در ادامه این متن به تعدادی از یوتیوبرهای دختر معروف فعال دراین شبکه اجتماعی می پردازیم. پس با ما همراه باشید. وب سایت یوتیوب اولین رسانه اجتماعی است که افراد با عضو شدن در آن می توانند فیلم های مورد علاقه خود را با بقیه به اشتراک بگذارند و یا اینکه خودشان این ویدئوها را بسازند. به افرادی که این ویدئوها را می سازند و در این شبکه اجتماعی فعال هستند یوتیوبر می گویند.

لیست عناوین محتوا پنهان
معروف ترین یوتیوبرهای دختر خارجی کدامند؟

معروف ترین یوتیوبرهای دختر خارجی کدامند؟

یوتیوبر شخصی است که از طریق این وب سایت و محتوایی که تولید می کند و در آن قرار می دهد چه سرگرمی باشد و چه آموزشی یا هرچیز دیگری درآمد به دست می آورد. امروزه بیشتر مردم در سراسر دنیا مخصوصا آمریکا با یوتیوب سر و کار زیادی دارند. معمولا اگر بخواهند ویدئویی را از اینترنت تماشا کنند به اولین جایی که مراجعه می کنند یوتیوب است. به همین خاطر جوانان زیادی از این راه برای دیده شدن و کسب درآمد استفاده می کنند. که تعداد آن ها روز به روز در حال افزایش است. در زیر می خواهیم تعدادی از بهترین یوتیوبرهای دختر خارجی که بسیار معروف شده اند را معرفی کنیم و محتوایی که تولید می کنند را مورد بررسی قرار دهیم.

Colleen Ballinger

کالین بالینگر متولد ۲۱ نوامبر ۱۹۸۶ است و هم اکنون ۳۵ سال دارد. او یک یوتیوبر، کمدین، بازیگر، نویسنده و خواننده آمریکایی است. وی در یوتیوب ویدئو های خود را با شخصیتی به نام میراندا سینگز به نمایش می گذارد که یک اجرای کمدی است. هدف خلق بالینگر از این شخصیت انتقاد از کسانی است که بدون هیچ استعدادی خواننده می شوند و بین مردم معروف می شوند.

او در این شخصیت آموزش های نادرست را ارائه می دهد و به منقدان خود که هیتر نامیده می شود ناسزا می گوید. وی از ژانویه ۲۰۰۸ کار خود را آغاز کرده است. در واقع میراندا یک شخصیت خود خواه و خودشیفته است که فکر می کند همه باید از او تعریف کنند و کار او را تحسین کنند و هیچکس نباید از او بد بگوید. او لباس ها و آرایش های هنجار شکن نیز دارد. برای دسترسی به کانال او نام Colleen Balinger را در یوتیوب جستجو کنید. چنل او بیش از ۸/۸ میلیون مشترک یا سابسکرایبر دارد.

Yuya

یویا با نام اصلی Mariand castrejon castaneda متولد ۱۳ مارس ۱۹۹۳ است و یک بیوتی بلاگر و یوتیوبر مکزیکی است. یویا در سال ۲۰۰۹ کانال یوتیوب خود به نام lady 16 makeup را بعد از این که مسابقات آرایشی در یوتیوب را برد ایجاد کرد. آدرس کانال او yuya است که بیش از ۲۵ میلیون سابسکرایبر دارد. وی در سال ۲۰۱۶ یکی از ۷ زن تاثیرگذار یوتیوب بود که به کمپین برابری جنسیتی و توانمند سازی زنان و دختران پیوست. او دو کتاب نیز نوشته است و عطری به نام true را در سال ۲۰۱۵ و هم چنین خط تولید لوازم آرایش خود را در سال ۲۰۱۷ تاسیس کرده است.

