محمدرضا گلزار، یکی از بازیگران منشوری سینمای خوب کشورمان می باشد که در بین مردم ایران بسیار محبوب شناخته شده است و آثار ماندگار بسیار زیبایی را در ایران به یادگار گذاشته است. این شخص یکی از بازیگران بسیار توانمند می باشد که در حیطه مجری گری نیز بسیار خوش درخشیده است و یک فرد بسیار با استعداد در حوزه سینما و تلویزیون شناخته شده است. در ادامه بیوگرافی محمدرضا گلزار را بررسی خواهیم کرد و با زندگی کاری و هنری این هنرمند بیشتر آشنا خواهیم شد.

لیست عناوین محتوا پنهان
محمدرضا گلزار کیست؟

محمدرضا گلزار کیست؟

محمدرضا گلزار متولد یکم فروردین ماه در سال هزار و سیصد و پنجاه و شش است و زادگاه این شخص تهران می باشد. او در حوزه خوانندگی، بازیگری و آهنگسازی سررشته دارد؛ اما در این زمینه درس نخوانده، چرا که او در رشته مکانیک سیالات تحصیل کرده است و مدرک خود را از دانشگاه آزاد گرفته است. این بازیگر، از دوران دانشجویی خود علاقه زیادی به نواختن گیتار و موسیقی داشت، بنابراین از همان دوران نواختن را آغاز کرد و با تلاش فراوان موفق شده است که فروشگاه دیجیتالی در مورد آلات موسیقی راه اندازی کند.

این بازیگر از قدی حدود ۱۷۷ سانتی متر و ۸۸ کیلوگرم وزن برخوردار می باشد و سن محمد رضا گلزار، چهل و شش سال می باشد. پدر محمد رضا گلزار مهندس است و اصالت محمد رضا گلزار ترک تبریز می باشد ولی از سمت مادر خود تهرانی است و می گوید که ترک می باشد و به آن افتخار می کند و گفته است که فامیل او گلزار آذری می باشد. برادرانش علیرضا و بردیا می باشند که یکی از آن ها مترجم زبان و دیگری مهندس عمران می باشد و خواهرش آتوسا نیز مترجم زبان آلمانی است و خودش فرزند سوم خانواده می باشد. از علاقه او به موسیقی گفتیم و در ادامه باید بگوییم که پدرش بسیار زیاد با کار موسیقی او مخالف بود اما او به طور خودکار این کار را انجام داد و از سوم دبیرستان فعالیت خود را شروع کرد، پیگیری های او جواب داد چرا که این شخص در زمانی که در دانشگاه بود، به عنوان یکی از نوازندگان گروه آریان بند فعالیت کرد. او در این گروه ارگ و پرکاش می نواخت و از زمان فعالیت در آن گروه معروف شد.

خانواده این شخص بسیار دوست داشتند که محمدرضا گلزار پزشک بشود؛ اما او مسیر هنر را دنبال نمود و در نهایت در حوزه هنر به شهرت رسید. او وقتی بیست و سه سال سن داشت، در شهر خزر ایرج قادری را دید و او را به کنسرت گروه آریان دعوت نمود. ایرج قادری نیز لطف این شخص را با دعوت کردن او به بازیگری و بازی در فیلم سام و نرگس پاسخ گفت.

او اولین تجربه بازیگری خود را در این فیلم طی کرد. گلزار نه تنها در بازیگری و موسیقی بلکه در صنعت مدلینگ نیز کار می کرد و همچنان گاهی اوقات گریزی به آن می زند. او از چهره و چشمان جذابی برخوردار می باشد و در سن بیست و چهارسالگی با برند لباس مردانه همکاری کرد و عکس او بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی رفت.

محمدرضا گلزار ازدواج کرده است؟

محمد رضا گلزار مجرد می باشد و تا کنون خبری از ازدواج این شخص نرسیده است. ازدواج محمدرضا گلزار و محمدرضا گلزار و همسرش و فرزندشان از سری موضوعاتی بود که طرفداران این شخص بسیار پیگیر آن بودند و و می خواستند بدانند که آیا این فرد ازدواج کرده است و یا این که هنوز مجرد است. او گفته شهرت او را تنها کرده است و هنوز مجرد می باشد و ازدواج نکرده است.

