اگر تمایل دارید تا در رابطه با سرمربی استقلال که یک یاز بهترین مربی های ایرانی هم می باشد اطلاعات مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سرمربی فعلی استقلال کیست؟

سرمربی فعلی استقلال کیست؟

باشگاه استقلال تحت مالکیت و حمایت وزارت ورزش و جوانان است و یکی از قدیمی‌ ترین باشگاه‌ های فوتبال تهران و ایران است که سابقه عمیقی در فوتبال ایران دارد. حال بهتر است که بدانید این باشگاه طرفداران بسیاری در سراسر ایران دارد. یکی از سوالاتی که این روز ها برای خیلی از طرفداران استقلال به وجود می‌ آید، این است که سرمربی استقلال کی شد؟ در این باره باید بگوییم که در حال حاضر سرمربی این تیم فرهاد مجیدی است.

حال در رابطه با فرهاد مجیدی بهتر است که بدانید وی متولد ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ است. او فوتبالیست سابق و مربی فعلی ایران می باشد. مجیدی در ۴۵ بازی ملی ۱۰ گل به ثمر رسانده‌ است و گلزن ترین بازیکن ایرانی در مسابقات باشگاهی آسیا است. او در بین مردم از محبوبیت و شهرت زیادی برخوردار است.

سرمربی استقلال تا کنون چه افتخاراتی با این تیم کسب کرده است؟

فرهاد مجیدی از زمانی که وارد دنیای فوتبال شده است چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی افتخارات متعددی را کسب کرده است که این موضوع باعث شده است تا به محبوبیت و شهرت او افزوده شود. حال اگر تمایل دارید تا در رابطه با افتخارات او به عنوان سرمربی این تیم اطلاعات کاملی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا به ویکی‌ پدیای این سرمربی معروف مراجعه نمایید.

عکس های سرمربی استقلال را در کجا مشاهده کنیم؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، استقلال یکی از تیم های محبوب در سراسر کشور است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس سرمربی جدید استقلال بپردازند تا به این گونه با مربی و سرمربی استقلال بیشتر آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که برای مشاهده عکس های سرمربی روش های متعددی وجود دارد. به عنوان مثال شما می‌ توانید به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید.

هم چنین در اینترنت علاوه بر عکس می‌ توانید اطلاعاتی در رابطه با این که استراماچونی سرمربی استقلال شد، سرمربی استقلال در قهرمانی اسیا و یا حتی همسر سرمربی استقلال و دختر مربی استقلال نیز بدست آورید.

سرمربی استقلال چه حاشیه هایی داشته است؟

استقلال یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین تیم های فوتبال در ایران است که طرفداران بسیاری در سراسر کشور نیز دارد. به همین دلیل هر از گاهی برای خیلی از افرادی که در این تیم فعالیت می‌ کنند از جمله بازیکنان و مربیان حاشیه های متعددی به وجود می‌ آید که این موضوع شامل سرمربی تیم استقلال نیز می‌ باشد. گاهی اوقات رفتار و فعالیت‌ های سرمربی این تیم، باعث به وجود آمدن حاشیه های متعددی برای او شده است. حال از مهم ترین حواشی پیرامون سرمربی این تیم می‌ توان به موضوعاتی مانند: کناره‌ گیری او از سمت مربیگری، مبلغی که به عنوان دستمزد در این تیم دریافت می‌ کند، درگیری‌ هایی که با برخی از بازیکنان دیگر داشته است، اخراج او از تیم و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

پیج اینستاگرام سرمربی استقلال چیست؟

پیج اینستاگرام سرمربی استقلال چیست؟

این روز ها خیلی از مردم در اینستاگرام که یکی از شبکه‌ های مجازی است فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل بازیکنان و مربیان نیز می‌ باشد. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس اینستاگرام سرمربی این تیم محبوب و پر آوازه را دارید، کافیست تا نام او را در قسمت جستجوی این شبکه سرچ کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که سرمربی این تیم در اینستاگرام دارای فالووران میلیونی و هم چنین تیک آبی است، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد.

وی از چه سالی هدایت این تیم را بر عهده گرفت؟

مجیدی در دی ۱۳۹۷ به عنوان دستیار شفر به استقلال پیوست و در روز نهم اردیبهشت ۱۳۹۸ به عنوان سرمربی موقت تا پایان فصل برگزیده شد. با روی کار آمدن استراماچونی به عنوان سرمربی استقلال، مجیدی بار دیگر به عنوان دستیار در سمت خود ابقا شد. بعد از جدایی استراماچونی از استقلال، مجیدی بار دیگر به عنوان مربی این تیم برگزیده شد. البته او از سمت خود استعفا داد و مجدد بعد از محمود فکری در اسفند ۱۳۹۹ با قراردادی ۲ و نیم ساله سرمربی این تیم شد.

درآمد این مربی در این تیم چقدر است؟

گویا قرارداد سرمربی جدید این تیم با مبلغی حدود نه میلیارد تومان بسته شده است. البته برخی از سرمربیان دیگر تیم‌ ها برای یک فصل رقمی حدود هشت میلیارد تومان دریافت می کنند.

دستیار این مربی در این تیم کیست؟

گابریله پین (Gabriele Pin) متولد ۱۰ سپتامبر ۱۹۶۲ است، وی بازیکن سابق فوتبال و مربی اهل ویتوریو ونه تو ایتالیا است. در حال حاضر گابریله پین به عنوان دستیار فرهاد مجیدی، مربی باشگاه فوتبال استقلال ایران فعالیت می‌ کند.

سوالات متداول

 1. سرمربی استقلال کیست؟

  فرهاد مجیدی، متولد ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ است. او فوتبالیست سابق و سرمربی فعلی تیم استقلال می باشد. مجیدی در بازی ملی ۱۰ گل به ثمر رسانده‌ است و گلزن ترین بازیکن ایرانی در مسابقات باشگاهی آسیا است. وی در بین مردم از شهرت و محبوبیت زیادی برخوردار است.

 2. فرهاد مجیدی از چه سالی برای بار دیگر سرمربی این تیم منصوب شده است؟

  مجیدی در سال ۱۳۹۸ به عنوان سرمربی موقت برگزیده شد و بعد از آن برای بار دیگر به عنوان سرمربی استقلال برگزیده شد. در نهایت بعد از محمود فکری در اسفند ۱۳۹۹ با قراردادی ۲ و نیم ساله به عنوان سرمربی استقلال برگزیده شد.

 3. دستیار سرمربی تیم استقلال کیست؟

  گابریله پی بازیکن سابق فوتبال و مربی اهل ویتوریو ونه تو ایتالیا است و در حال حاضر به عنوان دستیار فرهاد مجیدی، سرمربی باشگاه استقلال ایران فعالیت می‌ کند.

 4. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های سرمربی این تیم بپردازند؟

  برای مشاهده عکس های فرهاد مجیدی، روش های متعددی وجود دارد، به عنوان مثال شما می توانید به صفحات مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت نیز می توانید عکس های متعددی از او را جستجو کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]