در این مقاله قصد داریم شما را با تینیجر های معروف اینستاگرام آشنا کنیم. اینکه به چه کسانی تینیجر می گویند و چگونه این تینیجرها در شبکه های اجتماعی کسب درآمد می کنند در این مقاله سعی کنیم مطالبی را بیان کنیم پس با ما همراه باشید تا در خصوص این عنوان جذاب مطالب جامع و کاملی به دست آورید.

لیست عناوین محتوا پنهان
تینیجر اینستا یعنی چی؟

تینیجر اینستا یعنی چی؟

تینیجر یک واژه انگلیسی است که دارای یک معنی مشخص است. در زبان انگلیسی ممکن است بعضی از کلمات معانی مختلف و زیادی داشته باشند اما تینیجر دارای یک معنی مشخص و معلوم است و معانی زیادی ندارد. هر تینیجر یا نوجوان در دوره‌ای از زمان اخلاق، پوشش، سبک زندگی، نظم، هدف… متفاوتی دارد و با مرور زمان این چیزها به تکامل می رسد. هیجان انگیز ترین و متحول ترین دوره زندگی، دوران نوجوانی است. نوجوانان در سنین بین ۱۳ تا ۱۹ سال دچار دوگانگی زیادی می شوند و تصمیم گیری برای آن ها سخت است تینیجر به دوره‌ نوجوانی انسان بر می گردد.

تینیجری به چه دورانی گفته می شود؟

به دوره ای که بین ۱۳ تا ۱۹ سال است. تینیجری یا همان نوجوانی، مرحله‌ رشد فیزیکی و روانی انسان است که میان کودکی و جوانی روی می‌دهد. این رشد، تغییرات زیستی یا بلوغ جنسی، اجتماعی، و روان شناختی را در بر می‌گیرد هرچند که از میان این‌ها تنها تغییرات زیستی و روان شناختی را می‌توان به آسانی اندازه‌ گیری کرد. در بسیاری از پژوهش‌ ها نوجوانی را به سه دوره تقسیم می‌کنند. نوجوانی اولیه ۱۲–۱۴سالگی، اواسط نوجوانی ۱۴–۱۶ سالگی و اواخر نوجوانی ۱۶–۱۹سالگی. پایان نوجوانی و آغاز جوانی و بزرگسالی بسته به کشورهای مختلف و نسبت به کاربردش متغیر است.

تینیجر های معروف اینستاگرام تهران

اگر به اینستاگرام که یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا است سری بزنید، با افرادی مواجه می‌شوید که در ظاهر، انسان عادی هستند اما فالوورهایی خیلی بیشتر از بازیگران، فوتبالیست‌ها، خوانندگان و افراد سلبریتی دارند. به این افراد فعال در اینستا اینفلوئنسرهای تینیجر گفته می‌شود، آنها با ارائه‌ محتوا مطلوب، جذب فالوور می کنند. برخی از اینفلوئنسرهای تینیجر از سبک زندگی خود تولید محتوا می‌کنند، برخی دیگر ویدیوی سرگرم کننده می‌سازند و برخی با ارائه‌ روش‌هایی برای زندگی سالم کاربران زیادی را به خود جذب کرده‌اند. خیلی ها از این اینفلوئنسرها نوجوانان و جوانان هستند. در این قسمت شما را با چند تا از تینیجر های معروف تهران آشنا می کنیم.

