نگین میرصالحی در زمینه مد و فشن کار می کند و به همراه دوست پسرش برندی را به نام خود ثبت و محصولات آرایشی و بهداشتی را تحت آن نام به بازار عرضه می کند. بعد از درک این موضوع که بلاگر کیست باید به شما بگوییم او یک بلاگر حرفه ای هم است که توانسته در زمینه مد و فشن کارهای با کیفیتی را منتشر کند و توجه کاربران زیادی را هم به طرف خود جلب نماید. در ادامه می خواهیم شما را با فراز و نشیب های زندگی این اینفلوئنسر مشهور فضای مجازی آشنا کنیم. با ما با ادامه مقاله همراه باشید.

بیوگرافی نگین میرصالحی

بیوگرافی نگین میرصالحی

نگین میر صالحی از کودکی دوست داشت تا در زمینه مد و فشن کار کند. او زمانی که جلوی دوربین قرار می گرفت احساس می کرد که باید خاص باشد. به همین دلیل ژست های مختلفی را می گرفت و از همان زمان سعی می کرد تا در عکس ها خوب بیافتد. این موضوع را همه فهمیده بودند و خود او نیز همیشه به این موضوع فکر می کرد. زمانی که برای خرید می رفت دوست داشت تا از مغازه های پوشاک دیدن کند و همیشه در راهروی مربوط به پوشاک بود.

علاقه او به این کار تا مدت ها در ذهن او بود اما او زمانی که می خواست وارد دانشگاه شود، رشته ای مربوط به مد و فشن را انتخاب نکرد. پس از اینکه تحصیلات خود را به اتمام رساند تصمیم گرفت تا بالاخره به ندای قلبش گوش دهد و به این راه کشانده شد. او در زمینه مد و فشن بلاگری کرد و در حال حاضر مهارت بسیاری در این زمینه بدست آورده است.

چرا نگین میرصالحی فشن بلاگر شد؟

نگین میرصالحی یکی از زنان بسیار موفق است که در زمینه های مختلفی، حضور فعال و پر شوری دارد. او در سال ۲۰۱۰ تصمیم گرفت که پیج و کانال مخصوص خود را داشته باشد، برای همین شروع به ایجاد آیدی خود کرد. او که همیشه علاقه زیادی به زیبایی و مد داشت، سعی کرد از این طریق نکات این عرصه را به مردم بیاموزد. مادر او نیز یکی از زنان موفق در زمینه آرایش و زیبایی بود و به همین دلیل او علاقه زیادی به بلاگر شدن داشت.

او در فضای مجازی استایل های مختلف خود را منتشر می کرد و به سرعت در بین مردم به شهرت رسید. نگین میرصالحی با مشاهده کامنت های مثبتی که دریافت می کرد، تلاش کرد تا به صورت حرفه ای تری در این زمینه فعالیت داشته باشد. او در هلند به عنوان یکی از مدل های مد و فشن، فعالیت خود را آغاز کرد و تصاویر بسیاری از فعالیت های خود را در فضای مجازی منتشر می کرد.

در سال ۲۰۱۳ بود که او توانست به عنوان بهترین فشن بلاگر در تمام اروپا معرفی شود. او به عنوان اینفلوئنسر نیز فعالیت زیادی دارد که پیج خود را به صورت دو زبانه مدیریت می کند. هم اکنون می توانید به پیج اینستاگرام نگین مراجعه نمایید و تصاویر زیای او را در زمینه فشن مشاهده نمایید.

نگین میرصالحی قبل از عمل

اگر به دنبال دیدن تصاویر نگین میرصالحی قبل از عمل می باشید، به شما توصیه می کنیم که دست از این کار بردارید، زیرا هیچ عکسی از او قبل از اینکه عمل جراحی انجام دهد وجود ندارد. هر چند که در مورد اینکه این اینفلوئنسر چه عمل هایی انجام داده یا اینکه اصلا انجام داده یا نه، حرف و حدیث های زیادی وجود دارد. برخی ها می گویند که فرم صورت او به گونه ای است که گمان آن می رود که نچرال است و هیچ گونه عملی را انجام نداده است.

همچنین آن ها تاکید می کنند که در اروپا مانند ایران چندان به اینجور عمل های جراحی پایبند نیستند و دست ندارند که صورت خود را به دست جراحان بسپارند. علاوه بر آن هزینه این گونه جراحی ها در کشورهای غربی بسیار زیاد می باشد و به همین خاطر فکر نمی کنیم که این سلبریتی دست به چنین کاری زده باشد و صورت خود را به دست جراحان بسپارد.

