در این پژوهش ما سعی داریم که کراش های معروف زن و همچنین کراش دختر را خدمت شما معرفی کنیم ولی ابتدا به تعریفی از کراش خواهیم پرداخت و سپس به این بانوان زیبا دنیا خود خواهیم پرداخت. کراش یا به لفظ دیگر که کراش زدن به رابطه یک‌ طرفه‌ ای گفته می‌ شود که شخص مد نظر و مورد هدف هیچ اطلاعی از حس و علاقه شخصی ما نسبت‌ به خودش را ندارد و یک رابطه یک‌ طرفه است. در ادامه این ماجرا ما به معرفی چند تن از زیبا ترین و جذاب‌ ترین و بهترین زنانی اشاره خواهیم کرد که در دنیا طرفداران بسیار پر و پا قرصی دارند و می‌ توان از آن‌ ها به‌ عنوان جذاب‌ ترین زنان دنیا و کراش های معروف زن در دنیا عنوان کرد.

کراش های معروف زن در هالیوود

کراش های معروف زن در هالیوود

در دنیای هالیوود زنان زیادی وجود دارند که بسیار پر طرفدار و هنرمند هستند در ادامه به معرفی این زنان هنرمند خواهیم پرداخت و ده تن از بهترین هنرمندان هالیوود را معرفی خواهیم کرد. از این زنان می توان به عنوان بیشترین و پر کراش ترین بازیگران هالییود نیز می توان یاد کرد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی اولین شخصی است که به‌عنوان پرطرفدار ترین بیجاپور که رایج‌ ترین بازی گرانه و هنرمندانه زن در هالیوود می‌توان معرفی کرد این بازیگر، فیلم‌ ساز و بشر دوست آمریکایی که دارای افتخارات بسیار زیادی از جمله جایزه اسکار و جوایز گلدن گلوب بوده‌ است چندین‌ بار به‌ عنوان پردرآمد ترین بازیگر زن هالیوود نامیده شده‌ است این بازیگر که از چهره زیبایی برخوردار است در دنیای بازیگران زن هالیوود پرطرفدار تر می‌باشد وی متولد ۴ ژوئن ۱ هزار ۹۷۵ در لس‌ آنجلس آمریکا می‌باشد. همسر وی برت پیت است که از سال دوهزار و ۱۴ تا چار دوهزار و ۱۹ با همدیگر زندگی کرده‌ اند.

جنیفر لوپز

دومین شخصی که می‌توان در لیست پرطرفدار ترین بازیگران خانم و هنرمندان هالیوود یاد کرد جنیفر لوپز می‌باشد. وی که با لقب جی لو شناخته می‌شود به‌ عنوان بازیگر خواننده و رقصنده‌‌ آمریکایی شناخته می‌شود او بازیگری را از سال ۱۹۸۶ به‌صورت حرفه‌ ای شروع کرده و در سال ۱۹۹۷ در اولین نقش اصلی خود به بهترین وجه ممکن ایفای نقش کرد. در فیلم سلنا براساس شخصیتی با همین نام تجربه کرده که نامزد جایزه گلدن کلاب نیز شد جنیفر لوپز متولد ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۹ می‌باشد آخرین ازدواج او که در از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۴ اتفاق افتاده می‌تواند همسرش را مارک آنتونی عنوان کرد، این بازیگر خوش‌ سیما نیز یکی از پرطرفدارترین و پر کراش ترین زنان هنرمندان هالیوود می‌توان عنوان کرد.

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت اینگرید جوهانسون یک بازیگر و خواننده آمریکایی است او که در سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ پردرآمد ترین بازیگر زن جهان شناخته شد و نامش چندین‌ بار در لیست ۱۰۰ فوق‌ ستاره‌‌ ثروتمند فوربز قرار گرفته‌ است اسکارلت متولد ۲۰ نوامبر ۱۹۸۴ در منهتن ایالت نیویورک آمریکا می‌باشد همسر وی کالین است که در سال ۲۰۲۰ با یکدیگر ازدواج کردند اسکارلت جوهانسون دارای چهره‌ ای فوق‌ العاده زیبایی می‌باشد که در فیلم‌ های بسیاری نیز بازی کرده‌ است این بازیگر هالیوودی یکی از برکه رایج‌ ترین و پرطرفدار ترین زنان دنیا محسوب می‌شود.

