با توجه به رشد استفاده از اینستاگرام و علاقه روز افزون مردم به این شبکه اجتماعی بلاگرهای ایرانی زیادی هر روز در این فضای مجازی وارد می شوند. بسیاری از این بلاگر ها توانسته اند فالور های بسیاری را جذب خود کنند و با توجه به آن ها درآمد بسیاری را عاید خودشان کنند. در این مقاله سعی کردیم درباره یکی از این بلاگر ها با نام ملیکا تهامی با شما صحبت کنیم امیدواریم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ملیکا تهامی کیست

ملیکا تهامی کیست؟

ملیکا تهامی یکی از بلاگر های معروف فضای مجازی است که با ورودش به عرصه مدلینگ هم توانست موفقیت هایی را کسب کند. او در ۶ دی ماه سال ۱۳۷۵ در شهر تهران متولد شده است.  خانم ملیکا تهامی در دوران مدرسه و دبیرستان به رشته گرافیک رفت و در روزهایی که در این رشته تحصیل می کرد عاشق عکاسی شد و عکاسی را در کنار تحصیلش فرا گرفت.

در این زمان بود که با آشنایی با دوستانی که در زمینه مدلینگ فعالیت می کردند تصمیم گرفت به این زمینه وارد شود او برای مدتی کلاس های مجازی آرایش گری برگزار می کرد. از شانس هایی که ملیکا تهامی در زندگی آورد این بود که با الناز گلرخ آشنا شد و به واسطه آشنایی اش با او و این که مدل آرایشی او شد فالوور های زیادی پیدا کرد.

یکی از دلایلی که این بلاگر به سرعت فالوور های زیادی پیدا کرد و بر سر زبان ها افتاد شایعه سازی هایی بود که برای خود درست کرد. او چندین داستان عشقی برای خود درست کرد و همین مسئله باعث شد که بر سر زبان ها بیافتد. او داستان های عشقی اش را به صورت داستان های سریالی پخش می کرد و افراد زیادی علاقه مند این داستان های او شدند و او را دنبال کردند. همان طور که گفتیم ملیکا تهامی علاقه به نویسندگی دارد و همین علاقه باعث شده است که در سال ۱۳۹۶ اقدام به چاپ یک رمان با نام الف تا الف کند.

ملیکا تهامی جزو طرفداران تیم پرسپولیس است ولی در کل روحیه فوتبالی ندارد. او می گوید که رنگ مورد علاقه اش آبی و طوسی است و همیشه در انتخاب رنگ هایش حتما از این دو رنگ استفاده می کند. از دیگر علاقه مندی های این بلاگر معروف و محبوب آشپزی است. او می گوید که علاقه زیادی به آشپزی برای دوستانش دارد و این کار به عنوان یک سرگرمی برایش به حساب می آید. او اعتقاد دارد که هر انسانی می تواند با آشپزی عشق و علاقه اش را به اطرافیانش نشان دهد. ملیکا برای خود یک نام مستعار انتخاب کرده است.

او نام مینیکا را برای خود انتخاب کرده است و اکثرا خود را این گونه خطاب می کند. از دیگر کارهایی که او در آن وارد شده است خوانندگی است. او تا به حال اقدام به خواندن چند تک آهنگ کرده است. از جمله آهنگ هایی که او خوانده است می توان به ” آوازهای دور” و ” بعد تو” اشاره  کرد.

ملیکا تهامی و دخترش

حاشیه های زیادی درباره ملیکا تهامی و دخترش نفس وجود دارد. این حواشی مربوط به رابطه داشتن ملیکا تهامی و یکی از خواننده های کشورمان است. این گونه شایعه شده بود که ملیکا تهامی با علی یاسینی که به عنوان خواننده در کشور ما فعالیت می کند رابطه دارد و رابطه آن ها منجر به بارداری ملیکا شده است. مدتی بعد ملیکا فعالیت خود را در اینستاگرام قطع کرد و همین موضوع به حاشیه هایی که درباره او وجود داشت دامن زد.

ملیکا تهامی و دخترش

این مدل اینستا دارد؟

در اینستاگرام ملیکا تهامی مطالب بسیار زیادی عنوان می شود که همین موضوع باعث شده است که فالوور های او زیاد شود و شهرت او روز به روز بیشتر شود. ملیکا از این شهرت خود استفاده کرد و اقدام به تاسیس یک کافی شاپ کرد. او در اینستاگرام خود درباره کافی شاپی که دایر کرده است تبلیغات زیادی انجام می دهد و این موضوع باعث آن شده است که درآمد او از کافی شاپ هم بالا برود.

شایعاتی که روز به روز برای ملیکا تهامی ایجاد می شود باعث افزایش فالوور پیج ملیکا تهامی شده است. یکی دیگر از عوامل پیشرفت پیج او روابط ملیکا با افراد مختلف و دوست های او است. اوضاع اینستاگرام خانم تهامی خوب پیش می رفت تا زمانی که موضوع جنجالی رابطه او با خواننده کشورمان علی یاسینی مطرح شد و بعد از آن جریان بارداری خانم تهامی از علی یاسینی باعث شد او دیگر در صفحه اینستاگرام خود فعالیت نکند و این گونه می گویند که او به عرصه مدلینگ وارد شده و اینستاگرام را ترک کرده است.