نگین میرصالحی بلاگر

نگین میرصالحی بلاگر

نگین میرصالحی یکی از معروف ترین بلاگرهای ایرانی است که در زمینه مد و فشن کار می کند. سرگذشت زندگی او بسیار جذاب است. از دوران کودکی زمانی که در عکس ها ظاهر می شد، معمولا ژست های دیدنی را به خود می گرفت. دوست داشت تا در عکس ها خوب بیافتد و مرتب و تمیز باشد. به همین خاطر همیشه از همان دوران به این موضوع فکر می کرد. تا دوربین را می دید، هوش از سرش می رفت و خوشحال می شد. این موضوع تا دوره جوانی به همراهش بود.

ناگفته نماند با عشق و علاقه ای که او به این رشته داشت؛ اما در دانشگاه رشته مدیریت بازرگانی را انتخاب کرد اما باز هم نیم نگاهی به این رشته داشت. زمانی که بازار می رفت هوش و حواسش به طرف پوشاک و مد بود و به موارد دیگر چندان اهمیت نمی داد. او در این رشته لیسانس خود را گرفت اما برای فوق لیسانس رشته بازاریابی را انتخاب کرد و آن را هم با موفقیت گذراند. اما پس از آن بود که به طور خیلی اتفاقی به رشته بلاگری کشانده شد.

نگین میرصالحی و همسرش

نگین میرصالحی و همسرش

نگین میرصالحی زمانی که ۱۷ ساله بود با فردی به نام موریتس استیبه آشنا شد و پس از مدتی که با او رابطه دوستی برقرار کرده بود، تصمیم گرفت تا با هم ازدواج کنند. آن ها در سال ۲۰۱۴ به هم رسیدند و زندگی مشترک خود را آغاز کردند. در همان حین تصمیم گرفتند تا یک برندی را با نام خود به ثبت برسانند. با همکاری همدیگر آن را ثبت کردند و محصولاتی در زمینه سلامت مو نیز به بازار عرضه می کردند.

خبر حاملگی نگین میرصالحی حقیقت دارد؟

خبر حاملگی نگین میرصالحی حقیقت دارد؟

زمانی که نگین فقط ۱۵ سال سن داشت، با فردی به نام مورتیس استیب آشنا شد. با این وجود که او بسیار عاشق مورتیس شده بود اما به دلیل این که بسیار جوان بودند، تصمیم گرفتند که با یک دیگر رابطه ای نداشته باشند. اما پس از گذشته سه سال، آن ها دوباره با یک دیگر رو به رو شدند و به مدت ۱۵ سال را با هم زندگی کردند.

در سال ۲۰۲۱، آن ها پانزدهمین سالگرد دوستی خود را جشن گرفته بودند و در این میان مورتیس به صورت رسمی از نگین میرصالحی درخواست ازدواج کرد و با یک دیگر ازدواج کردند. پس از آن خبرهایی در مورد حامله شدن نگین منتشر شد. او در پیج اینستاگرام خود تصویری را منتشر کرد که در آن حامله بود. پس از مدتی او در این فضا، عکسی را منتشر کرد که در بیمارستان بود و فرزند خود را در آغوش گرفته بود. او یک پسر به نام سام ادوارد استیب میرصالحی، به دنیا آورده بود.

این مدل چه حاشیه هایی داشته است؟

این مدل چه حاشیه هایی داشته است؟

همیشه پیرامون افراد موفق حواشی و شایعات مختلفی وجود دارد. نگین میرصالحی به عنوان یک زن موفق بارها توسط پاپاراتزی ها، درگیر حواشی مختلف شده است. سایت های خبرگذاری زرد، از نام او استفاده می کنند تا بتوانند مخاطبان بیش تری را به دست آورند. تا کنون خبرهای مختلفی در مورد حاملگی دوم نگین به گوش رسیده است، این خبر یکی از حاشیه های این مدل زیبا است.

در مورد برندی که او تولید کرده است نیز شایعات بسیار زیادی وجود دارد و بسیاری معتقد هستند که او از منابع طبیعی برای تولید محصولات خود استفاده نمی کند. اما با توجه به فروش بسیار بالای محصولات او و رضایت مشتریان، می توان به شایعه بودن این موضوع پی برد. او که مدت بسیار طولانی در رابطه بوده است، در این مورد نیز با پاپاراتزی ها مشکلاتی داشته است.

بسیاری از این افراد حواشی مختلفی در مورد رابطه او و همسرش اظهار نظر کرده اند و بیان کرده اند که آن ها رابطه خوبی ندارند و ممکن است از هم جدا شوند. اما با توجه به دوام این رابطه و رابطه عاشقانه ای که بین نگین میرصالحی و همسرشوجود دارد، می توان گفت که این خبر نیز نادرستی می باشد. نگین با بی توجهی کردن به شایعاتی که برای او به وجود می آید، به خوبی کذب بودن آن ها را نشان می دهد و اهمیت ندادن به این خبرها، باعث کم رنگ شدن آن ها می شود.

