امین فردین به گفته ی خودش یک خبرنگار است که به سبک پاپاراتزی ها فعالیت می کند او مدیر یک کانال یوتیوب است که اسم آن رسانه ی پشت پرده می باشد. او خود را یک پاپاراتزی می نامد و درباره ی مسائل مختلف و موضوعات و سلبریتی های اینستاگرام افشا گری می کند. سلبریتی های زیادی مخالف او هستند.

لیست عناوین محتوا پنهان
بیوگرافی امین فردین خبرنگار

بیوگرافی امین فردین خبرنگار

امین فردین در یوتیوب یک کانال دارد به اسم رسانه ی پشت پرده و در آن از مسائل مختلف حرف می زند و پشت پرده ها را افشا می کند. او با افشاگری علیه بازیگران داخلی یا خارجی و یا شخصیت های سیاسی توانسته است شهرت خوبی به دست آورد. از یک یا دو سال پیش بود که اولین ویدئو او با محتوایی شامل افشاگری هایی علیه مسوولان و بازیگران، خبرنگاران و هنرمندان، بود منتشر شد. کانال یوتیوب امین فردین آرام آرام به شهرت رسید و با نشانه رفتن مافیای موسیقی در داخل کشور به شهرتی زیاد دست پیدا کرد. نام مدیر این کانال یوتیوب امین فردین است او یک خبرنگار از نوع پاپاراتزی است و در خارج از کشور زندگی می کند.

امین فردین متولد سال ۱۳۷۰ است. او یک شهریور ماهی است که اصالتا کردتبار است ولی او زاده ی شهر اهواز است. او در رشته ی مهندسی کامپیوتر نرم افزار تحصیل کرده است و این جوری که خودش می گوید یک شرکت برنامه نویسی در خارج از کشور دارد. به عنوان یک خبرنگار کار خود را در ایران شهر کرمانشاه آغاز کرده است و در کرمانشاه مشغول به کار بوده است. در بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بحران مهاجرت به اوج خود رسید و آلمان مرزهای کشورش را برای انبوه مهاجران باز کرد، امین فردین هم با این موج از مهاجران وارد کشور آلمان شد و آن جا ساکن ‌شد.

محل دقیق زندگی او مشخص نیست اما آن طور که از تیزر های ویدئواش مشخص است او یک گاراژ کوچه را به استودیو ی ضبط تبدیل کرده است. او به کار خود که افشاگری علیه سلبریتی ها است مشغول است اما اطلاعات دقیق از این که او مشخصا در کجا زندگی می کند در دست نیست.

صفحات این پاپاراتزی در شبکه های احتماعی

امین فردین صفحات اینستاگرام زیادی دارد چون صفحات اینستاگرام او به دلیل شکایت سلبریتی ها علیه افشاگری های او در حال تعویض می باشد. هنرمندان زیادی در داخل از کشور از این که امین فردین علیه مسائل شخصی و خصوصی آن ها افشاگری می کند ابراز تاسف برای او کردند، ولی او هم چنان به کار ادامه می دهد و این اعتراض سلبریتی ها برایش مهم نیست. البته زمانی نیز که سلبریتی ها با یک دیگر مشکلی پیدا می کنند و یا بین آن ها دعوا می شود اطلاعات محرمانه ی یک دیگر را به این کانال پشت پرده ارسال می کنند تا امین فردین علیه آن ها دست به افشاگری بزند.

او خود را یک پاپاراتزی معرفی می کند، اما فعالیت های او غیر مستقیم است مثلا، اطلاعاتی را فاش می کند که از جانب دیگر اشخاص به دست آورده باشد. او فیلم هایی که در مورد آقای نجفی منتشر کرده بود را از جانب همکار قدیمی اش، مرحوم میترا استاد، به دست آورده بود، آن ها در کرمانشاه با یک دیگر همکاری می کردند. خانم میترا استاد یک مخبر بودند. امین فردین تا اکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

کانال امین فردین

امین فردین که با موج مهاجران ایرانی به آلمان مهاجرت کرده است؛ اما محل دقیق زندگی او مشخص نیست او مدیر یک کانال یوتیوب به اسم رسانه ی پشت پرده است. او در این کانال به افشاگری علیه هنرمندان و بازیگران و مقام های سیاسی و شاخ های مجازی می پردازد؛ به گفته ی خود این یک نوع خبر گزاری از نوع پاپاراتزی هست که در همه جای دنیا رایج است. این کانال در یوتیوب قابل دسترس است. وی در کانال یوتیوب خود درباره‌ی سایت شرط بندی، حتی قاچاق دختران ایرانی به خارج از کشور و مافیایی که در این کار دست دارد، مافیایی که در تولید موسیقی نقش دارند، او به سلبریتی ها و شاخ های مجازی فاضلاب های مجازی می گوید.

