هدی رستمی ماجراجو و جهانگر مشهوری است که با سفر به شهر یا کشورهای مختلف از مکان های دیدنی آنها بازدید می کند و با عکس و کلیپ هایی که از آنها تهیه می کند، توجه کاربران را به طرف خود جلب می کند. این کار مناسب افرادی است که به ماجراجویی علاقه دارند و دوست دارند که یکسره و مدام در سفر باشند. همانطور که می دانید برخی ها دوست دارند که اطلاعاتی در مورد مکان های دیدنی به دست بیاورند و به همین دلیل مدام در حال سفر هستند. آنها این کار را انجام می دهند تا بتوانند مخاطبان خود را سرگرم کنند. در ادامه این مقاله به زندگینامه این بلاگر می پردازیم با ما همراه باشید. برای درک بهتر از این که بلاگر کیست و چگونه بلاگر شویم ما اطلاعاتی مفید را برای شما در دسترس قرار داده ایم که خب می توایند در صورت نیاز به ان ها توجه ویژه ای داشته باشید.

هدی رستمی کیست

هدی رستمی کیست 

هدی رستمی یک جهانگرد و ماجراجوی ایرانی است که با سفر به شهر یا کشورهای مختلف دنیا تلاش دارد تا مکان های دیدنی آنها را به دیگران معرفی کند. شاید ما که در این زمینه فعالیت نمی کنیم ببینیم که این گونه از افراد راحت ترین کار دنیا را دارند اما در واقع این چنین نیست. آنها یکسره و مدام در حال سفر هستند و همین خود موجب خستگی می شود و کاری است که آرامش را می گیرد. هدی از زمان کودکی دوست داشت مسافرت کند و پس از دروس دانشگاهی خود به این کار روی آورد.

بیوگرافی هدی رستمی

هدی رستمی متولد ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۶۵ در تهران می باشد. به رشته عکاسی علاقه داشت و یک دوربینی خریداری کرده بود و با آن هر جایی که می رفت به عکاسی می پرداخت. رفته رفته کلا به سفر و طبیعت گردی علاقمند شد و یکسره در ذهن خود تجسم می کرد که به مکان های دیدنی سفر کند. او این ایده را در ذهن داشت تا اینکه دروس دانشگاه خود را به اتمام رساند. تحصیلات خود را در رشته طراحی صنعتی در دانشگاه سوئد به پایان رساند و از آن به بعد بود که به رشته مورد علاقه خود پرداخت و ماجراجویی را آغاز کرد.

هدی رستمی جهانگرد

شغل هدی رستمی به ظاهر آسان می آید اما حقیقت این است که سفر کردن نیز سختی های خودش را دارد. از زمانی که نوجوان بود به این شغل فکر می کرد. زمانی که با خانواده به کشور سوئد رفت، در آنجا در ابتدا برای بدست آوردن مخارج زندگی در رستورانی کار می کرد اما سپس تصمیم گرفت که به شهر و روستاهای اطراف منزل خود سفر کند. نصف روز وقت داشت و به همین دلیل نمی توانست زیاد دور برود. تا اینکه دروس دانشگاهش تمام شد و کلا تمام وقت خود را به این کار اختصاص داد.

مستند هدی رستمی 

مستند هدی رستمی که پخش شد، نگاه های زیادی را به خود جلب کرد. در واقع در این مستند کارگردان به روایت زندگی او می پرداخت. از زمانی که او در ایران زندگی می کرد و سال های زیادی هم از کشور خود دور بود و در اروپا تحصیل کرده بود و در حال حاضر پس از چندین سال دوباره به کشور خود باز می گردد. در این مستند که از شبکه مستند نیز پخش شد، داستان زندگی این دختر جوان ایرانی را به تصویر کشیده بودند. این تراولر ایرانی می گوید که چهره ایران با آنچه که در کشورهای غربی تبلیغ می کنند، تفاوت های زیادی دارد. هدی رستمی حجاب را در این مستند رعایت کرده بود.

ماجرای هدی رستمی و سالومه

ماجرای هدی رستمی و سالومه 

اما موضوع درگیری هدی و سالومه مجری یکی از شبکه های خارج نشین به این خاطر بود که این مجری پس از اینکه برنامه فم تریپ هدی را دید از او به شدت انتقاد کرد. هدف از اجرای این فم تریپ این بود که از گردشگران خارجی دعوت شده بود تا به ایران سفر کنند و با جاذبه های فرهنگی و تاریخی آشنا شوند و تبلیغات نمایند. اما این مجری با انتقاد از آن گفت که این پروژه جنبه های دیگری دارد و دست این تراولر با مسئولان نظام در یک کاسه است. اما این جهانگرد هم چنین ادعاهایی را رد کرد و گفت که این پروژه کاملا شخصی است و افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند حق ندارند در مورد افراد هموطن من تصمیم بگیرند.