Jenna Marbles

جنا ماربلز با نام Jena Nicole Mourey یکی از یوتیوبر های سابق آمریکایی است. او ۱۰ سال در این رسانه اجتماعی فعالیت داشت که کانال او بیشتر از ۱۹ میلیون سابسکرایبر را از آن خود کرده بود و ویدئو هایش بیشتر از ۱/۷ میلیارد بار دیده شده بود. آدرس چنل او JennMarbles است. موری در ویدئو های خود درباره مشکلات اجتماعی برای زنان و آزار هایی که می بینند صحبت می کرد. او یک رقصنده در بار بود و از مشکلاتی که در کارش برای او می افتاد برای مردم ویدئو تهیه می کرد و به اشتراک می گذاشت. در سال ۲۰۲۰ او بخاطر محتوایی که در سال های قبل بخاطر نژاد پرستی منتشر کرده بود عذرخواهی کرد و تقریبا کار خود را متوقف کرد.

Lisa Koshy

الیزابت شایلا کوشی بازیگر، مجری تلویزیون و یوتیوبر آمریکایی است که ۳۱ مارس ۱۹۹۶ متولد شد. کانال یوتیوب او با آدرس Liza Koshy بیشتر از ۱۷ میلیون سابسکرایبر دارد و یک کانال فرعی نیز دارد که همه ی ویدئو های او در این کانال ها بیشتر از ۳ میلیارد بار دیده شده اند. وی ویدئو هایی طنز و کمدی را در این چنل قرار می دهد و بخاطر آن ها جوایزی را نیز دریافت کرده است. با این که او حساب خود را در سال ۲۰۱۸ به حالت تعلیق درآورد تا به بازیگری برسد اما بعد از بازگشتش به یوتیوب توانست در مدت کمی بیش از ۱۰ میلیون سابسکرایبر به دست آورد و تقریبا در این موضوع رکورددار شود.

Rachel Levin

ریچل کلر لوین که نام مستعار و آدرس یوتیوب او RCLBeauty101 است متولد ۱۹۹۵ و یکی یوتیوبرهای دختر خارجی است که در زمینه آرایشی محتوا تولید می کند و بسیار نیز معروف است. او در سال ۲۰۱۴ کار خود را آغاز کرد و هم اکنون بیش از ۱۴ میلیون سابسکرایبر دارد و ویدئو های او بیش از ۲۲۲ میلیون بار دیده شده اند. وی در سال ۲۰۲۰ برند آرایشی خودش به نام RCLO Cosmetics را راه اندازی کرد و اولین تک آهنگ خود را نیز خواند.

معروف ترین یوتیوبرهای دختر ایرانی کدامند؟

معروف ترین یوتیوبرهای دختر ایرانی کدامند؟

در ایران نیز خیلی از افراد با تقلید از یوتیوبر های خارجی شروع به ساختن ویدئو در یوتیوب کردند. یا این که قبل از آن در اینستاگرام مشغول به کار بودند و برای به اشتراک گذاشتن ویدئو با زمان بیشتر از یوتیوب کمک گرفتند. چنل یوتیوبرهای دختر ایرانی میزان کمتری سابسکرایبر داشت. اما طولی نکشید که آن ها طرفداران بسیاری را به دست آوردند و فرهنگ استفاده از یوتیوب را نیز قوی تر کردند. تعدادی از آن ها یوتیوبرهای دختر ایرانی هستند که در زیر آن ها معرفی می کنیم و بیشتر با حیطه کاری آن ها و داستان موفقیتشان آشنا می شویم.

میا پلیز (Mia Plays)

کیمیا روانگر با نام رسانه ای میا پلیز متولد ۱۵ آبان ۱۳۷۱ است و در تهران به دنیا آمده است. او در سال ۱۳۹۵ لیسانس خود را از دانشگاه تهران در رشته طراحی صنعتی گرفت و چون به بازی های رایانه ای علاقمند بود در شرکتی با همین زمینه شروع به کار کرد. میا در سال ۱۳۹۶ چنل یوتیوب خود را با آدرس Miaplays راه اندازی کرد و هم اکنون بیش از ۲۵۱ هزار نفر سابسکرایبر دارد. او محتوای خنده دار و کمدی به اشتراک می گذارد و دوست پسر یا نامزدش به نام کوروش نیز در این ویدئو ها حضور دارد.

