در این مقاله ما درمورد یکی از بازیگران هندی و تهیه کننده های مطرح هندی به نام دیپیکا پادوکن برای شما مطالبی جمع آوری کرده ایم که به صورت یک مقاله جامع و کامل در اختیار شما قرار می دهیم، برای داشتن اطلاعات بیشتر راجب این هنرمند زیبای هندی در ادامه این مقاله با ما همراه شوید.

دیپیکا پادوکن کیست؟

دیپیکا پادوکن کیست؟

می توان دیپیکا را یکی از بازیگران هندی زن موفق در عرصه سینمای بالیود دانست، این دختر با استعداد هندی که در زمینه های بازیگری و کارگردانی فیلم های بالیوودی به صورت تخصصی و حرفه ای مشغول به فعالیت است، در بیوگرافی دیپیکا پادوکن می توان به این موضوع اشاره داشت که این بازیگر محبوب متولد تاریخ ۵ ژانویه ۱۹۸۶ است و در کشور دانمارک متولد شده، اما اصالت و محل زندگی این هنرمند زیبا بمبئی، هند است.

این دختر زیبا فعالیت حرفه ای خود را در زمینه هنر از سال ۲۰۰۶ آغاز کرده و تا اکنون این فعالیت ادامه یافته است، او برای فعالیت هایی که تاکنون داشته است، جوایز بسیاز زیادی را دریافت نموده است، که در ادامه مطلب به آن نیز نی پردازیم.

عکس های دیپیکا پادوکن را کجا دنبال کنیم؟

راه های زیادی برای این که شما، طرفداران این بازیگر محبوب هندی از زیبا ترین بازیگران هندی به عکس های جدیدی از این بازیگر دست یابید وجود دارد که معمول ترینه این راه ها،از طریق پیج اینستاگرام این بازیگر بالیوودی است، چنان چه می خواستید عکس های دیگری نیز از این بازیگر را داشته باشید، نیز می توانید با مراجعه به گوگل و سرچ عکس های این بازیگر به آن دسترسی پیدا کنید.

آدرس پیج اینستاگرام دیپیکا پادوکن چیست؟

شما طرفداران عزیز، این بازیگر زیبا می توانید با دنبال کردن این هنرمند، در اینستاگرام به صورت مداوم از برنامه ها و فعالیت های هنری او در تمامی زمینه مطلع شوید زیرا این بازیگر نامی پست های زیادی راجب به حرفه ای که دارد در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک می گذارد.

دیپیکا پادوکن اینستا فعالی دارد، و در پیجش می توانید فعالیت مدلینگ این هنرمند را به وضوح بیشتری ببینید که این فعالیت را برای برند های بسیار نامی و معروفی انجام می دهد، با وجود این فعالیت ها چیدمان پست های پیج این بازیگر بسیار چشم نواز است و زیبایی او آدم را محو خود می کند، شما نیز می توانید به آدرس deepikapadukone مراجعه کرده واز دیدن عکس های این بازیگر لذت تمام را ببرید.

بهترین فیلم های دیپیکا پادوکن چیست؟

بهترین فیلم های دیپیکا پادوکن چیست؟

او تا کنون با بازی در۳۴ فیلم بسیار خوش درخشیده است و همچنین در کنار بسیاری از بازیگران مشهور دنیای فیلم بالیوود در بسیاری از این فیلم ها مشغول به بازی شده است، البته نمی توان این مسئله که او بسیار توانمند و با استعداد است را نادیده گرفت، بنابر این حرفه بازیگری این زن زیبا و موفقیت هایش از استعداد و تلاش های بی وقفه آن بدست آمده است.

دیپیکا پادوکن رقص بسیار زیبایی نیز در برخی از فیلم هایی که بازی کرده است اجرا کرده، که همین مسئله ابعاد دیگری از استعداد این بازیگر زیبا را به چشم می آورد، قد و وزن دیپیکا پادوکن را در کمتر مقالاتی به چشم می خورد که بیان شده باش این بازیگر قد نسبتا بلندی را نسبت به خانم ها دارا است او دارای قده ۱۷۴ سانتی متری است، همچنین وزن دیپیکا پادوکن نیز ۵۵ کیلوست که با توجه به قد و وزن این بازیگر می توان گفت که بسیار خوش هیکل و زیباست.

ما در این مقاله برای شما اخبار جدید دیپیکا پادوکن را گرد آوری کرده ایم تا به شما ارائه کنیم، پس با خواندن این مقاله به راحتی به اطلاعات کاملی از این بازیگر هندی را بدست آورید، این بازیگر هم اکنون ازدواج کرده و امسال سن دیپیکا پادوکن ۳۶ سال شده است.

فیلم شاهرخ خان و دیپیکا چیست؟

این بازیگر با استعداد و زیبا اولین فیلمی که باعث ورود او به بالیوود شده بود را در کنار شاهرخ خان در سال ۲۰۰۷ انجام می دهد، و با درخشیدن در دنیای فیلم بالیوود طرفداران بسیار زیادی پیدا می کند، که باعث می شود، این بازیگر به بازی در فیلم های بالیوودی ادامه دهد و روز به روز در آن محبوب تر و موفق تر شود.

همچنین بعد از چند سال باز هم این بازیگر در کنار شاهرخ خان به ایفای نقش پرداخت و این فیلم نیز با نام فرح خان در سال ۲۰۱۴ تولید و منتشر شد، که به فیلم موفق و پرطرفداری ور دوران خودش تبدیل شد، این فیلماز طرف مردم انتخاب شد و جایزه های زیادی نیز دریافت کرد.