محمدرضا گلزار در دورهمی دعوت شد؟

محمدرضا گلزار در دورهمی دعوت شد؟

احتمال اینکه محمد رضا به برنامه مهران مدیری یعنی دورهمی دعوت شده باشد بسیار کم می باشد زیرا تا کنون هیچ اشاره ای به این موضوع نشده است. هم چنین گفته می شد که گلزار در خندوانه حضور پیدا کرده است اما این موضوع صرفا شایعه بود و این بازیگر هیچ گاه به این دو برنامه نرفته است. البته باید بگوییم که محمد رضا گلزار در هیچ برنامه گفت و گویی تلویزیونی شرکت نکرده است و مصاحبه این چنینی نداشته است.

محمدرضا گلزار در کنسرت شادمهر حضور داشت؟

مدتی پیش شادمهر عقیلی، خواننده پر طرفدار ایرانی کنسرتی برگزار کرد که با حجم زیادی از ایرانی ها استقبال شد. او در کنسرتش از یک مهمان ویژه صحبت نمود و از افراد حاضر در سالن کنسرت خواست که او را تشویق کنند. او در میان آهنگش لحظه ای مکث کرد و گفت که این مهمان ویژه محمدرضا گلزار می باشد که با شادی و ذوق بسیار زیاد مخاطبان رو به رو شد و تمامی حاضرین چند ثانیه به افتخار محمدرضا گلزار دست زدند و او را تشویق کردند.

درآمد محمدرضا گلزار چقدر است؟

درآمد محمدرضا گلزار چقدر است؟

محمدرضا گلزار یکی از بازیگرانی می باشد که با دستمزدهای بسیار بالایی کار می کند. برای مثال این شخص برای بازی کردن در سریال عاشقانه، مبلغی حدود یک میلیارد تومان دریافت کرد که این مبلغ تنها برای پنج ماه بوده است. هم چنین او اکنون در حال اجرای یک مسابقه اطلاعات عمومی می باشد که قطعا در این برنامه دستمزد بالایی می گیرد.

آدرس پیج اینستاگرام محمدرضا گلزار چیست؟

محمدرضا گلزار در پلتفرم اینستاگرام دارای یک اکانت شخصی می باشد که موفق شده است در این برنامه احراز هویت کند و از اینستاگرام تیک آبی دریافت کند. هم چنین این فرد در اینستاگرام از دنبال کنندگان زیادی برخوردار می باشد. با سرچ کردن نام اینستاگرام محمد رضا گلزار به زبان لاتین می توان آیدی این شخص را پیدا نمود و در صورت دلخواه بودن، صفحه این بازیگر را فالو و یا دنبال نمود. هم چنین باید بگوییم که محمد رضا گلزار آهنگ های خود را در این پیج منتشر می کند و به هوادارانش در این صفحه خبر های لازم را اطلاع رسانی می کند.

شغل اصلی محمدرضا گلزار چیست؟

شغل اصلی محمدرضا گلزار چیست؟

محمد رضا گلزار را به عنوان یک بازیگر می شناسیم و خب قطعا شغل اصلی این فرد بازیگری می باشد؛ اما او در کنار بازیگری کار های دیگری نیز انجام می دهد که یکی از آن ها چرخاندن یک فروشگاه دیجیتالی می باشد.

هم چنین او یک مدل تبلیغاتی نیز می باشد که او را در تا کنون در تبلیغ های مختلفی مانند آبمیوه سانی نس دیده ایم. او مترجمی زبان نیز کار می کند و نوازنده موسیقی و خواننده نیز می باشد که از تمامی این ها کسب درآمد می کند.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

به عکس های محمد رضا گلزار می توان به راحتی دست پیدا کرد. او از ابتدا در گروه آریان همکاری می کرده و عکس های زیادی را از او در گروه آریان می توانیم ببینیم. هم چنین باید بگوییم که با سرچ زدن نام این فرد در اینترنت عکس های زیادی را می توان از این شخص مشاهده نمود. از طرفی باید گفت که در پیج اینستاگرام این شخص هم می توان عکس هایی از گلزار را تماشا کرد.

او یک مدل می باشد و در کار مدلینگ فعالیت بسیار زیادی دارد پس در کار مدلینگ نیز می توان عکس هایی از این شخص پیدا نمود، هم چنین در کنار عکس های او عکس آتوسا خواهر محمدرضا گلزار را می توان تماشا کرد.

