها یک رویا می باشد و حتی برخی از افراد معمولی هم بارها تلاش کرده اند تا پا را جای پای آنها قرار دهند اما موفق نشده اند. همه می دانیم که درآمد این دسته از افراد بسیار بالا می باشد و شاید یک ماه درآمد آنها به اندازه سال ها درآمد ما باشد. البته در بین آنها هم انواع مختلفی وجود دارد که گفته می شود برخی از آنها درامد نسبتا پایین ترین را کسب می کنند. نکته قابل توجه که تاثیر مستقیمی بر درآمد آنها دارند، تعداد فالور و میزان معروف بودن و اعتبار آنها می باشد.

به طور مثال یک بلاگری که زیر ۱۰ هزار فالور دارد معمولا گفته می شود که حدود ۱۰ میلیون تومان در ماه درآمد کسب می کند. این حداقل درآمد است که می توان برای آنها تصور کرد و به همین خاطر است که این رشته چشم افراد زیادی را به طرف خود جذب کرده است. پس از آن، بلاگرهایی می باشد که زیر ۱۰۰ هزار تا دنبال کننده دارند که گفته می شود که این دسته از افراد بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان درآمد کسب می کنند. همچنین افرادی که تعداد فالورهای آنها زیر ۱ میلیون عدد است نیز درآمد بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان کسب می کنند. اما افرادی که بالای این عدد فالور دارند معمولا بین ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان درآمد آنها متغیر می باشند. هر چند که این آمار همه حدودی گفته شده است، اما نکته ای که مشهور است درآمد بالای آنها می باشد.

چگونه بلاگر شویم

چگونه بلاگر شویم

شاید شما هم پس از آنکه دریافتید بلاگر کیست و اینکه درآمد آنها چقدر است، تصمیم گرفته باشید که به یک بلاگر تبدیل شوید. در ابتدا باید به شما بگویم که این کار مشکلات خاص خودش را دارد و باید تلاش های زیادی را انجام دهید اما ما در این پست قصد داریم تا کار شما را تا حدودی آسان تر کنیم و برخی از موارد مهم را به طور خیلی خلاصه به شما گوشزد کنیم.

شبکه اجتماعی مناسب

اولین قدم این است که کار خود را به خوبی بشناسید و بر اساس آن شبکه اجتماعی مناسب خود را از بین شبکه هایی که فعال است را انتخاب کنید. برخی از شبکه ها ویژگی های به خصوصی دارند که دانستن آنها می تواند کمک شایانی به انتخاب شما بکند. اگر کار شما به گونه ای است که بیشتر تصویری می باشد، اینستاگرام می تواند یکی از انتخاب های شما باشد.

برنامه ریزی

قدم بعدی داشتن برنامه مدون می باشد. قبل از اینکه کاری را شروع کنید، پلن کاری مربوط به آن را طرح ریزی کنید و سپس آن را بنویسید. پس از آن می توانید کار خود را بر اساس همان برنامه ای که ایجاد کرده اید، انجام دهید. افرادی زیادی بودند که بدون برنامه شروع کردند اما کارشان سرانجامی نداشته است.

پشتکار

یکی از مولفه های مهم در انجام هر کاری از جمله بلاگر شدن می باشد. مشکلات در هر زمینه ای وجود دارد و تنها با تلاش و پشتکار می توان از پس آنها بر آمد. پس با تمرکز بر هدف خود هیچ وقت دست از تلاش برندارید.

محتوای ناب

سعی کنید در زمینه ای که کار می کنید، مطالب مفید و قوی ای را به مخاطب خود تحویل دهید تا آنها را ترغیب کند دوباره و چند باره از صفحات شما بازدید کند. این کار موجب می شود تا با دیگران رقابت کنید و اگر محتواهای تکراری و کپی تحویل آنها دهید، صفحه شما نخواهد توانست به عنوان یک مدعی مطرح شود.

