آیسان آقاخانی، از پر حاشیه ترین افراد فضای مجازی که در ادامه بیشتر با او آشنا می شویم. معصومه آقاخانی، همسر محمدرضا گلزار که توانسته به خوبی سوژه رسانه و فضای مجازی شود.

بیوگرافی آیسان آقاخانی

بیوگرافی آیسان آقاخانی

با منتشر شدن فیلم عروسی محمد رضا گلزار با دختری به اسم آیسان، فضای مجازی جوی متشنج پیدا کرده، آیسان آقاخانی از فعالان صنعت هنر می باشد، در مورد این فرد سئوالات مختلفی پرسیده می شود، برای مثال سئوال مهم این است که آیسان آقاخانی چند سال دارد؟ در پاسخ این سئوال باید بدانید آیسان متولد سال هزار و سیصد و هفتاد و شش در زنجان می باشد.

پس از ازدواج رضا گلزار با آیسان و پخش شدن عکس های بوسیدن این دو نفر سیل عزیمی از معروفیت به سمت آیسان یا همان معصومه روانه شد. آیسان آقاخانی متولد فروردین سال هزار و سیصد و پنجاه و شش در زنجان بوده است، آیسان پس از گذراندن دوران تحصیل خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه و فعالیت های هنری خود همراه خانواده اش به تهران کوچ کردند، پدر آیسان از تاجران معروف خاورمیانه می باشد.

به همین دلیل رفت و آمد های او به مدت پنج سال می شود که آیسان و خانواده اش در دبی ساکن می باشند. البته آیسان به دلیل فعالیت های هنری خود در رفت و آمد به ایران است، که در همین رفت و آمد برای کار های عکاسی خبر ازدواجش را با رضا گلزار مطرح شد، ابتدا خبر ازدواج محمدرضا گلزار و همسرش آیسان نی نی سایت و اینستاگرام آغاز شد.

هواداران او این فیلم و عکس ها را مرتبط به نقش آفرینی جدید محمد رضا گلزار اعلام می کردند اما پس از منتشر شدن عکس و فیلم های این عروسی در پیچ آقای گلزار ماجرا ازدواج تایید شد.

شغل آیسان آقاخانی چیست؟

آیسان آقاخانی از زمان کودکی فعالیت خود را در عرصه هنر آغاز کرد، دوران تحصیلی خود را در رشته هنر در زنجان گذراند و سپس برای ادامه تحصیل خود و دانشگاه به تهران آمد، خانواده او نیز از زنجان به تهران کوچ کردند، از آن جایی که پدر آیسان از تاجران معروف خاورمیانه بود برای کار او پنج سالی می شود که به دبی رفته اند.

آیسان در دبی نیز فعالیت هنری خود را ادامه داد و در کنار او به فعالیت در صفحات مجازی پرداخت. سپس با توجه به علاقه خود در زمینه مدلینگ و عکاسی نیز فعالیت خود را به صورت جدی شروع کرد، با توجه به زیبایی خدادادی آن بدون هیج عمل جراحی بسیار مورد توجه برند های مختلف قرار گرفت.

او حتی پیشنهاد های زیادی از ایران را قبول کرد که برای کار های خود مدتی به ایران نیز می آمد، فعالیت عکسای او بیشتر برای پیج های اینستاگرامی و برند های لباس، لوازم آرایشی و غیره بود، او در کنار این فعالیت خود به عنوان بلاگر نیز فعالیت می کند و دارای طرفداران زیادی نیز تا قبل از ماجرای ازدواج خود بود.

ازدواج آیسان آقاخانی و محمدرضا گلزار

پر حاشیه ترین خبر مجازی، ازدواج آیسان آقاخانی و محمدرضا گلزار از خوش هیکل ترین بازیگران ایرانی می باشد، در روز های اول تنها خبری با عنوان عکسهای ازدواج گلزار در اینترنت سایت های مختلف موجود شد، اما مدتی کوتاه این خبر حال و هوای جدی تری به خود گرفت و آقای بازیگر با منتشر کردن استوری های زیادی از خود خبر ازدواج محمدرضا گلزار با آیسان را تشدید کرد.

عکس هایی از جمله کت و شلوار دامادی، سالن پذیرایی، دسته گل دامادی باعث می شد روز به روز این خبر بیشتر در اینترنت باز نشر پیدا کند تا زمانی که محمدرضا گلزار با منتشر کردن پستی در این مورد باعث شک همگی شد. پست منتشر شده توسط گلزار صحنه عقد محمدرضا گلزار و آیسان در باغ لاکچری و زیبایی بود.

