نیکا فلاحی یکی از اینفلوئنسر های مشهور در فضای اینستاگرام می باشد که به همراه تعداد دیگری از چهره های اینستاگرام اکیپی تشکیل داده اند و با ساخت ویدیو ها و کلیپ هایی در پارک ها و مکان های مختلف توانسته اند در میان کاربران این شبکه های اجتماعی به شهرت فراوانی برسند؛ در این مطلب به معرفی این چهره ی شناخته شده ی مجازی و بررسی بیوگرافی نیکا فلاحی می پردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نیکا فلاحی کیست

نیکا فلاحی کیست

نیکا فلاحی فعالیت خود را در فضاهای مجازی با منتشر کردن ویدیو ها و کلیپ هایی با افرادی هم چون دیانا رحیمی، ارسلان کاشی، عسل ایزدیان، رضا برزگر، عباس اقدام و محمد روشن فکر شروع کرد؛ برخی از کلیپ ها و ویدیو های این گروه توسط چند هزار نفر از کاربران اینستاگرام مشاهده شده است و صفحات شخصی اینستاگرام همه ی این افراد تعداد دنبال کننده های بسیاری دارد که بخش غالب این دنبال کننده ها را دهه هشتادی ها تشکیل داده اند.

نیکا فلاحی در تاریخ چهارم شهریور ماه سال ۱۳۸۱ به دنیا آمده است و در حال حاضر نوزده ساله می باشد؛ این اینفلوئنسر اینستاگرامی ویدیو ها و کلیپ های سرگرمی و فان خود را همراه با سایر اعضای گروه در پارک های مختلفی در تهران تولید می کند و در این ویدیو ها تعداد بسیاری از چالش های ترند شده در تیک تاک را نیز با یک دیگر اجرا کرده اند که بازدید بالایی در میان کاربران داشته است.

نیکا فلاحی شاخ اینستا

نیکا فلاحی شاخ اینستا

همان طور که در تیتر های قبلی گفته شد دلیل شهرت زیاد نیکا فلاحی فعالیت گسترده ای این شخص در فضای اینستاگرام بوده است؛ این اینفلوئنسر اینستاگرامی فعالیت خود را در این شبکه ی اجتماعی در سال های قبل آغاز کرده است و با به اشتراک گذاشتن ویدیو های بسیاری که همراه با افراد دیگر گروه خود به طور معمول در مکان هایی مثل پارک ها ساخته می شود رفته رفته بر میزان شناخته شده بودن او به خصوص در میان نسل جوان و نوجوان افزوده شده است.

آدرس اینستاگرام این اینفلوئنسر

آدرس دقیق صفحه ی شخصی نیکا فلاحی در اپ اینستاگرام ovin_org می باشد؛ همان طور که در قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم این شخص نام مستعار دیگری نیز برای خود انتخاب کرده است که در آدرس صفحه ی شخصی اینستاگرام خود از همان نام مستعار به جای اسم کوچک واقعی خود که نیکا می باشد استفاده کرده است؛ نام مستعار این اینفلوئنسر معروف اینستاگرامی همان طور که در آدرس صفحه ی شخصی اش مشاهده می کنید اوین می باشد. اگر با مشاهده پیج نیکا فلاحی او برایتان سوال شد که چگونه اینفلوئنسر شویم می توانید از این لینک کمک بگیرید.

تعداد فالوور های نیکا شاخ اینستاگرام

بیش تر از تعداد یک میلیون و سیصد هزار نفر از کاربر های ایرانی اپلیکیشن اینستاگرام، صفحه ی شخصی اینستاگرام نیکا فلاحی را دنبال می کنند؛ نیکا فلاحی در صفحه ی شخصی اینستاگرام خود تا به حال فقط یک پست با دوست داران و مخاطب های خود به اشتراک گذاشته است که این پست در واقع یکی از ویدیو های ساخته شده ی او به همراه اعضای دیگر گروه می باشد.

نام این اینفلوئنسر مشهور در فضای اینستاگرام بیش تر در میان نوجوانان، جوانان و به طور کلی کاربرانی از نسل کم سن و سال تر در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی شناخته شده است و از این طریق در این رسانه های جمعی در میان کاربران به شهرت بسیاری دست پیدا کرده اند؛ نیکا فلاحی در قسمت بیوی صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام با نوشتن دو کلمه ی بازیگر و تئاتر خود را به دنبال کننده ها و کاربر های این شبکه ی اجتماعی یک بازیگر معرفی کرده است.

شما می توانید با سرچ کردن آدرس صفحه ی شخصی و رسمی نیکا فلاحی به آدرس ovin_org در قسمت جست و جو از اینستاگرام خود به صفحه ی این اینفلوئنسر مشهور در اینستاگرام دسترسی پیدا کنید؛ هم چنین شما می توانید با مراجعه به صفحه ی رسمی این چهره ی مشهور در اینستاگرام عکس نیکا فلاحی و تعدادی از ویدیو هایی که این چهره ی شناخته شده ی اینستاگرامی در طول روز با مخاطب ها و دنبال کننده های صفحه ی خود به اشتراک می گذارد را مشاهده کنید.