ختن (KHOTAN)

خوتن شمس با نام کاربری KHOTAN متولد ۱۳۷۳ است و فارغ التحصیل رشته حسابداری است. او از مدرک دانشگاهی خود سودی نبرده و با آن کاری را انجام نداده است. اما در سال های اخیر کانال یوتیوب خود را تاسیس کرد و با کمک یکی دیگر از یوتیوبر های ایرانی دیگر معروف شد. او در این کانال ۱۳۴ هزار سابسکرایبر دارد و محتوایی که به اشتراک می گذارد ری اکت، چالش، دوربین مخفی و شوخی هایی از این قبیل است.

تاکسیک گرل (Toxic Girl)

یکی دیگر از یوتیوبرهای دختر معروف کوثر عزیزی با نام مستعار Toxic Girl است که آدرس یوتیوب وی نیز به همین نام است. او متولد ۱۳۷۳ است و در رشته معماری فارغ التحصیل شده است که کار خود را در این رشته ادامه نداده است. او خودش را یکی از اولین استریمر های دختر ایرانی می داند. هم اکنون او در ترکیه به همراه دوست پسرش زندگی می کند و قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارد. او در چنل خود بیش از ۱۳۷ هزار نفر سابسکرایبر دارد و محتوای ویدئو هایش فان، سرگرمی، چالش و بازی است.

سرنا امینی (Serna Amini)

سرنا امینی یکی از بازیگران طنز در اینستاگرام یا به اصطلاح واینر است که فعالیت خود را اول از این پلتفرم شروع کرده است. او زاده ۲۸ دی ۱۳۷۲ در مشهد است و در رشته عکاسی فارغ التحصیل شده است. او به صورت اتفاقی با ساختن ویدئو های دابسمش در اینستاگرام بسیار معروف شد و توانست فالوئر های زیادی را کسب کند. بعد از چندی تصمیم گرفت چنل یوتیوب خود را نیز راه بی اندازد و بعضی از ویدئو هایش را در آن جا نیز به اشتراک گذاشت. آدرس او در یوتیوب Serna Amini است و بیش از ۱۲۴ هزار نفر سابسکرایبر دارد. او در یوتیوب نیز ویدئو طنز می سازد.

صدف بیوتی (Sadaf Beauty)

صدف مسائلی معروف به صدف بیوتی زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۸ در تهران است. او فارغ التحصیل رشته شیمی است و هم اکنون در آمریکا به همراه همسرش زندگی می کند. او اول با الهام از سبک ویدئو های آرایشی یوتیوب تصمیم گرفت کار آن ها را به زبان فارسی انجام دهد و ویدئو های خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. چون این سبک برای مخاطبان فارسی زبان جدید بود و حالت آموزشی داشت کار او بسیار معروف شد و طولی نکشید که به اولین و معروف ترین بیوتی بلاگر ایرانی تبدیل شد. بعد از آن صدف تصمیم گرفت کانال یوتیوب خود را راه اندازی کند تا ویدئو های طولانی تر را در آن جا به اشتراک بگذارد و این شد که او حساب کاربری با نام Sadaf Beauty را در یوتیوب راه اندازی کرد. هم اکنون او بیش از ۱۱۳ هزار نفر سابسکرایبر دارد.

عکس یوتیوبرهای دختر ایرانی

عکس یوتیوبرهای دختر ایرانی

برای دیدن عکس آن ها می توانید اسامی یوتیوبرهای دختر ایرانی را در گوگل جستجو کنید. معمولا سایت هایی با این افراد مصاحبه هایی را انجام داده اند یا این که درباره آن ها و نحوه موفقیتشان مطالبی را رائه داده اند که این ها همراه با عکس هایی است که می توان آن ها را مشاهده کرد. برای این کار عبارت بالا یا نام یوتیوبر مورد نظر خود را در قسمت تصاویر گوگل بنویسید. در قسمت نتایج عکس های آن ها را مشاهده کنید. می توانید از پینترست نیز استفاده کنید. پلتفرمی که درباره عکس است و معمولا کاربران آن عکس های زیادی را به اشتراک می گذارند. با ثبت نام و جستجو در این رسانه نیز می توانید عکس هایی از این افراد مشاهده کنید.