فیلم های محبوب محمدرضا گلزار کدامند؟

فیلم های محبوب محمدرضا گلزار کدامند؟

محمدرضا گلزار استارت بازیگری را از فیلم سام و نرگس زد و با بازی خوبش در این فیلم به شهرت زیادی رسید. پس از آن این فرد فیلم های بسیار زیادی را بازی کرد که در این فیلم ها به نحوی درخشان بود و موفق شد که در بین مردم و مخصوصا تینیجرها محبوبیت زیادی را کسب کند. در ادامه با چند مورد از بازی های این شخص در فیلم های مختلف آشنا می شویم که این فیلم ها از فیلم های مورد علاقه رضا گلزار می باشند.

ساخت ایران

ساخت ایران یک سریال طنز می باشد که با بازی بسیار جذاب محمد رضا گلزار و امین حیایی ساخته شده است. قبل از اینکه در مورد سریال ساخت ایران صحبت کنیم باید بگوییم که محمدرضا گلزار را در اکثر فیلم های سینمایی می توان در کنار امین حیایی دید و این دو نفر یک زوج هنری می باشند که تا کنون فیلم های زیادی را در کنار یکدیگر بازی کرده اند. هم چنین در سریال ساخت ایران نیز این دو نفر را می توان دید که یک بازی جذاب از خود ارائه داده اند. ساخت ایران یک سریال طنز می باشد که در دو فصل ساخته شد که فصل اول این سریال از شبکه های تلویزیون پخش شد و و فصل دوم آن برای نمایش خانگی بود که از یک فضای طنز بسیار زیادی برخوردار بوده است. این فیلم با استقبال زیاد مخاطبان رو به روشد و طرفدار زیادی پیدا کرد. این سریال در دو لوکیشین خارجی ساخته شد که در فصل اول این لوکیشن فرانسه بود و در فصل دوم این لوکیشین چین بود که در آن بازی کرده بودند و هنرمند چینی اما با ملیت ایرانی و یک ایرانی اصل یعنی آرش استیلاف در فصل دوم آن بازی می کرد.

آتش بس

یک فیلم بسیار جذاب سینمایی اما در زمان خودش بود که در سال ۱۳۸۴ ساخته شد و مهناز افشار و محمدرضا گلزار و آتیلا پسیانی در این فیلم نقش آفرینی می کردند. این دو نفر نقش یک زوج را داشتند که به صورت خیلی اتفاقی و از روی لج بازی هایی در محیط کار با یکدیگر آشنا شدند و بعد با یکدیگر ازدواج کردند اما لج بازی های بچه گانه هم چنان ادامه داشت تا اینکه مهناز افشار نزد مشاور خانواده می رود که همان آتیلا پسیانی می باشد. بعد از کار ها و گفت و گو های مختلف در نهایت این دو از یک زندگی آرام برخوردار می شوند.

سلام بمبئی

سلام بمبئی یک فیلم بسیار عاشقانه و درام می باشد که در سال ۱۳۹۴ ساخته شده است. این فیلم با بازی درخشان محمدرضا گلزار، دیا میرزا و بنیامین بهادری بر روی پرده سینما رفت و یک اثر مشترک بین ایران و هند بود که با استقبال بسیار زیادی رو به رو شد، این فیلم از یک فضای غمگین عاشقانه برخوردار است.

توفیق اجباری

از دیگر فیلم های بسیار جذاب محمدرضا گلزار فیلم توفیق اجباری می باشد که این شخص در این فیلم در نقش خود بازی می کند. یعنی این شخص خودش هنرمند و بازیگر است که در کشمکش طلاق با همسر خود می باشد که همسرش باران کوثری بوده است. نقش او در این فیلم در کنار رضا عطاران بسیار زیبا بود و یک فضای طنز بسیار خوبی داشت.

آینه بغل

از دیگر فیلم های طنز محمدرضا گلزار که مربوط به چند سال اخیر می باشد، آینه بغل است که این فرد در آینه بغل نیز در یک نقش بسیار جذاب ظاهر شد. بازی او در کنار جواد عزتی ترکیب بسیار خوبی بود تا این فیلم مورد استقبال قرار بگیرد. این فیلم هم چنین به تعداد بسیار زیادی دیده شد و در گیشه فروش بسیار زیادی داشت.

جوایز و افتخارات محمدرضا گلزار شامل چه مواردیست؟

محمدرضا گلزار یکی از بازیگران بسیار مطرح در سینمای ایران می باشد که تا کنون فقط فیلم های سینمایی از این شخص را دیده ایم و تا کنون در دو فیلم سریالی بازی کرده است که در تلویزیون ایران دیده شده است. در سریال ساخت ایران یک و سام و نرگس بازی کرده است و بعد از آن فقط در سینما کار کرده است و بقیه سریال های این شخص نیز نمایش خانگی بوده است.