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس بازیگر آمریکایی تبار هالیوود می‌باشد. فیلم‌ هایی که وی در آن به ایفای نقش پرداخته‌ است بیش‌از ۶ میلیارد دلار در سراسر جهان کسب درآمد کرده‌ اند و پردرآمدترین بازیگر زن جهان در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بوده‌ است لارنس نامش را می‌توان در میان ۱۰۰ فرد تأثیر گذار در جهان و در میان ۱۰۰ فوق ستاره ثروتمند فوربز در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ یاد کرد جنیفر لارنس در سال ۲۰۱۹ با شخصی بنام کوک مارونی ازدواج کرده‌ است، وی یکی از پرطرفدار ترین و پر کراش ترین افراد هالیوود می‌باشد.

ناتالی پورتمن

پورتمن که از وی به‌عنوان بازیگر و فیلم‌ ساز آمریکایی یاد می‌شود اصالتاً زاده اسرائیل می‌باشد. پورتمن در اوان نوجوانی استعدادش مورد توجه قرار گرفت و تاکنون در فیلم‌های پرفروش مختلفی که جایزه‌ های مختلفی از جمله اسکار، بفتا و گلدن کلوب دریافت کرده‌ اند حضور داشته‌ است پورتمن در سیزده‌سالگی در اولین فیلم خود ایفای نقش کرده‌است به‌عنوان ۱ کودک کینه‌ توز ظاهر می‌شود. پورتمن که متولد ۹ ژوئن ۱۹۸۰ می‌باشد در سال ۲۰۱۲ با شخصی بنام بنجامین میلپید ازدواج کرد او نیز یکی از پرطرفدار ترین بازیگران هالیوود یاد می‌شود.

جنیفر انیستون

آنیستون هنرپیشه هالیوود و برنده جایزه امی است او در یونان، نیویورک و کالیفرنیا بزرگ‌ شده است و بزرگ‌ ترین موفقیت خود را در یک سریال تلویزیونی به نام دوستان به دست آورده‌ است. در ۱ نظرسنجی توسط هفته‌ نامه پیپیل انیستون به‌عنوان زیبا ترین زن جهان در سال ۲۰۱۶ انتخاب گردید وی که در سال ۱۹۶۹ در ۱۱ فوریه در کالیفرنیا آمریکا متولد شده‌ است در سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ با جاستین ثرو و در سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ با برد پیت ازدواج کرده است.

امبر لارا هرد

امبر لارا هرد معروف به امبر هرد که یک هنر پیشه و مدل اهل ایالت متحده می باشد. او در سال ۲۰۰۴ اولین نقش خود را در ۱ فیلم با درام ورزشی به نام چراغ‌ های جمعه‌ شب انجام داده‌ است وی بعد از نقش های کوچک در سریال‌ های سرزمین شمالی و آلفا داگ اولین نقش اصلی خود را در فیلم همه پسران عاشق ماندی لین ایفا کرده‌ است وی به‌عنوان مدل و بازیگر سینما نیز شناخته می‌شود که در ۲۲ آوریل ۱۹۸۶ در تگزاس آمریکا زاده شده‌ است او از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ با جانی دپ ازدواج‌ کرده است.

اما استون

امیلی جین بازیگر آمریکایی می‌ باشد استون تاکنون نامزد و برنده جوایز متعددی من‌ جمله اسکار، بفتا و گلدن گلوب شده‌ است در سال ۲۰۱۷ استون دریافت‌ کننده بیشترین حقوق در بین بازیگران زن بوده‌ است نام استون در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ در میان ۱۰۰ فوق‌ ستاره‌ ثروتمند فوربز قرارگرفته است وی متولد ۶ نوامبر ۱۹۸۸ در آمریکا می‌باشد همسر وی، دی مک کری می‌باشد که در سال ۲۰۲۰ با یکدیگر ازدواج کردند.