یکی از مهم ترین حاشیه های نگین میرصالحی مربوط به حضور او در برند ویکتوریا سیکرت است. این برند که لباس زیرهای زنانه را تولید می کند، از مدل های بسیار زیبایی برای معرفی محصولات خود استفاده می کنند. البته در مورد ثروت نگین میرصالحی نیز خبرهای زیادی شنیده می شود، اما تا کنون اطلاعات دقیقی در مورد ثروت او منتشر نشده است.

قد و وزن نگین میرصالحی

بیوگرافی نگین میرصالحی را که تا به حال خواندید و می دانید که او در زمینه مد و فشن کار می کند. اما مسئله دیگر این است که شاید با خود فکر کنید که به خاطری که در این رشته کار می کند او دارای قدی بلند است. باید خدمت شما عرض کنم که اگر به تصاویر این سلبریتی نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که او دارای قد و وزنی ایده آن و مناسب است که متناسب چنین کاری می باشد.

اینستاگرام نگین میرصالحی

همانطور که گفتیم او پس از اینکه توسط دوستش تشویق شد تا یک اکانتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد کند، این کار را کرد و در حال حاضر اینستاگرام نگین میرصالحی ۶ میلیون و ۲۵۷ هزار و ۵۰۶ دنبال کننده دارد. او به عنوان پر طرفدارترین مدل ایرانی شناخته می شود که در زمینه مد و فشن فعالیت می کند. جالب است بدانید که او تحصیلات خود را در این رشته انجام نداده است.

اینستاگرام نگین میرصالحی

محصولات گیسو نگین میرصالحی 

پدرش زنبور عسل پرورش می دهد و از همان کودکی از محصولات آن برای تقویت موهای خود استفاده می کرد. ناگهان به این فکر افتاد که این محصولات را به طور رسمی به بازار عرضه کند و به همین خاطر به همراه دوست پسرش این ایده را عملی کرد. در حال حاضر او با استفاده از این محصولات یک برند به نام گیسو را راه اندازی کرده است و محصولاتی در زمینه تقویت موی سر به بازار عرضه می کند که درآمد خوبی هم از این راه بدست آورده اند.

ثروت نگین میرصالحی

هر چند که نمی توان دقیق حدس زد که او چقدر درآمد دارد اما با توجه به افراد دیگری که در این زمینه کار می کند و روزانه به تعداد آن ها اضافه می شود، مشخص است که درآمد بالایی دارند. این افراد معمولا از طریق جذب مخاطب به درآمد می رسند. به این صورت که هر چه تعداد طرفداران آن ها بیشتر باشد شرکت های بهتر و معتبرتری سراغ آن ها می روند و با آن ها قرارداد می بندند. از آنجایی که نگین میرصالحی هم طرفداران زیادی دارد، مسلما او نیز درآمد زیادی را از این راه بدست می آورد.

ثروت نگین میرصالحی

عکس بدون ارایش نگین

شاید بتوان در عکس بدون آرایش نگین میرصالحی قد او را نیز حدس زد. اما برخی ها می گویند که نمی توان هیچ تصویری از او بدون آرایش پیدا کرد. تمام تصاویر او که در صفحه اینستاگرامش منتشر شده است دارای آرایش می باشند و به همین خاطر است که چهره ای جذاب دارد.

لباس های این بلاگر

همانطور که گفته شد از دوران کودکی زمانی به بازار می رفت چشمانش دنبال پوشاک و لباس بود و به آن ها علاقه زیادی داشت. در حال حاضر نیز این اخلاق خود را کنار نگذاشته و سعی می کند تا در لباس های مختلفی عکس بگیرد و آنها را در فضای مجازی منتشر کند.

محل زندگی این مدل کجاست؟

محل زندگی این مدل کجاست؟

همان طور که می دانید، نگین میرصالحی در آمستردام هلند متولد شده است. خانواده او قبل از به دنیا آمدن نگین به این کشور مهاجرت کردند. او هم اکنون در هلند سکونت دارد اما سفرهای بسیار زیادی داشته است. او برای همکاری با برخی از برندها مجبور می شود به کشورهای مختلفی سفر کند و به همین دلیل است که او تا کنون بسیاری از نقاط دنیا را دیده است.

البته ناگفته نماند که او به ایران نیز سفرهایی داشته است و خاطرات بسیارخوبی از این سفرها در ذهن خود دارد. زندگی نگین میرصالحی بسیار جذاب است، پدر و مادر او که اصالتا ایرانی هستند، در زمینه زنبور داری فعالیت می کنند. این موضوع باعث شده بود که نگین برای کار خود، از عسل هایی که خانواده اش تولید می کردند، استفاده کند.