اینستاگرام هدی رستمی 

پیج هدی رستمی را می توانید در شبکه های مختلف از جمله اینستاگرام مشاهده کنید و در آن تصاویر و کلیپ های مختص به این گردشگر را ببینید. همچنین در این صفحه می توانید بخش هایی از مستند معروف او را که از شبکه مستند پخش شد را هم ببینید. در حال حاضر او در این صفحه بیش از ۴۵۰ هزار نفر دنبال کننده دارد و بیش از ۱۲۰۰ پست مختلف را منتشر کرده است.

هدی رستمی و پروژه فم تریپ

یکی از کارهایی که این جهانگرد برای جذب گردشگر در ایران کرد، راه اندازی پروژه ای به نام فم تریپ بود. این پروژه در این راستا کار می کرد که افراد مشهور و بلاگرهای کشورهای دیگر را به ایران دعوت می کرد و آنها را به مکان و جاهای دیدنی کشور می بردند تا آنها هم از این طریق این مکان ها را به طرفداران خود تبلیغ نمایند و جذب گردشگر نمایند. قابل یادآوری است که این پروژه یک شعار به نام فیلیران Feeliran داشت و هدف اصلی آن جذب گردشگر از سراسر جهان به ایران بود.

هدی رستمی و پروژه فم تریپ

دفتر سفر هدی رستمی 

فیلم هدی رستمی که پخش شد همه به دنبال دفتر سفری این سلبریتی بودند. همچنین راه اندازی پروژه فم تریپ او نیز موجب شده بود تا برخی از افراد به دنبال چنین کمپین هایی باشند. برخی از افراد داخلی و خارجی به دنبال راهی بودند تا بتوانند با او رابطه برقرار کنند. همچنین برخی دیگر نیز که دوست داشتن در این زمینه فعالیت کنند، به شدت در پی برقراری ارتباط با او بودند.

درامد هدی از گردشگری چقدر می باشد؟

شاید باخود فکر کنید که سن هدی رستمی آنقدرها نیست که بتواند درآمدهای میلیونی بدست بیاورد. اما با توجه به تاریخ تولدی که ذکر کرده است، سن او آنقدر است که در حال حاضر پروژه های بزرگی را هدایت کند و به همین خاطر درآمدهای کلانی را به جیب بزند. در حال حاضر او با راه اندازی پروژه های گردشگری پول خوبی را به جیب می زند. همچنین از طریق تبلیغات در پیج خود نیز توانسته تا به حال درآمد بالایی داشته باشد.

عکس هدی رستمی

برای اینکه بتوانید به عکس هدی رستمی دسترسی داشته باشید، به راحتی می توانید نام این سلبریتی را در گوگل سرچ کنید اما یک راه مطمئن تر دیگر این است که به صفحه هدی رستمی سر بزنید از این راه به تصاویر جدید و با کیفیت آن دسترسی پیدا کنید. همانطور که می دانید او به عکاسی علاقه زیادی دارد و عکس های با کیفیتی می گیرد.

عکس هدی رستمی

پادکست این بلاگر

اما یکی از کارهای جالبی که این سلبریتی در زمان رفتن به مسافرت انجام می دهد، ضبط صدای خود می باشد که در آن سفرنامه خود را بازگو می کند. او این کار را با علاقه خاصی انجام می دهد و مطمئنا افرادی که علاقه به سفر دارند می توانند به آنها گوش دهند و با نظرات دیگران آشنا شوند.

ماجرای خونه این بلاگر

به تازگی این اینفلوئنسر دردسر جدیدی را برای خود ایجاد کرده است که مربوط به دکوراسیون خانه اش می شود. او با انتشار چند عکس از کاربران خواست تا نظرات خود را در مورد دکورهای مختلف بدهند. این کار موجب شد تا بین کاربران درگیری هایی به وجود آید که برخی از ترکش های آن به خود این جهانگرد هم برگشت. برخی از کاربران بر این اعتقاد بودند که پول های مفتی بدست می آورد و در حال حاضر هم با تصاویر خانه اش ۵۰۰ هزار کاربر را سر کار می گذارد. آنها به شدت به این کار معترض بودند اما این اینفلوئنسر تا به حال واکنشی نشان نداده است.

سوالات متداول

هدف پروژه هدی رستمی چه بود؟

برنامه داشت تا با استفاده از این پروژه مکان و جاهای دیدنی ایران را به جهانیان بشناساند و بتواند گردشگر جذب کند.

هدی رستمی و سالومه چرا درگیر شدند؟

این مجری پس از آنکه فهمید که هدف این پروژه چیه، او را با هم دستی با دولت متهم کرد اما این گردشگر معروف هم گفت که تو نباید برای هموطنان خود مشکل ایجاد کنی چون در خارج از کشور زندگی می کنی.

هدی رستمی چقدر فالور دارد؟

در حال حاضر بیش از ۴۵۰ هزار نفر دنبال کننده دارد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]