او تا کنون فیلمی در جشنواره فجر نداشته و تا کنون دیده نشده که در جشنواره فجر حضور پیدا کند. هم چنین نامی از جوایزی که این بازیگر دریافت کرده است دیده نمی شود و شاید او از سمت سینمای و تلویزیون تا کنون جایزه ای را برنده نشده است.

محمدرضا گلزار چند سال دارد؟

محمدرضا گلزار چند سال دارد؟

محمدرضا گلزار متولد سال هزار و سیصد و پنجاه و شش می باشد و او اکنون حدود چهل و شش سال سن دارد و کم کم وارد آستانه پنجاه سالگی می شود. او با اینکه سن زیادی دارد اما هنوز ازدواج نکرده است و شاید هیچگاه قصد ازدواج نداشته و ندارد. او یک ورزشکار توانمند می باشد و در رشته بدنسازی و سبک تاکرا فعالیت زیادی دارد.

از او می توان عکس های زیادی را در باشگاه دید که همین مورد او را بسیار جوان تر از سن او نشان می دهد. هم چنین باید بگوییم که این فرد از یک سبک تغذیه سالم برخوردار می باشد که همین امر نیز او را بسیار جوان نگه داشته است و سن او به چهل و شش سال نمی خورد.

آیا تا به حال مصاحبه با این بازیگر انجام شده است؟

با محمد رضا گلزار مصاحبه های زیادی انجام شده است که بسیاری از آن ها را می توان در سایت های مختلف اینترنتی مشاهده کرد. در یک مصاحبه ای که با این شخص انجام شد از او پرسیده شد که در مدتی که از هنر دور بوده و فعالیت تلویزیونی و سینمایی انجام نمی داده، مشغول به چه کاری بوده است؟ او در جواب می گوید که هیچگاه از این عرصه دور نبوده و در همین مدت نیز یا فیلمنامه خوانی انجام می داده و یا به کار موسیقی می پرداخته و البته هیچگاه از فضای هنر دور نبوده است.

در سوال دیگری که از این فرد مطرح شد از او پرسیده شد که آیا دلیل دوری او از هنر چه بود و او پاسخ داد که در مدتی طولانی در سینما کار کردم و بعد تصمیم گرفتم که اندکی به خود استراحت بدهم، او گفت که بعد از این استراحت بازگشتش به سینما بسیار زیاد حس شده است. هم چنین سوالی دیگر مطرح شد که در مورد حاشیه هایی بود که برای او پیش آمده است و از او پرسیده شد که چرا درگیر این حاشیه ها، برای مثال ممنوع الکاری و یا مهاجرت از ایران، شده است؟

او می گوید که در این سال های متمادی کسی به اندازه او مورد انتقاد و نقد قرار نگرفته است و بسیار زیاد با قضاوت های غلط مردم رو به رو شده است و این در صورتی می باشد که در ظاهر افراد یکدیگر را از قضاوت کردن منع می کنند و بعد از این حرف ها اسم آن را شایعه می گذارند. در ادامه از او درباره همکاری اش با بهمن فرمان آرا پرسیده می شود که آیا همکاری با این شخص چگونه است و او می گوید که از این بابت بسیار خوشحال می باشد و از خداوند برای چنین همکاری شاکر است. او می گوید فیلمی که در آن بازی کردم یک تجربه متفاوت برایم بوده است. در مورد حضور فیلم قلب مادر در جشنواره برلین از او پرسیده می شود و او می گوید که از این فیلم استقبال با بسیار زیادی روبه رو شد که این برایش بسیار لذت بخش بوده است. او امیدوار بود که با پخش شدن این فیلم در ایران نیز طرفداران زیادی پیدا کند. او این را در ادامه می گوید که محبت مردم قیمت ندارد و همیشه از این جریان راضی بوده است.

حاشیه های محمدرضا گلزار درباره چه مواردیست؟

محمدرضا گلزار تا کنون دچار حاشیه های بسیاری شده است. در یکی از حاشیه هایی که برای آن فرد ایجاد شده بود در مورد فیلمی بود که از این شخص منتشر شد و در آن محدرضا گلزار مشغول نذری دادن در یکی از خیابان های انگلیس بود. این مورد باعث شد که برخی از هواداران واکنش منفی نشان بدهند و گفته بودند که این کارهای گلزار ریاکاری می باشد.