عکس یوتیوبرهای دختر خارجی

برای دیدن عکس های یوتیوبر های خارجی نیز باید نام آن ها را به انگلیسی در گوگل جستجو کنید. آن ها نیز معمولا عکس های زیادی در اینترنت دارند و بعضی از آن ها بسیار معروف هستند و سایت های زیادی درباره شان نوشته است. می توانید در صفحه نتایج گوگل این عکس ها را نگاه کنید و یا این که آن ها را در تلفن همراه و یا رایانه خود ذخیره کنید.

پیج اینستاگرام یوتیوبرهای دختر ایرانی چیست؟

پیج اینستاگرام یوتیوبرهای دختر ایرانی چیست؟

همان طور که گفتیم بیشتر یوتیوبر های ایرانی فعالیت خود را از اینستاگرام شروع کردند. درواقع بیشتر طرفداران خود در یوتیوب را از این پلتفرم دارند. معمولا تعداد فالوئر های آن ها در اینستاگرام بیشتر از مخاطبان یوتیوب است و گاهی اوقات محتوایی که در آن جا به اشتراک می گذارند نیز با یوتیوب متفاوت است. دو نفر از محبوب ترین آن ها را در این جا معرفی می کنیم.

به طور مثال صدف بیوتی در اینستاگرام حسابی به آدرس sadaf_beauty دارد که این حساب بیش از ۳/۷ میلیون فالوئر دارد و از اینستاگرام تیک آبی به معنی معتبر بودن صفحه نیز گرفته است. در واقع فعالیت اصلی صدف در این صفحه است و ولاگ ها و ویدئو های آرایشی هم در آن قرار می دهد. سرنا امینی نیز کار خود را با اکانت شخصی خود در اینستاگرام به نام serna_amini شروع کرد. او اکانت خود را گسترش داد و هم اکنون بیش از ۶/۸ میلیون فالوئر دارد. سرنا در این صفحه تبلیغات انجام می دهد و ویدئو هایی نیز قرار می دهد. دیگر یوتیوبرهای دختر هم صفحه هایی در این پلتفرم دارند که با جستجوی نام آن ها می توان دسترسی داشت.

پیج اینستاگرام یوتیوبرهای دختر خارجی چیست؟

یوتیوبرهای دختر نیز در اینستاگرام بسیار معروف هستند و معمولا کسانی که یوتیوب آن ها را دارند برای دیدن عکس های بیشتر از این افراد یا آشنایی بیشتر با زندگی آن ها به اکانت اینستاگرام آن ها مراجعه می کنند. مثلا yuya در اینستاگرام حسابی با نام yuyacst دارد که این حساب بیشتر از ۱۷ میلیون نفر فالوئر دارد و تیک آبی نیز دریافت کرده است. او در این حساب عکس هایی از خودش به اشتراک گذاشته است و معمولا طرفداران او در کامنت ها می توانند با او در ارتباط باشند. کالین بالینگر نیز در اینستاگرام فعال است و صفحه ای به نام خود با آدرس colleen دارد. این صفحه بیش از ۷/۴ میلیون دنبال کننده دارد و او در آن جا مانند بقیه افراد عکس هایی از خود و روزمره گی هایش را به اشتراک می گذارد. بعضی از یوتیوبرهای خارجی نیز اینستاگرام ندارند.

