می خواهیم در این مقاله مطالبی را در ارتباط با یکی از حرفه ای ترین و بهترین پوکر باز های تاریخ جهان یعنی گرگ مرسون یا همان Greg Merson که تاکنون توانسته است به موفقیت ها و پیروزی های بسار بزرگی دست یابد برای شما عزیزان بازگو کنیم امیدواریم از این مقاله لذت ببرید.

گرگ مرسون کیست

گرگ مرسون کیست

گرگ مرسون یکی از مشهور ترین و کار دست ترین پوکر بازان تاریخ جهان می باشد که در سن جوانی توانسته است به پیروزی های بسیار زیادی در این زمینه دست یابد به گونه ای که نظر کارشناسان و منتقدان بسیاری را به خود جلب کرده و به عنوان یکی از بهترین پوکر باز های تاریخ جهان شناخته می شود.

این پوکر باز اهل کجاست

گرگ مرسون متولد ایالت ویرجینینای آمریکا بوده و اصالتا یک آمریکایی به شمار می رود او بعد از مدتی زندگی از ایالت ویرجینیا به مریلند مهاجرت کرد و حتی مدت کوتاهی را در آتلانتیک سیتی نیوجرسی زندگی کرد اما بعد از گذشت چن وقت دوباره به مریلند بازگشت و در حال حاضر نیز در مریلند زندگی می کند.

گرگ مرسون پوکر باز

گرگ مرسون که دوران کودکی و سنین پایین علاقه ی بسیار زیادی به بازی پوکر داشت و تقریبا می شود گفت هرگاه که وقت آزاد پیدا می کرد وقت خود را صرف بازی در سایت پوکر می کرد ابن علاقه و استعداد بسسیار زیاد او به عرصه ی بازی پوکر باعث شد تا او در سنین بالاتر این بازی را به طور جدی دنبال کرده و به یک پوکر باز فوق حرفه ای و کار درست تبدیل شد.

 جالب است بدانید که دست های گرگ مرسون در این بازی ها نیز به عنوان یک عامل موفقیت آمیز به شمار رفته چرا که او در دست هایی که در بازی دریافت می کرد شانس بسیار زیادی داشته به گونه ای که این خوش شانسی را یکی دیگر از عوامل پیروزی های خود می داند.

بازیکن افسانه ای پوکر

گرگ مرسون که در تورنمنت ها و مسابقات جهانی مختلفی شرکت می کرد و به پیروزی های بزرگ زیادی دست پیدا می کرد یکی از بزرگ ترین و چشمگیر ترین موفقیت ها و پیروزی های او شرکت در تورنمنت سلسله مسابقات جهانی پوکر WSOP بود که او توانست در این تورنمنت به جایزه ی هشت و نیم میلیون دلاری رسیده و مقام اول را در این تورنمنت دریافت کرد جالب است بدانید که در این تورنمنت بسیار بزرگ حدود هفت هزار نفر دیگر نیز با او رقابت کردند.

گرگ مرسون پوکر باز

خانواده گرگ مرسون

گرگ مرسون فرزند ارشد خانواده بوده و دارای دو خواهر و برادر کوچک تر از خودش نیز است. او زندگی بسیار سختی را در دوران کودکی اش تجربه کرده است چرا که وقتی هشت سال سن داشت پدرش را طی حادثه ی بسیار تلخ و دلخراشی از دست داد در این حادثه پدر او که یک  کارگر ساده ی ساختمانی بود از دست داد و بعد از او تمام خرج و مخارج زندگی آن ها به عهده ی او و مادرش افتاد چرا که او فرزند ارشد خانواده بوده و باید به مادرش در تامین این خرج و مخارج کمک می کرد.

زندگینامه گرگ مرسون

زندگینامه گرگ مرسون

در این قسمت می خواهیم در رابطه با بیوگرافی گرگ مرسون  یکی از حرفه ای ترین و موفق ترین پوکر بازان تاریخ جهان مطالبی را برای شما بازگو کنیم.

