هومن گامنو یکی از خوانندگان ایرانی است. او از کودکی عاشق خوانندگی و فعالیت در زمینه موسیقی بود. هومن بسیار اتفاقی با اعضای گروهی که امروزه بروبکس نام دارد، آشنا شد. آن ها از طریق ترانه محبوب سوسن خانم توانستند در میان مخاطبان به شهرت برسند.

هومن گامنو کیست؟

هومن گامنو کیست؟

برای آن که بتوانیم با این چهره پر طرفدار بیش تر آشنا شویم، بهتر است که نگاهی به بیوگرافی هومن گامنو داشته باشیم. نام اصلی او، هومن شاهی است. منظور هومن از انتخاب این نام مستعار این بود که او قرار است یک قدم جدید در زمینه موسیقی بردارد. هومن در خرداد ماه سال ۱۳۶۸ در شهر تهران به دنیا آمده است و اکنون ۳۲ سال سن دارد. هومن قصد داشت که در دانشگاه در زمینه مهندسی کامپیوتر درس بخواند و توانست همین رشته را در یکی از دانشگاه های آزاد شهر تهران قبول شود. هومن در ترم سوم از این دانشگاه انصراف داد و شروع به فعالیت در زمینه موسیقی کرد.

هومن پس از سه ترم تحصیل در دانشگاه متوجه شد که هزینه و وقتش را صرف کار بیهوده ای می کند. او تصمیم گرفت همین وقت و همین هزینه را در زمینه موسیقی بگذارد و مطمئن بود که از این راه نتیجه می گیرد. او وارد این رشته از هنر شد و خیلی جدی مشغول به کار خوانندگی و آهنگسازی شد. امروزه هومن از همین تصمیم زمان دانشگاهش توانسته است به شهرت برسد و از خوانندگان خوب و محبوب کشورمان به حساب آید. البته این نکته را نباید فراموش کرد که هومن از کودکی به خوانندگی و آهنگسازی علاقه داشت. اتاق هومن شبیه به یک استودیوی کوچک در خانه آن ها بود و او از سن ۱۶ سالگی شروع به نوشتن آهنگ و آشنایی با نرم افزار هایی در زمینه تنظیم و آهنگسازی کرد.

اصالت خانواده هومن به شهر دزفول بر می گردد و خانواده او همگی در این شهر زندگی می کنند. پدر هومن خواننده بود و به خوبی با موسیقی آشنایی داشت، امروزه او به کار دامپزشکی مشغول است. مادر هومن هم معلم بود که امروزه بازنشسته شده است. هومن به واسطه شغل پدرش و فعالیت او در زمینه موزیک، همیشه با این کار آشنا بود. او آهنگسازی و تنظیم را از پدرش آموخت و اولین معلم او در زمینه موسیقی محسوب می شد. به گفته خود هومن، خانواده اش همیشه از او و کار هایش حمایت می کردند. حتی زمانی که هومن تصمیم گرفت که از درس خواندن در دانشگاه انصراف دهد، آن ها از او حمایت کردند.

هومن با گروه بروبکس اولین و بهترین همکاری اش را آغاز کرد. این گروه چهار نفره از گامنو، حمید، کیوان و خشایار تشکیل می شد. در این گروه همه به جز گامنو با هم نسبت فامیلی داشتند و از قبل آشنا بودند. گامنو در یک استودیو در کرج به کار تنظیم و آهنگسازی مشغول بود و بسیار اتفاقی با این سه نفر آشنا شد. اولین قطعه منتشر شده توسط این گروه، حرمسرا تا آمستردام نام داشت. این آهنگ نتوانست به اندازه آهنگ بعدی این گروه میان مردم شناخته شود. قطعه دومی که توسط این گروه منتشر شد، آهنگ سوسن خانم بود، گروه بروبکس با این آهنگ بسیار مشهور شدند.

از هومن در این سال ها آهنگ های زیادی منتشر شده است. در سایت های پخش موزیک در اینترنت بسیاری از این قطعات برای دانلود موجود هستند. شما می توانید با جستجو عبارات اهنگ تولد هومن گامنو و یا آهنگ پول پول هومن گامنو به دو تا از بهترین این آهنگ ها دسترسی داشته باشید. هومن در این سال ها به تنهایی کار کرده است و علاوه بر خوانندگی، به تنظیم و آهنگسازی این موزیک ها هم پرداخته است. او با خوانندگان زیادی آشنا شده است و با تنظیم قطعات آن ها، به شهرت رسیده است. هومن خودش را خواننده ای می داند که به آهنگسازی مشغول است. توانایی او در این کار بسیار زیاد است و در اصل حرفه ای است که از کودکی به دنبال آن بوده است.

