کیمیا حسینی یکی از بلاگرهای ایرانی است که در این مقاله به صورت کامل بیوگرافی او را در اختیار شما قرار می دهیم. با افزایش نیازهای مردمی در طول زمان، نیاز به ایجاد مشاغل گوناگون نیز برای ایحاد یک منبع کسب درآمدی، افزایش یافت. به صورتی که هر فرد در تلاش است که بتواند با استفاده از مهارت ها و استعداد های خود، منبع درآمدی را برای خود به ارمغان آورد. ظهور و گسترش اینستاگرام توانست، مشاغل بسیاری را خلق کند، به این صورت که بلاگری و اینفلوئنسری در این فضای مجازی به عنوان شغل پردرآمدی، به حساب می آید.

هر چند که هم اکنون رشته های مربوط به دنیای مد و فشن، در لیست رشته های محبوب و پر درآمد جهانی هستند، اما اینستاگرام نیز در شناساندن و معروف کردن این گونه چهره نقش بسزایی دارد. کیمیا حسینی یکی از مدل های اینستاگرام است که با چهره منحصر به فرد و زیبایش، مخاطبان بسیاری را خود جذب کرد.

لیست عناوین محتوا پنهان
بیوگرافی کیمیا حسینی مدل اینستا

بیوگرافی کیمیا حسینی مدل اینستا

اگر بدانید که بلاگر کیست به خوبی متوجه این شده اید که دنیای فشن و استفاده از ترندهای روز جهانی، از علاقه مندی های اغلب خانم های جهان می باشد. این امر سبب شد که بسیاری از مشاغل در زمینه پوشاک و لوازم مربوط به خانم ها فعالیت کنند و برای دیده شدنشان، از مدلینگ ها استفاده کنند. مدل ها می توانند در زمینه ی پوشاک و میکاپ و حتی کالکشن های لباس عروس فعالیت کنند. غالبا اگر از دنبال کننده های دنیای فشن و استایل باشید، با کیمیا حسینی مدلینگ اینستاگرام آشنایی دارید؛ اما بهتر است در ابتدا به سوال کیمیا حسینی کیست، پاسخ مناسبی بدهیم.

مدل میکاپ حرفه ای

کیمیا حسینی مدل زمینه های استایل و میکاپ است که در اینستاگرام حضور فعال او به چشم می خورد. او از چهره های زیبا و خاص و چشمانی به رنگ آبی برخوردار است که می توان این دارایی های خدادادی او را، اصلی ترین دلیلش برای ورود به دنیای مدلینگ دانست. چهره ی او را می توان به عنوان یکی از خاص ترین چهره های ایرانی به حساب آورد. وی از نظر قد و اندام نیز کاملا استانداردهای یک مدل را دارد و می توان گفت که او از همان ابتدا برای عرصه ی مدلینگ خلق شده است.

تاریخ تولد او در شناسنامه اش، بیست و سومین روز مهر ماه ۱۳۸۰ ثبت گردیده و تهران، محل تولد او می باشد. خانواده ی پرجمعیتی ندارد و اولین فرزند یک خانواده ی چهار نفری است. هلیا، نام خواهر کوچک تر از اوست که از نظر چهره بسیار شبیه به یکدیگر می باشند. او و خانواده اش را می توان جزو خانواده هایی به حساب آورد که سطح مالی بالایی دارند و مسلما این قضیه در زندگی کیمیا حسینی، تاثیر فراوانی گذاشته است. او روزانه استوری های بسیاری از روتین های روزانه اش به اشتراک می گذارد و توانست در مدل زمان اندکی به مشهوریت برسد. او یکی از حرفه ای ترین های دنیای مدلینگ ایران می باشد.

اینستاگرام کیمیا حسینی

اینستاگرام کیمیا حسینی

کیمیا حسینی از سنین پایین در عرصه ی مدلینگ فعالیت می کرد، اما با استقبال بیش از اندازه ی مردم ایران به فضای اینستاگرام، او بیش از پیش شناخته شد و توانست فعالیت حرفه ای اش را در این فضا آغاز نماید. سال ۲۰۱۷ میلادی را می توان سرآغازی نو بر فعالیت های این مدل محبوب اینستاگرامی دانست. اینستاگرام کیمیا حسینی مدلینگ، هر روز شاهد پست ها و استوری هایی از این چهره ی دوست داشتنی است که همراه با جملات انگیزشی منتشر می شود. او از این طریق با برندها و سالن های زیبایی مختلفی به همکاری پرداخت و مخاطبینش به صورت روزانه افزایش می یابند.