هم چنین از دیگر حاشیه های این شخص این بود که این فرد به خارج از ایران رفته است و ایران را ترک کرده است که این مورد نیز یکی از شایعه هایی بود که برای این شخص ساخته شده بود. هم چنین گفته می شد که این شخص نمی تواند بازی کند و ممنوع الکار شده است که این از دیگر حاشیه هایی بود که برای این شخص ساخته شده بود.

دوست دختر این بازیگر کیست؟

دوست دختر این بازیگر کیست؟

بعد از پخش شدن فیلم سلام بمبئی گفته می شد که این شخص با بازیگر نقش زن این فیلم یعنی دیا میرزا در رابطه است و می خواهند با یکدیگر ازدواج کنند. اما این موضوع کاملا بی پایه و اساس بود وهیچ صحتی نداشت و محمدرضا گلزار با دختری دوست نمی باشد.

ماشین محمدرضا گلزار چیست؟

مدتی پیش عکس هایی از ماشین های لاکچری محمدرضا گلزار در فضای منتشر شد که واکنش های منفی را به همراه داشت. او در ماشین های گران قیمتی عکس گرفته بود و کاربران این گونه گفتند که او قصد خودنمایی و به رخ کشیدن اموال خودش را دارد. مدتی هم می شود که این شخص عکسی دیگر منتشر کرده است که با یک ماشین عجیب و غریب است که تنها سه چرخ دارد و نمی توان در شهر با آن تردد کرد.

محمدرضا گلزار استقلالی است یا پرسپولیسی؟

محمدرضا گلزار استقلالی است یا پرسپولیسی؟

در مورد این که محمدرضا گلزار استقلالی می باشد یا پرسپولیسی باید گفت که مشخص نمی باشد زیرا او در پیج خودش عکس هایی هم با رنگ آبی و هم با رنگ قرمز منتشر کرده است تا مورد تهاجم هواداران این تیم ها قرار نگیرد.

خانه گلزار کجاست؟

گفته می شود که این شخص در آمریکا خانه دارد اما در ایران نیز صاحب خانه می باشد که البته آدرس خانه او و یا محله خانه او مشخص نمی باشد و اینکه او تا کنون از خانه خود هیچ عکسی را منتشر نکرده است.

محمدرضا گلزار استقلالی است یا پرسپولیسی؟

بیماری پوستی محمدرضا گلزار چیست؟

گفته می شد که این شخص مدتی درگیر بیماری شده بود که یکی از کنسرت هایش را در همین دلیل لغو کرد که البته مشخص نبود بیماری این فرد چه می باشد. گفته می شد که بیماری او پوستی می باشد اما خودش هیچ حرفی در مورد آن نزده بود و شایعات به سمت بیماری کرونا رفت که شاید به کرونا مبتلا شده است.

زن محمدرضا گلزار چه کسی است؟

زن محمدرضا گلزار چه کسی است؟

محمدرضا بازیگر و خواننده ۴۶ ساله ایرانی و متولد تهران است. این ستاره سینما در طی سالیان متوالی همیشه اخبار و شایعات زیادی درباره ازدواجش بر سر زبان ها بوده ولی محمدرضا گلزار هیچ وقت هیچ کدام از این شایعات را تایید نکرده و درباره این شایعات سخنی به میان نیاورده بود.

اما اخیرا خبر ازدواج این ستاره معروف سینمای ایران به تیتر اول اخبار فضای مجازی و مجلات شد و در پی پخش این اخبار محمدرضا گلزار شخصا این اخبار را تایید کرد و خبر از ازدواجش داد مراسم عروسی محمدرضا گلزار در سال ۱۴۰۲ و بسیار باشکوه برگزار شد. زن گلزار آیسان آقاخانی است که تفاوت سنی بسیار زیادی با گلزار نیز دارد.

همسر محمدرضا گلزار متولد ۱۳۷۶ و اهل شهر زنجان است او در حرفه مدلینگ مشغول به فعالیت است.پدر آیسان آقا خانی یک تاجر معروف و ثروتمند ایرانی است.

محمدرضا گلزار در چه سریال هایی بازی کرده است؟

شاید محمدرضا گلزار را بیشتر با فیلم های زیبایی که در آن ها بازی کرده است به یاد دارید اما لازم به ذکر است که این بازیگر پرکار و پرطرفدار در چند سریال نیز به ایفای نقش پرداخته و در زمینه سریال نیز خوش درخشیده است.