ارتباط با کاربران

یکی از نکته های مهم در امر بلاگری، ارتباط با مخاطبان خود می باشد. شما باید به آنها فرصت دهید تا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد کار شما بیان کند و باید بدانید که آنها هستند که موجب پیشرفت شما می شوند.

تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر

تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر

تا به حال دریافتید که بلاگر کیست و می دانید که آنها افرادی هستند که در یک زمینه خاص به صورت حرفه ای کار می کنند. این افراد در آن زمینه استعداد دارند یا اینکه کارهایی را انجام می دهند که می توانند توجه دیگران را به طرف خود جلب نمایند. اما برخی ها هستند که این سوال در ذهن آنها به وجود آمده است که اینفلوئنسر کیست و چه تفاوتی با بلاگر دارد. باید خدمت شما عرض کنیم که در مقاله های قبلی گفتیم که اینفلوئنسر های معروف ایرانی افرادی هستند که دوست دارند تا مورد توجه قرار گیرند. حال برخی از آنها از طریق کارهای درست و قانونی اما بیشتر آنها به کارهایی دست می زنند که بیشتر جنجالی می باشند و سعی می کنند تا از این طریق کاربران را به طرف خود بکشانند. همچنین یکی دیگر از تفاوت های این دو این می باشد که اینفلوئنسرها معمولا برای اهداف اقتصادی خاص این کار را انجام می دهند. این افراد معمولا سایت های شرط بندی دارند و از این طریق درآمد کسب می کنند.

ایده برای بلاگر شدن

ایده برای بلاگر شدن

خوشحال هستیم که در حال حاضر می دانید بلاگر کیست و بهتر آنکه حال می خواهید ایده ای را انتخاب کنید تا به یک بلاگر تبدیل شوید. حتما شما نیز ایده ای در حال حاضر در ذهن خود دارید اما می خواهید که در مورد آن بیشتر جستجو کنید. در انتخاب ایده به نظر کارشناسان بهتر است که از یک قلم و کاغذ استفاده کنید. این بدان صورت است که تمام رشته هایی را که دوست دارید و یا اینکه به آن علاقه دارید را به ترتیب درجه زیر هم بنویسید. سپس آنهایی را که در آنها استعداد و مهارت دارید را جدا کنید. همینطور روی آنها فیلترهای خاصی را ارائه کنید تا اینکه در آخر یکی از آنها را انتخاب کنید. در حال حاضر ایده های زیادی وجود دارند که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید. به طور مثال می توان به گردشگری، کتاب، فود، فشن و مد، میکاپ آرتیست و غیره اشاره کرد.

در اینستاگرام بلاگر کیست

در اینستاگرام بلاگر کیست ؟

پس از اینکه دریافتید که بلاگر کیست ، باید بدانید که این افراد در زمینه های مختلفی کار می کند. آنها برای اینکه بتوانند کارهای خود را گسترش دهند باید به موارد مختلفی نیز توجه کنند که یکی از آنها انتخاب شبکه اجتماعی مناسب می باشد. در صورتی که کار شما به صورت تصویری می باشد می توانید از شبکه اینستاگرام استفاده کنید. این شبکه اجتماعی یکی از بهترین شبکه هایی است که در زمینه تصویر کار می کند و می توانید به راحتی از این قابلیت در راستای اهداف خود استفاده کنید.

معروف ترین بلاگر اینستاگرام کیست

شبکه اجتماعی اینستاگرام یک از شبکه هایی است که کاربران زیادی را به طرف خود جذب کرده است. شاید بشود گفت که این شبکه در صدر شبکه هایی است که بیشتر کاربران در سراسر دنیا را در اختیار دارد. به همین خاطر است که افراد زیادی در آن فعالیت می کنند که چند تن از آنها را در زیر معرفی می کنیم.