امروزه درآمد هومن از راه های مختلفی به دست می آید. او یک فست فودی در شهر کرج تاسیس کرده است و نام آن را گام برگر گذاشته است. گام در اصل بخش اول لقب او، یعنی گامنو است. این فست فودی توانسته است به علت شهرت هومن و همچنین غذا های خوشمزه، مخاطبان زیادی داشته باشد و تبدیل به یکی از فست فودی های معروف شهر کرج شود. هومن خودش هم زیاد در این مکان حضور دارد و همین باعث می شود هوادارانی که می خواهند با او عکس یادگاری داشته باشند به این مکان بروند. هومن در این سال ها بخش زیادی از درآمدش را از این راه به دست آورده است و در نظر دارد تا با تاسیس شعبه های دیگر این فست فودی در تهران و چند شهر بزرگ دیگر، در این حرفه هم فعالیت داشته باشد.

راه دیگری که برای هومن در این سال ها شهرت و درآمد خوبی به همراه داشته است، حضورش به عنوان خواننده و آهنگساز در برنامه های سینمایی و تلویزیونی است. گامنو صدای بسیار دلنشینی دارد و در تیتراژ بسیاری از برنامه ها خوانده است. آهنگ های او در خندوانه بسیار معروف بودند و هومن را به سمت قاب تلویزیون هدایت کردند. گامنو به بازیگری نیز علاقه دارد و در برخی از سریال های تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است. او در نظر دارد تا در آینده این حرفه را به طور جدی ادامه دهد و حتی مشغول گذراندن دوره های بازیگری از آموزشگاه های کرج می باشد. هومن به دلیل چهره و صدا خوبی که برای این کار دارد، مطمئنا خیلی زود می تواند در این مسیر هم، به مانند خوانندگی موفق شود.

عکس های هومن گامنو را در کجا ببینیم؟

عکس های هومن گامنو را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های هومن گامنو بهترین راه دنبال کردن او در فضا مجازی و پلتفرم اینستاگرام است.هومن گامنو اینستا را مکانی برای انتشار عکس ها و فیلم هایش در این سال ها در نظر گرفته است. او تقریبا هر روز از خودش در این صفحه استوری منتشر می کند و از حالش به مخاطبانش اطلاع می دهد. کلیه اطلاعات زندگی هومن و فعالیت هایی که به آن ها مشغول است در قالب تصویر و ویدیو در این پیج وجود دارند. راه بعدی دیدن تصاویر او و گروه بروبکس در صفحات فن پیج های آن ها می باشد. آن ها پس از انتشار آهنگ معروف سوسن خانم، طرفداران زیادی پیدا کردند که خیلی زود در فضا مجازی شروع به زدن فن پیج هایی کردند. تصاویر و ویدیو های مربوط به تیم بروبکس در این صفحات موجود هستند.

شما ممکن است با نوشتن نام هومن گامنو و یا گروه بروبکس در اینستاگرام، این صفحات را با صفحه اصلی هومن اشتباه بگیرید. راه شناسایی پیج اصلی هومن گامنو در اینستاگرام این است که صفحه او تیک آبی دارد. هومن در این سال ها توانسته است بیش از ۲۷۸ هزار نفر فالوور به دست آورد. به علاوه این تعداد فالوور ها، او و تیم بروبکس فن پیج های زیادی در اینستاگرام دارند که به شهرت امروزی آن ها کمک فراوانی کرده اند. شما ممکن است با دنبال کردن و دیدن صفحات این فن پیج ها، به تصاویر بسیار قدیمی و ویدیو های منتشر شده این گروه در سال های گذشته دست پیدا کنید که دیگر آن ها در پیج اصلی خود گامنو و تیمش وجود ندارند.