سلنا گومز

سلنا ماری گومز خواننده، هنرپیشه و ترانه‌ سرا و همچنین تهیه‌ کننده آمریکایی است، گومز زاده تگزاس می‌باشد و حرفه‌ خود را با حضور در مجموعه تلویزیونی با نام کودکانه‌‌ بارنی و دوستان آغاز کرده‌ است سلنا گومز در اوان نوجوانی با بازی در نقش آلکس روسو در شبکه دیزنی و در مجموعه تلویزیونی جادوگران محله ویورلی جایگاه ویژه‌ای در میان طرفداران خود کسب کرده‌ است سلنا گومز در ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ زاده شده‌ است.

مارگو رابی

مارگو رابی بازیگر و تهیه‌کننده استرالیایی می‌ باشد و دارای ۲ نامزدی برای دریافت جایزه اسکار و ۵ جایزه‌ی بافتا دریافت کرده‌ است مجله تایم از وی به‌ عنوان یکی از ۱۰۰ فرد با نفوذ در جهان عنوان می‌ کند و در سال و ۲۰۱۹ او در میان پردرآمد ترین بازیگران زن جهان قرار گرفته‌ است وی متولد ۲ ژوئیه ۱۹۹۰ در استرالیا می‌ باشد وی که اکنون در هالیوود بازی می‌کند به‌ عنوان یکی از پرطرفدار ترین زنان این صنعت به شمار می‌رود.

حاشیه های کراش های معروف زن
LOS ANGELES, CA – JUNE 24: Actress Kristen Stewart arrives at the premiere of Summit Entertainment’s “The Twilight Saga: Eclipse” during the 2010 Los Angeles Film Festival at Nokia Theatre L.A. Live on June 24, 2010 in Los Angeles, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images) *** Local Caption *** Kristen Stewart

حاشیه های کراش های معروف زن

در میان آدم های معروف همیشه حواشی وجود دارد و گاهی انسان های معروف خود از طریق حواشی به شهرت رسیده اند. همیشه حاشیه وجود داشته است که اگر بخواهیم از آن ها سخن به میان بیاوریم می توان امبر هرد یاد کرد که طی سال ۲۰۲۰ شوهرش بدلیل کتک کاری های او از وی شکایت کرده بود و درخواست طلاق داده بود.

درآمد کراش های معروف زن

درآمد آدم ها معروف امروزه دغده ای برای جوانان و مردم این دنیا به شمار می رود و همه دوست دارند که بدانند هر شخصی چه مقدار درآمد دارد. کراش های معروف زن در دنیا امروزه حداقل چند صد هزار دلار درآمد دارند ولی در میان برخی از آنها چند میلیون دلار نیز مشاهده می شود اگر کسی بازیگر و هنرمند باشد بی شک یکی از افرادی است که چند میلیون دلاری درآمد و ثروت دارد.

اینستاگرام کراش های معروف زن

اینستاگرام کراش های معروف زن

اگر بخواهیم در این متن در خصوص آیدی کراش های معروف زن ها صحبت کنیم مطالب زیادی را از دست خواهیم داد پس تصمیم بر این است تا بگوییم که کراش های معروف زن در اینستاگرام بیشتر چه کارهایی انجام می دهند. اکثرا زن های معروف که مورد کراش قرار می گیرند کسانی هستند که یا هنرمند اند یا اینکه در فضای اینستاگرام فعالیت می کنند. کسانی که معروف هستند فعالیت شان در فضای اینستاگرام بیشتر به صورت نیمه حرفه ای است و اکثرا از فعالیت های روز مره یا اتفاقات روز جامعه یا انتقاد به برخی مسائل اجتماعی پست می گذارند ولی زن هایی که در فضای اینستاگرام فعالیت می کنند و به عنوان بلاگر یا هر عنوانی از آن ها یاد می شود از هر فعالیتی در خانه یا خیابان یا محل کار خود عکس و پست منشتر می کنند و به گونه ای که فعالیت آن ها در فضا اینستاگرام بر پایه کسب درآمد می باشد.

