دلارام خسروانی یکی از اینفلوئنسرهای ایرانی می باشد. ایت دختر جوان ایرانی سال های بسیاری است، که به شهرت رسیده است. این دخرت جوان ایرانی این روزها کم تر در فضای مجازی دیده می شود. به صورتی که از آن محبوبیت اولیه او بسیار کم شده است. این دختر جوان دارای حاشیه ها و بحث های بسیاری بود. او که از زیبایی بسیاری برخوردار می باشد، طرفدارهای مخصوص به خود را دارا می باشد.

در این مقاله به معرفی این دختر جوان ایرانی می پردازیم. به شکلی که زندگی شخصی او را مورد بررسی قرار داده و از رابطه های او سخن می گوییم. در این مقاله قرار بر این می باشد، که رابطه های او با پسرهای مختلف را مورد بررسی قرار دهیم. در کنار نیز به دختر کوچک و زیبای او خواهیم پرداخت.

دلارام خسروانی کیست

دلارام خسروانی کیست؟

دلارام خسروانی یکی از زیبا ترین دخترهای بلاگر ایرانی می باشد. این دختر جوان که در ۴ و یا ۵ ساله گذشته بیش ترین و جدی ترین حاشیه ها را داشت. در حال حاضر به زندگی خود می پردازد. دلارام توانست در همان زمان فالوورها و مخاطب های خود را به خوبی کسب کند. این دختر جوان که به موسیقی و آواز علاقه بسیاری داشت، در ابتدا با خواندن موزیک های مختلف به شهرت رسید. دلارام که دارای خانواده ای حامی و مهربان بود. در جهت رشد توان مندی های خود تلاش های بسیاری کرد. به شکلی که او یک پیج اینستاگرام راه اندازی کرد و به خواندن موزیک های مختلف پرداخت. برای دنبال کردن اینستاگرام دلارام خسروانی از این لینک استفاده کنید.

این دختر زیبای ایرانی که به موزیک های پاپ و خارجی علاقه بسیاری داشت. توانست به دلیل زیبایی بسیار و صدای زیبایی که داشت، به سرعت مخاطبان بسیاری را جذب خود کند. بعد از گذشت مدتی دلارام به منتشر کردن عکس های شخصی و مسائل شخصی زندگی خود اقدام کرد. به شکلی که این دختر که به صورت یک بلاگر فعالیت می کرد. شروع به نشر دادن مسائل و اتفاق های شخصی زندگی خود کرد. به صورتی که از رابطه های خود و دوستان خود در پیجش صحبت می کرد. دلارام در پیج اینستاگرام خود با دوستانش استوری و پست می گذاشت. در کنار نیز او دوست مشهور خود ملیکا تهامی را معرفی کرد.

در پی انشتار زندگی شخصی خود پرده از رابطه خود با دوست پسرش برداشت. دلارام در آن دوره با پسری به نام حسین در رابطه بود. او از رابطه خود و حسین سخن می گفت. در آن زمان بخش مهمی از پیج و پست های موجود در پیج دلارام مربوط به حسین بود. حسین اما از این همه دیده شدن واهمه داشت. او هیچ گاه به صورت رسمی پیج نزد و طرفدارهای خود را دنبال نکرد. اتفاق هایی که بین این زوج افتاد، همه را شوکه کرد.

بیوگرافی دلارام خسروانی

در این بخش از مقاله به بیوگرافی دلارام خسروانی می پردازیم. به صورتی که راجب زندگی شخصی این دختر جوان بیش تر دانسته و با او بیش از پیش اشنا شویم. این دختر زیبا و چهره مشهور، که دارای چشمانی بسیار زیبا می باشد. در سال ۱۳۷۸ هجری شمسی متولد شده است. این دختر جوان زاده شهر تهران می باشد. دلارام تک فرزند می باشد و با مادر و پدر خود زندگی می کند. دلارام همیشه از حمایت های خانواده خود راضی بوده است و تشکر کرده است. خانواده دلارام برای مدتی او را به کانادا فرستادند، تا در آن کشور تحصیل کند. اما خود دلارام که زندگی در ایران را بیش تر دوست دارد، به تهران برگشت.

این دختر جوان به هنر بسیار عاتفه مند می باشد. او تا به حال به کلاس ها و دوره های موسیقی و اواز رفته است. دلارام به هنر نقاشی نیز بسیار علاقه مند می باشد و در این زمینه نیز اقدام های بسیاری را انجام داده است. دلارام همیشه مادر خود را به عنوان معلم موسیقی و آواز معرفی کرده است. او ادعا کرده است، که مادرش تمام این نکات را برای خوانندگی به او آموزش داده است. در کنار نیز مادر او به عنوان مشوق و کمک کننده در این مسیر، حمایت های بسیاری را داشته است. مورد دیگری که بسیار مهم می باشد، رابطه صمیمانه ای است، که میان این خانواده جاری است.