در پیج کیمیا حسینی، هایلایت هایی تحت عناوین متفاوت وجود دارد که در آن ها تصاویر و ویدئوهایی از مسافرت ها و مراسم های مهمی که در آن حضور داشته است به چشم می خورد. همچنین یک هایلایت مربوط به تصاویر خانواده اش نیز وجود دارد. او در اینستاگرام، به تبلیغات مختلفی نیز می پردازد و از این طریق به منبع درآمدی دست یافته است. هم اکنون حضور ۲۶۳ هزار مخاطب در قسمت فالوورهای پیج او به چشم می خورد و تا کنون ۱۰۴ پست با این مخاطبان به اشتراک گذاشته شده است.

درآمد کیمیا حسینی از کجاست؟

کیمیا حسینی مدل اینستاگرام محبوب و شناخته شده ای است که فعالیت مدلینگ او در فضای اینستاگرام قوت گرفت. وی از سال ۲۰۱۷ میلادی به طور رسمی وارد اینستاگرام شد و با فعالیت مدلینگش به کسب درآمد می پرداخت. او با انجام تبلیغات متعدد، برای برخی از برندها و محصولات از طریق استوری هایش، مبلغی را به عنوان هزینه ی تبلیغات دریافت می کند.

در سال اخیر اصلی ترین منبع درآمد زایی کیمیا حسینی رو نمایی شد. رشته ی مورد علاقه ی کیمیا حسینی طراحی و دیزاین لباس می باشد و به همین دلیل تصمیمش را مبنی بر احداث یک برند با نام خودش، به ثمر رساند.

برند کیمیا چه می باشد؟

برند کیمیا چه می باشد؟

اکنون، kimiyacollection نام برند مانتویی است که او در چند ماه اخیر افتتاح کرده است و در آن مانتو های طراحی شده توسط خودش را به فروش می گذارد. خرید از این کالکشن تنها به صورت آنلاین صورت می پذیرد و آدرس پیج مخصوص به این برند، در قسمت بیو پیج اصلی کیمیا حسینی، به چشم می خورد. لازم به ذکر است که کیمیا حسینی به عنوان مدل لباس های طراحی شده خودش نیز، فعالیت می کند و تصاویر او در پیج کیمیا کالکشن به چشم می خورد.

کیمیا حسینی کجاست؟

کیمیا حسینی مدلینگ ایرانی است که در کشور ایران و استان تهران متولد شده است. وی سفرهای متعددی به خارج از کشور دارد؛ اما تمام فعالیت های او در ایران صورت می گیرد. کالکشن احداث شده توسط این چهره ی محبوب نیز در ایران است، پس مسلما کیمیا حسینی نیز در کشور زادگاهش به زندگی می پردازد. او به همراه خانواده در تهران سکونت دارند.

صحبت های امین فردین در مورد کیمیا حسینی

صحبت های امین فردین در مورد کیمیا حسینی

امین فردین یکی از یوتیوبرای ایرانی می باشد که معمولا افشاگری هایی در رابطه با برخی سلبریتی ها دارد و وی مدتی پیش در مورد کیمیا حسینی نیز توضیحاتی ارائه داد و سعی داشت که افشاگری کند. در واقع این یوتیوبر بیان کرد که کیمیا از آن دسته بلاگرهایی می باشد که کلاهبرداری می کند و باعث ایجاد مشکلاتی برای افراد مختلف می شود. امین فردین در این خصوص مدعی شد که این بلاگر مبلغی بیش از آن چیزی که حق او است برای تبلیغات دریافت می کند و حتی گاهی در ازای پولی که می گیرد تبلیغی ارائه نمی دهد.

وی بیان کرد که این بلاگر شاکی های زیادی دارد و حتی می تواند سند و مدرک این ادعا را نشان بدهد. امین فردین همچنین افشاگری هایی در مورد زندگی خصوصی کیمیا حسینی داشت و سعی کرد که مخاطبین را بیشتر با چهره واقعی این بلاگر آشنا کند. به هر حال در رابطه با افرادی چون کیمیا همیشه حواشی زیادی وجود دارد که معمولا هم سعی دارند به آن ها خاتمه بدهند اما همچنان باز هم با مشکلاتی در این خصوص رو به رو هستند.

سن کیمیا حسینی مدل چنده؟

همان طور که ذکر شد کیمیا حسینی در در ۲۳ اُمین روز مهر ماه سال ۱۳۸۰ متولد شده و تنها چند ماه از ورود او به سن ۲۳ سالگی می گذرد. این مدل جوان با این که از سن کمی برخوردار است اما تجارت بسیاری در زمینه ی استایل و مدلینگ دارد و محبوبیت او در میان طرفدارانش تابع سن پایین او نیست. شناخته شده بودن این مدل دلنشین به قدری زیاد است که با سرچ نام او در اینستاگرام، فن پیج هایی که برای او فعالیت می کنند به چشم می خورد. تعداد بالای فن پیج هایش، نشان دهنده ی محبوبیت این چهره در نزد علاقه مندان به دنیای مد و فشن استایل، می باشد.

