ارکان کولچاک کوستندیل (Erkan Kolçak Köstendil) از بازیگران ترکی است که در نویسندگی و کارگردانی نیز مهارت دارد. او همچنین ترانه نویس نیز هست. در یکی از فیلم هایش ترانه ای را نوشته و آن را نیز با خواننده ای دیگر هم خوانی کرده است. در ادامه با این بازیگر و زندگی کاری و شخصی او بیشتر آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

ارکان کولچاک کوستندیل کیست؟

ارکان کولچاک کوستندیل کیست؟

اگر به فیلم ها و سریال های او علاقه داشته باشید و آن ها را دنبال کنید به احتمال زیاد به دنبال بیوگرافی ارکان کولچاک کوستندیل نیز هستید. وی از بازیگران ترکی متولد دی ماه می باشد به صورت کامل او متولد ۱۶ ژانویه ۱۹۸۳ یا ۲۶ دی ۱۳۶۱ است. او در دانشگاه سینان ترکیه رشته تئاتر خوانده است و فعالیت هنری خود را از همان جا آغاز کرده است. وی در شهر بورسا به دنیا آمده است و خانواده او درواقع مهاجرانی بوده اند که چندین سال قبل از بلغارستان به ترکیه آمده اند. کوستندیل نام شهری در بلغارستان است که آن ها از آن جا مهاجرت کرده اند. و درواقع ارکان یک دو رگه محسوب می شود.

ارکان پدر خود را از دست داده است. اما وی در زمان حیات خویش معاون شهردار بوده است و مادرش نیز مانند او در زمینه هنر فعالیت می کند و طراح لباس است. وی در ابتدا به فوتبال بسیار علاقه داشت و آن را به صورت جدی دنبال می کرد. بدین خاطر تصمیم در زمان دبیرستان تصمیم گرفت دروازه بان شود. اما چندی بعد به علت علاقه به بازیگری به سمت تئاتر و دانشگاه هنر رفت. ارکان متاهل است و فرزندی نیز دارد. او به اسب سواری و شمشیر بازی نیز علاقه دارد و آن ها را یاد گرفته است. هم چنین همیشه ورزش را به دیگران گوشزد می کند و بسیار طرفدار آن است.

عکس های ارکان کولچاک کوستندیل را از کجا ببینیم؟

ارکان از خوشتیپ ترین بازیگران ترکی فعال است و در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است. بدین خاطر بیش از نیمی از عکس های وی مربوط به این فیلم ها است. اگر علاقه دارید که عکس های مختلفی از او ببینید می توانید با جستجوی نام او در موتور جستجوی گوگل در قسمت تصاویر به این عکس ها دسترسی داشته باشید. شما می توانید با ذخیره کردن آن عکس ها، هر زمان که بخواهید آن ها را ببینید. هم چنین می توانید در اپلیکیشن یا پلتفرم پینترست نیز نام او را وارد کنید و عکس هایش را ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام ارکان کولچاک کوستندیل چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام ارکان کولچاک کوستندیل چیست؟

ارکان کولچاک کوستندیل اینستا نیز دارد و مانند بسیاری از افراد و بازیگران درآن فعالیت قابل توجهی نیز دارد. وی در این پلتفرم بیش از ۳/۲ میلیون دنبال کننده دارد و این صفحه با تیک آبی نیز مشخص شده است. ارکان پست هایی از آثار خود و هم چنین خانواده و یا زندگی شخصی خود به اشتراک گذاشته است. همان طور که گفتیم او به فوتبال نیز علاقه دارد و این موضوع را می توان از پست هایی که درباره فوتبال و بیشتر از همه دروازه بانی گذاشته است، دریافت. شما می توانید در قسمت کامنت های او با ارکان در ارتباط باشید و نظر خود را درباره آن ها بیان کنید.

همسر ارکان کولچاک کوستندیل کیست؟

ارکان کولچاک کوستندیل بازیگر ترک در سال ۲۰۱۶ با همسر خود جانسو توسون (Cansu Dicle Tosun) که در یک سریال با هم همبازی بودند آشنا شد. جانسو مانند ارکان دورگه است و اصلیت او به آلمان بازمی گردد. آن ها مدتی با هم دوست بودند و دو سال بعد ارکان به همسرش پیشنهاد ازدواج داد و عقد کردند. حاشیه این بازیگر درباره روابطش بسیار کم بوده است و به نظر می رسد او بسیار ازدواج موفقی دارد و از زندگی خود هم اکنون راضی است. اطلاعاتی درباره روابط او قبل از همسرش در دسترس نیست و به احتمال زیاد جانسو عشق اول و آخر ارکان است.

ارکان کولچاک کوستندیل در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

ارکان کولچاک کوستندیل در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

همان طور که در بالا بیان کردیم او از جذاب ترین بازیگران ترکی و از بازیگران بسیار پرکار است و فعالیت زیادی را در زمینه سینما و تلویزیون انجام داده است. وی زندگی هنری پرباری دارد و فرصت اینکه به تمام فیلم ها و سریال های او بپردازیم نیست. در زیر به برخی از مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

گودال (Çukur)

ارکان کولچاک کوستندیل در سریال گودال به عنوان یکی از نقش های اصلی آن بازی کرده و بسیار خوش درخشیده است. این سریال محبوبیت او را بسیار افزایش داد و طرفدرانش را زیاد کرد. ژانر آن اکشن و درام است. در چند فصل ساخته شده است و اکتر ۲۰۱۷ تا ژوئن ۲۰۲۱ پخش شده است. گودال نام محله ای بسیار خطرناک در استانبول است که در آن جا مواد مخدر خرید و فروش می شود و جرایم دیگر اتفاق می افتد. داستان این سریال نیز حول همین موارد می چرخد. این سریال دوبله فارسی نیز شده و از شبکه جم تی وی پخش شده است.