راه بعدی برای دیدن عکس های هومن گامنو، جستجو نام او در موتور سرچ گوگل است. در اینترنت تصاویر و اطلاعات زیادی درباره زندگی این چهره وجود دارد. هومن بسیار اهل گفتگو و مصاحبه است و به همین دلیل تا به حال با سایت های زیادی گفتگو کرده است. این سایت ها تمامی گفتگو های هومن را در قالب متن منتشر کرده اند و در کنار آن، تصاویری از این چهره محبوب را نیز قرار داده اند. در سایت هایی مانند آپارات نیز مجموعه ای از این عکس ها، در قالب ویدیو موجود می باشد.

آیا پیج اینستاگرام هومن گامنو در دسترس است؟

پیج هومن گامنو از سال های پیش تا به امروز وجود دارد. نام پیج او در اینستاگرام hoomangamno است که به راحتی با یک سرچ ساده می توانید آن را پیدا کنید. هومن در اینستاگرام و در کل فضا مجازی فعالیت زیادی دارد. او تقریبا هر روز و هر هفته از خودش استوری و پست در این پلتفرم محبوب اجتماعی منتشر می کند. یکی از راه های محبوبیت و البته کسب درآمد هومن در این سال ها، اینستاگرام بوده است و به همین دلیل در آن بسیار فعال است. هومن در قسمت بیو پیج اینستاگرامش به معرفی کوتاهی از خودش و فعالیت هایی که انجام می دهد پرداخته است. پیج هومن در اینستاگرام تیک آبی دارد و به همین دلیل از لحاظ امنیت بسیار بالا است. در سال گذشته یک بار پیج هومن از دسترس خارج شد، اما این موضوع جدی نبود و بعد از دو الی سه ساعت مجدد او صاحب پیجش شد و به فعالیت در آن پرداخت.

کلاب هاوس هومن فعال است؟

در این سال ها بر عکس برنامه هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب هومن گامنو، کلاب هاوس این چهره آن قدر ها فعال نبوده است. با این که هومن از طریق صدایش با مخاطبانش در ارتباط است، اما ترجیح این خواننده این بوده است که در کلاب هاوس فعالیت زیادی نداشته باشد. البته این بدان جهت است که امروزه کلاب هاوس دیگر مانند روز های اول انتشارش، محبوبیت زیادی ندارد و تعداد روم های غیر مفید آن بیش تر از گذشته شده است. اگر به دنبال کسب اطلاعات از فعالیت ها و زندگی روزمره این چهره دوست داشتنی و خوش صدا هستید، بهتر است او را در اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.

دانلود آهنگ های هومن گامنو چگونه ممکن است؟ 

دانلود آهنگ های هومن گامنو چگونه ممکن است؟

برای دانلود آهنگ های هومن گامنو و گروه بروبکس بهترین راه مراجعه به سایت های معتبر پخش موزیک در کشور هستند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بسیاری از افراد تصور می کنند گروه بروبکس، گروهی غیر مجاز در زمینه موزیک است و آهنگ های آن ها تنها در سایت های خارجی موجود هستند؛ این تصور اشتباه است. گروه بروبکس سال ها است که مجوز رسمی ارشاد را برای آهنگ ها و موزیک ویدیو هایشان دارند و به صورت مجاز در حال فعالیت هستند. تمامی آهنگ ها و موزیک ویدیو های این گروه در سایت های داخلی و همچنین سایت های خارجی پخش موزیک، مانند سایت رادیو جوان، موجود می باشد.

راه دوم مراجعه به پیج اینستاگرام هومن گامنو است. او در اینستاگرامش، هر زمان که آهنگ و یا موزیک ویدیویی را منتشر کند، لینک دانلود و تماشا آن را منتشر می کند. در قسمت بیو پیج اینستاگرام هومن نیز آدرس صفحه یوتیوب او موجود است. هومن در یوتیوب نیز تمامی این موزیک ها و موزیک ویدیو ها را منتشر می کند. شما می توانید از طریق این سایت ها به تماشا این ویدیو ها بپردازید. در بسیاری از کانال های تلگرامی نیز آهنگ های آن ها قرار دارد. شما با سرچ کردن نام آهنگ های این گروه در تلگرام می توانید آن ها را از کانال های مربوطه دانلود کنید.