اینستاگرام امین فردین

چون امین فردین درباره‌ی سلبریتی ها دست به افشاگری می زند و اطلاعات محرمانه و روابط و عکس های خصوصی آن ها را منتشر می‌ کند. بسیاری از این کار ابراز تاسف و ناراحتی کردند برای همین صفحات اینستاگرام امین فردین بارها از دسترس خارج شده است، چون او در این زمینه موفق عمل کرده و بسیاری از سلبریتی ها عصبانی شده اند، پیج های اینستاگرام او بارها توسط اشخاص مختلف از دسترس خارج شده است.

افشاگری امین فردین از بازیگران

امین فردین مدیر کانال یوتیوب پشت پرده مدتی می شود که ویدئوهایش در یوتیوب مورد استقبال قرار گرفته و حسابی خبر ساز شده است. او در تولید برنامه هایی با محتوا و سبک افشاگری فعالیت دارد. او در ویدئوهای زیادی از حسن آقا میری که یک روحانی تلگرامی است و خلع لباس شده به جرم نشر اکاذیب و فریب عمومی، از امیر تتلو این خواننده ی پرحاشیه دفاع کرده است.

اما هنوز مشخص نیست که چرا امین فردین علیه این دو چهره دست به افشاگری نزده است. او خودش می گوید زیرا آن دو شخص هیچ چیز محرمانه و خصوصی ندارند و همه چی آن ها مشخص است. امین فردین طی انتشار یک ویدئو در هنگام دستگیری محسن لرستانی که به جرم فساد فی الارض دستگیر شده بود، همه جانبه از او دفاع کرد، و در این ویدئو قصد داشت کار او را توجیح کند و اقدامات غیر قانونی و اخلاقی از آقای لرستانی دفاع نیز کرد.

ریحانه پارسا و امین فردین

امین فردین خبرنگاری که در خارج از کشور زندگی می کند در صفحه ی رسمی اینستاگرام خود اعلام کرده است که ریحانه پارسا در حال حاضر در خارج از کشور است و با امیرحسین مرادیان فرزند سفیر سابق ایران در دانمارک دوست است کسی که ازدواجش با آناشید حسینی به دلیل ازدواج لاکچری اش جنجال به پا کرده بود، البته او به دلایلی از جمله مدل بودن همسرش از او جدا شده بود.

امین فردین ادعا می کند با چک کردن صفحات اینستاگرام ریحانه پارسا و پسر سفیر ایران در دانمارک می توان به این موضوع پی برد. به تازگی تصاویر خصوصی ریحانه پارسا به دست امین فردین منتشر شده است؛ مشخص نیس انگیزه ی امین فردین از این کار چیست و یا چگونه این تصاویر به دست او رسیده است. در این مدت کم خروج ریحانه پارسا از ایران این دومین جنجالی است که امین فردین از او به راه می اندازد.

لایو امین فردین و پویان مختاری

لایو امین فردین و پویان مختاری

مدتی پیش امین فردین لایوی با پویان مختاری مدیر سایت های حضرات بت و ریچ بت گذاشت و پویان در این لایو به ارتباط خود با ریحانه پارسا اعتراف کرد، در این لایو پویان مختاری اعلام کرد که دیگر قادر به ادامه ی رابطه خود با نیلی افشار رقصنده ی ایرانی که در ترکیه زندگی می کند، نمی باشد. پویان مختاری گفت من برای خانم ریحانه پارسا مرام و معرفت گذاشتم ولی او در یک لایو سیاسی اسم من را آورد، و من را متهم به چیزایی کرد که اصلا ربطی به من نداشت. او من را جلوی مردم دروغ گو جلوه داد، امین فردین به پویان مختاری گفت که گویا خانم ریحانه پارسا در طبقه ی بالای خانه شما اقامت دارند و همین علت بر این شد که همسر پویان مختاری نیلی افشار از او جدا بشود. می توانید حواشی ریحانه پارسا و پویان مختاری را از این لینک دنبال کنید.

او گفت تا زمانی که ریحانه پارسا حرفی نزد من گفتم که او را نمی‌ شناسم، من پول کت شلوار پدرش را دادم، پول تو جیبی و پول غذا و هتلی که شب موند را من دادم، و این معرفت نیست که اینجوری حاضر جوابی کند. من دیگر آبرو داری این خانم را نمی کنم، و می خواهم همه چیز را بگویم. واقعا ایشان ضعف شخصیتی دارند و برای داشتن چهار تا دونه فالوور بیشتر حاضر به چه کارایی هستند و به کجاها که نمی روند.