مرحمت (merhamet)

مرحمت هم جز سریال هایی بود که بسیار در ترکیه و کشورهای دیگر توانست برای خود طرفدار جذب کند. ارکان در این سریال نیز نقش فردی به نام مهمت را داشت و در آن جا نیز توانست استعداد بالای خود را در بازیگری نشان دهد. مرحمت سال ۲۰۱۳ پخش شد و دوبله فارسی آن نیز موجود است. اگر به این سریال علاقه دارید می توانید آن را از سایت های مربوطه دانلود کنید.

ماه پیکر (Muhteşem Yüzyıl: Kösem)

سریال ماه پیکر درواقع فصل دوم سریال بزرگ و تاریخی حریم سلطان است. این سریال نیز بیننده فراوانی داشت وارکان کولچاک در آن در نقش شاهسین گیرای بازی می کرد. این سریال در کشور های زیادی پخش شده است و باعث شده تا محبوبیت او بین المللی شود. سریال ماه پیکر به فارسی نیز دوبله شده است و از شبکه های جم پخش شده. شما می توانید با جستجوی آن در اینترنت قسمت های آن را دانلود کرده و مشاهده کنید.

ارکان کولچاک کوستندیل مدل است؟

ارکان کولچاک کوستندیل مدل است؟

ارکان علاقه ای به این مورد را نشان نداده است و ممکن است وی پیشنهاد هایی نیز به علت محبوبیت زیاد داشته باشد اما آن را رد کرده است. در حال حاضر اطلاعاتی درباره فعالیت وی به عنوان مدل موجود نیست و به نظر می رسد او هیچوقت این کار را انجام نداده است. ممکن است بخاطر ظاهر مناسب و قد و وزن عالی او در آینده مدل شود و یا در تبلیغات تلویزیونی ظاهر شود. این کار برای او ایجاد درآمد اضافه نیز دارد.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

طبق مصاحبه با ارکان کولچاک کوستندیل او و همسرش دارای پسری به نام مارسل هستند. مارسل در حال حاضر دو سال دارد و همان طور که گفتیم می توانید عکس های او را در صفحه اینستاگرام ارکان مشاهده کنید. فرزند او بسیار شیرین و مورد توجه دوربین های خبرنگاران نیز هست. شما می توانید با جستجوی نام پدرش در اینترنت عکس های او را هم مشاهده کنید.

درآمد این بازیگر چقدر است؟ 

ارکان تا به حال اطلاعاتی درباره میزان درآمد خود و رقم قرارداد هایش ارائه نداده است. اما به نظر می رسد این بازیگر ثروت قابل توجهی داشته باشد. او در کنار بازیگری، نویسندگی و کارگردانی نیز انجام می دهد و همین مشاغل نیز برای او مانند بازیگری پولساز بوده اند. همین طور او فیلم ها و سریال های زیادی را بازی کرده است و برخی از آن ها بسیار بزرگ بوده اند و انتظار می رود او پول زیادی را از آن ها به دست آورده باشد. شاید درآینده اطلاعاتی درباره میزان دقیق درآمد او بدست آوریم.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

همان طور که قبلا بیان کردیم ارکان کارگردان نیز هست. او برای فیلم کوتاه خود به نام وقت یا vakit موفق به دریافت جایزه جشنواره پرتقال طلایی آنتالیا شد. او در تئاتر نیز موفق به دریافت جایزه شده است. هم چنین او در بازیگری نیز برای بازی در فیلم های متعددموفق به دریافت جایزه شده است که اطلاعات دقیقی از آن ها دسترس نیست.

سوالات متداول

 1. آدرس یوتیوب ارکان کولچاک کوستندیل چیست؟

  ارکان به خودش در یوتیوب حسابی ندارد اما با جستجوی نام او در اینترنت و یا فیلم های او می توانید آن ها در حساب های مختلف مشاهده کنید. او همچنین لینک یک کانال یوتیوب را در بیو اینستاگرام خود قرار داده است که جدیدترین فیلم هایش را در آنجا نمایش می دهد.

 2. قد ارکان کولچاک کوستندیل و وزن او چند است؟

  قد ارکان ۱ متر و ۸۰ سانتی متر و وزن او ۷۰ کیلوگرماست. به نظر می رسد او در شرایط خوب بدنی قرار دارد. مانند بسیاری از بازیگران برای بازی در فیلم ها و سریال ها و گرفتن نقش مرتبط باید همیشه تناسب اندام داشته باشد.

 3. آیا ارکان کولچاک کوستندیل در سریال تصادف بازی کرده است؟

  سریال تصادف یکی دیگراز سریال های معوف ترک است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. ارکان در یکی از قسمت های این سریال به صورت مهمان بازی کرده است. وی شانس حضور در تمامی قسمت های آن را نداشت.

 4. اهنگ ارکان کولچاک کوستندیل از کجا دانلود کنیم؟

  همان طور که گفتیم ارکان خواننده و آهنگساز نیز هست و همین طور دو آهنگ به نام های Nemrudun kızı و Doyana Doymayana Popkek III ساخته است. شما می توانید با وارد کردن نام آن ها در اینترنت این آهنگ ها را از سایت های مربوطه دانلود کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]