گغارت موسسیان یک بوکسور آماتور پیشین است، وی یک مبارز ارمنی و اهل هلند ufc (ufc چیست) است، او متولد اول اوت هزار و نهصد و هشتاد و پنج می باشد، او از سال ۲۰۰۳ فعالیت خود را آغاز کرده است.

 • با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ به معتبرترین سایت شرط بندی ufc هدایت خواهید شد.
گغارت موسسیان کیست؟

گغارت متولد ۱ اوت ۱۹۸۵ می باشد و فعالیتش را در زمینه یو اف سی از سال ۲۰۰۳ آغاز کرده است، او ارمنی تبار است و اهل هلند می باشد، قد این مبارز ۱۸۸ سانتی متر است و وزن او ۸۴ کیلو گرم می باشد.

عکس های گغارت موسسیان را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های گغارت کافیست تنها در مرورگر تلفن همراه خود نام این ورزشکار را سرچ نماییم که با حجم کثیری از عکس‌ های این مبارز مواجه خواهیم شد.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

امروز اینستاگرام در بین مردم جهان بسیار جا افتاده است و تقریباً تمامی انسانها از این برنامه استفاده می کنند این مبارزه جوان نیز از اینستاگرام استفاده می کنند آدرس پیج او mousasi@ می باشد که صدو چهل و سه هزار دنبال کننده دارد.

گغارت موسسیان چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این ورزشکار تاکنون افتخارات زیادی به دست آورده است او توانسته است در چند دوره قهرمان جهان و اروپا شود.

گغارت موسسیان در چه رشته ای فعالیت دارد؟

این ورزشکار یک مبارز در سازمان یو اف سی می باشد که در رشته های کیک بوکسینگ و بوکس آزاد و جودو فعالیت می کند.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟
BUFFALO, NY – APRIL 08: Referee Dan Miragliotta awards Gegard Mousasi of the Netherlands his technical knockout victory over Chris Weidman in their middleweight bout during the UFC 210 event at KeyBank Center on April 8, 2017 in Buffalo, New York. (Photo by Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

برای دیدن مسابقات ufc از جمله مسابقه های گغارت می‌ توانیم از نرم افزار یوتیوب استفاده کنیم و خیلی راحت به کلی از فیلم های این مسابقات دسترسی پیدا کنیم.

رقیب موسسیان کیست؟

در ورزش ufc معمولاً تمام ورزشکاران رقیب یکدیگرند و با هم مبارزه می کنند اما اگر بخواهیم نام یکی از رقبای گغارت موسسیان را نام ببریم می توانیم به رافائل کاروالیو اشاره داشته باشیم.

گغارت موسسیان در کدام رده وزنی قرار دارد؟

این ورزشکار در رده وزنی خروس وزن ها قرار دارد.

سوالات متداول

 1. گغارت موسسیان کیست؟

  گغارت متولد ۱ اوت ۱۹۸۵ می باشد و فعالیتش را در زمینه یو اف سی از سال ۲۰۰۳ آغاز کرده است، او ارمنی تبار است و اهل هلند می باشد، قد این مبارز ۱۸۸ سانتی متر است و وزن او ۸۴ کیلو گرم می باشد

 2. آدرس پیج اینستاگرام گغارت موسسیان چیست؟

  امروز اینستاگرام در بین مردم جهان بسیار جا افتاده است و تقریباً تمامی انسانها از این برنامه استفاده می کنند این مبارزه جوان نیز از اینستاگرام استفاده می کنند آدرس پیج او mousasi@ می باشد که صد و چهل و سه هزار دنبال کننده آن را دنبال می کنند

 3. رقیب گغارت کیست؟

  در ورزش ufc معمولاً تمام ورزشکاران رقیب یکدیگرند و با هم مبارزه می کنند اما اگر بخواهیم نام یکی از رقبای گغارت موسسیان را نام ببریم می توانیم به رافائل کاروالیو اشاره داشته باشیم.

 4. گغارت در چه رشته ای فعالیت دارد؟

  گغارت یک مبارز در سازمان یو اف سی می باشد که در رشته های کیک بوکسینگ و بوکس آزاد و جودو فعالیت می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]