همسر کیمیا حسینی کیست

همسر کیمیا حسینی کیست

کیمیا حسینی اینستا را به عنوان فضایی برای ارتباط برقرار کردن با علاقه مندانش، انتخاب کرد و در این زمینه به پیشرفت چشم گیری رسیده است. او در لایوهایش با طرفدان خود به گفت و گو می پردازد و تا حدودی در مورد زندگی شخصی اش صحبت به میان آورده است. او تا به حال ازدواج نکرده و مجرد است.

همچنین خبری مبنی بر رابطه ی عاطفی او با شخصی منتشر نشده است. از نظر خودش، سن پایینی دارد و به دنبال ازدواج در این سن نیست. هم اکنون تنها هدف او گسترده تر کردن برندش می باشد و سعی دارد برای رسیدن به اهدافش، تمرکز کند و به فکر تشکیل یک زندگی مشترک نیست.

آیا کیمیا حسینی بچه دارد؟

کیمیا حسینی را می توان محبوب ترین مدل اینستاگرام دانست او علاوه بر چهره ی زیبا و دلنشینش از رفتار و اخلاق ملایمی برخوردار است و همیشه با مخاطبانش با احترام صحبت می کند. این رفتار متین و در عین حال مقتدرانه اش، از او الگویی ساخته برای پیروی نوجوانان از رفتار او، نام پدر کیمیا حسینی علی و نام مادرش، فهیمه قاسمی می باشد. خواهر کوچک او نیز هلیا نام دارد و عکس کیمیا حسینی به همراه خانواده اش در فضای مجازی به چشم می خورد. لازم به ذکر است که کیمیا مجرد است و فرزندی ندارد.

طلاق کیمیا حسینی از همسرش حقیقت دارد؟

در رابطه با این موضوع باید بگوییم که این چهره معروف تا کنون ازدواج نکرده و در نتیجه طلاقی هم نداشته است. در واقع مدتی پیش شایعاتی مبنی بر جدایی و طلاق این بلاگر از همسر خود منتشر شد و جنجال های زیادی به وجود آمد. در ابتدا کیمیا حسینی سعی داشت که واکنشی نشان ندهد اما در نهایت با انتشار استوری به طور کامل راجع به چنین موضوعاتی صحبت کرد و ادعا داشت که تمامی این موضوعات شایعه می باشند.

وی همچنین بیان کرد که همیشه زندگی اش تحت تاثیر چنین حواشی قرار دارد و این موضوعات باعث ناراحتی خانواده اش می شود. در نتیجه از مخاطبین خود خواست که به این حواشی توجهی نداشته باشند تا بتواند با انگیزه و امید بیشتر به انجام فعالیت های خود بپردازد. این چهره معروف معمولا در مورد زندگی شخصی خود صحبتی نمی کند و به نظر می رسد که علاقه ای به چنین موضوعاتی ندارد. با این حال اما برخی افراد سعی دارند با ایجاد حاشیه برای او بازدید پیج ها و پست های خود را بالا ببرند.

ماجرای سایت مارسیس کمپانی کیمیا حسینی چیست؟

ماجرای سایت مارسیس کمپانی کیمیا حسینی چیست؟

اخیرا کیمیا حسینی سایتی از کمپانی خود را به مخاطبین معرفی کرده است که برخی خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. در واقع این سایت تبلیغاتی می باشد و افراد می توانند در آن محصولات مورد نظر خود را سفارش بدهند. چنین اقدامی از سمت کیمیا حسینی بسیار جنجالی بود چرا که نشان می داد وی توانسته به موفقیت های زیادی دست پیدا کند. در نتیجه بسیاری از طرفداران سعی داشتند او را حمایت بکنند و در مقابل اما افراد بسیاری او را مورد انتقاد خود قرار دادند.

کیمیا حسینی از آن دسته بلاگرهایی می باشد که معمولا سعی دارد به صورت کاملا جدی به انجام فعالیت های خود بپردازد. او بارها مدعی شده که برای آنده خود اهداف بزرگی دارد و البته تا کنون در این مسیر موفق هم بوده است. لازم است بدانید که لینک سایت این چهره معروف در بایو پیج او قرار دارد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به اینستاگرام او به راحتی وارد این سایت بشوند. به هر حال چنین اقداماتی بسیار نوآورانه می باشد و استقبال افراد زیادی را به همراه دارند. کیمیا حسینی نیز سعی دارد که همیشه از روش های جدید برای جذب مشتری و مخاطبان خود استفاده کند تا بتواند محصولات خود را به فروش برساند و از طرفی نیز به شهرت بیشتری دست پیدا کند.