این فیلم پس از منتشر شدن در صفحه رضا گلزار باز نشر های زیادی در دیگر صفحات و سایت ها پیدا کرد، در این فیلم چهره واضحی از خانم آقاخانی مشخص نبود اما بعد از آن در استوری های مختلف افراد موجود در صحنه حدس و گمان های موجود در مورد عروس تایید شد.

اکنون مدتی کوتاه است این زوج به طور رسمی ازدواج خود را توسط رسانه به کاربران اعلام کرده اند، این ازدواج بدون هیچ خبر قبلی از سمت آیسان آقاخانی منتشر شد.

اختلاف سنی این مدل ایرانی با گلزار چقدر است؟

با توجه به تاریخ تولد این دو فرد می توانیم اختلاف سنی را بدست آوریم، معصومه آقاخانی ملقب به آیسان آقاخانی متولد سال هزار و سیصد و هفتاد و شش می باشد و جناب محمد رضا گلزار متولد فروردین سال هزار و سیصد و پنجاه و شش می باشد، می توان گفت اختلاف سنی بین این زوج بیست سال است که البته عدد کمی نمی باشد.

از مورد توجه ترین بخش های این ازدواج اختلافی سنی این دو فرد می باشد که بسیار در بین کاربران مورد توجه قرار گرفت. آقای گلزار تا کنون موارد مناسب تری را در مورد سن برای ازدواج خود داشته است اما در نهایت با فردی ازدواج کرد که بیست سال از خود جوان تر بوده، پس از منتشر شدن این اختلاف سنی حواشی زیادی پیش آمد.

از جمله این حواشی و تخریب های کاربران بود که آیسان می تواند به عنوان دختر او باشد از لحاظ سن، با وجود دیس کردن های افراد به آیسان او هیچ واکنشی نشان نداد و جناب گلزار نیز تمامی صحبت ها را نادیده گرفته است، اکنون این دو فرد بدون توجه به حواشی به وجود آمده از سمت کاربران در کنار هم زندگی خوبی را دارند.

فیلم عروسی آیسان آقاخانی و محمدرضا گلزار را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده این فیلم عروسی می توانید در ابتدا به صفحه اصلی اینستاگرام محمد رضا گلزار وارد شوید، در ابتدا فیلم عروسی در صفحه ایشان منتشر شد و سپس با سرعت توسط کاربران بر روی سایت های مختلف قرار گرفت، حتی به دلیل انفجاری بودن خبر ازدواج گلزار در بسیاری از سایت های خبری نیز این خبر قرار گرفت.

اکنون اگر قصد تماشا فیلم عروسی این زوج پر حاشیه را دارید به شما پیشنهاد می کنیم تنها عنوان ازدواج رضا گلزار را در موتور جست و جوی خود وارد کنید تا با فیلم و عکس زیادی از این عروسی رو به رو شوید. در روز های ابتدایی این خبر با باز نشر های زیادی که کلیپ عروسی پیدا کرد توانست در ابتدای لیست کلیپ های پر بازدید قرار بگیرد.

اکنون شما می توانید به راحتی و در همه اینترنت این کلیپ را مشاهده کنید، زیرا با وجود پر حاشیه بودن این کلیپ در تمامی کانال های موجود اینترنتی موجود شد و دیگر تمامی سنین این خبر را متوجه شده اند، البته همچنان به شما توصیه می کنیم برای دیدن کلیپ اصلی عروسی به صفحه خود محمد رضا گلزار سری بزنید و کلیپ عروسی را بدون ادیت و به صورت اصلی مشاهده کنید.

ازدواج این مدل با گلزار چه حاشیه هایی ایجاد کرد؟

این ازدواج به صورت کلی با حاشیه آغاز شد، محمد رضا فردی بود که هیج وقت حاشیه ای در مورد ازدواج خود مطرح نمی کرد و در سکوت مطبوعاتی در این زمینه به سر می برد اما کاملا یهویی و به صورت جدی کلیپی از خواندن متن عقد و عروسی خود منتشر کرد، این خبر در حدی باعث متعجب شدن کاربران و طرفداران او شد.