از سریال هایی که محمد رضا گلزار در آن ها ایفای نقش کرده است می توان به: گیسو، ساخت ایران، عاشقانه، ساخت ایران ۲، عشق تعطیل نیست اشاره کرد. در زیر بیشتر به نقش محمدرضا گلزار در این سریال ها خواهیم پرداخت.

سریال گیسو

این سریال با کارگردانی منوچهر هادی که در حوزه تولید سریال در چند سال اخیر بسیار پرکار بوده و سریال های زیادی را برای پخش در نمایش خانگی تهیه کرده است انجام شد. سریال گیسو در سال ۱۳۹۹ بر روی آنتن رفت این سریال زیبا در واقع ادامه فصل اول مجموعه عاشقانه است.

سریال ساخت ایران

این سریال زیبا در سه فصل برای مخاطبان ارائه شده است. فصل اول آن در سال ۱۳۹۰ به نمایش درآمد. کارگردان فصل اول این سریال زیبا محمد حسین لطیفی بوده است و فصل اول آن بخش هایی در تهران و بخش هایی در کشور لبنان فیلم برداری شده است.

سریال ساخت ایران ۲

سریال ساخت ایران ۲ ادامه سریال ساخت ایران است که در سال ۱۳۹۰ برای اولین بار به نمایش در آمد. فصل دوم ساخت ایران در سال ۱۳۹۷ پخش گردید و فصل سوم این سریال محبوب در سال ۱۴۰۱ از پلتفرم فیلیمو به نمایش در آمد.

از بازیگران این سریال می توان به: محمدرضا گلزار، امین حیایی، گوهر خیراندیش، سحر دولتشاهی، سارا بهرامی و مهران احمدی اشاره کرد.

سریال عاشقانه

این سریال بسیار زیبا و دیدنی محمدرضا گلزار نیز به کارگردانی منوچهر هادی در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است. در این سریال بازیگران معروفی مثل: ساره بیات، مهناز افشار، هومن سیدی، فرزاد فرزین و یکتا ناصر در کنار محمد رضا گلزار به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال عشق تعطیل نیست

کارگردانی سریال عشق تعطیل نیست را بیژن بیرنگ برعهده داشته است. این سریال در سال ۱۳۹۳ در ۲۶ قسمت تولید شده است. این سریال درباره زوجی است که در هفتمین سالگرد ازدواج شان با مسائلی روبرو می شوند که زندگی شان را تحت شعاع قرار می دهد. در این سریال نیز شاهد همبازی شدن مجدد محمدرضا گلزار و مهناز افشار هستیم.

محمدرضا گلزار در گروه آریان

محمدرضا گلزار در گروه آریان

محمدرضا گلزار پیش از حضورش در سینما به عنوان گیتاریست در گروه آریان به همراه اعضای این گروه کار می کرد. او از سال ۱۳۷۷ فعالیت موسیقی اش را با عنوان نوازنده گیتار و پرکاشن و ارگ در گروه موسیقی آریان شروع کرد. و در این گروه طرفداران بسیاری نیز داشت.

اما زمانی که محمدرضا گلزار با ایرج قادری ملاقات می کند و ایرج قادری به محمدرضا گلزار پیشنهاد بازی در فیلم سام و نرگس را می دهد همه چیز عوض می شود. محمدرضا وارد دنیای سینما شد. چون بخش زیادی از وقت این هنرمند به حضور در سر صحنه فیلم هایش اختصاص می یافت.

به همین دلیل به سختی می توانست به همراه گروه آریان در کنسرت هایشان حضور پیدا کند. و این تداخلات زمانی بالاخره باعث شد محمرضا گلزار علی رغم میل همیشگی اش به موسیقی آن را کنار بگذارد و به حضورش در سینما تمرکز کند. محمدرضا گلزار بعد بازی در فیلم بالای شهر پایین شهر از گروه آریان جدا شد.

کنسرت های محمدرضا گلزار

این بازیگر بعد از جدایی از گروه آریان بعد از چند سال دوباره به دنیای موسیقی بازگشت اما این بار نه به عنوان نوازنده بلکه به عنوان خواننده و حتی چندین کنسرت را نیز در شهرهای مختلف از جمله تهران و سیرجان برگزار کرده است.

محمدرضا گلزار همچنین در خارج کشور نیز کنسرت هایی برگزار کرده است که از جمله آن ها می توان به کنسرتش در لس آنجلس اشاره کرد که در سالن چندین هزار نفری دابی تیاتر برگزار شد.سالن دابی تیاتر همه ساله میزبان برگزاری مراسم بزرگ اسکار است.

