رکورد کلین شیت دربی یکی از جذاب ترین موارد از رکوردهای دربی است! ما در این مقاله به صورت کامل در مورد این رکورد با شما صحبت می کنیم تا اطلاعات خوبی را به دست بیاورید.

نکته مهم : برای پیش بینی فوتبال می توانید از لینک های موجود در این مقاله نهایت استفاده را داشته باشی.

رکورد کلین شیت دربی در قاره های مختلف

رکورد کلین شیت دربی در قاره های مختلف

در کشورهای مختلف قاره‌ های کره زمین دربی ‌های زیادی برگزار می ‌شود که برخی از آنها از شهرت جهانی و برخوردارند و افراد با تعصب زیاد پیگیر اخبار و آمار مربوط به این دربی‌ ها هستند. هرچند که در کشورهای دیگر نیز دربی‌ های مختلفی برگزار می‌ شود که شاید از شهرت جهانی برخوردار نباشد. اما در محدوده شهر و کشور خود اهمیت زیادی دارند و دروازه بانی که در این دربی‌ ها موفق شوند دروازه خود را بسته نگه دارند و هیچ گلی را دریافت نکنند از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

رکورد کلین شیت دربی در آسیا

در قاره کهن آسیا شاهد برگزاری دربی ‌های زیادی هستیم که هر کدام از آنها طرفداران زیادی در کشور خود دارد دربی‌ هایی مانند ملبورن سیتی و ملبورن ویکتوری استرالیا، العین و الاهلی امارات، الاتحاد و الهلال عربستان و در نهایت دربی پرسپولیس و استقلال ایران معروف ‌ترین دربی ‌هایی هستند که طرفداران زیادی دارند اما جالب است بدانید که رکورد بیشترین کلین شیت در دربی آسیا مربوط به تیم‌های استقلال و پرسپولیس ایران می‌ باشد.

رکورد کلین شیت دربی در اروپا

باشگاه ‌های اروپایی به خصوص دربی‌ های اروپا از شهرت زیادی در دنیا برخوردار است. برخی از این دربی ‌ها آنقدر از حساسیت و اهمیت زیادی برخورد دارند که طرفداران آن سال ‌ها با یکدیگر درگیری دارند. دربی ‌هایی مثل یوونتوس و اینتر ایتالیا، منچستر یونایتد و لیورپول انگلیس و در نهایت بارسلونا و رئال مادرید اسپانیا از مهمترین دربی‌ های اروپایی هستند که در واقع بیشترین رکوردهای کلین شیت دربی مربوط به این تیم ‌ها می ‌باشد.

رکورد کلین شیت دربی در آفریقا

دربی الزمالک و الاهلی بزرگترین دربی در قاره بزرگ آفریقا است که در واقع متعلق به پایتخت مصر یعنی شهر قاهره می ‌باشد. این دربی از حساسیت زیادی برخوردار است و طرفداران آن با جدیت و تعصب زیاد آمار و اطلاعات مربوط به این دربی را دنبال می ‌کنند. طبق این آمار بیشترین کلین شیت دربی در آفریقا مربوط به شهر آورد الزمانک و الاهلی قاهره می باشد.

رکورد کلین شیت دربی در آمریکا

یکی از حساس‌ ترین شهر آورد ‌هایی که در قاره آمریکا برگزار می ‌شود مربوط به دربی پورتلند و سیاتل است. این شهر آورد آنقدر مهم و با اهمیت است که حتی منجر به درگیری‌ های سیاسی در بین طرفداران آن می ‌شود. بیشترین کلین شیت ‌هایی که در دربی ‌های آمریکا صورت گرفته مربوط به همین شهر آورد می‌ باشد.