در ابتدا این کلیپ را تکذیب کردند و گفتند ممکن است بخشی از فیلم و سریال جدید او باشد، تا حدی طرفداران او نمی خواستند این خبر را قبول کنند. سپس با تایید شدن این خبر توسط دیگر دوستان و خانواده گلزار و آقاخانی برای طرفداران او اتفاقات خوبی رخ نداد، بسیاری از طرفداران او پس از منتشر شدن خبر ازدواج گلزار کارشان به بیمارستان کشید.

بعضی از آن ها نیز به خودکشی رسیدند، این اخبار در روز ازدواج او توانست توجه رسانه را به خود جذب کند و باعث شوکه شدن افراد شود، بسیاری از طرفداران او از اکنون منتظر خبر جدایی می باشند و بعضی دیگر نیز در انتظار خبر تکذیب ازدواج، به طور کلی این ازدواج از سمت طرفداران و هوادارن محمد رضا گلزار مورد حمایت قرار نگرفت. پیش از این تصور می شد طلا گلزار با محمدرضا گلزار قرار است؛ ازدواج کند که البته مشخص شد تمام این موارد شایعه بوده و هیچ رابطه ای بین طلا و محمدرضا گلزار نمی باشد.

عکس های آیسان آقاخانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های آیسان آقاخانی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس آیسان همسر گلزار می توانید نام او را در اینترنت جست و جو کنید تا به عکس او دسترسی پیدا کنید، با توجه به فعالیت آیسان در عرصه عکاسی و مدلینگ عکس های زیادی از او در رسانه موجود می باشد، و شما می توانید در سایت و کانال های مختلف عکس آیسان را مشاهده کنید.

قبل از این داستان و ازدواج او عکس های او تنها بر روی سایت های عکاسی موجود بود اما سپس با خبر ازدواج محمدرضا گلزار عکس های او توسط افراد مختلف باز نشد زیادی در رسانه پیدا کرد به طوری که در تمامی رسانه بحث داغ ازدواج گلزار وجود داشت. اکنون شما می توانید در تمامی سایت های حواشی عکس های آیسان را با عنوان همسر رضا گلزار مشاهده کنید.

پس از دیدن عکس های گلزار و همسرش متوجه خواهید شد تفاوت سنی بیست سال بین آن ها مشخص نمی باشد، زیرا گلزار از سنین کم تا کنون همیشه به ورزش و سلامتی خود اهمیت داده و بر خلاف سن خود چهره شاداب و سرحالی دارد و زمانی که در کنار همسر خود قرار می گیرد کم ترین اختلاف سنی برای آن ها گمان زده می شود.

آدرس پیج اینستاگرام آیسان آقاخانی چیست؟

آیسان آقاخانی فعالیت خود را در صفحه خودش با آیدی aysanaghakhani شروع کرده، شما می توانید با وارد کردن نام او و یا آیدی گفته شده در قسمت جست و جوی اینستاگرام به صفحه رسمی او در فضای مجازی دسترسی پیدا کنید، آیسان با این آیدی در دیگر برنامه های اجتماعی مانند فیسبوک و یا یوتیوب فعالیت می کند.

اما بیشترین وقت خود را در اینستاگرام می گذارد، او پس از رفتن به دبی به عنوان بلاگر نیز فعالیت خود را شروع کرده و توانسته تعداد دنبال کننده های قابل توجهی را برای خود با منتشر کردن محتوا ساده ای داشته باشد.

در مورد پیدا کردن صفحه رسمی بهتر است دقت کنید، بعد منتشر شدن خبر ازدواج او، افراد سودجو برای بدست آوردن توجه کاربران صفحات زیادی را با اسم آیسان آقاخانی و با استفاده از عکس و فیلم های او درست کرده اند که باعث می شود برای پیدا کردن صفحه اصلی او دچار مشکلاتی شوید.

به همین منظور توصیه می کنیم در قسمت دنبال کنندگان محمد رضا گلزار صفحه اصلی آیسان آقاخانی را پیدا کنید، شما همچنان می توانید با استفاده از هشتگ های اسم او به محتوا بیشتری دسترسی پیدا کنید و با آیسان آقاخانی بیشتر آشنا شوید.

علت ازدواج گلزار با این مدل ایرانی چه بود؟

علت ازدواج گلزار با این مدل ایرانی چه بود؟

مدتی نشده که خبر ازدواج این زوج منتشر شده، و تا کنون هیچ کدام از آن ها خبری قطعی در مورد دلیل ازدواج خود منتشر نکرده اند و تمامی کاربران را در تعجب نگه داشته اند، یکی از دوستان نزدیک محمد رضا گلزار علت ازدواج او با این مدل زیبا را دوست داشتن و علاقه مطرح کرد.