همسر دیپیکا پادوکن کیست؟

دیپیکا پادوکن و همسرش نیز مانند بسیاری از هنرمندان با یکدیگر در دنیای کار آشنا شده اند، البته این آشنایی با بازی در چند فیلم صورت گرفته است،او و همسرش رانویر سینگ از سال ۲۰۱۲ که با یکدیگر هم بازی شدند، از همان سال وارد رابطه با یکدیگر شدند، و پس از ۶ سال در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند و تا کنون با یکدیگر زندگی می کنند و در دسته زوج های خوشبخت بالیوودی قرار دارند.

درمورد حواشی دیپیکا پادوکن می توان به این مسئله اشاره کرد که او در سال ۲۰۰۸ با رانبیر کاپور با هم بازی شدن و شناختن یکدیگر رابطه ای را شروع می کنند و تا سال ۲۰۱۰ نیز این رابطه ادامه می یابد اما در همان سال این رابطه پایان میابد اما، از لحاظ کاری این دو باز هم در فیلم های مختلفی مقابل یکدیگر بعده ها قرار گرفته اند و بدون هیچ مشکلی به رابطه کاری اشان باهم ادامه داده اند.

ماجرای حکم قتل دیپیکا پادوکن چه بود؟

ماجرای حکم قتل دیپیکا پادوکن چه بود؟

اتفاقی بی سابقه که با امکان کمی ممکن است برای هر بازیگری اتفاق بیوفتد دامن گیر این بازیگر جذاب هندی شد، او با بازی در فیلم زیبای پادماواتی، باعث شد که فرمان قتلش صادر شود و برای سر این بازیگر حدود ۱.۵ میلیون جایزه گذاشته شد.

این اتفاق زمانی افتاد که یکی از رهبران حزب بهاراتیا جاناتا، دستور به قتل دیپیکا و کارگردان این فیلم داد، همچنین اون این دستور را به دلیل این که این فیلم به تصویر کشیدن زندگی ملکه مشهور قرن ۱۴ را انجام می دهد، که این رهبر با خشمگینی اوعا می کرد که تصویر بدی را از این ملکه افسانه ای نشان می دهند و توهینی شده است بر پادمینی که نام این ملکه است.

شما می توانید عکس های دیپیکا پادوکن بدون آرایش را در اینترنت ببینید، این بازیگر محبوب در دسته بازیگرانی است که بدون آرایش نیزچهره بسیار دلنشینی را داراست و همین چهره زیبا نیز باعث محبوبیت بیشتر این زن زیبا شده است.

آیا این بازیگر مدل هم هست؟

این بازیگر جذاب با برگشتش به هند حرفه مدلینگی  را شروع کرد و در عرصه مدل شدن وارد شده، و مشغول به فعالیت در این حیطه شده بود و بعد این که در دنیای مدلینگ به فعالیت پرداخت به دنیای بازیگری نیز وارد شد.

این فعالیت های مدل شدن دیپیکا از زمان کالج این هنرمند آغاز شده بود، که در مدت کمی دراین زمینه به پیشرفت های چشم گیری دست یافت و عنوان model of the year را کسب کرد، همچنان بعد از مدتی در موزیک ویدئویی نقش آفرینی کرد و باعث محبوبیت بیشتر و کشف استعداد این بازیگر شد.

فعالیت های به عنوان مدل این بازیگر، جذاب را می توانید در اینستاگرامش نیز مشاهده کنید، و با دنبال کردن او در فضای مجازی از فعالیت های این بازیگر در این حیطه نیز با خبر باشید.

دیپیکا پادوکن تهیه کننده هم می باشد؟

این زن قدرتمند و با استعداد به کارگردانی فیلم های بالیوودی نیز دست زده است و نشان داده است که کار های بسیار زیادی است که او می تواند از پسشان بر بیاید، او در زمینه های مختلفی خوش درخشیده که کارگردانی فیلم های بالیوودی نیز یکی از این کار ها است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. <strong>دیپیکا پادوکن در چه رشته ورزشی نیزفعالیت حرفه ای دارد؟</strong>

  این بازیگر جذاب در کنار حرفه بازیگری بازیکن حرفه ای بدمینتون نیز هست، به این مسئله نیز می توان اشاره کرد، که پدر دیپیکا از قهرمانان مطرح هند به شمار می آید.

 2. <strong>تا کنون برای چه برند هایی این بازیگر کار مدلینگ انجام داده؟</strong>

  او تا کنون سفیر تبلیغاتی برند های معروف و قدرتمندی از جمله لورئال و تیسوت بوده است، همچنین دیده شده برای برند لباس لیوایز نیز کار مدلینگ انجام می دهد.

 3. <strong>روزنامه تایمز هند چه متنی منتشر کرده بود که با واکنش شدید پادوکن مواجه شد؟</strong>

   این روزنامه با انتشار عکسی از پادوکن درمراسمی که سال گذشته بر گذار شده بود توئیتی منتشر کرد که در آن به خط سینه پادوکن اشاره صریح و زننده ای داشت. دیپیکا نیز در جواب به این توئیت به صورت خشمگینانه ای گفت که او نیز انسان است و خط سینه دارد و آیا مشکلی دارد این مسئله ؟ که آن جواب دیپیکا مورد حمایت خیلی از طرفداران و حتی منتقدین قرار گرفت.

 4. <strong>آیا دیپیکا جایزه ای از فعالیت هایی که تاکنون انجام داده را دریافت کرده؟</strong>

  او برای دو سال پی در پی در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در آکادمی جهانی فیلم هند را دریافت کرد، همچنین در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره استار داست برایش گذشت و در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۴ در جشنواره فیر نیز جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]