یوتیوب کیمیا حسینی

یوتیوب از شبکه های اجتماعی محبوبی است که اخیرا بسیار مورد استفاده ی سلبریتی های اینستاگرام و افراد شناخته شده قرار گرفته است. از کیمیا حسینی نیز در این فضای مجازی، ویدئوهایی به چشم می خورد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است. او به عنوان یکی از حرفه ای ترین های دنیای مدل ایران، شناخته می شود و حتی طرفدارانی از خارج از مرزهای ایران را به خود اختصاص داده است.

آیا این مدل در جدایی نادر از سیمین بازی کرد؟

بله وی در سریال جدایی نادر از سیمین بسیار خوب نقش‌ آفرینی کرد او توانسته از راه بازیگری به معروفیت زیادی برسد و در بین طرفداران خود محبوبیت زیادی داشته باشد. او گفته است من سریال جدایی نادر از سیمین را بسیار دوست داشتم زیرا در کنار بازیگران محبوبی مانند شهاب حسینی و مریلا زارعی و لیلا حاتمی و پیمان معادی و بسیاری از بازیگران دیگر که افتخار همکاری با آن ها را داشتم و باعث شده تا به معروفیت زیادی برسم طرفداران زیادی جذب کنم. او نیز در فیلم‌ های زیاد دیگری نقش آفرینی کرد و در این راه خیلی موفق بوده و توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند او می گوید من عاشق کارم هستم و از بازی کردن نقش های جدید لذت می‌ برم.

کیمیا حسینی بدون ارایش چگونه است؟

کیمیا حسینی بدون آرایش چگونه است؟

وی از همان کودکی چهره‌ای بسیار زیبا داشت و الان که بزرگ شده است هم چهره زیبایش زیباتر شده است. ولی او گفته است من به آرایش و میکاپ علاقه زیادی دارم و برای همین میکاپ های زیادی انجام می دهم. او عمل های زیادی بر روی صورتش انجام نداده است وی گفته است خداوند به هرکس زیبایی خاصی داده است و برای همین من نمی خواهم زیبایی که خداوند به من داده است را با عمل خراب کنم.

وی عکس های زیادی بدون آرایش از خود منتشر کرده که مورد توجه طرفداران و مخاطبانش قرار گرفته و با کامنت های مثبتی که برایش گذاشته اند رو به رو شده و همه از این کار او ابراز رضایت کردند؛ اما وی می‌ گوید من در بعضی از عکس‌ هایم میکاپ های زیادی انجام می‌دهم و باعث می‌ شود تا متفاوت تر باشم و مورد توجه شما عزیزان قرار گیرم. کیمیا حسینی مدل اینستاگرام است و او توانسته طرفداران و هواداران زیادی جذب کند.

او یکی از زیباترین مدل های اینستاگرام شناخته شده است. وی از سن کم‌ شروع به مدلینگ بودن کرد و الان یکی از مشهورترین مدلینگ های ایران است. او از سال ۱۳۹۵ که ۱۵ سالش بود در عرصه مدلینگ بودن فعالیت خود را آغاز کرد و در این زمینه به موفقیت های زیادی دست یافت و توانست به درآمد زایی برسد. شما می توانید عکس کیمیا حسینی را در گوگل و تلگرام و پیج اصلی اینستاگرام و فن پیج های او ببینید. بیشتر عکس‌ هایی که او منتشر می‌ کند به صورت تک نفره می باشد و گاهی اوقات از لباس هایی که تبلیغ می کند عکس منتشر می کند و مرکز خریدهایی که او تبلیغ می‌ کند بسیار معتبر می باشند که بسیاری از مردم ایران از آنجا خرید کرده اند.

وی گفته است من اگر لباسی را ببینم که فیک باشد هیچ گاه عکس آن را برای شما نمی گذارم و مرکز خرید آن را تبلیغ نخواهم کرد، مطمئن باشید تمام عکس هایی که من‌ از این لباس ها گذاشته ام برند و مارک می باشند و هیچگونه فیکی وجود ندارد پس به من اعتماد داشته باشید و با خیال راحت خرید کنید. بیوگرافی کیمیا حسینی مدل این گونه می باشد؛ که او متولد سال ۱۳۸۰ و زاده تهران است و اصلیت او نیز تهرانی است. وی در خانواده کم جمعیتی به دنیا آمده است و اولین فرزند یک خانواده چهار نفره می باشد او یک خواهر کوچکتر از خود دارد که نامش هلیا می باشد گفته می‌ شود هلیا نیز شباهت زیادی به کیمیا دارد.