دوست گلزار از عکاسانی است که با آیسان همکاری داشته و گلزار نیز عکس های او را در صفحه دوستش مشاهده کرده و سپس به واسطه دوستش با او کمی بیشتر آشنا شده و در نهایت به ازدواج ختم شده است.

این گفته تا کنون مورد تایید محمد رضا گلزار و یا آیسان آقاخانی قرار نگرفته و تنها به عنوان حدس و گمان قوی در اینترنت دست به دست می شود، اکنون هوادارن محمد رضا گلزار درخواست شفاف سازی این مسئله را داشتند تا بدانند در بین این همه افراد مناسب برای ازدواج چگونه این فرد بدون هیچ اطلاع رسانی قبلی با این مدل ایرانی ازدواج کرده است.

آقای بازیگر حتی قبل از ازدواج خود هیچ خبری در مورد رابطه داشتن با فردی و یا حتی دوستی منتشر نکرد و تنها با منتشر کردن پستی با عنوان ازدواج خود تمامی افراد را شوکه کرد.

آیسان آقاخانی کجا زندگی می کند؟

آیسان آقاخانی نیز مانند محمد رضا گلزار در زنجان به دنیا آمده است و پس از تحصیلات ابتدایی خود برای ادامه در رشته دانشگاهی همراه خانواده اش به تهران آمد، سپس برای کار پدرش به دبی سفر کرد، می توانیم بگوییم آیسان و گلزار در دبی با هم آشنا شدند و سپس در ایران به طور رسمی ازدواج کردند.

البته هنوز خبری قطعی برای انتخاب آیسان توسط گلزار منتشر نشده که همین مسئله می تواند حواشی زیادی را در ابتدای ازدواج برای این دو فرد بسازد، او اکنون در تهران ساکن می باشد و خانواده اش در دبی می باشند. محمد رضا گلزار نیز متولد زنجان بوده و دوران تحصیلی خود را در آن جا پشت سر گذاشته است.

سپس برای بازیگری و حرفه خود به تهران رفته، او مدت طولانی است دور از خانواده خود و در تهران به صورت مجردی زندگی کرد، خانه او با توجه به گفته خودش و عکس و فیلم های موجود در منطقیه اقدسیه ساکن است.

اکنون که او ازدواج کرده سئوالاتی مطرح است که آیا قصد ماندن در ایران را با همسر خود دارد و یا برای ادامه زندگی به دبی می رود، اکنون اطلاعات دقیقی در مورد محل سکونت این زوج در ایران و یا دبی موجود تمی باشد.

درآمد آیسان آقاخانی چقدر است؟

آیسان در خانواده مرفه و با سطح درآمد مناسبی بزرگ شده است، به همین منظور توانست دنبال علاقه و حرفه خود در هنر برود، او در همان ابتدا نوجوانی در تلاش بود تا بتواند جایی در عرصه عکاسی برای خود داشته باشد، پس از شرکت در دوره های زیادی توانست به خواسته خود برسد و با فعالیت در رشته عکاسی درآمد مناسبی را داشته باشد.

سپس در دبی سراغ صنعت مدلینگ رفت و در آن جا نیز با چهره طبیعی و زیبای خود به سرعت مورد توجه فعالان مدلینگ قرار گرفت و آغاز به کار کرد. او اکنون در عرصه های مدلینگ، عکاسی و بلاگری فعالیت حرفه و جدی دارد.

با دقت به عکس و فیلم های منتشر شده از او با لباس و استایل های لاکچری و همین طور عروسی لاکچری خود بگوییم دارای درآمد بالا و مناسبی است، همین گونه محمد رضا گلزار از جمله گران ترین و پولدار ترین بازیگران مرد ایرانی می باشد.

این گونه این دو فرد با یک دیگر می توانند درآمد بالایی را برای خود داشته باشند و زندگی مناسبی را چه در ایران و چه در دبی برای خود بسازند.

معصومه آقاخانی متولد چه سالی است؟

اطلاعات زیادی در مورد آیسان آقاخانی منتشر نشد و تا حدی بیشتر افراد در شوک خبر ازدواج او بودند، اما سپس با تحقیق در مورد او مشخص شد آیسان آقاخانی متولد سال هزار و سیصد و هفتاد و شش می باشد که نسبت به گلزار دارای سن کم تری می باشد، این اختلاف سنی با توجه به سرحالی و شادابی گلزار قابل مشاهده نمی باشد.