امین فردین هم گفت که آیا تو قبول می کنی که ریحانه پارسا چند شبی را در هتل ماند و تو هم کنارش ماندی؟ پویان مختاری هم بعد از کلی حاشیه رفتن اعتراف کرد که با او رابطه دارد و همین باعث حسادت نیلی افشار بوده است. ریحانه پارسا نیز بعد این لایو اعلام کرد که من برای ضبط فیلم جدیدم به ترکیه سفر کردم، چند روز بعد نیز شایعه ی رابطه ی این دونفر در اینستاگرام پیچید و نیلی و پویان از هم جدا شدند.

امین فردین و سلبریتی ها

امین فردین این خبرنگار سبک پاپاراتزی در کانال یوتیوب خود پشت پرده ی تمام بازیگران و سلبریتی ها، روابط آن ها با بازیگران مرد و پول شویی های بزرگ و کلان و هم چنین دعواهایی که بین آن ها رخ می دهد و جنجال به پا می کند و عکس ها و تمام کارهایی که می کنند را افشا می کند. امین فردین این کار را انجام می دهد تا دیگر مردم آن ها را به عنوان الگو برای خود قرار ندهند و همه ی کارهای آنان را مورد تایید قرار ندهند و در این مورد توانسته خوب عمل کند و آتش خشم سلبریتی ها را برافروخته کند.

لایو تتلو و امین فردین

لایو تتلو و امین فردین

امین فردین معمولا در لایو هایش با امیر تتلو مدیر سایت تتل بت بسیار صمیمی بوده و هیچ وقت علیه او دست به افشاگری نزده است .چرا که امین فردین همیشه به تتلو گفته است او چیز محرمانه و شخصی ندارد و هر چی دارد رو است و چیزی پشت پرده و پنهانی از مردم و طرفدارانش ندارد. برای همین نیاز به افشاگری ندارد. تتلو در لایوهایش بارها به وجود مافیای بزرگ موسیقی در کشور و چرخه ی فاسد و کثیف آن گفته است و ارتباطش با بازیگران و دختران ایرانی نیز همیشه صحبت می کند.

کلاب هاوس امین فردین

باید بدانید که امین فردین یکی از گزارشگر های معروف و مشهور ایران می باشد اما متاسفانه اکنون در ایران زندگی نمی کند و فعالیتش را از طریق فضای مجازی علی الخصوص اینستاگرام و یوتیوب ادامه می دهد. البته ناگفته نماند از زمانی که اپلیکیشن کلاب هاوس منتشر شده است، فردین در این اپ هم فعالیت هایی دارد یکی از جنجالی ترین فعالیت های او در کلاب هاوس مربوط به قصابی خانواده خرمدین می باشد. در این روم افراد بسیار زیادی شرکت کردند و یکی از معروف ترین مخاطب های این میتینگ ساشا‌ سبحانی می باشد. در این روم صحبت های جنجالی بسیاری بیان شد که می توان کلیپ صوتی آن را از اپلیکیشن‌ های موجود مشاهده و دانلود کرد.

خانواده این گزارشگر

متاسفانه اطلاعات بسیار محدود و نامعتبری از خانواده امین فردین در دست است. به همین منظور نمی توان اطلاعات موثقی را درباره خانواده امین فردین بیان کرد. اما گفته شده است که او در اهواز به دنیا آمده است و اصالتاً کرد می باشد. او نزدیک به پنج سال می باشد که در ایران زندگی نمی کند و به کشور آلمان مهاجرت کرده است. وی فعالیتش را از طریق فضای مجازی ادامه می دهد که امروزه با گزارشگری هایش بسیار به شهرت رسیده است.

آقای فردین کجاست؟

آقای فردین کجاست؟

اگر به یاد داشته باشید در بازه زمانی ۲۰۱۵ تا سال ۲۰۱۸ کشور آلمان مرزهایش را به روی مهاجران باز کرده بود. در آن بازه زمانی امین‌ فردین تصمیم گرفت که برای همیشه از ایران برود و به دلیل این که مهاجرت راحتی داشته باشد و به یک کشور پیشرفته و صنعتی مهاجرت کند؛ کشور آلمان را انتخاب کرد. اکنون امین فردین ساکن کشور آلمان می باشد، اما متاسفانه اطلاعاتی از شهر زندگی او در دست نیست ‌عده ای معتقدند به دلیل امنیت بیشتر شهر زندگی اش را لو نمی دهد، زیرا این گزارشگر دشمنان بسیار زیادی دارد.

