افراد زیادی هستند که توانستند با مهارت خاص خودشان از اینستاگرام، یوتیوب و کلا فضای مجازی کسب درامد زیادی داشته باشند. نواب ابراهیمی یکی از این افراد است که توانسته با این مهارت برای خود کسب درآمد کند و تعداد فالوور های زیادی را در صفحه خود جمع کند که در ادامه ی این مقاله به شرح راجب او با شما صحبت می کنیم. خوشحال می شیم که ما را تا انتها همراهی کنیم.

نواب ابراهیمی کیست

نواب ابراهیمی کیست

نواب ابراهیمی جزو افرادی است که علاقه زیادی به آشپزی دارد. او توانسته با ایجاد یک اکانت در اینستاگرام، یوتیوب و تلگرام و با به اشتراک گذاشتن دستور پخت غذاهای مختلف افراد زیادی را به سمت خود بکشاند و از این طریق شهرت زیادی را به دست بیاورد. در واقع می توان برای معرفی بلاگر کیست اسم این فرد را به عنوان یک فود بلاگر لیست کرد. در ادامه ی این مقاله به بیوگرافی این جوان موفق می پردازیم و درباره دستور غذاهای او با شما صحبت می کنیم.

بیوگرافی نواب ابراهیمی

نواب ابراهیمی متولد سال ۱۳۶۹ است او در شهر شیراز به دنیا آمده است و در یک خانواده ی ۵ نفره زنگی می کند. نواب یک خواهر کوچک تر دارد که عاشق نقاشی است و یک برادر دارد به نام نیما که آن هم در حیطه ی رژیم غذایی و ورزش فعالیت می کند. نواب ابراهیمی دوره ی لیسانس و فوق لیسانس اش را در رشته عمران به پایان رساند و یک کتاب هم در این زمینه برای دانش اموزان کنکوری چاپ کرده است.

عشق به غذا از کودکی در navab

نواب ابراهیمی از زمان کودکی عاشق غذا بود و همین امر باعث شد که سعی کند پخت همه ی غذا ها را آموزش ببیند تا جایی که نواب حدودا در دوران دبیرستان بود که پخت تمام غذاها را فراگرفته بود و به خوبی ان ها را می پخت. نواب می گوید که در آن زمان اصلا به فکر این موضوع نبودم که درس آشپزی بخوانم و به این رشته بروم در صورتی که بسیار در این زمینه علاقه داشتم.

بیوگرافی نواب ابراهیمی

مشوق های navab ebrahmi چه کسانی بوده اند؟

نواب تمام این موفقیت هایش را مدیون مادرش است و می گوید بسیاری از مادران از این که موقع آشپزی کسی کنارشان باشد و در کارهایشان دست ببرد ناراحت می شوند ولی مادر من بسیار از این موضوع خوشحال می شد و من را تشویق به یادگیری آشپزی می کرد. نواب در مصاحبه ی خود با مجله ی زندگی سالم، راز دستور غذاهایش را این گونه می گوید که ممکن است دستور غذاهایش را از سایت های خارجی ببیند ولی تماما آن ها را به سلیقه ی خود تغییر می دهد.

غذا های بدون برنج نواب چگونه است؟

او می گوید که بیشتر به غذاهای بدون برنج و نونی علاقه دارد. نواب خاطر نشان کرد که علاقه به آشپزی در خانواده ی ان ها مسری و همه گیر است ولی او در میان همه ی خانواده اش بیشتر از همه علاقه دارد. نواب ابراهیمی تمام ریزه کاری های آشپزی اش را از مادرش آموخته است و گاهی اشتباهات بزرگی هم انجام داده ولی هیچ وقت مادرش او را معاخذه نکرده است.

راه انداری رستوران

در سال ۱۳۹۵ بود که نواب تصمیم می گیرد یک رستوران برای کار راه اندازه کند ولی مدتی که از راه اندازی این رستوران گذشت او به دلایل زیادی تصمیم می گیرد این رستوران را تعطیل کند و بصورت مجازی فعالیت کند.

اینستاگرام نواب ابراهیمی

نواب ابراهیمی در اینستاگرام دارای چند اکانت است که اولین اکانت و معروف ترین آن ها navab.ebrahimiii است که در این پیچ دستورات آشپزی اش را دقیق به صورت ویدیو می گذارد. این پیچ او حدود یک میلیون و هفتصد فالور دارد و افراد زیادی به صورت روزانه او را دنبال می کنند. پیج دیگری هم هست که عکس نواب در آن بیشتر یافت می شود و با وجود اینکه در ان پیج هم دستورات آشپزی هست ولی به کاملی و جدیت پیج قبل نیست. navab.ebahimiiii پیچ دوم او است و حدود ۱۶۳ هزار فالور دارد. نواب ابراهیمی یک پیج دیگر به نام navab.ebrahimiii.fan دارد که ۱۰۳ کا فالور دارد و در ان به اشتراک گذاشتن ویدیو های مختلف می پردازد.

فارغ این می توانید برای دسترسی به پیج نواب ابراهیمی (اکانت اصلی) از لینکی که در دسترس قرار گرفت نهایت استفاده را داشته باشد.