خانواده حسینی را می‌ توان جزو ثروتمندترین افراد ایران دانست شاید یکی از دلایلی که کیمیا معروف و مشهور شده است ثروت و حمایت خانواده اش باشد. وی در بعضی از مصاحبه‌ هایش گفته است که من دیگر احتیاجی به مال و ثروت خانواده ام ندارم و هم اکنون خودم درآمدزایی می کنم و توانستم در این راه به موفقیت های زیادی برسم. از آنجایی که تمام افراد مشهور و معروف به اندام و قد و وزن خود اهمیت زیادی می‌ دهند قد کیمیا حسینی مدل حدوداً ۱۶۵ سانت است او هیکلی زیبا دارد؛ برای اینکه مدل می‌ باشد به اندام خود بسیار اهمیت می دهد. زیرا از طریق مدل بودن توانسته به درآمد زیادی برسد برای همین گفته است من مجبورم به اندام خود اهمیت زیادی بدهم تا به موفقیت های بیشتری برسم. سن کیمیا حسینی مدلینگ ۲۰ سال می باشد.

او در سومین روز مهرماه سال ۱۳۸۰ در تهران به دنیا آمده است و هم اکنون توانسته به معروفیت زیادی برسد و از سن ۱۵ سالگی در عرصه مدلینگی فعالیت خود را آغاز کرد و به درآمد هنگفتی رسید. او هم اکنون که ۲۰ سال سن دارد توانسته با درآمدی که به دست آورده است ماشین مورد علاقه اش را بخرد.

کیمیا حسینی و داوود میرباقری چه همکاری با هم داشتند؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که داوود میرباقری چه کسی می باشد؟ یکی از موفق ترین کارگردانان در عرصه تئاتر و فیلم و سینما بوده است و توانسته به معروفیت و محبوبیت زیادی برسد. کیمیا نیز توانست با نقش‌ آفرینی در یکی از سریال‌ هایی که داوود میرباقری کارگردان آن بود به معروفیت و محبوبیت زیادی برسد. کیمیا در چندی از مصاحبه های خود گفت است من بسیار خوشحالم که در سریالی که آقای میرباقری کارگردان آن بود نقش آفرینی کردم و این یکی از افتخارات بزرگ من می باشد که با ایشان همکاری داشتم.

کیمیا حسینی مدل و مهدی جهانی چه رابطه ای با هم داشتند؟

کیمیا حسینی مدل و مهدی جهانی چه رابطه ای با هم داشتند؟

گفته می‌ شد کیمیا حسینی مدل و مهدی جهانی که یکی از خواننده های معروف و محبوب ایران است با هم رابطه دارند ولی این خبر کاملا شایعه بود. منشا این خبر از آنجا بود که مهدی جهانی آهنگی به نام کیمیا خوانده بود و در تمام فضایی مجازی پخش شد که این دو با هم رابطه دارند‌. اما در مصاحبه ها و خبرهایی که آن ها از خود منتشر کردند گفتند این خبرها اصلا صحت ندارد و ما هیچ گونه رابطه ای با هم نداریم و رابطه ما فقط دوستانه است و در یک آهنگ با هم همکاری داشتیم و موفق شدیم تا توجه مخاطبان و طرفدارانمان را بیشتر جلب کنیم.

گفته می‌ شود قد کیمیا حسینی حدود ۱۶۰ و وزنش حدود ۵۵ می باشد او با داشتن هیکل و ظاهری زیبا توانسته در شغل خود موفق عمل کند به معروفیت زیادی برسد. وی یکی از بازیگران خوش هیکل و موفق در کار مدلینگی بوده‌ است و توانسته در این راه خیلی موفق باشد. او می گوید بهتر است کسی که کار مدلینگ انجام می دهد ظاهر و اندام زیبایی داشته باشد تا بیشتر دیده شود و در کارش موفق تر باشد. کیمیا حسینی مدل اینستاگرام می باشد که توانسته با عکس‌ هایی که از خود در فضای مجازی منتشر می‌ کند به معروفیت خاصی بین مخاطبان و طرفدارانش برسد. وی از این راه به کسب درآمد می رسد و خیلی موفق بوده و توانسته پله‌ های ترقی و معروفیت را طی کند.