رابطه دلارام و حسین رضوانی

رابطه دلارام و حسین رضوانی چگونه بود؟

یکی از دوست پسرهای دوره جوانی دلارام خسروانی که بسیاری را به سمت پیج او کشاند، حسین بود. حسین رضوانی که یک پسر جوان بود، مدتی با دلارام در تهران رابطه داشتند. این دو جوان رابطه بسیار زیبا و عاشقانه ای را تجربه می کردند. به شکلی که بخش عمده ای از پست های دلارام در مدت زمان کوتاهی تنها برای حضور حسین در زندگی او بود. دلارام و حسین رضوانی تصمیم گرفتند، که با یک دیگر به کانادا بروند. از آن جایی که دلارام در گذشته در کانادا زندگی مرده بود، این دو با رضایت والدین به این کشور رفتند. البته همه چیز تا قبل از مهاجرت خوب بود. بعد از رفتن و مهاجرت این زوج جوان، رابطه شان تیره و تار شد.

به صورتی که دلارام و حسین رضوانی مشکلات بسیاری را در رابطه خود کشف کردند. اما یک اتفاق بسیاری را به خود شوکه کرد. چرا که برای چند روزی حال دلارام خوب نبود. به همین دلیل از بیبی چک و آزمایش استفاده کرد. در نهایت متوجه شد، که نتیجه آزمایش های او مثبت می باشد. این خبر رسانه را منفجر کرد و به سمت خود کشاند. حسین و دلارام هر دو شوکه شده بودند و از ادامه این شرایط ذهنیتی نداشتند. در همان اوضاع بود، که حسین رضوانی کانادا را ترک کرده و به ایران برگشت. او تصمیم گرفت تا دلارام را در دوره ای که باردار بود، تنها بگذارد. این امر باعث شد تا بسیاری از دنبال کننده های این پسر جوان از او بیزار شوند.

موج حمله های بسیاری به سمت و سوی حسین رضوانی روانه شد. چرا که او مادر فرزند خود را در دوره بارداری که نیاز به توجه و مراقبت دارد، رها کرده بود. بعد ها دلارام دلیل جدایی شان را مشخص کرد. دلارام ویدیوها و وویس هایی را از حسین منتشر کرد، که در ان ها حسین از دلارام خواهش می کند، تا بچه را سقط کند. اما دلارام که فرزند خود را دوست داشت، از این کار امتناع کرد.

داستان خودکشی دلارام خسروانی چیست؟

داستان خودکشی دلارام خسروانی چیست؟

با توجه به این که دلارام یکی از چهره های معروف اینستاگرام به شمار می‌ رود. به همین دلیل هر از گاهی در پیرامون او حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود که یکی از این حواشی مربوط به خودکشی او بوده است. البته دلارام در این باره بیان کرده است که به هیچ عنوان به خودکشی فکر نمی‌ کند و در حال حاضر مسئولیت بزرگی بر عهده اوست.

همسر دلارام خسروانی کیست؟

همسر دلارام خسروانی کیست؟

دلارام در مدت زمانی که باردار بود و در کانادا ساکن شده بود، به گرفتن عکس هایی از روند بارداری خود می پرداخت. دلارام به صورت جدی به دنبال کننده های خود گفت، که بچه اش را سقط نخواهد کرد. در کنار نیز او اعلام کرد، که بدون حسین نیز می تواند از پس این کار بر بیاید. او در تمام مدتی که حسین او را تنها گذاشته بود، از بی وفایی بسیاری سخن می گفت. چندی نگذشته بود، که خبر خیانت حسین رضوانی منتشر شد. این خبر بسیاری را شوکه کرده و متعجب کرد. بسیاری از دنبال کننده های دلارام خشم عجیبی راجب این پسر جوان ایرانی داشتند.

حسین رضوانی که در آن زمان بیست و چهار سال داشت. خبر رابطه جدیدیش را منتشر کرده بود. پارتنر جدید و دوست دختر تازه حسین، ملیکا تهامی بود. این اتفاق بسیاری اعجاب آور بود. چرا که ملیکا تهامی یکی از دوستان مشهور و صمیمی دلارام خسروانی بود. ملیکا تهامی که دوست چندین و چند ساله دلارام بود، رابطه دوستی اش را به صورت کامل خراب کرده بود. ملیکا در پیج اینستاگرام خود به انتشار عکس هایی از خود و حسین می پرداخت. همین امر باعث شد، تا دعواها و بحث های بسیاری میان ملیکا تهامی و دلارام خسروانی اتفاق بیوفتد.

در آن دوره به دلیل بالا بودن تنش های موجود میان دلارام و ملیکا، دلارام فضای مجازی را ترک کرد. او که در روزهای آخر بارداری خود در کانادا به سر می برد، برای آرامش بیش تر از این جو مسموم و متشنج دوری کرد. زمانی که فرزند زیبا و بامزه او به دنیا امد، خسروانی دوباره به فضای مجازی بازگشت. او سریعا به انتشار عکس هایی از خود و دختر کوچکش اقدام کرد. دختر آن ها که دلناز نام دارد، در روز پنجم ماه اسفند سال ۱۳۹۶ هجری شمسی متولد شد.