اما در صورت مقایسه سال تولد آن ها می توانید بیست سال اختلاف سنی را متوجه شوید، البته در دوست داشتن سن و سال مطرح نمی باشد که این جمله در مورد این زوج عاشق صدف می کند.
در بین دیگر بازیکنان زوج های زیاد دیگری نیز هستند که با اختلاف سنی زیاد در کنار هم سالیان سال است زندگی می کنند.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی با یازده سال اختلاف سنی، مرجان شیرمحمدی و بهروز افخمی با هفده سال، سارا صوفیانی و امیرحسین شریفی با بیست و هشت سال اختلاف سنی، رضا رویگری و تارا کریمیان با بیشترین اختلاف چهل و سه سال اختلاف سنی از جمله زوج های سینمای و تلویزیون هستند.

آن ها بر خلاف خیلی از افراد دارای زندگی مناسبی در کنار هم دیگر هستند و نشان داده اند اختلاف سنی در خوشبختی نمی تواند اثری بگذارد.

محل تولد آیسان آقاخانی

این مدل ایرانی کجا به دنیا آمده است؟

این شخص از مدل های زن معروف متولد زنجان می باشد، بر خلاف خود مدت زیادی در آن جا نماند و برای ادامه تحصیلات به تهران رفت و سپس در دبی همراه با خانواده خود ساکن شد، او سپس بعد از پنج سال و برای ازدواج با بازیگر معروف ایرانی به تهران ایران بازگشت، آیسان آقاخانی با توجه به درخواست های زیادی که از سمت مجله های مد دارد هیچ کدام را قبول نکرده است.

مدتی قبل از ازدواج خبر مهاجرت او به انگلستان منتشر شد و در پی آن عکس های زیادی از او نیز منتشر شد. آیسان در پی این خبر و عکس های منتشر شده اعلام کرد برنامه ای در مورد مهاجرت ندارد و در مورد دبی نیز تنها به دلیل کار پدرش در آن جا ساکن است.

با توجه به مردمی بودن آیسان می توانیم بگوییم که اگر قصد مهاجرت داشته باشد حتما به طرفدارانش اطلاع می دهد، البته اکنون می توانیم خبر مهاجرت و یا سکونت آن را از طریق صفحه رسمی محمد رضا گلزار نیز مشاهده کنیم، صفحه ایشان توسط آدمین حرفه‌ ای زیر نظر خودشان مدیریت می شود و تمامی اخبار و حواشی مربوط به ایشان را پشتیبانی می کند.

آیسان آقاخانی و گلزار چگونه با یکدیگر آشنا شدند؟

گفته های زیادی در مورد نحوه آشنایی این دو فرد با هم وجود دارد، به گفته بعضی از منابع آیسان و محمدرضا گلزار زمانی که دانشجو بودند با هم آشنا شده و به مدت هشت سال دوست بوده اند، ایم خبر با توجه به تفاوت سنی آین دو فرد تا حدی تناقض دارد، به گفته منابع دیگر زمانی که آیسان برای یکی از دوستان آقای گلزار در عکاسی همکاری داشته است.

محمد رضا گلزار ایشان را دیده است و سپس توسط دوستش با ایشان آشنا شده است، این دوستی به مدت هشت سال دور از رسانه ها ادامه داشته و سپس به طور رسمی در سال هزار و چهارصد و دو ازدواج خود را از طریق پیج اینستاگرام گلزار اعلام کردند.

سوالات متداول

  1. محمد رضا گلزار چه واکنشی از ازدواج خود با آیسان آقاخانی از سمت طرفدارانش بدست آورد؟

    بر خلاف تصورات هنگامی که خبر ازدواج او منتشر بیشتر طرفداران خود را از دست داد و حمایت هوادارانش را از دست داد.

  2. اختلاف سنی آیسان آقاخانی با همسرش چند سال می باشد؟

    با توجه به تاریخ تولد آیسان با همسرش می توانیم بگوییم اختلاف سنی بین این دو بیست سال می باشد.

  3. آیسان آقاخانی در چه حوزه ای فعالیت می کند؟

    آیسان آقاخانی در صنعت های مختلف هنری مانند مدلینگ، بلاگری و فشن به طور حرفه ای و قوی فعالیت می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]