نگین میرصالحی  در زمینه مد و فشن کار می کند و به همراه دوست پسرش برندی را به نام خود ثبت و محصولات آرایشی و بهداشتی را تحت آن نام به بازار عرضه می کند. بعد از درک این موضوع که بلاگر کیست باید به شما بگوییم او یک بلاگر حرفه ای هم است که توانسته در زمینه مد و فشن کارهای با کیفیتی را منتشر کند و توجه کاربران زیادی را هم به طرف خود جلب نماید. شرکت او در زمینه محصولات مراقبتی و محافظتی پوست و مو کار می کند که در مدت کوتاهی به درآمد خوبی هم از این راه رسیده اند. در واقع این سلبریتی ایده این کار را از دوران کودکی و نوجوانی در سر داشت اما پس از اینکه تحصیلات خود را به اتمام رساند به یکباره و به طور ناگهانی تصمیم گرفت تا به حرف قلب خود گوش دهد و به این راه کشانده شد. در ادامه می خواهیم شما را با فراز و نشیب های زندگی این اینفلوئنسر مشهور فضای مجازی آشنا کنیم. با ما با ادامه مقاله همراه باشید.

بیوگرافی نگین میرصالحی

بیوگرافی نگین میرصالحی

نگین میر صالحی از کودکی دوست داشت تا در زمینه مد و فشن کار کند. او زمانی که جلوی دوربین قرار می گرفت احساس می کرد که باید خاص باشد. به همین دلیل ژست های مختلفی را می گرفت و از همان زمان سعی می کرد تا در عکس ها خوب بیافتد. این موضوع را همه فهمیده بودند و خود او نیز همیشه به این موضوع فکر می کرد. زمانی که برای خرید می رفت دوست داشت تا از مغازه های پوشاک دیدن کند و همیشه در راهروی مربوط به پوشاک بود. علاقه او به این کار تا مدت ها در ذهن او بود اما او زمانی که می خواست وارد دانشگاه شود، رشته ای مربوط به مد و فشن را انتخاب نکرد. پس از اینکه تحصیلات خود را به اتمام رساند تصمیم گرفت تا بالاخره به ندای قلبش گوش دهد و به این راه کشانده شد. او در زمینه مد و فشن بلاگری کرد و در حال حاضر مهارت بسیاری در این زمینه بدست آورده است.

نگین میرصالحی قبل از عمل

اگر به دنبال دیدن تصاویر نگین میرصالحی قبل از عمل می باشید، به شما توصیه می کنیم که دست از این کار بردارید، زیرا هیچ عکسی از او قبل از اینکه عمل جراحی انجام دهد وجود ندارد. هر چند که در مورد اینکه این اینفلوئنسر چه عمل هایی انجام داده یا اینکه اصلا انجام داده یا نه، حرف و حدیث های زیادی وجود دارد. برخی ها می گویند که فرم صورت او به گونه ای است که گمان آن می رود که نچرال است و هیچ گونه عملی را انجام نداده است. همچنین آنها تاکید می کنند که در اروپا مانند ایران چندان به اینجور عمل های جراحی پایبند نیستند و دست ندارند که صورت خود را به دست جراحان بسپارند. علاوه بر آن هزینه این گونه جراحی ها در کشورهای غربی بسیار زیاد می باشد و به همین خاطر فکر نمی کنیم که این سلبریتی دست به چنین کاری زده باشد و صورت خود را به دست جراحان بسپارد.

نگین میرصالحی بلاگر

نگین میرصالحی بلاگر

نگین میرصالحی یکی از معروف ترین بلاگرهای ایرانی است که در زمینه مد و فشن کار می کند. سرگذشت زندگی او بسیار جذاب است. از دوران کودکی زمانی که در عکس ها ظاهر می شد، معمولا ژست های دیدنی را به خود می گرفت. دوست داشت تا در عکس ها خوب بیافتد و مرتب و تمیز باشد. به همین خاطر همیشه از همان دوران به این موضوع فکر می کرد. تا دوربین را می دید، هوش از سرش می رفت و خوشحال می شد. این موضوع تا دوره جوانی به همراهش بود. ناگفته نماند با عشق و علاقه ای که او به این رشته داشت اما در دانشگاه رشته مدیریت بازرگانی را انتخاب کرد اما باز هم نیم نگاهی به این رشته داشت. زمانی که بازار می رفت هوش و حواسش به طرف پوشاک و مد بود و به موارد دیگر چندان اهمیت نمی داد. او در این رشته لیسانس خود را گرفت اما برای فوق لیسانس رشته بازاریابی را انتخاب کرد و آن را هم با موفقیت گذراند. اما پس از آن بود که به طور خیلی اتفاقی به رشته بلاگری کشانده شد.