این کنسرت محمدرضا علی رغم تبلیغات فراوان از طریق فضای مجازی و شبکه های تلویزیونی فارسی زبان مخاطبان بسیار زیادی نداشت و نتوانست انتظارات را بر آورده کند. او در خبرگزاری های مختلف ایرانی با انتقادات فراوانی همراه بود.

به دلیل کم بودن تعداد مخاطبان و به فروش نرفتن بلیط های کنسرت بسیاری از کاربران او را مسخره کردند و این رویداد برای محمدرضا گلزار بسیار حاشیه ساز شد.

برنامه هفت خوان محمدرضا گلزار

برنامه هفت خوان محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار برای اولین بار با مسابقه برنده باش به دنیای مجری گری وارد شد که این مسابقه طرفداران بسیاری پیدا کرد. بعد از دوسال محمدرضا گلزار بار دیگر با مسابقه هفت خوان به روی صحنه آمد تا بار دیگرد با مجری گری کم نظیرش مخاطبان را به پای تلویزیون بکشاند تا از این مسابقه هیجان انگیز لذت ببرند.

در مسابقه هفت خوان شما می توانید اطلاعات عمومی تان را محک بزنید و آن را ارتقا دهید. شرکت کننده ها باید به سوالات گوناگونی که مطرح می شود پاسخ دهند. این مسابقه در ۴۰ قسمت تهیه شده است. مسابقه هفت خوان به این صورت است که اگر شرکت کننده بتواند به ۱۵ سوال این مسابقه پاسخ درست دهد مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به او تعلق خواهد گرفت.

مسابقه بزرگ هفت خوان در نوروز ۱۴۰۰ از نماوا پخش شده است. قسمت اول آن در ۸ فروردین ساعت ۲۰:۰۰ پخش گردید. هم اکنون نیز شما می توانید تمامی ۴۰ قسمت این مسابقه را در وب سایت های مختلف دانلود و تماشا کنید.

محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی

آیسان آقا خانی متولد ۱۳۷۶ اهل زنجان همسر رسمی محمد رضا گلزار است این دو در سال ۱۴۰۲ به عقد یکدیگر در آمدند. براساس منابع نزدیک به این دو که درباره نحوه آشنایی محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی گفته شده که آن ها از سال ۱۳۹۸ در شرکت پدر آیسان آقاخانی همدیگر را ملاقات کرده اند.

گویا محمدرضا در شرکت پدر آیسان آقاخانی به عنوان مدل در آنجا حضور داشته است و آیسان آقاخانی از طرفداران محمدرضا بوده است.

محمدرضا گلزار جوانی اش چگونه گذشت؟

محمدرضا گلزار جوانی اش چگونه گذشت؟

محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران است و هم اکنون ۴۶ سال سن دارد. خانواده او اصالتا اهل تبریز هستند. خانواده محمدرضا تا اواخر نوجوانی اش با یادگیری موسیقی و گیتار زدن او کاملا مخالفت می کردند. از این رو ورزش والیبال را که به آن بسیار علاقه داشت به طور حرفه ای دنبال کرد و حتی در رشته ورزش اسکی نیز کارت مربی گری دارد.

محمدرضا گلزار در دوران دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک تدریس می کرد و شاگرد بسیار زرنگ و درس خوانی بوده است و در دانشگاه در رشته مهندسی مکانیک قبول شد. او از سال ۱۳۷۷ وارد گروه آریان شد و در آنجا گیتار و پرکاشن و ارگ می نواخت. مدتی نیز تصمیم به همکاری با گروه دارکوب داشت که این امر محقق نشد.

محمدرضا گلزار در سال ۱۳۷۹ زمانی که ۲۳ سال داشت برای بازی در فیلم سام و نرگس انتخاب شد و این آغاز فعالیتش به عنوان بازیگر در سینما بود. و با نقشش در فیلم کما در سال ۱۳۸۲ استعداد بازیگری اش را به همگان نشان داد.

این بازیگر تا به الان در حرفه بازیگری فیلم های زیادی با ژانر های مختلفی بازی کرده است و جز بهترین های سینمای ایران به حساب می آید.