درآمد فردین گزارشگر

در رابطه با ثروت و درآمد امین‌ فردین باید گفت که او از گزارشگرهای بسیار ثروتمند ایران می باشد که اکنون در آلمان زندگی و فعالیت می کند. این گزارشگر از طریق فضای مجازی درآمد های بسیار زیادی را کسب می‌ کند. زیرا او در یوتیوب، اینستاگرام و تلگرام مخاطب های بسیاری را جذب خودش کرده است به همین منظور کلیپ هایی که در یوتیوب منتشر می کند از بازدید بسیار زیادی برخوردارند. او بابت بازدید زیاد این کلیپ ها درآمد دلاری از یوتیوب دریافت می کند. همچنین تبلیغات متعددی را در اینستاگرام انجام می‌ دهد که بابت این تبلیغات هزینه‌ های کلانی را دریافت می‌ کند. اما متاسفانه عدد و ارقام دقیقی از مقدار درآمد و دارایی امین فردین در دست نیست.

امین فردین و محمدرضا گلزار

امین فردین و محمدرضا گلزار

امین فردین متولد ۱۳۷۰ است و در اهواز به دنیا آمده است. وی در رشته مهندسی کامپیوتر مدرک لیسانس دارد و در خارج از کشور یک شرکت برنامه نویسی دارد. وی در ایران کار خود را با گزارشگری در کرمانشاه آغاز کرد. امین در برنامه خود به نام‌ پشت پرده در مورد محمدرضا گلزار حرف های بسیاری زده است.

فردین در مورد ازدواج و طلاق گلزار حرف های زیادی زده است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. فردین در برنامه های متعدد درباره زندگی گلزار از جهات مختلف حرف زده است. مثلا در مورد کنسرت های گلزار، دوست دختر محمدرضا و غیره صحبت کرده است.

امین فردین در مورد ازدواج گلزار در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که بالاخره گلزار ازدواج کرد. ازدواج گلزار حواشی بسیاری در بر داشته است. وی در مورد همسر گلزار یعنی آیسان آقاخانی اطلاعاتی را بیان کرد.

همچنین اعلام کرد که افراد زیادی روی گلزار کراش داشتند و از زمانی که خبر ازدواج رضا گلزار او با آیسان به صورت علنی اعلام شد طرفداران گلزار پیام های زیادی در مورد آیسان به برنامه ارسال کردند و درباره وی انتقاد کردند. امین در مورد ازدواج گلزار گفت که او قصد داشته ماجرای ازدواجش را پنهان کند اما به چه دلیل مشخص نیست.

چرا این گذارشگر از پشت پرده های سیاسی سخن نمی گوید؟

در برنامه پشت پرده که با اجرای امین پخش می شود بیشتر در مورد زندگی سلبریتی ها صحبت می شود. این برنامه صحنه جنگ سلبریتی ها و شاخ های مجازی است. همچنین وی درباره سایت های شرط بندی و بایدها و نبایدهای آن حرف می زند و افشاگری می کند. او ترجیه داده وارد سیاست نشود؛ او بار ها بیان کرده چیزی از سیاست سرش نمی شود.

حکم بازداشت امین فردین

امین فردین در برنامه خود شایعاتی برای افراد مشهور می ساخت و در مورد آن بحث می کرد. به همین دلیل تعدادی از افراد مشهور که از وی به خاطر شایعات دروغ ضربه خورده بودند از وی شکایت کردند و پلیس ایران نیز اعلام وضعیت قرمز خود را به اینترپل صادر کرد.

این فرد ساز هم می زند؟

فردین به موسیقی علاقه زیادی دارد. او علاوه بر برنامه نویسی گاهی اوقات به نوازندگی می پردازد. وی در زدن گیتار کمی مهارت دارد و در دورهمی ها و جمع های خانوادگی گیتار می زند.

صحبت های امین فردین در مورد سلبریتی های ایرانی

صحبت های امین فردین در مورد سلبریتی های ایرانی

امین فردین بیشتر راجع به سلبریتی های ایرانی در برنامه پشت پرده حرف می زند. وی در مورد بازیگرانی مانند سحر زکریا، سارا نیکا پایتخت، مرحوم زهره فکور صبور و بسیاری از افراد معروف دیگر شایعاتی را بیان کرده است.