او یک خواهر به نام نگار دارد که از او بزرگ تر است و رابطه بسیار خوبی با یک دیگر دارند. نگین یکی از موفق ترین افرادی است که سن او زیر ۳۰ سال می باشد. برای اطلاعات بیش تر می توانید ویدئوهایی که نگین در فضای مجازی منتشر کرده است را تماشا کنید، او در مورد خانواده و زندگی خود اطلاعات کاملی را بیان کرده است.

آدرس یوتیوب نگین میرصالحی چه می باشد؟

نگین میرصالحی ابتدا فعالیت خود را در فضای مجازی، از طریق اینستاگرام شروع کرد. سپس زمانی که در این پلت فرم به شهرت رسید، کانال یوتیوب خود را ایجاد کرد و توانست افراد بسیاری را به آن دعوت کند. هم اکنون نرم افزار یوتیوب یکی از پر طرفدار ترین برنامه در بین سلبریتی ها می باشد و فعالیت زیادی در آن می کنند.

این برنامه به دلیل آپشن های بیش تری که نسبت به اینستاگرام دارد، بسیار معروف شده است. نگین کانالی به نام خود ایجاد کرده است و در آن در مورد مد و فشن و زیبایی وویدئو و کلیپ های بسیاری را تهیه کرده و منتشر می کند. در برخی از مواقع نیز در مورد رابطه عاشقانه ای که با همسر خود دارد، ویدئوهای بسیار زیبایی را تهیه می کند.

در میان کلیپ هایی که تا کنون نگین منتشر کرده است، ویدئویی وجود دارد که او در مورد چگونگی کاهش وزن خود اطلاعاتی رابیان کرده است که این ویددئو به عنوان پر بازدید ترین کلیپ او شناخته شده است و بازدید بسیار بالایی از او شده است. او بیش تر از ۵۱۴ هزار سابسکرایبر دارد و از این طریق نیز درآمد خوبی به دست آورده است.

مقدار دقیق درامد نگین میرصالحی به طور دقیقی محاسبه نشده است. اما با توجه به این که او و همسرش برند گیسو را راه اندازی کرده اند و در مدت بسیار کم توانسته اند بسیاری از محصولات خود را به فروش برسانند، حدس زده می شود که آن ها حدود ۳ میلیارد به صورت ماهانه درآمد دارند. البته او در اینستاگرام خود تبلیغات بسیاری انجام می دهد که مبالغ بسیار بالایی را برای آن دریافت می کند.

خانواده او نیز دارای وضع مالی بسیار خوبی هستند و از این طریق نیز پشتوانه مالی بسیار خوبی دارد. به طور کلی می توان گفت که نگین میرصالحی یکی از زن های بسیار ثروت مند ایرانی است که موفقیت زیادی به دست آورده است.

اطلاعات بچه نگین میرصالحی

اطلاعات بچه نگین میرصالحی

اطلاعات خاصی در مورد فرزند او وجود ندارد. فقط جنسیت فرزند نگین میرصالحی مشخص شده است که در قسمت های قبل بیان کردیم که فرزند او پسر می باشد و نامش را سام ادوارد گذاشته اند. بچه نگین میرصالحی در تاریخ ۱۱ جولای سال ۲۰۲۲ متولد شد و هم اکنون حدود یک سال سن دارد.

نگین در روز تولد فرزندش تصویری را منتشر کرد و در کپشن آن نوشت، هیچ چیز با این عشق قابل مقایسه نیست. افراد بسیاری به او تبریک گفتند و برای آن ها آرزوی خوشبختی کرده اند.

این مدل از همسرش جدا شده است؟

همان طور که گفتیم، حواشی مختلفی در مورد افراد مشهور وجود دارد و هر چه قدر فرد مشهور تر باشد، حواشی پیرامون او بیش تر می شود. تا کنون خبرهای زیادی در مورد جدایی او از همسرش منتشر شده است. می توانید به پیج اینستاگرام او سر بزنید و تصاویر او همسرش را مشاهده نمایید تا مطمئن شوید که این خبرها دروغ هستند.

او رابطه بسیار خوبی با همسرش دارد و آن ها قصد جدیی ندارند و در تمامی مراسم ها نگین و همسرش در کنارهم دیده شده اند، تمام اطرافیان و دوستان این زوج، از عشقی که میان آن ها وجود دارد مطلع هستند.

سوالات متداول

  1. نگین میرصالحی اهل کجاست؟

    او از پدر و مادری ایرانی به دنیا آمده است و در حال حاضر در کشور هلند زندگی می کند.

  2. نگین میرصالحی در چه رشته ای در دانشگاه تحصیل کرده است؟

    او در دانشگاه در رشته مدیریت بازرگانی در مقطع لیسانس و بازاریابی در مقطع فوق لیسانس تحصیل کرده است.

  3. شغل نگین میرصالحی چیست؟

    او در زمینه بلاگری مد و فشن کار می کند و تا به حال توانسته از این طریق طرفداران زیادی را جذب کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]