حاشیه های این مدل جذاب در چه مورد است؟

همه کسانی که در فضای مجازی به معروفیت می‌ رسند گاها پیش می‌ آید که حواشی برای آن ها ساخته باشند گاه این حواشی صحت دارد ولی اغلب این حواشی دروغ و شایعه می باشند. حواشی که برای کیمیا حسینی ساخته بودند این بود که می‌ گفتند؛ او با مهدی جهانی خواننده معروف و مشهور که در زمینه موسیقی پاپ فعالیت می کند رابطه دارد؛ اما این خبر کاملا دروغ بود و هیچ صحتی نداشت. حواشی زیاد دیگری نیز راجع به او در فضای مجازی منتشر شده بود که می توانید با سرچ کردن در گوگل آن ها را ببینید.

کلاب هاوس کیمیا حسینی

کلاب هاوس یکی از پرمخاطب ترین برنامه ها در فضای مجازی بعد از اینستاگرام و توییتر و یوتیوب است ولی گفته می‌ شود این برنامه به زودی جای تمام برنامه‌های دیگر را می‌ گیرد و جهانی می‌ شود کیمیا نیز با فعالیت در این برنامه و تبلیغ آن در پیج اینستاگرامش موفق شده تا مخاطبان زیادی را به برنامه کلاب هاوس جذب کند. شما می توانید با وارد کردن نام کیمیا حسینی در قسمت جست و جوی کلاب هاوس عکس ها و کلیپ هایی که او از خود منتشر می‌ کند را ببینید‌. او با جذب مخاطبان زیادی به کلاب هاوس توانست از این طریق نیز به درآمدزایی برسد.

کیمیا حسینی و گلزار

کیمیا حسینی و گلزار

کیمیا حسینی دختر زیبای اهوازی جزو بهترین مدلینگ ها محسوب می شود. کیمیا حسینی علاوه بر مدلینگی به تبلیغات لوازم آرایشی و دیگر برندهای معروف نیز مشغول است. وی در یکی از کنسرت های محمد رضا به عنوان مهمان شرکت کرد و توسط محمدرضا گلزار به همه حضار معرفی شد و مورد تشویق قرار گرفت. محمدرضا گلزار از وی به عنوان مهمان ویژه یاد کرد.

کیمیا مانند دیگر مدل ها نیازی به عمل های جراحی متعدد و مختلف نداشته است. وی از زیبایی خدادادی برخوردار است‌. وی تا کنون هیچ عمل زیبایی انجام نداده است. بیشتر کاربران می گویند این همه زیبایی در کیمیا عادی نیست و او حتما عمل زیبایی انجام داده است.

او عکس ها و تصاویر بسیاری را با استایل و ژست های مختلف در صفحه خود به اشتراک گذاشته است.‌ اخیرا شایعه شده که کیمیا قرار است که یک سایت شرط بندی راه بیندازد و یا مسئولیت یکی از این سایت ها را برعهده بگیرد. البته هنوز صحت و درستی این حرف ثابت نشده است.

دوست پسر کیمیا حسینی کیست؟

دوست پسر کیمیا حسینی کیست؟

دوست پسر کیمیا حسینی پارسالیپ است که یکی از خوانندگان رپ است. این رپر شهرت بسیاری دارد. بعد از مدت کوتاهی آشنایی خبر رابطه کیمیا و پارسالیپ همه جا پخش شد. از آن جا که پارسالیپ طرفداران زیادی دارد سوالات بسیاری در مورد کیمیا برایشان پیش آمد.

مثلا این که دوست دختر پارسالیپ کیست و چگونه با یکدیگر آشنا شدند و یا این که پارسالیپ چرا کیمیا را برای دوستی انتخاب کرده است. اما پارسالیپ به هیچ عنوان دوست نداشت از زندگی شخصی اش حرفی بزند. بعد از این که تب کنجکاوی های طرفداران فروکش کرد خبر دیگری در مورد کیمیا و پارسالیپ در شبکه های اجتماعی به گوش می رسید.

خبر این بود که پارسالیپ به کیمیا خیانت کرده است. اما این گفته از طرف کیمیا رد شد. کیمیا گفت من و پارسالیپ همدیگر را خیلی دوست داریم و به خیانت فکر هم نمی کنیم. البته این طور که بعدها مشخص شد رابطه آن ها به دلایلی که نامعلوم بود به هم خورد.