آندیا بابایی از تینیجرهای معروف این شبکه اجتماعی

آندیا بابایی با بیش از یک میلیون فالوور توانسته یکی از نوجوانان معروف در اینستاگرام باشد. او در زمینه فان و سرگرمی تولید محتوا می کنید. یکی از پر مخاطب ترین محتوا ها در شبکه های مجازی فان و سرگرمی می باشد که او با این نوع سبک آشنایی کامل داشته و توانسته از این طریق مخاطبین زیادی را جذب کند. سحر گلشنی او هم متولد تهران می باشد. اما در حال حاضر در خارج از کشور زندگی می کند. او با دابسمش و به اشتراک گذاشتن زندگی روزمره خود توانسته ۱۱۲ هزار دنبال کننده جذب نماید و یکی از تینیجر های موفق در اینستاگرام نام بگیرد. باران با ۸۵۸ هراز دنبال کننده یکی از تینیجر های معروف تهرانی می باشد که توانسته با تولید محتوا فان مخاطبین زیادی را جذب نماید.

تینیجر های معروف اینستاگرام مشهد

تینیجر های معروف اینستاگرام مشهد

در چند وقت اخیر به خاطر گسترش فضای مجازی و همچنین استفاده اکثر افراد از این شبکه های اجتماعی به خاطر جذابیت و پرطرفدار بودن اینستاگرام در بین افراد خیلی از نوجوانان و جوانان به سمت فعالیت در این شبکه های اجتماعی سوق داده می شود. اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا می باشد که توانسته پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی هم نام بگیرد. اینستاگرام از دلایلی که بسیار طرفدار دارد این است که می توان از این شبکه اجتماعی کسب درآمد کرد. بسیاری از تینیجر ها هستند که در برنامه اینستاگرام فعالیت می کنند بسیاری از تینیجر های فعال در اینستاگرام از شهر بزرگ مشهد که مرکز استان خراسان رضوی می باشد هستند که در این راستا می‌ توانیم به نیکا فلاحی و رضا برزگر و عسل ایزدیان و سلنا امینی و بسیاری از تینیجر های دیگر که در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند اشاره کنیم.

علت پر طرفدار بودن پیج تینیجرهای معروف

یکی از دلیلی که پیج های این نوجوانان جزو پر مخاطب ترین پیج ها قرار می گیرند تولید محتوایی است که ایجاد می کنند. یکی از چهره های معروفی که توانسته در اینستاگرام به معروفیت بیشتری برسد رضا برزگر می باشد او با نیکا فلاحی و دیانا رحیمی و عسل ایزدیان و ارسلان کاشی و بسیاری از افراد دیگر کلیپ منتشر کرده که همین امر باعث شده تا به معروفیت بیشتری برسد البته تنها رضا برزگر در اینستاگرام فعالیت نمی‌ کند بلکه نیکا فلاحی و دیانا رحیمی و عسل ایزدیان و بسیاری از افراد دیگر هستند که توانسته اند با ساختن کلیپ در اینستاگرام به معروفیت برسند نیکا فلاحی چند وقتی است که با محمد روشن فکر به ترکیه سفر کرده و در آنجا زندگی می‌ کند و کلیپ های زیادی از خود منتشر کرده اند. سرنا امینی یکی از پر مخاطب ترین افراد حاضر در اینستاگرام می باشد که در کمتر از یکسال توانسته دنبال کننده های خود را به میلیون برساند.

تینیجر های معروف اینستاگرام شیراز

با گسترش و فعالیت افراد در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام خیلی از نوجوانان که در خود استعداد و یا علاقه‌ای به حرفه و کاری داشتند در اینستاگرام با ایجاد یک صفحه شخصی و تولید محتوا توانسته اند به کسب درآمد بپردازند. خیلی از نوجوانان شهر شیراز هم با فعالیت در این اپلیکیشن محبوب توانسته‌اند به محبوبیت و معروفیت برسند اغلب نوجوانان در زمینه‌هایی مثل فان و سرگرمی و یا رقص و فعالیت های ورزشی و همچنین معرفی رستوران ها و کافی ها دنبال جذب فالوور هستند.

