ماجرای قهرها و آشتی های ملیکا تهامی و دوست پسرهایش یکی از ماجراهایی است که در فضای مجازی دست به دست می شود. اما او این روزها در یک رابطه عاشقانه جدید است و عکس ها و فیلم هایی با دوست پسر جدیدش منتشر کرده است. دوست پسر جدید ملیکا تهامی عرفان براتی نام دارد و به ادعای خودشان با هم ازدواج کرده اند.

ملیکا تهامی یکی از دختران پر حاشیه و از سلبریتی های اینستاگرام است که با ماجرای روابط دوستی و عشق و عاشقی هایش به شهرت رسید. او مدت زیادی به عنوان مدل آرایش و لباس در اینستاگرام فعال بود و پیج او در اینستاگرام دنبال کنندگان زیادی دارد. این بلاگر جوان با پسرهای زیادی در ارتباط بود و با انتشار عکس های دو نفری با آن ها در اینستاگرام، دنبال کنندگانش را هم در جریان می گذاشت.

رابطه جدید ملیکا تهامی پس از جدایی

آیا ملیکا تهامی پس از جدایی از پارتنر قبلی خود رابطه جدیدی را آغاز کرده است؟

ملیکا تهامی مدت کوتاهی پس از جدایی از پارتنر قبلی اش، به پیشنهاد دوستانش با فردی به نام عرفان براتی دیدار می کند. عرفان براتی بلاگر لایف استایل است و به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. دوستان ملیکا تهامی به او گفته بودند که این دو نفر اشتراکات زیادی با هم دارند و باید با هم دوست شوند. هر چند بنا به گفته های ملیکا تهامی و عرفان براتی در آن زمان هر دو به تازگی از یک رابطه بیرون آمده بودند و قصد دوستی با شخص جدیدی را نداشتند، اما پیشنهاد دوستانشان را قبول کردند و با هم قرار گذاشتند. به این ترتیب از شهریور ۱۴۰۱ تا امروز این دو نفر با هم هستند.

دوست پسر جدید ملیکا تهامی کیست؟

نام دوست پسر جدید ملیکا تهامی عرفان براتی است که او یکی از بلاگرهای جوانی است که به تازگی کارش را در زمینه گذاشتن ویدئوهای طنز در یوتیوب و اینستاگرام آغاز کرده است. او متولد سال ۱۳۷۷ در تهران است و دو سال از ملیکا تهامی کوچکتر است. عرفان براتی دو خواهر دارد که هر دو از خودش بزرگتر هستند.

پس از اینکه خبر دوست شدن ملیکا تهامی با او منتشر شد، بسیاری از کاربران دوام این رابطه را هم مانند سایر روابط او کم می دانستند. دلیل این را هم مذهبی بودن خانواده عرفان براتی و مخالفت آن ها با شخصی مانند ملیکا و ازدواج پسرشان با او عنوان می کردند. البته در حال حاضر این دو نفر رابطه خود را در یوتیوب و صفحه های اجتماعی یک رابطه رسمی اعلام می کنند و یکدیگر را با نام همسر خطاب می کنند.

حتی ملیکا تهامی از عرفان براتی به عنوان پدری مهربان و دلسوز برای دخترش نفس نام می برد. گفته می شود نفس دختر ملیکا تهامی و علی یاسینی است، این دو نفر سال ۹۵ یک رابطه را با هم شروع کردند و حاصل آن یک دختر به نام نفس است که در سال ۹۸ متولد شده است.

عکس های دوست پسر جدید ملیکا تهامی را در کجا مشاهده کنیم؟

ملیکا تهامی عکس های زیادی از دوست پسرانش در پیج اینستاگرامش به اشتراک می گذارد. همانطور که قبلا عکس های عاشقانه ملیکا تهامی و امیرحسین نامدار تمام فضای مجازی را پر کرده بود.

او در حال حاضر هم عکس هایی با کپشن هایی عاشقانه و رمانتیک منتشر می کند و از رابطه جدیدی که دارد بسیار خوشحال و راضی به نظر می رسد. علاوه بر این می توانید با مراجعه به اینستاگرام عرفان براتی هم عکس های او را مشاهده کنید.

محل زندگی ملیکا تهامی و پارتنر جدیدش

ملیکا تهامی و پارتنر جدیدش کجا زندگی می کنند؟

این دو نفر بر خلاف سایر بلاگرها هنوز اقدامی برای مهاجرت نکرده اند و در ایران زندگی می کنند. اطلاعاتی از محل دقیق زندگی آن ها در دست نیست اما ساکن شهر تهران هستند.

آدرس پیج اینستاگرام دوست پسر جدید ملیکا تهامی چیست؟

او در اینستاگرام با آیدی erfannbaratii فعالیت می کند و نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر فالوور دارد. موضوع پست های اینستاگرام او کلیپ هایی طنز و ویدئوهایی است که تحت عنوان چالش منتشر می کند. در صورتی که تمایل دارید ویدئوهای طنز و چالش های عرفان براتی را مشاهده کنید می توانید به کانال یوتیوب او هم سر بزنید. آدرس یوتیوب او erfanbarati1742 است که نزدیک به ۵ هزار سابسکرایب و بیشتر از ۱۳۰ هزار ویو دارد.

سوالات متداول

  1. دوست پسر جدید ملیکا تهامی چه نام دارد؟

    دوست پسر جدید ملیکا تهامی عرفان براتی بلاگر جوانی است که به تازگی کار خود را با فعالیت در یوتیوب و اینستاگرام شروع کرده است.

  2. دوست پسر جدید ملیکا تهامی چند سال دارد؟

    عرفان براتی متولد فروردین ۱۳۷۷ است و در حال حاضر ۲۵ سال سن دارد.

  3. دوست پسر جدید ملیکا تهامی کجا زندگی می کند؟

    او متولد تهران است و در همین شهر هم به همراه ملیکا زندگی می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]