درآمد یوتیوبرهای دختر خارجی چقدر است؟

درآمد یوتیوبرهای دختر خارجی چقدر است؟

یوتیوبر های خارجی تا به حال در هیچ مصاحبه یا مکانی درباره درآمد خود صحبت نکرده اند و میزانی از آن را ارائه نداده اند. اما اینستاگرام معمولا به کسانی که سابسکرایبر بالا داشته باشند ماهیانه پولی را برای دیده شدن ویدئو هایشان پرداخت می کند. هر چه تعداد این بازدید ها بیشتر باشد یعنی به میلیون یا میلیارد برسد، میزان پولی که یوتیوب پرداخت می کند بیشتر است. پس می توان نتیجه گرفت هریوتیوبر که تعداد مخاطب بیشتری در حساب کاربری خود دارد درآمد بیشتری را از این کار کسب می کند. تقریبا تمام یوتیوبرهای دختر خارجی که در این جا درباره آن ها صحبت کردیم میزان درآمد بالایی را از یوتیوب کسب می کنند. البته باید بیان کرد که پرداختی یوتیوب به محتوای ویدئو ها، نحوه اجرای آن ها و رفتار افرادی که آن ها را نگاه می کنند نیز بستگی دارد.

درآمد یوتیوبرهای دختر ایرانی چقدر است؟

یوتیوبرهای دختر ایرانی نیز گزارشی از میزان درآمد خود ارائه نداده اند. اما این افراد باید نسبت به همتایان خارجی خود تلاش بیشتری را برای جذب سابسکرایبر و بالا بردن بازدید ویدئو ها داشته باشند. زیرا هنوز در فرهنگ ایرانی به اندازه خارجی ها استفاده از یوتیوب بسیار محبوب نیست. اما با این حال بسیاری از یوتیوبر های ایرانی نیز از ویدئو های خود در یوتیوب درآمد کسب می کنند. ممکن است برای بعضی از آن ها این درآمد زیاد نباشد اما چون به دلار محاسبه می شود معمولا با بالا بردن بازدید می توانند این میزان را بیشتر کنند.

یوتیوبرهای دختر ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

چون بیشتر یوتیوبرهای دختر ایرانی با فعالیت در فضای مجازی و در مدت کوتاهی معروف شدند برای آن ها حواشی ایجاد شد. مثلا برای صدف بیوتی این مطرح می شد که او بیشتر فالوئر های خود را در اینستاگرام خریده و یا این که از اقوام افراد سیاسی در کشور است و خانواده اش در ایران خیلی مهم هستند. یا معمولا برای دیگر یوتیوبر ها حواشی درباره روابط عاطفی یا احساسی آن ها پیش می آید که مدت زیادی با کسی در رابطه هستند و آن ها را در ویدئو های خود بیان می کنند. ولی بعد از چندی رابطه به پایان می رسد و باعث حاشیه می شود. البته این حواشی هم جنبه مثبت دارد و هم منفی. جنبه مثبت برای جذب مخاطب بیشتراست و افراد را ترغیب به دنبال کردن می کند. منفی نیز باعث بوجود آمدن دید بد در ذهن مخاطب می شود.

یوتیوبرهای دختر خارجی چه حاشیه هایی داشته اند؟

یوتیوبرهای دختر خارجی نیز حواشی داشته اند و از این نوع جنجال ها به دور نبوده اند. به طور مثال جنا ماربلز که الان در یوتیوب فعالیت ندارد به دلیل وجود مشکلاتی و یا محتوایی که به اشتراک می گذاشت همان طور که گفتیم با این که معذرت خواهی کرد اما باز هم فعالیت خود را متوقف کرد. یا این که این افراد به دلیل معروفیت زیاد با سلبریتی ها یا بازیگران وارد روابطی می شوند که این نیز باعث می شود نام آن ها بر سر زبان ها باشد.

کدام یک از یوتیوبرهای دختر ایرانی خارج از کشور سکونت دارند؟

کدام یک از یوتیوبرهای دختر ایرانی خارج از کشور سکونت دارند؟

همان طور که در بالا بیان کردیم بعضی از یوتیوبرهای دختر ایرانی خارج از کشور زندگی می کنند به طور مثال صدف در آمریکاست و یا تاکسیک گرل در ترکیه زندگی می کند. آن ها بیشتر علاقه به مهاجرت دارند. زیرا در خارج از کشور می توانند بدون محدودیت کار کنند و محتوا تولید کنند. ممکن است در سال های آینده تعداد بیشتری از این افراد مهاجرت کنند و از ایران بروند. گاهی نیز در مصاحبه های خود یا در ویدئو ها این موضوع را بیان می کنند.