 گرگ در بیست و سوم ماه جولای سال هزار و نهصد و هشتاد و هشت  در ایالت ویرجینیای  آمریکا متولد شده است.  زندگی سخت از دوران کودکی اش تا کنون تجربه کرده است چراکه  وقتی  ۸ ساله بود  پدر خود را که به عنوان یک کارگر ساده ساختمانی کار می کرد کی یک سانحه بسیار دلخراش از دست داد.

 گرگ مرسون بعد از این اتفاق زندگی بسیار سختی را تجربه کرد چرا که مجبور بود به عنوان فرزند ارشد خانواده به همراه مادر خود برای تامین خرج و مخارج زندگی شان کار کند او همچنین یک خواهر و برادر کوچکتر از خود نیز داشت  به همین دلیل مجبور به کار در عرصه های مختلف  بود  و حتی برای این کار به عنوان یک نظافتچی  نیز مدتی را در یک رستوران کار می کرد اما بعد از مدتی به علت استعداد و علاقه ی فوق ‌العاده‌ای که در بازی  پوکر داشت پا به این عرصه گذاشته و توانست با شرکت در مسابقات و بازی‌های پوکر آنلاین و کسب پیروزی های بسیار زیادی در این زمینه  به درآمد قابل توجهی برسد.

درامد گرگ مرسون

 همانطور که در بخش قبلی این مقاله توضیح دادیم گرگ مرسون از دوران کودکی مجبور به کار کردن به همراه مادرش برای کسب درآمد و تامین خرج و مخارج خانواده اش بود  به همین دلیل او او که به بازی پوکر علاقه بسیار زیادی داشت وارد این عرصه شده و توانست با پیروزی های پی در پی در مسابقات و تورنمنت های بسیار زیادی  به درآمد قابل توجهی برسد  و بعد از این اتفاقات او این بازی را به عنوان حرفه و شغل اصلی خود انتخاب کرد به گونه‌ای که درآمد اصلی او از همین بازی و مسابقات تورنمنت ها می باشد. او در همین مورد اضافه کرد که برگ برنده اش تسلط بالا به آموزش بازی پوکر بوده است!

گرگ مرسون در WOSP

گرگ مرسون در WOSP نصیحت های قهرمانان پوکر به آماتور ها

در سال ۲۰۱۹ که بعد از تورنومنت های گرگ مرسون  بود برنامه‌ای تحت عنوان  نصیحت قهرمانان پوکر  به پوکر بازهای آماتور و غیر حرفه ای  برگزار شد که نام این برنامه Colossus بود که در یکی از شبکه‌های آمریکایی پخش می شد  هدف این برنامه دعوت از برترین پوکر بازهای جهان و استفاده از تجربیات و ترفندهای آنها در  تورنومنت ها و مسابقات بسیار بزرگ و حرفه‌ای بود  یکی از افرادی که تحت این عنوان به این برنامه دعوت شده بود گرگ مرسون  بود که به موفقیت های بسیاری در این زمینه رسیده بود  و برای نصیحت  افراد آماتور از واژه واقع بین بودن در این برنامه استفاده کرد که این نصیحت او مورد توجه بسیاری از پوکر بازان و علاقه مندان به این عرصه قرار گرفت.

سوالات متداول

  1. گرگ در چه سنی پدر خود را از دست داد؟ 

    مرسون در سن ۸ سالگی پدر خود را طی یک حادثه دلخراش از دست داد.

  2. نام برنامه ای که مرسون در آن به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای به نصیحت پوکرباز های آماتور پرداخته چه بود؟

    نام این برنامه Colossus بود.

  3. گرگ متولد چه سالی بوده و هم اکنون چند سال سن دارد؟

    متولد بیست و سوم ماه جولای سال ۱۹۸۳ بوده و هم اکنون ۳۷ سال سن دارد.سوالی اضافه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]