آیا این خواننده سوسن خانم را خوانده است؟

هومن گامنو و گروه بروبکس با آهنگ محبوب سوسن خانم به مردم معرفی شدند. این آهنگ توانست در هفته انتشارش رکورد دانلود را به دست آورد. تا مدت ها صدا این موزیک در خیابان های ایران شنیده می شد و با جرئت می توان به این موضوع اشاره کرد که هیچ کس نبود که این آهنگ را نشنیده باشد. موزیک ویدیو این آهنگ نیز سر و صدای زیادی به پا کرد. این آهنگ سبب شد که بسیاری از خوانندگان و افرادی که در زمینه موزیک کار می کنند، به این گروه به گونه ای دیگر نگاه کنند. بسیاری معتقد بودند این گروه در ایران آینده درخشانی خواهد داشت و می تواند خیلی زود طرفداران زیادی به دست آورد.

حاشیه های هومن گامنو در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حاشیه های هومن گامنو در رابطه با چه موضوعاتی است؟

این خواننده دوست داشتنی بسیار کم حاشیه است. هومن در این سال ها سعی کرده است که وارد بازار حاشیه نشود و همیشه فعالیت هایش را دور از حاشیه و شایعات همیشگی انجام دارد. هومن گامنو بروبکس را مدیریت می کرد و در کار حرفه ای، بسیار جدی بود. این گروه می توانست به موفقیت های خیلی بزرگی در موزیک ایران برسد اما هیچ چیز آن طور که همه تصور می کردند، پیش نرفت. اعضا چهار نفره این گروه خیلی زود از هم جدا شدند و پس از انتشار چند قطعه ضعیف، این گروه برای همیشه از بین رفت. آن ها امروزه در کار های دیگری با هم فعالیت می کنند و سعی کرده اند ارتباط دوستیشان را تا حدودی حفظ کنند.

با سرچ کردن هومن گامنو ویکی پدیا می توانید فعالیت های امروزی هومن را مشاهده کنید. هیچ کس در آن سال ها باور نمی کرد که ممکن است گروه بروبکس به همین زودی از هم بپاشد. این موضوع به دلیل مهاجرت دو تا از بهترین های این تیم اتفاق افتاد و در اصل برای آن ها شکست سنگینی به شمار آمد. هومن تا مدت ها در موزیک دیده نشد و حتی در مصاحبه ای اعلام کرد که به خواننده مراسم ها و عروسی ها تبدیل شده بود. البته او از این راه درآمد خوبی به دست می آورد. او در سال ۱۳۹۱ به ازای هر ۲۰ دقیقه آهنگ خواندن در عروسی ها می توانست ۷ میلیون تومان دستمزد بگیرد. هومن خیلی زود این کار را رها کرد و سعی کرد شانسش را در رسانه و صدا و سیما امتحان کند.

حاشیه های هومن گامنو در رابطه با چه موضوعاتی است؟

آیا مصاحبه ای با این شخص انجام شده است؟

تا به امروز مصاحبه های زیادی با گامنو انجام شده است. او امروزه تبدیل به یکی از خوانندگان برنامه های تلویزیونی شده است و در برنامه ای مانند خندوانه توانست حسابی به شهرت برسد. با گامنو شبکه های مختلفی مصاحبه کرده اند که تمامی این گفتگو ها در اینترنت و سایت هایی مانند آپارات موجود می باشد. هومن گامنو یکی از خوانندگان کشورمان است که با مجله ها و سایت های اینترنتی زیادی هم مصاحبه داشته است. برخی از سایت های اینترنتی این مصاحبه ها را در قالب متن منتشر کرده اند. در یویتوب و اینستاگرام هم می توانید به قسمت هایی از این مصاحبه ها دست پیدا کنید.

همسر هومن گامنو کیست؟

هومن گامنو در این سال ها ازدواج نکرده است و مجرد است. اگر در برخی از سایت های اینترنتی و پیج های اینستاگرامی درباره هومن گامنو و همسرش اطلاعاتی را مشاهده کردید، بدانید که همه دروغ است و تنها برای جذب کاربر نوشته شده است. هومن در مصاحبه های مختلفی که در این سال ها داشته است، اعلام کرده است که فعلا قصد ازدواج ندارد. او در یکی از این مصاحبه ها بیان کرد که یک عشق دارد و او را بسیار دوست دارد، اما به ارائه توضیحات بیش تر در این باره نپرداخت. هومن در این سال ها نشان داده است که به شدت روی حریم خصوصی اش حساس است و سعی می کند درباره اطلاعات خصوصی زندگیش خیلی صحبت نکند.