یوتیوب کراش های معروف زن

یوتیوب کراش های معروف زن

فضای یوتیوب بیشتر بر پایه انتشار فیلم است و کسانی در یوتیوب فعالیت می کنند بیشتر قصد کسب درآمد دارند به همین دلیل خیلی از زنان معروف و مشهور در این بخش فعالیت نمی کنند ولی بلاگر هایی که در دیگر فضا ها مثلا اینستاگرام فعالیت می کنند در یوتیوب نیز فعالیت های خود را منتشر می کنند که این اتفاق هم باعث کسب درآمد می شود و هم کمک می کند تا بتوانند به شهرت کافی برسند. این گونه باید عنوان کرد کراش های معروف زن در یوتیوب فعالیت های خود را گسترده و حرفه ای دنبال می کنند ولی به اندازه ای که این فعالیت ها در اینستاگرام رخ می دهد در یوتیوب نمی دهد.

کراش های معروف زن در فضای مجازی

در بخش های بالایی در خصوص این اتفاق صحبت کردیم یوتیوپ، تلگرام، اینستاگرام و … همه فضا های مجازی هستند که کراش های معروف زن در آ نها فعالیت می کنند. فعالیت آن ها در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، مذهبی یا هنری می باشد و با توجه به شغل و حرفه هر کدام فعالیت های آنان در فضای مجازی متفاوت است. اکثر آنها در فضای مجازی با هدف کسب درآمد فعالیت می کنند و افراد مشهور و هنرمندان مشهور کمتری دیده می شوند که به صورت حرفه ای در فضای مجازی فعالیت کنند.

عکس کراش های معروف زن

عکس کراش های معروف زن

کراش های معروف زن خب به تبع باید عکس های هنرمندانه از خود منتشر کنند تا بتوان به عنوان کراش از آن ها یاد کرد به همین دلیل فضا های مجازی پر شده است از تصاویر افرادی که در این زمینه به صورت گسترده تصاویر و مطالب و ویدیو های مختلف و متنوع از انواع کراش های زن منتشر می کنند و این تصاویر باعث مشهور شدن کراش های زن نیز می شود عکس های آنان بیشتر از فضا های مختلف برگرفته شده است و اکثرا آتلیه را به عنوان محلی برای عکس گرفتن و ادیت های مختلف در تصاویر را انتخاب می کنند تا تصاویر با کیفیت و هنرمندانه از خود به انتشار بگذارند.

کراش های معروف زن در ایران

کراش های معروف زن در ایران

ایران نیز دارای کراش های زن بسیار زیادی می باشد. اکثرا کسایی روی زن ها در ایران کراش می زنند که مرد هستند ولی در خارج از مرز های ایران این گونه نیست و مردان روی مردان و زنان روی زنان هم کراش می زنند. ولی در ایران به این شکل نیست. در ایران کراش زدن خیلی زیاد رخ می دهد به گونه ای که کراش زدن روی افراد غیر معروف هم قابل دیدن می باشد. ایران نیز زنان هنرمند و مشهور زیادی دارد بخصوص سلبریتی ها و هنرمندان و بلاگر های اینستاگرام به همین دلیل امروزه کراش زدن بر روی آن ها هم خیلی زیاد اتفاق می افتد.

