در این مقاله می خواهیم شما را با جنجالی ترین طلاق سلبریتی ها در داخل ایران و خارج از کشور آشنا کنیم لطفاً تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

قبل از هر اقدامی توصیه می کنیم که برای شناخت بیشتر به مقاله سلبریتی های اینستاگرام توجه داشته باشید. بیشتر این سلبریتی هایی که اقدام به طلاق کرده اند از همین شاخ های مجازی هستند!

لیست عناوین محتوا پنهان
۱۰ مورد از جنجالی ترین طلاق سلبریتی ها در ایران

۱۰ مورد از جنجالی ترین طلاق سلبریتی ها در ایران

چندین سال است طلاق در ایران به شکل گسترده افزایش یافته است و دلیل آن مشکلات اقتصادی و فرهنگی و… می باشد. در این میان طلاق سلبریتی ها بسیار پر حواشی و جنجالی است. در این مقاله به صورت مختصر توضیح کوتاهی درباره طلاق سلبریتی های پر حواشی می‌دهیم.

طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

مهناز افشار یکی از بازیگران خوش نام و نشان سینمای ایران می باشد. سال ۹۳ با ازدواجش با یاسین رامین فرزند یک سیاستمدار آرامش زندگی اش به هم خورد. دلیل طلاقش را تعادل نداشتن همسرش بیان کرد. همسرش خلاف های بسیار سنگینی در ایران انجام داده است.

طلاق پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما

این دو سلبریتی از بازیگران پر طرفدار ایران هستند. بهاره رهنما پس از مهاجرت دخترش به کشور کانادا دچار افسردگی شدیدی شد و تصمیم بسیار ناگهانی بعد از ۲۲ سال زندگی مشترک گرفت و درخواست طلاق داد. با وجود مخالفت پیمان به صورت توافقی از یکدیگر جدا شدند و در حال حاضر بهاره رهنما با یک تاجر معروف ایرانی ازدواج کرده است.

طلاق حمید گودرزی و ماندانا دانشور

حمید گودرزی در مصاحبه‌ای اعلام کرد همسرم از من درخواست کرد برای ادامه زندگی به خارج از کشور مهاجرت کنیم ولی چون من عاشق وطنم هستم این تصمیم را قبول نکردم علی رغم آن که عاشق همسرم بودم رضایت به طلاق دادم ولی در مصاحبه ای همسرش این خبر را تکذیب کرد و گفت: به خاطر رفتارهای خشن و آزاردهنده و بدبینی و شکاکی آقای گودرزی طلاق گرفته ام. همچنان دلیل اصلی طلاق آن دو مشخص نیست.

طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

این دو بازیگر سینما با انتشار عکس‌های عقدشان در فضای مجازی به رسانه‌ها اعلام کردند زندگی مشترکشان را آغاز کرده‌اند. در ظاهر زندگی بسیار آرام و به دور از حاشیه خبری داشتند اما به یکباره خبر طلاق آن ها در رسانه ها منتشر شد. بهنوش طباطبایی دلیل طلاق خود را نداشتن تفاهم اعلام کرده است.

طلاق هومن سیدی و آزاده صمدی

طلاق هومن سیدی و آزاده صمدی

هومن سیدی دو سال از همسر خود کوچکتر است و علی رغم مخالفت های خانواده‌اش با آزاده صمدی در سال ۱۳۸۴ ازدواج کرد در سال ۱۳۹۵ آن ها به زندگی مشترک خود پایان دادند. بعد از طلاق برای هومن سیدی شایعات بسیاری ساختند هومن برای پایان دادن به این شایعات در پیج اینستاگرامش اعلام کرد دلیل طلاقم نداشتن تفاهم و علاقه بوده است.

طلاق هدایت هاشمی و نگار عابدی

حاصل ازدواج این دو بازیگر دختری به نام اِما می باشد که بعد از جدایی آنها نزد پدرش زندگی می کند. نگار عابدی دلیل طلاق خود را نداشتن اعتماد به هدایت هاشمی بیان کرده است.

طلاق رامبد جوان و سحر دولتشاهی

رامبد جوان یکی از بازیگران طنزپرداز ایران می باشد و جزء پرحاشیه ترین بازیگران ایران محسوب می شود. رامبد جوان چندین ازدواج ناموفق داشته است. دومین ازدواج او در سال ۱۳۸۷ با بازیگر صدا و سیما سحر دولتشاهی بوده است و در سال ۱۳۹۳ جدا شدند. گویا دلیل طلاق بداخلاقی رامبد بوده است.