تینیجر های معروف اینستاگرام ترک

تینیجر های معروف اینستاگرام ترک

خیلی از افرادی که در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند زبان‌های مختلف و همچنین از کشورهای مختلف هستند که به معروفیت و شهرت جهانی رسیده اند و از تینیجر های معروف و مشهور دنیا تینیجرهای ترکی زبان می‌باشند. این تینیجر ها از کشور ترکیه می باشند آنها با ایجاد و تولید محتوا در زمینه های مختلف از جمله معرفی مکان های تفریحی و تاریخی، رقص و موسیقی، آشپزی، عکس از زندگی روزمره توانسته‌اند جزو تینیجر های معروف و مشهور در اینستاگرام با باشند.

تینیجر های معروف اینستاگرام خارجی

تینیجرهای معروف خارجی را می‌توانید در اینستاگرام مشاهده کنید اکثر تینیجر های معروف خارجی در اینستاگرام همانند تینیجر های ایرانی از طریق حرفه و فعالیت های مختلف جذب فالوور می کنند. مثل تبلیغ برند های مختلف پوشاک، آموزش رقص و هیپ هاپ و همچنین موسیقی و اینکه با اختراعات مختلفی که در زمینه‌های علمی تکنولوژی داشته اند توانسته اند به شهرت برسند. این نوجوانان با انتشار مقاله های علمی و یا اینکه با معرفی کتابهای خوب به نوجوانان توانسته‌اند جذب فالوور کنند. برای دنبال کردن این تینیجر های معروف اینستا می توانید به سرچ نام آنها در اینستاگرام این افراد را دنبال کنید.

تینیجر های معروف اینستاگرام امریکایی

ایستون لاچاپل تینیجر ۱۴ ساله توانسته با اختراع اولین دست رباتیک جهان افتخار افرین باشد. اختراع او در ناسا بسیار مورد توجه قرار گرفت و از او دعوت شد که به ناسا ملحق شود. او هم اکنون در ناسا کار می کند. جک آندراکا، این مخترع توانسته در سن ۱۵ سالگی سنسوری را اختراع کند که سلول های سرطانی را کشف کند. او به دلیل مبتلا شدن یکی از نزدیکانش به سرطان، در این زمینه مطالعه کرد و توانست دست به این اختراع بزند. آن ماکوسینیسکی، این تینیجر آمریکایی توانسته در سن ۱۶ سالگی چراغ قوه ای اختراع کند که گرمای بدن انسان را به نور چراغ قوه تبدیل کند. او علت این اختراع را این اعلام کرد که دانش آموزان مدارس فیلیپین برای درس خواندن برق ندارند و او برای کمک به آن ها این اختراع را کرده است.

تینیجر های معروف اینستاگرام کرج

تینیجر های معروف اینستاگرام کرج

یکی از شهرهای با استعداد و همچنین فعال در اینستاگرام شهر کرج می باشد که در نزدیکی تهران می باشد این شهر جزو شهرها می‌باشد که خیلی از افراد مشهور و معروف اینستاگرام در این شهر زندگی می‌کنند شهر کرج به خاطر نزدیکی به شهر تهران توانسته افراد معروفی را در خود جا دهد چون این شهر آب و هوای بهتری از شهر تهران دارد. خیلی از این تینیجر هایی که در شهر کرج زندگی می کنند به تبلیغ لباس و برند های مختلف پوشاک می پردازند و توانستند با تبلیغ و همچنین با اشتراک گذاشتن عکس های روزمرگی و فیلم هایی که از اتفاقات روزمره خود می‌گیرند جذب فالوور کنند.