کراش های معروف زن در ترکیه

کراش های معروف زن در ترکیه

همانطور که از بطن سریال های ترکیه ای پیداست کراش زدن در فیلم هایشان نیز نمود پیدا کرده است. از جمله کراش های معروف زن در ترکیه می توان به ازجان دنیز، فرح زینب عبدالله، ملیسا دونگل، مریم اوزرلی و …. اشاره کرد. این افراد که در سینما و تلویزیون ترکیه فعال هستند و همچنین در عرصه مدلینگ نیز کار می کنند جزو کراش های معروف زن در ترکیه هستند.

کراش های معروف زن در تیک تاک

تیک تاک نیز مانند دیگر فضا های مجازی چون تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و … محلی برای به نمایش گذاشتن اطلاعات، آمار و … است که همان اتفاقاتی که در دیگر فضا های مجازی رخ می دهد در تیک تاک نیز رخ می دهد ولی اکثر کسانی که به عنوان کراش زن در تیک تاک و دیگر فضا های مجازی شناخته می شوند بیشتر فعالیت همین عرصه هستند و افراد مشهور معمولا در این فضا ها کمتر فعالیت می کنند.

در این مورد اگر به اطلاعات بیشتر نیاز دارید نگاهی به مقاله کراش های تیک تاک داشته باشید.

مصاحبه با کراش های معروف زن

مصاحبه با کراش های معروف زن

در تمام دنیا مصاحبه با انواع افراد مشهور رخ می دهد و اکثرا افراد مشهور هستند که به عنوان معروف ترین کراش ها شناخته می شوند. خبرگزاری ها نیز برای بیشتر دیده شدن و جذب مخاطب از این اتفاق استفاده می کنند و مصاحبه هایی از افراد مشهور را پخش می کنند که هم باعث جذب و معروفیت بیشتر آن ها و کسب درآمد برای خود خبرگذاری می باشد. در تمام مصاحبه های انجام شده اکثرا سعی می کنند که آن ها را به چالش بکشند، حاشیه بسازند و مخاطب جذب کنند.

کراش روی سلبریتی
BEVERLY HILLS, CA – FEBRUARY 22: Actress Kate Upton attends the 2015 Vanity Fair Oscar Party hosted by Graydon Carter at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 22, 2015 in Beverly Hills, California. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)

کراش روی سلبریتی

کراش روی سلبریتی یکی از معمول ترین اتفاقات روز می باشد. در ایران اکثرا روی اشخاصی کراش می زنند که دارای چهره زیبا اندام زیبا و دیگر ملاک های زیبایی از نظر اجتماع را داشته باشند. سلبریتی ها چون بیشتر در معرض دید هستند و چون بیشتر به خودشان می رسند و همیشه زیبا و با مدل های جدید در جامعه حضور پیدا می کنند و طبیعی است که وقتی کسی با چهره جدید وارد جامعه می شود و اکثرا آن را قبول می کنند کراش های بیشتری بر روی آن ها زده می شوند.

رده بندی بهترین کراش های معروف زن

در رده بندی بهترین کراش های معروف زن می توان در رتبه نخست به آنجلینا جولی و در رتبه دوم به جنیفر لوپز و در درجه سوم به ادل اشاره کرد این سه هنر پیشه در دنیا شناخته شده از چهره و اندام زیبایی برخوردار هستند که این اتفاق به رتبه آن ها کمک کرده است.

سوالا متداول

 1. زیباترین بازیگر زن جهان کیست؟

  رتبه یک به بیانسه تعلق دارد.

 2. رتبه یک کراش در ایران به چه کسی تعلق دارد؟

  نیک کریمی.

 3. رتبه یک کراش در میان هنرمندان هالیوودی متعلق به چه کسی است؟

  رتبه یک در میان هنرمندان هالیوودی متعلق به انجلینا جولی می باشد و در رتبه دوم به جنیفر لوپز.

 4. نام چند سلبریتی هالیوودی که عنوان پر کراش را دارند نام ببرید؟

  جنیفر لوپز، برد پیت، انجلینا جولی، سلنا گومز، اسکارلت جوهانسون، جانی دپ و … که تعداد محدودی از سلبریتی های پر کراش صنعت هالیوود می باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]