طلاق فرزاد حسنی و آزاده نامداری

ازدواج فرزاد حسنی و آزاده نامداری بسیار سر و صدا ایجاد کرد و از دست چندین فرد سرشناس ایران هدیه هایی برای ازدواجشان دریافت کردند. ازدواج این دو به یک سال هم نکشید و از یکدیگر طلاق گرفتند و آزاده نامداری دلیل طلاقشان را دست بزن داشتن و فحاشی های فرزاد حسنی اعلام کرد.

طلاق امین زندگانی و مینا لاکانی

دلیل طلاقی این دو بازیگر مهاجرت مینا لاکانی به خارج از کشور بوده است. این دو به صورت توافقی جدا شدند و بعد از طلاقشان هر دو ازدواج کردند.

طلاق امین حیایی و مونا بانکی پور

امین حیایی هم جزء آن دسته از بازیگرانی است که ازدواج او بیشتر از یک سال دوام نیاورد. او در سال ۱۳۷۱ ازدواج کرد و یک سال بعد پس از تولد فرزندش طلاق گرفتند و علت طلاقش را اینگونه بیان کرد ما از اول جفت هم نبودیم.

۱۰ مورد از طلاق سلبریتی ها در جهان

۱۰ مورد از طلاق سلبریتی ها در جهان که جنجال به پا کرده اند

طلاق برد پیت و آنجلینا جولی

این دو بازیگر دوست داشتنی هالیوود در سال ۲۰۱۶ طلاق گرفتند و آنجلینا بیان کرد به دلیل رعایت نکردن نظافت شخصی برد پیت از او طلاق گرفتم.

طلاق کریس پرت و آنا فاریس

طلاق کریس و آنا بسیاری از افراد سینمای هالیوود را شوکه کرد. این دو در اکثر مراسم ها بسیار عاشقانه و با احترام با یکدیگر برخورد می‌کردند و کسی انتظار نداشت آن دو از هم طلاق بگیرند. اما زندگی آن ها فقط هشت سال طول کشید و مهر طلاق در شناسنامه آن ها ثبت شد.

جدایی جان سینا و نیکی بلا

جان سینا عاشقانه نیکی بلا را می پرستید و در رسانه‌ها اعلام کرده است که نیکی معنی عشق و زندگی را به من آموخت. ولی یک سال بعد از مراسم نامزدی جدا شدند و دلیل جدایشان را مطرح نکرده اند.

طلاق کریس مارتین و کوئینت پالترو

علاقه این دو بازیگر در سینمای هالیوود بسیار زبان زد بود. آن ها بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند و دلیل جدایی آنان خیانت کریس مارتین به کوئینت بوده است.

طلاق لیدی گاگا و تیلور کینی

لیدی گاگا یکی از فعالان عرصه خوانندگی می باشد. لیدی و تیلور رابطه بسیار صمیمانه و دوستانه ای با یکدیگر داشتند و عشق آن ها و زندگی مشترکشان ۴ سال به طول انجامید. بعد از ۴ سال از یکدیگر جدا شدند. تیلور بی بند و باری لیدی گاگا را دلیل جدایشان بیان کرد. تب طلاق سلبریتی ها در این روز ها بسیار داغ است.

طلاق بن افلک و جنیفر گارنر

عشق این دو سلبریتی بسیار به یکدیگر زیاد بوده است. کسی فکرش را نمی‌کرد که روزی آن دو از یکدیگر جدا شوند، ولی بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک طلاق گرفتند و جنیفر اعلام کرد بن مانع پیشرفته من می شود.

طلاق رایان فیلیپ و ریس ویترسپون

این دو بازیگر از کم سن و سال ترین بازیگرهای هالیوود بودند و به دلیل حاشیه های هالیوود از یکدیگر طلاق گرفتند و به زندگی مشترکشان پایان دادند.

طلاق لیو شرایبر و نائومی واتس

این دو بازیگر از بازیگران فعال هالیوود می باشند و بعد از ۱۱ سال زندگی از یکدیگر جدا شدند. دلیل طلاق آن ها نیز ساعت کاری بسیارشان در سینما می باشد.

طلاق جولی بوون و اسکات فیلیپس

طلاق سلبریتی ها مانند جولی یکی از زیباترین بازیگران هالیوود که بعد از ۱۳ سال زندگی در سال ۲۰۱۸ متارکه کرده است و حاصل این ازدواج سه فرزند می باشد، بسیار سر و صدا به پا کرد.

طلاق اریک دین و ربکا گیهارت

این دو بازیگر نیز بعد از ۱۴ سال زندگی به زندگی مشترک خود پایان دادند و دلیل طلاقشان نبود تفاهم و خیانت های پی در پی اریک مطرح کردند.