بهترین آهنگ های هومن گامنو کدامند؟

بهترین آهنگ های هومن گامنو کدامند؟

از هومن گامنو تا به حال آهنگ های زیادی منتشر شده است. محتوای آهنگ های او همه شاد و پر از انرژی هستند. گامنو از طریق آهنگ معروف سوسن خانم به مردم معرفی شد و در این سال ها آهنگ های زیادی به مردم تقدیم کرده است. گامنو همچنین در برنامه خندانه هم اجرا و ساخت قطعاتی را بر عهده داشت. شما می توانید با سرچ کردن دانلود آهنگ های هومن گامنو در خندوانه به تمام این لیست ۲۰ تایی که همه آهنگ های شاد و پر انرژی هستند دست پیدا کنید. هومن در این سال ها آهنگ های دیگری در خارج از برنامه های تلویزیونی منتشر کرده است. برای مثال با جستجو دانلود آهنگ هومن گامنو تعطیلاتینه، دانلود آهنگ هومن گامنو کلمبوس و همچنین آهنگ هومن گامنو تهران می توانید به آهنگ هایی که او خودش در خارج از قاب رسانه منتشر کرده است، دسترسی داشته باشید.

چهارانگشت

آهنگ چهار انگشت هومن گامنو یکی از آهنگ های معروف این خواننده است. در این آهنگ او تنظیم و آهنگسازی را نیز بر عهده داشت و قسمت های زیادی از متن را نیز خودش عوض کرده بود. این آهنگ در یکی از فیلم های ایرانی به همین نام منتشر شد و برای هومن محبوبیت زیادی را به دنبال داشت.

کودک شو

این آهنگ برای یکی از برنامه های تلویزیونی پر بیننده که از شبکه نسیم پخش می شود، خوانده شده است. برای دانلود آهنگ کودک شو هومن گامنو می توانید به سایت های معتبر پخش موزیک مراجعه کنید. این آهنگ هم از قطعات محبوب و دوست داشتنی هومن گامنو است که از صدا و سیما پخش شده است.

آمستردام تا تگزاس

برای دانلود آهنگ جدید هومن گامنو آمستردام تا تگزاس می توانید به سایت های پخش موزیک و همچین کانال های تلگرامی مراجعه کنید. این آهنگ جز جدید ترین آهنگ های گامنو است و در واقع اشاره به اولین آهنگی که از او پخش شد، دارد. 

آیا این خواننده تا به حال کنسرتی برگزار کرده است؟

هومن گامنو سال های زیادی است که به عنوان خواننده مجاز در کشور مشغول به فعالیت است. او در این سال ها تمام تلاشش را کرده است که در کنسرت ها و اجرا های زنده بتواند مخاطبانش را از نزدیک ببیند. هومن در کنسرت های زیادی از خوانندگان دیگر حضور داشته است و حتی اجرا های کوتاهی در برخی از برنامه ها و مراسم ها برگزار کرده است. هومن هنوز به صورت تک نفره کنسرتی را نداشته ولی در نظر دارد تا در آینده حتما این کار را انجام دهد.

سوالات متداول

 1. <strong>هومن گامنو چند سال سن دارد؟</strong>

  هومن در خرداد ماه سال ۱۳۶۸ در شهر تهران به دنیا آمده است و اکنون ۳۲ سال سن دارد.

 2. <strong>چرا هومن، گامنو را اسم مستعارش انتخاب کرده است؟</strong>

  گامنو به معنی گام نو است و منظور هومن از انتخاب این نام مستعار این بود که او قرار است یک قدم جدید در زمینه موسیقی بردارد.

 3. <strong>همسر هومن گامنو چه کسی است؟</strong>

  هومن گامنو در این سال ها ازدواج نکرده است و مجرد است.

 4. <strong>هومن علاوه بر خوانندگی به چه کاری مشغول است؟</strong>

  او یک فست فودی در شهر کرج تاسیس کرده است و نام آن را گام برگر گذاشته است. هومن، همچنین در این سال ها به کار هایی مانند آهنگسازی و تنظیم موزیک و همچنین فعالیت در زمینه بازیگری نیز مشغول بوده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]