اغلب یوتیوبرهای دختر خارجی اهل کدام کشور هستند؟

بیشتر یوتیوبرهای دختر خارجی آمریکایی هستند و بعضی از آن ها مربوط به آمریکای جنوبی یا اروپا هستند. این بدین دلیل است که مردم در آمریکا خیلی بیشتر از کشور های دیگر از یوتیوب استفاده می کنند و تقریبا تمام سرگرمی و یا آموزش خود را با کمک یوتیوب به دست می آورند. به همین دلیل جوانان و آن هایی که در این زمینه ها استعداد دارند به دنبال کسب درآمد از این راه می افتند. معمولا هم یوتیوبر های آمریکایی دنبال کننده بیشتری نسبت به بقیه کشور ها دارند و مردم را به استفاده از یوتیوب ترغیب می کنند.

اکثر یوتیوبرهای دختر ایرانی در چه حوزه ای فعالیت دارند؟

بیشتر یوتیوبرهای دختر ایرانی در زمینه های کمدی، گیم، مدلینگ یا چالش های معروف فعالیت دارند. بعضی از آن ها محتوای آموزشی آرایشی نیز به اشتراک می گذارند. اما بیشتر ویدئو های حوزه طنز وسرگرمی طرفداران بیشتری دارند. این افراد گاهی اوقات پادکست هایی را نیز در یوتیوب تولید می کنند که معمولا درباره تجارب خود آن ها در زندگی است و یا این که زندگی روزمره خود را توضیح می دهند.

اکثر یوتیوبرهای دختر خارجی در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

یوتیوبرهای دختر خارجی نیز در زمینه های زیبایی، آرایش، طراحی لباس، طراحی منزل، آموزش لایف هک یا راه حل هایی برای زندگی روزمره و یا چالش های طنز و سرگرمی و یا مسابقه فعالیت دارند. آن ها نیز استعدادی که در حوزه های مختلف دارند با مخاطب خود به اشتراک می گذارند و گاهی نیز در صفحه خود به حمایت از گروه خاص از جامعه می پردازند. مثلا اگر به زن یا دختری در جایی ظلم شود و یا فعالیت سیاسی انجام شود معمولا این افراد به دلیل داشتن مخاطب زیاد وتاثیر گذاری بالا خود را در این فعالیت ها شرکت می دهند.

سوالات متداول

 1. چنل یوتیوبرهای دختر خارجی را چطور پیدا کنیم؟

  با جستجوی نام فرد مورد نظردر گوگل یا در خود وب سایت یوتیوب یا نرم افزار موبایلی آن می توان چنل یوتیوب آن ها را پیدا کرد. معمولا کانالی که بالاترین میزان مخاطب را دارد مربوط به این افراد است.

 2. بهترین یوتیوبرهای دختر جهان چه کسانی هستند؟

  از معروف ترین یوتیوبرهای دختر می توان به کالین بالینگر، له له پونز، لیا شلش، ریچل لوین، لیزا کوشی و یویا را نام برد. تمام این افراد آمریکایی هستند و بالاترین میزان سابسکرایبر در یوتیوب را در بین زنان دارند.

 3. استریمر های دختر خارجی چه کاری انجام می دهند؟

  این افراد معمولا به صورت زنده در یوتیوب یا شبکه های اجتماعی که امکان پخش زنده را دارند فعالیت می کنند. آن ها معمولا بازی می کنند یا فعالیتی مانند یک چالش یا پادکست را در این لایو به اشتراک می گذارند.

 4. یوتیوبرهای دختر ایرانی در چه محدوده سنی قرار دارند؟

  معمولا این افراد بین سن های ۲۰ تا ۳۰ سالگی هستند. عده ای بالاتر از ۳۰ سال و پایین تر از ۲۰ نیز فعالیت می کنند. بالاتر از ۳۰ سال معمولا محتوای آموزشی را تولید می کنند اما زیر ۲۰ سال معمولا محتوایی مربوط به نوجوانان را به اشتراک می گذارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]