دلایل طلاق سلبریتی ها

دلایل طلاق سلبریتی ها چه می باشد؟

  • یکی از دلایل اصلی طلاق سلبریتی ها شهرت آن ها می باشد.
  • گاهی اوقات طرفداران سلبریتی ها باعث جدایی آن ها می شوند.
  • عدم تفاهم
  • عدم درک متقابل
  • خیانت یکی از زوجین
  • نداشتن عاطفه و علاقه

ازدواج و طلاق سلبریتی چقدر طول می کشد؟

عکس ازدواج و طلاق سلبریتی ها را می توانید در سایت های مختلف جستجو کنید. ازدواج و طلاق تمام سلبریتی ها به یک گونه نمی باشد. یک سلبریتی بعد از یک سال طلاق می گیرد و به زندگی مشترک خودشان پایان می دهند و سلبریتی های دیگر بعد از ۱۸ سال کارشان به طلاق می کشد.

اما در چند سال گذشته سلبریتی ها به دلیل تصمیم های سریع برای ازدواج به همان سرعت هم طلاق می گیرند. زندگی سلبریتی ها دوام کمی دارد و ممکن است به یک سال هم نرسد. ای موضوع برای سلبریتی های ایرانی خارج کشور به مراتب کم تر هم می باشد!

چرا سلبریتی ها طلاق می گیرند؟

عوامل بسیاری باعث طلاق سلبریتی ها می شوند اما دو عامل اصلی تاثیر بسیار در طلاق آن ها دارد. کار سلبریتی ها به نحوه ای است که ممکن است چند ماه شبانه روز سر کار باشند و بالعکس چند ماه بیکار باشند و در خانه بمانند.

هر دوی این شرایط بسیار بد می باشد یعنی زمانی که سلبریتی سرکار است همسرش در خانه تنها می باشد و این باعث ناراحتی او می شود و زمانی هم که دائم در خانه است خسته و کلافه می شود و باعث به وجود آمدن بحث و جدل درگیری می شود. زمانی هم که پای فرزندی در میان باشد بحث آن ها بیشتر می شود و شرایط را سخت تر می کند و کار به طلاق کشیده می شود. حال فرقی نمی کند سلبریتی های وطن فروش مورد نظر ما باشند یا سلبریتی های شناخته شده !

طلاق های بازیگران جنجالی سال 2021

ازدواج و طلاق سلبریتی های معروف به چه علت بوده است؟

این سلبریتی ها به دلیل اینکه تنها هستند و یار و همدمی ندارند می خواهند تشکیل زندگی دهند و معمولاً با سلبریتی معروفی از رده اجتماعی خود ازدواج می کنند. در اوایل ازدواج معمولاً عکس هایشان در تمام رسانه ها پخش می شود و زندگی بسیار عاشقانه دارند و دست در دست هم به برنامه های تلویزیونی دعوت می‌شوند.

دلایل طلاق سلبریتی ها با یکدیگر یکی نمی باشد. بعضی از سلبریتی ها به دلیل خیانت، عده‌ای به دلیل عدم احترام متقابل و عده ای به دلیل نداشتن تفاهم یا داشتن اعتیاد و…. به زندگی مشترک خود پایان می دهند.

طلاق های بازیگران جنجالی سال ۲۰۲۱ کدام طلاق ها است؟

در رسانه‌ها طلاق فرزاد حسنی و آزاده نامداری جزء جنجالی ترین طلاق ها ثبت شده است. آزاده نامداری بعد از طلاق خود عکس های کبود شده صورتش را در شبکه های مجازی منتشر کرد و ادعا کرد که فرزاد حسنی مرا مورد ضرب و شتم قرار داده است.

به دنبال این خبر عکس های بی حجاب آزاده در خارج از کشور در بعضی از سایت‌های مجازی مشاهده شد. فرزاد حسنی در دفاع از خود گفت: تمام این شایعات تهمتی است که آزاده نامداری به من می زند. به این علت آزاده نامداری و فرزاد حسنی چندین ماه در صدا و سیما ممنوع التصویر شدند.

سوالات متداول درباره طلاق سلبریتی ها

آیا سلبریتی ها برای طلاق از لحاظ مالی دچار مشکل می‌شوند؟

آن ها به دلیل اینکه پول فراوانی دارند دچار مشکل نمی شوند.

دلیل طلاق سلبریتی ها چیست؟

عدم تفاهم، نداشتن عاطفه و علاقه خیانت و… می باشد.

کدام سلبریتی ها در خارج از کشور طلاق گرفته اند؟

لیدی گاگا، برد پیت و جان سینا.

سلبریتی هایی که در داخل ایران طلاق گرفته اند کدامند؟

بهاره رهنما، هومن سیدی و مهناز افشار.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]