نیکا فلاحی تیک تاک

نیکا فلاحی تیک تاک دارد؟

نیکا فلاحی شاخ اینستاگرام است و نیز فعالیت زیادی در تیک تاک دارد؛ در سال های اخیر روز به روز بر تعداد کاربران تیک تاک افزوده می شود و افراد بسیاری به استفاده از این اپلیکیشن علاقه مند می شوند، به گونه ای که امروزه ویدیو های چالش های تیک تاک به دیگر شبکه های اجتماعی هم چون اینستاگرام نیز راه پیدا کرده است و بسیاری از چهره های مشهور اینستاگرامی ویدیو های تیک تاک بسیاری از خود به اشتراک گذاشته اند که نیکا فلاحی یکی از این چهره ها است.

نیکا فلاحی چند سال دارد؟

شاید برای شما نیز تا به حال این سوال پیش آمده باشد که این چهره ی شناخته شده ی اینستاگرام چند سال دارد؟ همان طور که در بخش های قبلی تر به موضوع سن نیکا اشاره کرده ایم، باید بگوییم که نیکا فلاحی در یکی از لایو هایی که در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام برگزار کرده بود در پاسخ به سوال یکی از بازدید کننده های این لایو که از او پرسیده بود چند ساله است گفته است که متولد سال ۱۳۸۱ می باشد و در حال حاضر ۱۹ سال سن دارد.

نیکا فلاحی چند سال دارد

نیکا فلاحی قبل از عمل

نیکا فلاحی تا به حال تنها یک عمل بر روی چهره ی خود انجام داده است که آن هم عمل جراحی زیبایی بینی می باشد؛ این چهره ی شناخته شده ی اینستاگرامی همواره در ویدیو هایی که تولید می کند و تصاویری که با مخاطب های صفحه ی خود به اشتراک می گذارد از فیلتر های مختلف اسنپ چت و فیلتر های اینستاگرام استفاده می کند و تا به حال عکس و ویدیویی از خودش منتشر نکرده است که فیلتری بر روی صورتش نداشته باشد اما آن طور که به نظر می رسد به جز عمل جراحی زیبایی بینی عمل دیگری انجام نداده است.

نیکا فلاحی با حجاب

تقریبا می توان گفت نیکا فلاحی در اغلب ویدیو ها و تصاویری که از خودش با مخاطب ها و دنبال کننده هایش به اشتراک گذاشته است، پوشش معقول و مناسبی دارد؛ پوشش نیکا در اغلب این ویدیو ها متناسب با قوانین کشور می باشد و تا به حال ویدیویی بدون پوشش یا با حجاب کامل اسلامی از این اینفلوئنسر مشهور در اینستاگرام در شبکه های اجتماعی و فضاهای مجازی منتشر نشده است.

لایو نیکا فلاحی

لایو نیکا فلاحی

نیکا فلاحی تا به حال لایو های زیادی در صفحه ی شخصی اینستاگرام خود برگزار کرده است که این لایو ها معمولا بازدید کنندگان بسیاری دارد؛ نیکا تعداد بیش تری از این لایو ها را همراه با دیگر اعضای گروه خود برگزار می کند، شما می توانید تعدادی از پر بازدید ترین لایو نیکا با متین، محمد، رومینا، دیانا و دیگر اعضای گروه را در صفحات فن پیج او مشاهده کنید.

رل نیکا فلاحی کیست

نیکا فلاحی تا به حال به طور مشخص و واضحی از کسی صحبت نکرده است که با او رابطه ی عاشقانه داشته باشد در واقع هنوز به طور قطعی نمی توانیم بگوییم آیا این اینفلوئنسر معروف اینستاگرامی با کسی در رابطه ی عاشقانه به سر می برد یا نه؛ اما همانند دیگر چهره های مشهور اینستاگرام همواره گمانه زنی های فراوانی در خصوص زندگی شخصی و روابط نیکا در میان کاربران اینستاگرام وجود داشته است.

سوالات متداول

نیکا چند سال دارد و در کجا زندگی می کند؟

او متولد سال ۱۳۸۱ است و نوزده سال دارد، نیکا هم اکنون در شهر تهران زندگی می کند.

پیج اصلی نیکا در اینستاگرام چند دنبال کننده دارد؟

صفحه ی رسمی فلاحی در اینستاگرام بیش تر از یک میلیون و چهارصد هزار نفر دنبال کننده دارد.

نام مستعار نیکا در فضای مجازی چیست؟

این اینفلوئنسر اینستاگرامی نام مستعار اوین را برای خود انتخاب کرده است و آدرس صفحه ی رسمی اش در اینستاگرام به همین نام می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]