اما بازخوردها و نقدهای بسیاری از سوی کاربران صورت گرفت که نه از سوی پارسالیپ و نه از سوی کیمیا پاسخی به آن ها داده نشد.‌

این مدل در کدام شهر زندگی می کند؟

این دختر جوان در تهران متولد شده است اما پدر و مادر او اهل زاهدان هستند. این مدل زیبا سفرهای زیادی به کشورهای دیگر دارد؛ اما عمده فعالیت او در کشور و سرزمین مادریش یعنی ایران است. وی به همراه خانواده در تهران زندگی می کند. کیمیا به خاطر اوضاع مالی خوب خانواده کشورهای زیادی را دیده است. کیمیا از راه مدلینگی، تبلیغات و برندش درآمد خوبی به دست می آورد.

البته وی خانواده ثروتمندی دارد و نیازی به کار کردن ندارد، اما عشق و علاقه او به مدلینگی او را در این راه نگه داشته است. وی در کار طراحی لباس نیز ماهر است و در برند خود محصولاتی را می فروشد که خودش آن ها را طراحی کرده است. وی بسیار خوش ذوق است و لباس هایی را طراحی می کند که مورد پسند همه و مخصوصا جوانان باشد.

هلیا حسینی خواهر کیمیا حسینی کیست؟

هلیا حسینی خواهر کیمیا حسینی کیست؟

نام خواهر کوچک کیمیا حسینی هلیا است که شباهت زیادی به او دارد. در مورد هلیا اطلاعات زیادی در دسترس نیست.

کیمیا حسینی و اغتشاشات سراسری ایران

زمانی که ایران شلوغ شده بود و اغتشاشات باعث ناامنی در کشور شده بود کیمیا را به خاطر پست گذاشتن بر علیه ایران بازداشت کردند. کیمیا در مصاحبه ای که در این زمینه داشته اعلام کرد که من اینفلوئنسر هستم و در اینستا فعالیت می کنم.

زمانی که این نا آرامی ها اتفاق افتاد من ایران نبودم و برای تحصیل به خارج از کشور رفته بودم‌. متاسفانه اخباری که توسط کشورهای بیگانه در مورد ایران گفته می شد را باور کردم. من خودم بعضی از این خبرهای کذب را نشر می دادم. اما بعد از این که با دوستانم در ایران ارتباط برقرار کردم و آن ها به من گفتند که این خبرها همه دروغ است و ایران امن است کمی شک کردم.

آن ها حتی ویدئوهایی از خیابان های تهران برایم ارسال کردند که حاکی از امن بودن ایران بود. بعد از این که به ایران برگشتم شاهد بودم که مردم چقدر راحت در بازارها در حال خرید کردن هستند و هیچ ناآرامی در ایران وجود ندارد. من قبل از این که در این مورد اطمینان پیدا کنم از اغتشاشات حمایت می کردم.

اما بعد از این که دیدم خبری در ایران نیست و این حرف ها فقط شایعه است به زندگی عادی خودم برگشتم و استوری های همیشگی خودم را گذاشتم. اما در کمال تعجب شاهد کم شدن تعداد فالوورهایم بودم و فهمیدم آن ها فقط دنبال این بودند که از طریق من خبرهای دروغ را پر و بال دهند. انسان تا چیزی را با چشم خودش نبیند نباید باور کند.

این مدل با رضا روحی هم دوست است؟

این مدل با رضا روحی هم دوست است؟

کیمیا حسینی مدتی با رضا روحی رابطه احساسی داشتند. رضا روحی نیز مانند کیمیا یکی از اینفلوئنسرهای فضای مجازی است. رضا روحی روابط احساسی زیادی را تجربه کرده است. البته ناگفته نماند که این دو دعواهای جنجالی زیادی باهم داشته اند که بسیار مورد نقد کاربران و طرفداران قرار گرفته است.

اما بعد از مدتی دوباره با هم بودند و این به خاطر رابطه احساسی عمیق آن ها بوده است. اما بالاخره رابطه آن ها به پایان رسید. طرفداران رضا روحی خیانت کیمیا به رضا را دلیل اصلی این ماجرا می دانند. آن ها می گویند این جدایی یک طرفه بوده است. اما رضا روحی با گذاشتن یک لایو زنده در اینستاگرام اعلام کرد که این جدایی دو طرفه بوده است.

عده ای نیز در مورد رابطه آن ها می گویند کیمیا عاشق رضا بوده و ممکن است از سوی رضا خطایی سر زده باشد. البته همان طور که می دانید حاشیه در مورد این افراد زیاد است. گفته شده که کیمیا به تازگی در صفحه اینستا خود خبر شروع یک رابطه جدید را به فالوورهایش داده است که معلوم نیست صحت داشته باشد.

رابطه کیمیا حسینی با خانواده

خانواده حسینی یک خانواده چهار نفره است که از دو دختر و والدین تشکیل شده است. کیمیا حسینی دختر بزرگ خانواده است و با پدرش رابطه خوبی دارد. خانواده وی از لحاظ مالی و عاطفی در سطح بالایی هستند. ‌کیمیا عاشق خواهرش هلیا است.