صدف بیوتی

صدف بیوتی یکی از ایرانی های معروفی است که در زمینه میکاپ آرتیست و آرایشی و بهداشتی فعال است. او در آمریکا زندگی می کند و در حال حاضر با شرکت های مختلف و مشهور جهانی کار می کند که همین مسئله موجب شده تا شهرت این بانوی مدل چند برابر شود. همچنین او از جمله افرادی است که برندی را با نام خود ثبت کرده است و درآمد زیادی را کسب می کند.

الناز گلرخ

یکی دیگر از افرادی است که در زمینه آرایشی و بهداشتی فعال است و طرفداران زیادی دارد. الناز گلرخ در مسابقات آرایشگری زیادی شرکت کرده است و توانسته رتبه های بالایی نیز ثبت کند. این میکاپ آرتیست از دوران نوجوانی در این رشته کار می نکد.

نگین میر صالحی

مد و فشن از جمله رشته ای است که طرفداران زیادی دارد و اگر شما نیز به این رشته علاقه دارید، شاید نام این سلبریتی یعنی نگین میرصالحی را هم شنیده باشد. او معروف ترین فردی است که در این زمینه کار می کند. در حال حاضر او در شبکه اینستاگرام بیش از ۳ میلیون دنبال کننده دارد و به خاطر کار با شرکت های معروف جهانی شهرت او دو چندان شده است. گیسو نام برندی است که به اسم خود ثبت کرده است.

مهسا غضنفری

اما یکی دیگر از ایرانی هایی که در زمینه مد و فشن کار می کند و طرفدار زیادی هم دارد، مهسا می باشد. او در تهران زندگی می کند و بر خلاف دیگر سلبریتی ها علاقه ای به خارج از کشور ندارد.

کاپیتان عرفان

شیرازی است و استعداد او در زمینه تستری به طور واضح آشکار است. زمانی که به رستوانی می رود تاثیر زیادی بر جذب مشتری آن رستوران می گذارد. این بلاگر از جمله افرادی است که درآمد بالایی دارد و به خاطر مهارتی که دارد معمولا رستوران های مختلفی به دنبال عقد قرارداد با او می باشند.

مهتابی فود

اما از جمله فود بلاگرهای موفق خانم می باشد که توانسته با مسافرت به شهرهای مختلف و سر زدن به رستوران های گوناگون اسم و رسمی برای خود بدست آورد و در حال حاضر در این رشته به دومین فرد معروف تبدیل شود.

مد بلاگر کیست

مد بلاگر کیست

این دسته درست همان کسانی می باشند که در زمینه مد و فشن کار می کنند و تلاش می کنند تا با قرارداد بستن با شرکت های مختلف و معروف درآمد خود را افزایش دهند. همچنین کسانی که در این زمینه کار می کنند، همانطوری درآمد بالایی دارند که البته در این موضوع باید مولفه های دیگری را نیزد ر نظر گرفت که مهمترین آنها تعداد دنبال کننده ها می باشد.

یوتیوب بلاگر گیست

همانطور که به سوال بلاگر کیست جواب دادیم، شما در حال حاضر می توانید به راحتی حدس بزنید که این افراد کیست و چیکار می کند. افرادی که در زمینه ویدئویی فعالیت می کنند را یوتیوب بلاگر می گویند و برای تبلیغ کارهای خود از این شبکه اجتماعی بهره می برند.

سوالات متدوال برای اینکه پی ببرید بلاگر کیست

بلاگرها در چه زمینه ای کار می کنند؟

این افراد در زمینه های مد و فشن، میکاپ آرتیست، فود، گردشگری و کتاب کار می کنند.

بیوتی بلاگر کیست ؟

افرادی هستند که در زمینه تبلیغ لوازم آرایشی و بهداشتی کار می کنند.

معروف ترین بلاگرهای ایرانی چه کسانی هستند؟

می توان به صدف بیوتی، الناز گلرخ، کاپیتان عرفان و چند تن دیگر اشاره کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]