سحر زکریا و امین فردین

سحر زکریا در مورد شایعاتی که امین فردین درباره اش گفته بود ساکت ننشست و یک لایو زنده را منتشر کرد و در آن اعلام کرد که من نمیتوانم جلوی حرف زور و بی خود ساکت باشم. این برخی از بازیگران هستند که به کسانی مثل فردین خوراک می دهند و برای او سوژه می سازند.

سارا نیکا و امین فردین

امین فردین در مورد سارا و نیکا که در سریال پایتخت بازی می کردند حرفایی زده بود که باعث شد این دو خواهر از ادامه بازی در سریال پایتخت کنار گذاشته شوند.

صحبت های وی در خصوص سعید عزت اللهی

امین فردین در مورد بازیکن فوتبال کشورمان سعید نعمت اللهی نیز حاشیه هایی ایجاد کرده بود. این حواشی باعث جنجال های بسیاری در زندگی نعمت اللهی شد و مدت طولانی زندگی وی را تحت تاثیر قرار داد.

افشاگری در خصوص شبنم شاهرخی

این مجری و گزارشگر در مورد شبنم شاهرخی بوکسور قهرمان ایرانی نیز حرف های بسیاری زده بود و او را به فساد اخلاقی متهم کرده بود. شبنم از وی شکایت کرد و او مدتی طولانی ممنوع التصویر شد.

افشاگری شیما کاتوزیان

شرط افشاگری فردین از شیما کاتوزیان در مورد چند سایت است که در آن اطلاعات غلطی به کاربران داده بود.

افشاگری شاهین صمدپور

شاهین صمد پور مجری، گزارشگر، کارگردان و تهیه کننده تلویزیونی است. امین در برنامه خود از دوست دخترهای وی پرده برداشت و باعث شد وی نزد همکاران خود خجالت زده شود.

افشاگری در مورد مژده لواسانی

مژده لواسانی از جمله مجریان تلویزیون است که طرفداران زیادی دارد‌. امین فردین در مورد رابطه مژده لواسانی و فرزاد حسنی صحبت کرده بود و مورد نقدهای بسیاری قرار گرفت.

افشای اطلاعات مهران مدیری

مهران مدیری بازیگر پیشکسوت و مشهور سینما و تلویزیون ایران است. فردین از مهران مدیری حرف های زیادی زده و او را به داشتن رابطه های گوناگون با افراد مختلف متهم کرده بود. وی برخی از اطلاعات شخصی مهران را افشا کرد و باعث ایجاد حواشی برای وی شد.

افشاگری امین فردین درباره علی ضیا

علی ضیا از جوانان و مجریان خوش تیپ صدا و سیما است که افراد زیادی او را دوست دارند. فردین در مورد علی ضیا نیز گفته بود که وی با بازیگر زن ایرانی رل زده و با وی در ارتباط است.

افشاگری در مورد سیروان خسروی

امین فردین بیشتر سلبریتی های ایرانی را به فساد اخلاقی متهم کرده است. سیروان خسروی خواننده ایرانی نیز از این قائله مستثنی نبوده است.

اساس برنامه پشت پرده

نا گفته نماند برنامه پشت پرده گاهی تماس های تلفنی برقرار می کند و دو سلبریتی با یکدیگر در مورد حواشی بحث می کنند. برنامه فردین بر پایه شایعه و حواشی پیش می رود و سندیت ندارد.

وی پشت پرده را با استفاده از حرف های دیگران می چرخاند و سعی می کند سلبریتی ها را به جان هم بیندازد و می توان گفت وی بین افراد مجادله لفظی راه می اندازد تا به دنبال کنندگان برنامه اش اضافه شود.

سوالات متداول

 1. امین فردین کیست؟

  او مدیر کانال یوتیوب رسانه ی پشت پرده می باشد.

 2. کار امین فردین در رسانه پشت پرده چیست؟

  او علیه موضوعات مختلف و سلبریتی ها افشاگری می کند.

 3. امین فردین متولد چه سالی است و کار او در ایران چه بوده است؟

  متولد سال ۱۳۷۰ است که در شهر اهواز به دنیا آمده و در کرمانشاه خبرنگار بوده است.

 4. امین فردین اصالتا اهل کجاست؟

  با توجه به اطلاعات موجود می‌ توان گفت که او در اهواز به دنیا آمده است اما اصالتاً کرد تبار می باشد.

 5. همسر امین فردین کیست؟

  متاسفانه باید گفت که او مجرد می باشد و تا به امروز هیچ صحبتی راجع به زندگی شخصی اش نکرده است.

 6. امین فردین در کجا زندگی می کند؟

  در باره زمانی ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ به کشور آلمان مهاجرت کرده است و اکنون ساکن یکی از شهر های آلمان است‌.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]