درامد تینیجر های معروف اینستاگرام

اغلب تینیجرهای معروف در اینستاگرام با تولید محتوا و فعال نگه داشتن پیج خود و افزایش تعداد فالوور سعی می‌کنند هر روز با استفاده از تبلیغاتی که از سایت ها و برند ها و شرکت های مختلف می گیرند کسب درآمد کنند. تقریباً تمام افراد معروف در اینستا از طریق پیج و صفحه خود در اینستا کسب درآمد می‌کنند و کلاً برای به درآمد رسیدن و کسب درآمد این پیج و صفحه را در اینستاگرام ایجاد کرده‌اند. هدف آنها از جذب فالوور این است که درآمد خود را افزایش دهند. به دنبال افزایش دنبال کننده درآمد این افراد هم افزایش پیدا می کند. البته که افراد معروف در یک زمینه شغلی فعالیت نمی‌ کنند بلکه در زمینه‌ های مختلفی مانند فعالیت در زمینه شغلی خود و همچنین فعالیت در سایر شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب و… است.

در این راستا می‌ توانیم به پارمیس شریفی و سرنا امینی و نیکا فلاحی و دیانا رحیمی و مانیا علیجانی و بسیاری از تینیجر های دیگر که توانسته اند از طریق فعالیت در اینستاگرام و یوتیوب و ساختن کلیپ و دنسر بودن و بازیگری به درآمد هنگفتی برسند یکی از پر درآمدترین تینیجرها در ایران نیکا فلاحی است او توانسته با ساختن کلیپ و فعالیت در عرصه های مختلف به در آمد هنگفتی برسد او چند وقتی است که به همراه محمد روشن فکر به ترکیه مهاجرت کرده است. او در آنجا نیز همچنان فعالیت خود را ادامه می دهد و توانسته به محبوبیت بیشتری برسد.

مصاحبه با تینیجر های معروف اینستاگرام

خیلی از سایت های خبری و همچنین برنامه های اینترنتی از این نوجوانان مصاحبه گرفته اند. آنها در مصاحبه های خود یکی از دلایل موفقیت خودشان را در اینستاگرام حمایت خانواده خود بیان کرده اند آنها گفته اند اگر حمایت خانواده و پدر و مادر آنها نبود هیچ موقع به این موفقیت و درآمد نمی رسیدند و اینکه اگر علاقه مند به حرفه و یا کاری هستید حتماً شروع کنید و هیچ وقت زمان و کار خود را برای موکول کردن به آینده از دست ندهید و اینکه رسیدن به درآمد در سنین پایین به نوجوانان اعتماد به نفس زیادی می دهد. این نوجوانان هم سن و سال های خود را به فعالیت و همچنین کسب درآمد تشویق کرده اند و گفته اند که از همین الان دنبال علاقه خود بروید.

حاشیه های تینیجر های معروف اینستاگرام

حاشیه یکی از اتفاقاتی است که برای تمام افراد معروف مثل بازیگران، هنرمندان و سلبریتی های معروف به وجود می آید. حالا این حاشیه را یا خود به وجود می آورد یا افراد دیگر. در این بخش از مقاله می خواهیم شما را با حواشی که برای تینیجر های معروف اینستا به وجود آمده است آشنا کنیم یکی از پرحاشیه‌ ترین تینیجر های ایران نیکا فلاحی است او با مهاجرت به ترکیه حواشی زیادی برایش به وجود آمد یکی از این حواشی ها این خبر بود که گفته می شد نیکا با محمد روشنفکر ازدواج کرده بود.

البته برای دیانا رحیمی هم حواشی زیادی به وجود آمده یکی از حواشی هایی که برای او به وجود آمده بود این بود که دیانا با ارسلان کاشی رل زده اند البته این خبر واقعیت داشت زیرا برخی از افراد که با آنها همکاری داشته اند این خبر را تایید کردند، گفته بودند که دیانا و ارسلان با هم رل زده اند البته تنها برای نیکا فلاحی و دیانا رحیمی حاشیه درست نشده است بلکه برای بسیاری دیگر از تینیجر ها معروف حاشیه های زیادی درست شده است.