دستور پخت نواب ابراهیمی

نواب ابراهیمی در یوتیوب

نواب ابراهیمی در یوتیوپ هم جزو محبوب ها است و حدود ۳۰ کا سابسکرایت دارد و این عدد برای ایران عدد قابل توجهی است زیرا یوتیوپ در ایران فیلتر است. نواب در تلوزیون حضوری نداشته است و با توجه به مهارت او در آشپزی این احتمال می رود که آینده او به عنوان یک آشپز ماهر و محبوب به تلویزیون دعوت شود.

دستور پخت نواب ابراهیمی

نواب ابراهیمی برای دستور پخت غذاهایش راه های متفاوتی را امتحان می کند ولی در کل از روغن به میزان کم استفاده می کند و بیشتر سعی می کند از آب به جای روغن استفاده کند و همین امر باعث شده که غذاهای او بیشتر جنبه ی رژیمی پیدا کند.

برترین غذا های نواب ابراهیمی

برترین غذا های نواب در اینستاگرام او در قسمت هایلایت ها علامت گذاری شده است. خورشت قیمه نواب ابراهیمی از شهرت زیادی برخوردار است و همچنین پاستا آلفردو نواب هم هر ادم سیری را گرسنه می کند. او در سایت نواب هم برترین غذاهایش را در یک قسمت جداگانه مشخص کرده است.

نواب ابراهیمی پیتزا

نواب ابراهیمی برای پخت پیتزا خمیر پیتزا نواب ابراهیمی را مخصوص خود دارد و فقط با این خمیر پیتزا هایش را درست می کند و اعتقاد دارد که اصل یک پیتزای خوشمزه خمیر پایه ی آن است. او اموزش پیتزا سیر و استیک را در پیج خود گذاشته و به اعتقاد او این پیتزا بسیار خوشمزه است.

نواب ابراهیمی سوپ

نواب ابراهیمی آموزش سوپ های مختلفی را در پیچ و سایت اش گذاشته است که از جمله آن می توان به سوپ جو، سوپ جو پرک، سوپ طبیعت نواب، سوپ شیر، سوپ قارچ و…. اشاره کرد. نواب سوپ را یک غذای کامل می داند و می گوید که بسیار مغذی و مفید برای بدن است مخصوصا در فصول سرد سال که برای انسان فواید زیادی دارد.

نواب ابراهیمی پاستا آلفردو

پاستا آلفردو ی نواب بسیار دلربا است او با مرغ و قارچ اسلاید شده و پاستا و سسی بر پایه ی شیر و خامه دستور پاستا آلفردوی بسیار خوشمزه ای را تنظیم کرده که در عین سادگی از طعم بسیار خوبی برخوردار است. البته ادویه های او در غذا حرف اول را می زند.

نواب ابراهیمی کتلت

از جمله غذاهای نونی که نواب ابرهیمی علاقه ی زیادی به آن دارد کتلت است. او کتلت را در انواع مختلف درست می کند از جمله کتلت گوشت، کتلت گوشت و مرغ. یکی از جذابیت آموزش پخت کتلت نواب این است که او هم زمان با دو دست دو نوع کتلت مختلف می پزد و این کار او جذابیت ویدیو اش را بسیار زیاد می کند.

سالاد سزار نواب ابراهیمی

ویدیوی طرز تهیه سالاد سزار نواب جزو ویدیو هایی است که بازدید بسیار بالا دارد و افراد زیادی به این ویدیو علاقه داشتند و آن را دیدند و یا سیو کردند. نواب از جمله آشپزانی است که در عین سادگی غذاهایش را به بهترین نحو ممکن می پزد.

کباب تابه ای navab ebrahimi

ویدیو ی آموزش کباب تابه ای نواب بی نظیر است. او با استفاده از ۶۰۰ گرم گوشت گوساله و ادویه های معمولی و یک سس گوجه یک وعده کباب تابه ای بی نظیر درست می کند که هر آدم سیری را گرسنه می کند.

برترین غذا های نواب ابراهیمی

سایت نواب ابراهیمی

در سایت نواب هم مانند پیج اینستاگرام او تمام غذا ها در دسته های مختلف دسته بندی شده است و آموزش پخت این غذا ها قرار داده شده است. سایت او بازدید بالایی دارد و میانگین سایت او بسیار بالاست از این رو در سرچ گوگل در رتبه ی بالایی قرار دارد. آدرس سایت او www.navabebrahimi.com است.

سوالات متداول

نواب ابراهیمی کیست؟

او متولد ۱۳۶۹ است و فوق لیسانس عمران دارد. در یک خانواده ی ۵ نفره زندگی می کند و علاقه ی شدیدی به آشپزی دارد و همین علاقه ی او، باعث شهرت و محبوبیت او شده است.

از جمله غذاهایی که نواب آن ها را به بهترین نحو درست می کند کدام اند؟

از جمله غذهای او خورشت قیمه نواب، پاستا آلفردو، پیتزا، حلیم، کتلت، عدس پلو، سالاد سزار نواب ، کباب تابه ای نواب است.

آیا نواب در اینستاگرام حضوری فعال دارد؟

نواب در شبکه های مجازی اکثرا حضوری فعال دارد که از جمله ان ها اینستاگرام و یوتیوپ است که بسیار فعال و موفق است.


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]