در این مقاله مبحث جذاب این روز های دنیای مد و فضای مجازی یعنی مشهور ترین بلاگرهای ایرانی را در دستور کار خود قرار داده ایم و در این جا قصد داریم تا شما را بیشتر با این مقوله و حواشی های مربوط به آن و پیچ بلاگرهای ایرانی آشنا سازیم. در این مورد توصیه می کنیم ابتدا مقاله سلبریتی های اینستاگرام را مطالعه کنید تا درک متفالی از این دو داشته باشید.

بلاگر شدن چیست

بلاگر شدن چیست ؟

در این جا اولین سوالی که به ذهن شما می رسد احتمالا این است که اصلا مفهوم بلاگر به چه معناست و آن ها دقیقا چه کاری انجام می دهند؟ شاید شما در اینستاگرام پیج های افراد معروفی را دنبال کرده باشید و دقیقا ندانید که کدام یک از آن ها بلاگر محسوب می شوند. بلاگر ها معمولا تجربه های شخصی خود در رابطه با حوزه کاریشان، نظرات شخصی درباره اتفاقات و رویداد ها و پست ها و مقالات و عکس های مرتبط با موضوعات مختلف را در آن جا منتشر می کنند.

اما شاید شما در این رابطه نام دیگری نظیر اینفلوئنسر را نیز شنیده باشید و تفاوت این دو را دقیقا ندانید. در حقیقت تفاوت این دو در نحوه تاثیر گذاری در بین جامعه و مردم است که اینفلوئنسر سعی می کند با استفاده از تمام ظرفیت ها و توانایی های خود، بیشترین تاثیر و اعتماد را در بین مردم به دست آورد.

فشن بلاگرهای بلاگرهای ایرانی

در دنیای مد و فشن نیز بلاگر های زیادی اعم از ایرانی و غیر ایرانی به فعالیت مشغول هستند و هر روزه نیز به تعداد دنبال کننده های آنان افزوده می شود. بلاگر های دنیای مد و فشن هر روزه تعداد بالایی از پست با مختوای جدید منتشر می کنند که هم فالئور های خود را از دست ندهند و هم به روز باشند و خود را با مد جدید سازگار ساند تا از رقیبان خود عقب نمانند.

در این جا به معرفی بلاگرهای موفق ایرانی در زمینه مد و فشن می پردازیم:

نگین میرصالحی یکی ار معروف ترین فشن بلاگر های ایرانی به حساب می آید که نزدیک به ۳ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. او در زمینه مد برای برند های بسیار معروفی نظیر گوچی و چنل و کارتیه فعالیت کرده است و بیشتر در شاخه کیف و کفش راه خود را ادامه داد. البته کار او فقط به معرفی برند های معروف ختم نشده است و در این بین برندی را نیز به نام خود ثبت کرده است و از این راه نیز درآمد کسب می کند.

او برندی به نام GISOU را به نام خود ثبت کرده که در انحصار خودش قرار دارد و به معرفی و فروش محصولات خود نیز می پردازد که تا به این جا نیز بسیار موفق ظاهر شده است.

در رتبه بعدی مهسا غضنفری قرار دارد که از بلاگر های موفق دنیای فشن است و ادعا می کند که از اعضای تیم ModArt می باشد و او هم چنین در فضای مجازی و به خصوص در اینستاگرام دارای ۲۲ هزار دنبال کننده است و هنوز هم به ارائه پست های دنیای مد می پردازد.

وی ساکن تهران است و به تبلیغ برند های مختلف داخلی می پردازد و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است.

فود بلگرهای معروف ایرانی

همان طور که از نام آن ها پیداست این بلاگر ها در زمینه غذا فعالیت می کنند و الزاما نه آشپز هستند و نه از تهیه غذا سر در می آورند. بلکه آنان فقط به معرفی رستوران ها و کافی شاپ ها و فست فود های موجود در سطح شهر خود و … می پردازند و از این راه در آمد های کلان کسب می کنند. امروزه لغت مستر تیستر ها، بسیار در اینستاگرام خود نمایی می کنند و روش درآمد زایی نوینی به راه انداخته است.

این افراد در شهر های مختلف به فعالیت می پردازند که کاپیتان عرفان یکی از این افراد است که در شهر شیراز به فعالیت در این زمینه مشغول هستند. او از ۵ سال پیش تا الان پیج اینستاگرامی خود را راه اندازی کرد و تا کنون بیش از دو هزار عکس از غذا های سنتی و فرنگی و فست فود منتشر کرده است.

فود بلاگر دیگری که در این زمینه به فعالیت مشغول است، مهتابی فود نام دارد که دختری بسیار خوش ذوق است که معرفی غذا های وسوسه انگیز بسیار خوش آب و رنگ را در دستور کار خود قرار داده است. او عاشق کله پاچه است اما بیشتر فعالیت خود را در زمینه غذا های فرنگی ادامه می دهد.

در شهر مشهد نیز افراد زیادی نظیر مشهد تیستر و مشهد تخفیف به معرفی رستوران ها و کافی شاپ ها و فست فود ها می پردازند و بسیار موفق و حرفه ای ظاهر شده اند و اعتماد مردم را به خود جلب کرده اند.

بلاگرهای معروف ایرانی

بلاگرهای معروف ایرانی

بلاگرهای ایران نیز در این عرصه خوب عمل کرده اند و در شاخه های مختلف به فعالیت می پردازند. آنان در شاخه های زیبایی، مد ، فشن، غذایی و … بسیار خوب ظاهر شده اند و هم اکنون دنبال کننده های زیادی را دارند و از این راه کسب درامد می کنند و توانسته اند بعد از گذشت مدتی از فعالیت خود، اعتماد فالوئر ها را همراه خود داشته باشند و از آن نهایت استفاده را بکنند.