خانواده تینیجر های معروف اینستاگرام

این نوجوانان که در ایران فعالیت می کنند خانواده‌ هایشان، آن ها را کاملا در این راه حمایت می‌ کنند و آنها را تشویق می کنند تا بتوانند در راهی که قدم گذاشته اند و فعالیت خود را شروع کرده اند به موفقیت بیشتری برسند. خیلی از خانواده ها در این فعالیتی که فرزندانشان انجام می دهند با آنها همکاری هم می کنند. از اینکه فرزندشان توانسته در سن کم به حرفه و فعالیتی که علاقه دارد انجام دهد بسیار خوشحال هستند. تینیجر ها در رشته‌ و عرصه های مختلفی فعالیت می‌ کنند که می‌ توانیم به کسانی که کلیپ های زیادی می‌ سازند و آنها را در اینستاگرام و یوتیوب منتشر می‌ کنند اشاره کنیم.

یا افرادی که بازیگر هستند و یا کسانی که به رقصیدن می‌ پردازند و کلیپ ها را در صفحه اینستاگرامشان منتشر می‌ کنند و توانسته اند در آنجا به معروفیت زیادی برسند و مخاطبان و فالوور های زیادی جذب کنند اشاره کنیم این افراد توانسته اند با سن کمی که دارند امروزه در بین مخاطبان خود به محبوبیت زیادی برسند. آنها در برخی از کلیپ هایی که از خود منتشر می‌ کنند می‌ گویند که خانواده هایمان ما را خیلی تشویق می کنند تا ما بتوانیم از این راه به معروفیت برسیم و همچنین کسب درآمد کنیم. البته باید در استفاده از شبکه های اجتماعی فرزندان را کنترل کرد. چون استفاده زیاد از این فضا نوجوانان و جوانان را دچار مشکلات روحی و روانی خواهد کرد.

سبک زندگی تینیجر های معروف اینستاگرام

سبک زندگی در اینستاگرام برای کسانی که در اپلیکیشن به فعالیت می‌پردازند زندگی لاکچری و ثروتمندی دارند چون از طریق درآمدزایی که داشتند توانسته اند زندگی مرفه را برای خود و خانواده خود ایجاد نمایند. اکثر این تینیجرها برای رسیدن به این درآمدها و این زندگی مرفه تلاش زیادی برای جذب فالوور کرده اند آنها با تولید محتوا و همچنین فعال نگه داشتن پیج خود در اینستاگرام توانستند دنبال کنندگان زیادی را جذب کنند و کسب درآمد زیادی را ایجاد کرده‌اند. سبک زندگی نوجوانان و تینیجر های اینستاگرام بسیار لاکچری می باشد و اکثر آنها از تفریحات و همچنین از خریدهای خود فیلم و عکس منتشر می‌کنند تا هواداران خود را به این نوع زندگی لوکس تشویق کنند.

فعالیت های تینیجر های معروف اینستاگرام

فعالیت های تینیجر های معروف اینستاگرام

امروزه هر کدام از این تینیجرها با فعالیت در عرصه‌ های مختلف توانسته اند به موفقیت و همچنین درآمد های زیادی از این راه به دست آورده اند. این افراد با گذاشتن تبلیغ های زیادی در پیج اینستاگرامشان توانسته اند توجه افراد زیادی را به پیج اینستاگرام خود جلب کنند و از این راه نیز به در آمد زایی برسند. آنها تبلیغ کارهای زیادی را در پیجشان انجام می‌ دهند و پیج های زیادی را تبلیغ می کنند پیج هایی از جمله پیج لباس و کتونی و کیف و کفش و خیلی از وسایل دیگر آنها با انجام دادن این کار به فالووران خود اطمینان خاطر می دهند که با خیال راحت از پیج ها خرید کنند.