ملیکا تهامی قبل از عمل چه شکلی بود؟

عکس ملیکا تهامی در فضای مجازی به وفور یافت می شود که تعداد کمی از این عکس ها متعلق به قبل از عمل ملیکا تهامی است. او عمل های زیادی انجام داده است و چهره او بعد از عمل بینی تفاوت بسیاری با قبل از عملش کرده است. افراد زیادی بر این باورند که زیبایی چهره او قبل از عمل بیشتر بوده و او بعد از عمل چهره ای مصنوعی پیدا کرده است. از کارهایی که ملیکا تهامی انجام داده است تتو های بسیاری است که بر روی بدن خود انجام داده است. او چند بیت شعر را بر روی دست خود تتو کرده است که شاعر آن آقای کاظم بهمنی است که این شعر به این صورت است.

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را / تو همانی که دلم لک زده لبخندش را / آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را / مادرم بعد تو هی حال مرا می پرسد/ مادرم تاب ندارد غم فرزندش را

ملیکا تهامی کجاست؟

در کل اطلاعاتی درباره این که این بلاگر در کجاست وجود ندارد. مخصوصا بعد از جریان رابطه او با خواننده ایرانی علی یاسینی و پاک کردن صفحه اینستاگرام او دیگر اطلاعی از این موضوع که این خواننده در کجاست وجود ندارد.

رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی در چه حد است؟

همان طور که در قبل گفتیم مدتی پیش یک خبر مبنی بر دوستی ملیکا تهامی و علی یاسینی در فضای مجازی پخش شد این خبر توسط فردی به نام امین فردین منتشر شد. امین فردین در برنامه پشت پرده این گونه افشاگری کرد که علی یاسینی خواننده پاپ کشور ما با خانم ملیکا تهامی که یکی از بلاگر های اینستاگرام است از سال ۱۳۹۵ وارد رابطه شده است. او اعلام کرد که مدارک زیادی درباره روابط این دو وجود دارد که در صورت نیاز آن ها را برملا می کند.

او اعلام کرد که ثمره این رابطه یک دختر یک سال و نیمه به نام نفس است و خانم تهامی از زمان متولد شدن دخترش فعالیت اینستاگرامی خود را هم کم کرده است. این گونه می گویند که دختر او در آبان ماه سال ۱۳۹۸ متولد شده است. امین فردین این گونه بیان کرد که قبل از پخش شدن این برنامه علی یاسینی با او تماس گرفت و قصد مجاب کردن او را داشت که این مطالب را افشا نکند. یکی دیگر از مطالبی که درباره این دو وجود دارد این است که خانواده علی یاسینی با خانم تهامی تماس گرفتند که نوزاد را به خانواده ای که بچه ندارند بدهد ولی او قبول نکرده است و این گونه گفت که قصد دارد فرزندش را خودش بزرگ می کند. البته تمام این حرف ها در حد شایعه ماند و کسی دست به اثبات این حرف ها نزد.

ملیکا تهامی و علی یاسینی

درآمد این مدل از کجاست؟

ملیکا تهامی در زمانی که پیج اینستاگرام خود را نبسته بود درآمد بسیاری از راه تبلیغات برای خود داشت. او بعد از بستن پیج خود فعالیت اش را از طریق مدل شدن برای برند های مختلف ادامه داد و همچنین به اداره کافی شاپ خود پرداخت.

همسر ملیکا تهامی کیست؟

ملیکا تهامی در گذشته با آقای امیرحسین نامدار ازدواج کرده بود. او هم مانند ملیکا تهامی یک مدل لباس ایرانی بود ولی آن دو بعد از مدتی تصمیم به جدا شدن از هم گرفتند و بعد از جدایی آن ها از هم ماجرای شایعه ارتباط خانم تهانی و علی یاسینی به وجود آمد.

سوالات متداول

بیوگرافی مختصری از ملیکا تهامی چیست؟

ملیکا تهامی متولد۶ دی ۱۳۷۵ است و در حال حاضر بیست و چهار سال سن دارد. او در دبیرستان در رشته گرافیک تحصیل کرده است و به عکاسی و نویسندگی هم علاقه دارد. او به عنوان یک بلاگر فعالیت می کرد ولی بعد از شایعاتی که برای او ایجاد شد صفحه اینستاگرامش را بست و در حال حاضر به فعالیت در عرصه مدلینگ می پردازد. او با برند های مختلفی از جمله پوشاک و کیف و کفش همکاری هایی دارد. او همچنین در کافی شاپی که دارد هم فعالیت می کند.

همسر سابق ملیکا تهامی کیست؟

همسر سابق ملیکا تهامی امیرحسین نامدار است که بعد از گذشت مدتی از زندگی مشترکشان تصمیم به جدایی گرفتند. امیرحسین نامدار هم مانند ملیکا تهامی در کار مدلینگ است.

رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی به چه صورت است؟

 درباره این دو این گونه شایعه شده است ملیکا تهامی و علی یاسینی با هم رابطه دوستی دارند و این رابطه منجر به تولد دختری به نام نفس شده است که در حال حاضر یک سال و نیم سن دارد و خانواده پدر او این فرزند را انکار می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]