سایت محمدرضا گلزار چیست؟

شاید اگر شما نیز یکی از طرفداران پر و پا قرص این ستاره سینمای ایران باشید برای تان بسیار مهم باشد که درباره اینکه محمدرضا سایت دارد یا نه سوال داشته باشید چون در این صورت می توانید اخبار کنسرت ها و فیلم ها و اطلاعات مختلف را درباره هنرمند محبوب تان بدانید.

سایتی که گفته می شود متعلق به محمدرضا گلزار است و هوادارانش می توانند از این طریق با او صحبت کنند rezagolzar4.ir است. البته محمدرضا شخصا این سایت را تایید نکرده و از این رو ما نیز صحت این خبر را نمی توانیم تایید کنیم.

شما حتی اگر در مرورگر خود سرچ کنید با وب سایت های بسیار رو به رو می شوید که همه آن ها را طرفداران محمدرضا اداره می کنند و در آن ها اخبار زیادی درباره این هنرمند و برنامه کنسرت یا تاریخ اکران فیلم هایش و اطلاعات فراوان دیگری منتشر می شود.

سکته محمدرضا گلزار حقیقت دارد؟

اخیرا شایعاتی در فضای مجازی به شدت دست به دست می شود مبنی بر اینکه گلزار بازیگر معروف سکته کرده و سلامت جسمی اش در وضعیت مناسبی نمی باشد. با بالاگرفتن این شایعات بسیاری از هواداران پر و پا قرص محمدرضا گلزار بازیگر مشهور سینمای ایران بسیار نگران حال بازیگر محبوب شان شدند و خواستار اطلاع از وضعیت جسمانی او شدند.

اما خوشبختانه باید به اطلاع طرفداران عزیز برسانیم که هیچ منبع نزدیکی به گلزار این خبر را تایید نکرده است و می توان نتیجه گیری کرد که این خبر سکته گلزار شایعه ای بیشتر نبوده است و این ستاره سینمای ایران خوشبختانه در سلامت کامل جسمی به سر می برد و جای هیچ نگرانی نیست.

این بازیگر کلاس بازیگری هم دارد؟

این بازیگر کلاس بازیگری هم دارد؟

بسیاری از بازیگران معروف سینما همچون مهران مدیری و امین حیایی در تهران دوره های آموزش بازیگری برگزار می کنند و علاقه مندان به ورود به دنیای پر زرق و برق و بزرگ سینمای ایران که رویای بازیگری در سر دارند در این دوره ها شرکت می کنند.

اما باید عنوان کرد که محمدرضا گلزار هیچ کلاس بازیگری برگزار نکرده است و بیشتر تمرکز خود را متوجه حرفه بازیگری و خوانندگی خود کرده است. اگر در آینده این بازیگر محبوب قصد برگزاری دوره های آموزش بازیگری به علاقه مندان را داشته باشد قطعا علاقه مندان به شرکت در این کلاس ها می توانند از طریق منابع رسمی متعلق به محمد رضا گلزار مثل پیج اینستاگرامی محمدرضا با آدرس: rezagolzar از زمان و نحوه برگزاری این دوره ها باخبر شوند.

سوالات متداول

 1. محمدرضا گلزار دارای چند سال سن می باشد؟

  محمدرضا گلزار هم اکنون دارای سنی حدود سال می باشد.

 2. این شخص در کدام فیلم با مهناز افشار همکاری کرده است؟

  این شخص در فیلم سینمایی آتش بس با مهناز افشار بازی کرده است.

 3. آیسان آقاخانی چه نسبتی با محمدرضا گلزار دارد؟

  آیسان آقاخانی متولد سال ۱۳۷۶ در شهر زنجان است.آیسان آقا خانی از سال ۱۳۹۸ در شرکت پدرش با محمدرضا گلزار آشنا شده و در نهایت این دو در سال ۱۴۰۲ به عقد هم در آمدند و اکنون همسر قانونی محمدرضا گلزار بازیگر معروف سینمای ایران است.

 4. محمدرضا گلزار در کدام سریال برای اولین بار بازی کرد؟

  او اولین بار در سریال سام و نرگس بازی کرد.

 5. این شخص در کدام گروه موسیقی نوازندگی می کرد؟

  او در گروه موسیقی آریان بند به کار نوازندگی مشغول بود.

 6. آیا مسابقه هفت خوان محمدرضا گلزار هنوز نیز برگزار می شود؟

  خیر مسابقه بزرگ هفت خوان در نوروز ۱۴۰۰ با مجری گری گلزار در نماوا پخش شد و در ۴۰ قسمت تهیه گردیده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]