این تینیجرها با انجام دادن تبلیغات توانسته اند فالوور و مخاطبان زیادی جذب کنند و در این راه به معروفیت برسند برخی از آنها با انجام دادن تبلیغ های زیادی در پیج اینستاگرامشان باعث می شوند تا فالوور های زیادی جذب کنند. اکثر نوجوانانی که وارد حرفه اینفلوئنسری اینستا می شوند، فعالیت و حرفه آنها در زمینه های فان و سرگرمی می باشد و فعالیت بعضی از این نوجوانان مربوط به رقص و همچنین آواز و یا موسیقی می باشد بعضی از این تینیجر های معروف در اینستا به فعالیتی مانند خوردن غذا و تبلیغات رستوران ها و کافه های معروف در شهرهایی که زندگی می‌کنند می‌پردازند و از این طریق توانسته‌اند فالوور ها و دنبال کننده های زیادی را جذب نمایند.

دین تینیجر های معروف اینستاگرام

اگر بخواهیم درباره دین تینیجر های معروف در اینستاگرام صحبت کنیم باید بگوییم که در کشور ایران اکثر افراد مسلمان هستند و بخش بزرگی از این تینیجرهای فعال در اینستاگرام دین اسلام را دارند ولی در بسیاری از کشورهای دیگر نوجوانانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند دارای دین های مختلف و مذاهب مختلف می باشند در واقع این نوجوانان و فعالان اینستاگرام هیچ موقع درباره دین و مذهب خود در پیج خود چیزی بیان نمی کنند.

سن تینیجر های معروف اینستاگرام

با تعریفی که از کلمه تینیجر در ابتدای مقاله انجام دادیم تینیجر به افراد ۱۳ تا ۱۹ سال گفته می‌ شود تمام افرادی که به آنها تینیجر می گویند قطعاً از ۱۳ تا ۱۹ ساله هستند که در این راستا می توانیم به نیکا فلاحی و دیانا رحیمی و رضا برزگر و عسل ایزدیان و پارمیس شریفی و زهرا آقازاده و مانی رحمانی و مانیا علیجانی و عرفان برزین و همچنین بسیاری از تینیجر های دیگر اشاره کنیم. نیکا فلاحی امسال وارد ۱۹ سالگی شده است و دیانا رحیمی هم نیز هنوز وارد ۱۹ سالگی نشده و رضا برزگر نیز ۱۹ ساله می‌ باشد البته گفته می‌ شود.

عسل ایزدیان هم ۱۹ سال سن دارد و سلنا امینی هم ۱۳ سال سن دارد و پارمیس شریفی ۱۵ سال سن دارد و زهرا آقازاده نیز ۱۹ سال سن دارد این افرادی که نام برده شد برخی از این تینیجر ها بودند و بسیاری دیگر از تینیجر ها هستند که نام آن ها در این مقاله برده نشده است. آنها با داشتن سن های کم توانسته اند در اینستاگرام به معروفیت زیادی برسند و مخاطبان و فالوور های زیادی جذب کنند و در این راه به موفقیت رسیده اند و در بین مخاطبان خود محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. این نوجوانان برای رسیدن به موفقیت قطعا از حمایت خانواده برخوردار هستند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. معروف ترین تینیجر ایرانی چه نام دارد؟

  معروف ترین تینیجر ایران نیکا فلاحی نام دارد که در حال حاضر به کشور ترکیه مهاجرت کرده است.

 2. عکس تینیجر های ایران را از چه طریقی می توان دید؟

  از رو‌ش های مختلفی مانند گوگل و اینستاگرام و بسیاری از برنامه های دیگر می توانید عکس های این تینیجر های معروف را مشاهده کنید.

 3. درآمد تینیجر های ایران از چه طریقی است؟

  این تینیجر های معروف از روش های مختلفی مانند فعالیت در یوتیوب و اینستاگرام و شغل اصلیشان به درآمدزایی می‌ رسند آنها از طریق اینستاگرام به درآمد هنگفتی می رسند.

 4. تینیجر تا چه سنی است؟

  سن تینیجر از ۱۳ سالگی شروع می شود و تا سن ۱۹ سالگی ادامه دارد البته پایان سن تینیجری در کشورهای مختلف متفاوت است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]