طلاق دلارام خسروانی

ماجرای طلاق دلارام خسروانی چه بود؟

بعد از گذشت مدتی دلارام در پیج خود به عکس هایی از دخترش و حسین پرداخت. این عکس های خانوادگی و سه نفره باعث شد، تا بسیاری به سمت پیج او روانه شوند. این خبر که نشان از بهم خوردن رابطه حسین و ملیکا بود، بسیاری را خوشحال کرد. دلارام خسروانی که تا ان زمان توضیحی راجب رابطه خود با حسین نگفته بود. در یک لایو با مخاطبانش به توضیح اتفاقات موجود پرداخت. او گفت که او و حسین به خاطر دلناز با یک دیگر برگشته اند. در کنار نیز قرار است، که به زودی ازدواج کرده و نام قانونی دختر خود را درست کنند.

بعد از مدتی این زوج جوان با یک دیگر ازدواج کردند. دلارام در آن مدت از زندگی مشترک خود و فرزندش تصاویر بسیاری را منتشر می کرد. پس از گذشت مدتی حسین رضوانی به سربازی رفت. اما پس از برگشت او از سربازی دوباره رابطه این زوج به بحث های بی پایان کشیده شد. به همین خاطر آن ها از یک دیگر طلاق گرفتند. دلناز نیز در حال حاضر با مادر خود زندگی می کند.

ماجرای دلارام خسروانی و حامیم

دلارام خسروانی یکی از چهره‌ های معروف اینستاگرام می‌ باشد که مخاطبان بسیار زیادی نیز دارد. حال مدتی قبل کلیپ او در کنار حسین و حامیم که در حال خواندن یک آهنگ بودند در فضای مجازی منتشر شد که این کلیپ بسیار وایرال شد و جنجال زیادی را به وجود آورد.

در این باره بهتر است بدانید زمانی که حامیم هنوز به شهرت زیادی نرسیده بود در کنار برخی از افرادی که از صدای خوبی برخوردار بودند همچون دلارام به آوازخوانی می‌ پرداخت. دلارام نیز با توجه به این که علاقه بسیار زیادی به خوانندگی داشت، به همین دلیل با برخی از افراد همچون حامیم آهنگ هایی را به صورت مشترک می خواندند.

اما با این حال با توجه به این که دلارام در ایران زندگی می‌ کند و خوانندگی برای بانوان در ایران بسیار سخت و دشوار است، به همین دلیل دلارام نتوانست در این حرفه موفق شود. اما حامیم در حال حاضر به یکی از خوانندگان موفق و مشهور تبدیل شده است. به همین دلیل زمانی که این کلیپ منتشر شد باعث ناراحتی خیلی از طرفداران دلارام شد که او نتوانسته همانند حامیم در ایران به یک خواننده موفق تبدیل شود.

اعتیاد دلارام خسروانی حقیقت دارد؟

اعتیاد دلارام خسروانی حقیقت دارد؟

مدتی است که خیلی از کاربران به ویژه مخاطبان دلارام نگران وضعیت او هستند، چرا که متوجه شدند دلارام درگیر اعتیاد شده است. اما با این حال دلارام تا به اکنون در این باره صحبتی نکرده است. به همین دلیل نمی‌ توان به طور قطع بیان کرد که آیا این چهره معروف اینستاگرام دچار اعتیاد شده است.

دوست پسر کنونی وی چه کسی است؟

در حال حاضر در مورد روابط شخصی دلارام اطلاعات دقیقی در دسترس نمی‌ باشد. اما با این حال برخی از منابع بیان کردند که او با شخصی به نام سیاوش در رابطه می‌ باشد و در حال حاضر در خانه‌ سیاوش زندگی می‌ کند.

حاشیه های دلارام خسروانی

حاشیه های دلارام خسروانی

دلارام یکی از پرحاشیه‌ ترین چهره‌ های اینستاگرام به شمار می‌ رود که تا به اکنون حواشی بسیار زیادی در پیرامون او مشاهده شده است. حال از مهم ترین حواشی دلارام می‌ توان به: باردار شدن ناخواسته او، مهاجرتش به کانادا، بازگشت او به ایران، ازدواج او با حسین پدر فرزندش، رابطه جنجالی او با ملیکا و … اشاره کرد.

درآمد دلارام خسروانی از کجاست و چقدر است؟

در حال حاضر دلارام از طریق بلاگری توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد. هم چنین او مدتی است که در لاین ناخن مشغول به فعالیت است. علاوه بر آن دلارام به عنوان مدل نیز مشغول به فعالیت می باشد.

سوالات متداول

  1. دلارام خسروانی در چه سالی متولد شد؟

    دلارام خسروانی در سال ۱۳۷۸ هجری شمسی متولد شده است.

  2. نام دختر دلارام و حسین رضوانی چه می باشد؟

    نام دختر دلارام و حسین رضوانی دلناز می باشد.

  3. حسین رضوانی در رابطه با چه کسی به دلارام خیانت کرد؟

    حسین رضوانی در رابطه با ملیکا تهامی به دلارام خسروانی خیانت کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]