نگین میرصالحی و همسرش

نگین میرصالحی و همسرش

نگین میرصالحی زمانی که ۱۷ ساله بود با فردی به نام موریتس استیبه آشنا شد و پس از مدتی که با او رابطه دوستی برقرار کرده بود، تصمیم گرفت تا با هم ازدواج کنند. آنها در سال ۲۰۱۴ به هم رسیدند و زندگی مشترک خود را آغاز کردند. در همان حین تصمیم گرفتند تا یک برندی را با نام خود به ثبت برسانند. با همکاری همدیگر آن را ثبت کردند و محصولاتی در زمینه سلامت مو نیز به بازار عرضه می کردند.

قد و وزن نگین میرصالحی

بیوگرافی نگین میرصالحی را که تا به حال خواندید و می دانید که او در زمینه مد و فشن کار می کند. اما مسئله دیگر این است که شاید با خود فکر کنید که به خاطری که در این رشته کار می کند او دارای قدی بلند است. باید خدمت شما عرض کنم که اگر به تصاویر این سلبریتی نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که او دارای قد و وزنی ایده آن و مناسب است که متناسب چنین کاری می باشد.

اینستاگرام نگین میرصالحی

همانطور که گفتیم او پس از اینکه توسط دوستش تشویق شد تا یک اکانتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد کند، این کار را کرد و در حال حاضر اینستاگرام نگین میرصالحی ۶ میلیون و ۲۵۷ هزار و ۵۰۶ دنبال کننده دارد. او به عنوان پر طرفدارترین مدل ایرانی شناخته می شود که در زمینه مد و فشن فعالیت می کند. جالب است بدانید که او تحصیلات خود را در این رشته انجام نداده است.

اینستاگرام نگین میرصالحی

محصولات گیسو نگین میرصالحی 

پدرش زنبور عسل پرورش می دهد و از همان کودکی از محصولات آن برای تقویت موهای خود استفاده می کرد. ناگهان به این فکر افتاد که این محصولات را به طور رسمی به بازار عرضه کند و به همین خاطر به همراه دوست پسرش این ایده را عملی کرد. در حال حاضر او با استفاده از این محصولات یک برند به نام گیسو را راه اندازی کرده است و محصولاتی در زمینه تقویت موی سر به بازار عرضه می کند که درآمد خوبی هم از این راه بدست آورده اند.

ثروت نگین میرصالحی

هر چند که نمی توان دقیق حدس زد که او چقدر درآمد دارد اما با توجه به افراد دیگری که در این زمینه کار می کند و روزانه به تعداد آنها اضافه می شود، مشخص است که درآمد بالایی دارند. این افراد معمولا از طریق جذب مخاطب به درآمد می رسند. به این صورت که هر چه تعداد طرفداران آنها بیشتر باشد شرکت های بهتر و معتبرتری سراغ آنها می روند و با آنها قرارداد می بندند. از آنجایی که نگین میرصالحی هم طرفداران زیادی دارد، مسلما او نیز درآمد زیادی را از این راه بدست می آورد.

ثروت نگین میرصالحی

عکس بدون ارایش نگین

شاید بتوان در عکس بدون آرایش نگین میرصالحی قد او را نیز حدس زد. اما برخی ها می گویند که نمی توان هیچ تصویری از او بدون آرایش پیدا کرد. تمام تصاویر او که در صفحه اینستاگرامش منتشر شده است دارای آرایش می باشند و به همین خاطر است که چهره ای جذاب دارد.

لباسهای این بلاگر

همانطور که گفته شد از دوران کودکی زمانی به بازار می رفت چشمانش دنبال پوشاک و لباس بود و به آنها علاقه زیادی داشت. در حال حاضر نیز این اخلاق خود را کنار نگذاشته و سعی می کند تا در لباس های مختلفی عکس بگیرد و آنها را در فضای مجازی منتشر کند.

سوالات متداول

نگین میرصالحی اهل کجاست؟

او از پدر و مادری ایرانی به دنیا آمده است و در حال حاضر در کشور هلند زندگی می کند.

نگین میرصالحی در چه رشته ای در دانشگاه تحصیل کرده است؟

او در دانشگاه در رشته مدیریت بازرگانی در مقطع لیسانس و بازاریابی در مقطع فوق لیسانس تحصیل کرده است.

شغل نگین میرصالحی چیست؟

او در زمینه بلاگری مد و فشن کار می کند و تا به حال توانسته ازا ین طریق طرفداران زیادی را جذب کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]