درامد بلاگرهای ایرانی چقدر می باشد ؟

درامد بلاگر های ایرانی کم نیست و از این راه پول بسیار زیادی به جیب می زنند. آنان با خوش فکری و خوش ذوقی به شغلی پر درامد روی آوردند که در حال حاضر نتیجه کار خود را می بینند و در زمینه کاری خود بسیار حرفه ای عمل می کنند و مردم نیز آنان را دوست دارند و از آن ها حمایت می کنند.

بیوتی بلاگرهای ایرانی اینستاگرام

در دنیای بیوتی بلاگر های ایرانی نام های مشهور و کمتر شناخته شده بسیار هستند که در صدر این نام ها بیوتی بلاگر معروف ایرانی و جهان یعنی صدف بیئتی خود نمایی می کند که در سال پیش هم به عنوان بیوتی بلاگر محبوب و هم بهترین اینفلوئنسر در دنیا شناخته شد و بعد از این قضیه، پیشنهاد های کاری بسیاری برای او پیش آمد.

بهترین شانس او و بهترین پیشنهادش در طول فعالیت چند ساله اش را می توان همکاری و درخواست کار از طرف برند لیدی گاگا، خواننده معروف و محبوب دانست که آینده شغلی او را متحول کرد و کاملا سکوی پرش او به دنیای حرفه ای بود.

افراد ایراتی زیادی با پیج های مختلفی با موضوع بیوتی و زیبایی به فعالیت می پردازند که از معروف ترین آنان صدف بیوتی، ملینا تاج ، سامر و … هستند. البته لازم به ذکر است که نام هایی که اسم بردیم همگی در خارج از ایران سکونت دارند و در آن جا به فعالیت می پردازند.

معروف ترین بیوتی بلاگرهای ایرانی

از معروف تری بیوتی بلاگرهای ایرانی می توان به اسامی زیر اشاره کرد:

صدف بیوتی، الناز گلرخ، ملینا تاج، سامر بیوتی، شیوا صفایی ، لیلی قالیچی از معروف ترین افراد در این زمینه هستند که با جدیت کار خود را ادامه می دهند و سعی در پیشرفت هر چه بیشتر خود دارند.

بررسی شرایط بلاگر شدن

لیست بلاگرهای ایرانی

اگر بخواهیم تمام بلاگرهای موفق ایرانی در تمام زمینه ها را نام ببریم شاید چند اسم را از قلم بیندازیم پس تصمیم گرفتیم که از هر شاخه معروف ترین و معبوب ترین ها را برای شما لیست کنیم. در شاخه بیوتی بلاگر ها صدف بیوتی و الناز گلرخ تقریبا بی رقیب هستند. در شاخه بلاگر های مد و فشن، نگین میر صالحی و مهسا غضنفری نیز بسیار درخشان عمل می کنند. در دنیای بلاگر های فود و غذا نیز مستر تیستر نامی بسیار آشناست.

بررسی شرایط بلاگر شدن

شما برای بلاگر شدن ابتدا باید از چهره ای دلنشین و زیبا برای جذب مخاطب بر خوردار باشید. این موضوع بسیار مهم است که کاربر بتواند با شما ارتباط نزدیکی بر قرار کند. در قدم بعدی باید از صدایی دلنشین نیز بر خوردار باشی تا بتوانید با دنبال کنندگان خود به خوبی صحبت کرده و آنان را تحت تاثیر قرار دهید.

در قدم های بعدی نیز شما باید بر روی کاری که می کنید کاملا اشراف داشته باشید تا بتوانید به سوالات کاربران پاسخ صحیح بدهید که در ادامه به تشریح آن ها می پردازیم.

آموزش های لازم برای بلاگر شدن

در ابتدا شما باید حوزه کاری خود که هم به آن علاقه دارید و هم اطلاعات کافی در آن زمینه دارید را انتخاب کنید. در قدم بعد باید تولید محتوا در آن زمینه را در دستور کار خود قرار دهید. البته تولید محتوای صحیح و حرفه ای برای بلاگر شدن نیز آداب خاص خود را دارد که برای موفقیت هر چه بیشتر در این زمینه، باید آموزش های لازم را ببینید.

البته این نکته را فراموش نکنید که برای اعتماد سازی و موفقیت، بهتر است که از دروغ پرهیز کنید. چرا که برای گرفتن نتیجه خوب در این زمینه، اگر دروغ به کار ببرید کاملا نتیجه عکس خواهید گرفت.

لیست بلاگرهای ایرانی

سوالات متداول

  1. نگین میر صالحی چه برندی را به نام خود ثبت کرده است؟

    او برندی به نام GISOU را به نام خود ثبت کرده که در انحصار خودش قرار دارد.

  2. بهترین بلاگرهای ایرانی در زمینه زیبایی چه کسانی هستنند؟

    صدف بیوتی، الناز گلرخ، ملینا تاج، سامر بیوتی، شیوا صفایی ، لیلی قالیچی از معروف ترین افراد در این زمینه هستند.

  3. قدم های مهم برای بلاگر شدن چیست؟

    در ابتدا شما باید حوزه کاری خود که هم به آن علاقه دارید و هم اطلاعات کافی در آن زمینه دارید را انتخاب کنید. در قدم بعد باید تولید محتوا در آن زمینه را در دستور کار خود قرار دهید. البته تولید محتوای صحیح و حرفه ای برای بلاگر شدن نیز آداب خاص خود را دارد که برای موفقیت هر چه بیشتر در این زمینه، باید آموزش های لازم را ببینید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۱.۵]