آن ها رابطه بسیار خوبی با هم دارند و مانند دو دوست صمیمی با هم رفتار می کنند. در این مطلب در مورد زندگی شخصی کیمیا حسینی بلاگر و اینفلوئنسر ایرانی حرف زدیم و اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. امیدواریم در مقالات بعدی نیز ما را همراهی بفرمایید.

این فرد بدون آرایش هم زیبا می باشد؟

اگر عکس های کیمیا حسینی را ببینید متوجه خواهید شد که این بلاگر چهره و بدن بسیار زیبایی دارد و به همین دلیل به عنوان مدل فعالیت دارد. او همچنین تا کنون تصاویری بدون آرایش هم از خود منتشر کرده است و مدعی می باشد که خود را به هر صورتی دوست دارد. با این حال برخی از منتقدین این بلاگر تلاش دارند که در مورد وی بدگویی هایی داشته باشند و در این راستا بیان کردند که کیمیا بدون آرایش زیبا نیست و معمولا سعی دارد که با آرایش و همچنین فیلترهای اینستاگرام تصویری از خود منتشر کند.

آن ها همچنین مدعی شدند که کیمیا حسینی عمل های زیبایی زیادی بر روی صورت و بدن خود انجام داده است. در پی این ماجرا کیمیا بارها سعی داشته که توضیحاتی را ارائه بدهد و بیان کرد که هیچ عملی انجام نداده و صورت کاملا طبیعی دارد. در واقع این بلاگر روزهای اولی که به شهرت رسید سعی داشت به چنین نظراتی واکنش نشان بدهد اما اکنون در پی این می باشد که توجه اش را بر روی فعالیت های خود متمرکز کند.

بررسی برندهای مورد تایید این مدل

بررسی برندهای مورد تایید این مدل

از آن جهت که استایل های کیمیا حسینی بسیار زیبا می باشند وی معمولا در این زمینه بسیار معروف است و ویدیوهای زیادی از او در این زمینه موجود می باشند. در واقع او سعی دارد به مخاطبین خود یاد بدهد که چگونه لباس های خود را با هم ست کنند. او همچنین به عنوان یک مدل فعالیت دارد و معمولا هم از برندهای معروف لباس های خود را تهیه می کند. گفته می شود که این چهره معروف همیشه در ویدیوهای خود نام برندهای حرفه ای لباس را به زبان می آورد و مدعی است که یک برند خوب باید از نظر کیفیت و طرح، لباس های مناسبی را در اختیار مشتری ها قرار بدهد.

در نتیجه وی برندهایی با چنین ویژگی ها را تایید می کند و سعی دارد که مخاطبین خود را نیز از این موضوعات مطلع سازد تا آن ها نیز بتوانند لباس های مناسب تری را خریداری کنند. وی بارها بیان کرده که عاشق شغل و حرفه خود می باشد و تلاش بسیاری نیز در این زمینه داشته است.

سوالات متداول

 1. کیمیا حسینی کسیت و در چه زمینه هایی به فعالیت می پردازد؟

  او یکی از مدلینگ های ایرانی است که در اینستاگرام بسیار شناخته شده و محبوب می باشد. وی علاوه بر مدلینگ بودن، عنوان یکی از اینفلوئنسرهای ایرانی را نیز برای خود به ارمغان آورده و هم اکنون علاوه بر فعالیت در اینستاگرام، مدیریت برند مخصوص به خودش را بر عهده دارد.

 2. کیمیا حسینی با رضا روحی رابطه دارد؟

  مدتی قبل آن ها در یک رابطه احساسی بودند؛ اما به دلیل خیانت رضا به کیمیا از یک دیگر جدا شدند.

 3. کیمیا در کدام زمینه های مدلینگ، فعالیت می کند؟

  مطابق با تصاویر منشتر شده از او، می توان دریافت که کیمیا هم به عنوان مدل استایل های زنانه و کالکشن های لباس عروس، به عنوان مدل میکاپ عروس نیز به فعالیت می پردازد.

 4. محل تولد کیمیا حسینی کجاست؟

  او در سال ۱۳۸۰ و در استان تهران متولد شده و به همراه خانواده ی چهار نفری خود در همان شهر به گذراندن امورات زندگی، می پردازد.

 5. دوست پسر سابق کیمیا حسینی پارسالیپ می باشد؟

  بله، او و پارسالیپ با یک دیگر در ارتباط بودند؛ البته به دلایل نامعلوم رابطه آن ها به اتمام رسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]