رکورد کلین شیت دربی در لیگ های معتبر جهان

رکورد کلین شیت دربی در لیگ های معتبر جهان

همه ساله لیگ ‌های مختلفی در کشورها و مناطق مختلف جهان برگزار می ‌شود که طرفداران فوتبال را برای مدتی سرگرم و به شور و هیجان وا می ‌دارد. گاهی اوقات در این لیگ‌ ها شاهد برگزاری دربی ‌های مهم هستیم که به هیجان این مسابقات می ‌افزاید با این حال آمار و ارقام مختلفی در رابطه با این لیگ ‌ها ارائه می‌ شود که بخشی از این آمار مربوط به بیشترین تعداد کلین شیت در دربی‌ های لیگ‌ های مختلف می‌ باشد به این صورت که در ادامه شرح می‌ دهیم:

لالیگا

از محبوب ‌ترین و پرطرفدارترین لیگ ‌های دنیا می ‌توان به لالیگا اشاره کرد که در واقع به لیگ کشور اسپانیا گفته می ‌شود. دربی‌ های مختلفی در لالیگا برگزار می ‌شود که به دلیل حساسیت و اهمیت بالا معمولاً نتایج آن پرگل است. شهر آورد ‌هایی مانند رئال مادرید و بارسلونا و دربی الکلاسیکو و مادرید نیز از مهمترین شهرآورد های لالیگا هستند که به نظر می ‌رسد و بیشتر آمار کلین شیت مربوط به دربی ال کلاسیکو و مادرید باشد.

لیگ برتر ایران

لیگ برتر ایران مهم‌ ترین مسابقه باشگاهی است که در کشور ایران برگزار می‌ شود و تیم ‌های منتخب هر شهر در این لیگ حضور می ‌یابند و چندین دربی نیز در این لیگ برگزار می ‌شود. البته مهم‌ ترین و حساس‌ ترین دربی مربوط به تیم ‌های استقلال و پرسپولیس تهران می‌ باشد. بر اساس آمار ارائه شده بیشترین آمار کلین شیت مربوط به سید مهدی رحمتی دروازه‌ بان تیم استقلال می ‌باشد.

بوندسلیگا

بوندسلیگا لیگ معتبر کشور آلمان است که ‌تیم های متعددی هر ساله در این لیگ شرکت می ‌کنند. جالب است بدانید که در این لیگ پرطرفدار و معتبر چندین دربی مهم و حساس برگزار می ‌شود که از مهمترین آنها می‌ توان به دربی ‌های هامبورگ و وردر برمن و بوروسیا دورتموند و شالکه اشاره کرد که بیشترین آمار مربوط به کلینشیت دربی نیز مربوط به این شهر آوردها می ‌باشد.

سری آ

لیگ سری آ ایتالیا از دیگر لیگ ‌های معتبر است که تحت نظارت سازمان فیفا در کشور ایتالیا برگزار می ‌شود. در این لیگ تیم ‌های باشگاهی ایتالیا برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر رقابت می ‌کنند که گاهی اوقات شاهد برگزاری شهرآورد در این رقابت ‌ها نیز هستیم. مهمترین شهرآورد سری آ مربوط به دو تیم تورینو و یوونتوس می‌ باشد که علاوه بر اینکه برد و باخت ‌های زیادی را به همراه داشته بیشترین کلین شیت‌ ها نیز مربوط به این شهرآورد می ‌باشد.

لیگ برتر انگلیس

فوتبال از محبوب ‌ترین ورزش‌ ها در کشور انگلیس می ‌باشد به خصوص اینکه در لیگ این جزیره دربی ‌های مختلفی برگزار می ‌شود که هر کدام درجه حساسیت ‌های مختلفی دارند. اما برای اطلاع از آمار مربوط به لیگ برتر انگلیس مانند بیشترین کلین شیت ‌های این دربی‌ ها بتوانید اطلاعات و اخبار مربوط به لیگ جزیره را در ویکی پدیا دنبال کنید.

کدام دربی در جهان شاهد بیشترین تعداد کلین شیت در طول تاریخ خود بوده است؟

در طول تاریخ فوتبال دنیا دربی‌ های مختلفی برگزار شده که از هیجان و اهمیت زیادی برخوردارند. آمار و اطلاعات در رابطه با این شهر آورد ها بسیار زیاد است که یکی از مهمترین این آمار مربوط به بیشترین تعداد کلینشیت در طول تاریخ می‌ باشد. چرا که دروازه‌ بانی که موفق شود در دربی‌ های مهم دروازه خود را بسته نگه دارد به معنی موفقیت بزرگ برای او است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]