اینستاگرام سلبریتی های ایران جایی است که سلبریتی ها خارج از حوزه فعالیت و حرف خود بتوانند با طرفدان خود ارتباط برقرار کنند. همراه ما باشید. همین طور اینستاگرام صفحه شخصی است که هر سلبریتی می تواند مانند دیگر افراد لحظات خود را ثبت کند و مانند دفترچه خاطرات در آینده آن را مرور کند. اما نکته قابل توجه این است که اینستاگرام یا صفحه شخصی سلبریتی ها از حساسیت بیشتری بر خوردار است چون به طور مستقیم زیر نظر مردم قرار دارند. در این مقاله درمورد پر طرفدارترین اکانت های اینستاگرام ایران توضیح خواهیم داد و نوع فعالیت آن ها را بررسی خواهیم کرد.

در اینستاگرام سلبریتی های ایران چه می گذرد

در اینستاگرام سلبریتی های ایران چه می گذرد؟

هر سلبریتی متناسب با روحیات و شخصیت خود مطالبی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک میگذارد که بعضاً دیده شده است در بعضی صفحات حاشیه هایی نیز به وجود آمده است.

به هر حال هیچ گاه صفحه اینستاگرام شخصی مانند صابر ابر با کسی مانند داریوش فرضیایی شبیه به هم نخواهد بود. صابر ابر هنرمنده بسیار لطیفی است که از گوشه کنار خانه خود عکس میگذارد و شعر می گوید، داریوش فرضیایی اما بیشتر از بچه های کار میگوید و برای آن ها دل می سوزاند. برخی از این سلبریتی ها نیز مدافع حقوق مردم هستند و در صفحه خود از حق مردم دفاع می کنند.

عکس های اینستاگرامی سلبریتی های ایرانی

این درست است که اینستاگرام برای انتشار عکس و فیلم ها تا حدودی محدودیت دارد اما در تمام جهان سلبریتی ها هر نوع عکسی را از خود منتشر می کنند، در ایران اما این عکس ها و فیلم ها باید موافق یا قوانین جمهوری اسلامی باشد، با این حال باز هم می بینیم که سلبریتی های ایران عکس های بسیار زیبایی در صفحات خود انتشار میکنند.

ددر این میان اما سلبریتی های ایرانی خارج از ایران از این قاعده مستثنی هستند اما حدود ۹۹ درصد آن ها حقوق انسانی را رعایت می کنند و با تمام آزادی که دارند کمتر دیده می شود عکسی مخالف آرمان های اخلاقی به اشتراک بگذارند.

تصاویر اینستاگرام سلبریتی های ایران

تصاویر اینستاگرام سلبریتی های ایران

تصاویر سلبریتی ها در اینستاگرام تنها در صفحه شخصی آن ها موجود نیست بلکه با جستجو در اینستاگرام بالغ بر دویست صفحه از هر سلبریتی خواهید یافت که تصاویر و عکس های آن هارا منتشر می کنند. که گاهی با رضایت سلبریتی ها و گاهی بدون رضایت آن ها انجام می شود.

این عکس هارا حتی در دیگر صفحات مجازی مانند فیسبوک هم می توان دید.

این تصاویر تنها به خود شخص سلبریتی مربوط نیست و گاهی عکس هایی از خانواده، همسر، پدر و مادر و والدین این افراد منتشر می شود. البته بعضی از افراد مانند همسره خانم بهنوش بختیاری هیچ گاه نخواستند عکسی از آن ها منتشر شود.

معروف ترین هشتگ های اینستاگرام سلبریتی های ایران

هشتگ در اینستاگرام این قابلیت را دارد که به مخاطبان توضیح دهد شما در مورده چه موضوعی پست گذاشته اید و با ضربه زدن روی کلمه ای که هشتگ شده است می توان به دبگر مطالبی که بقیه افراد در این مورد پست کرده آن پست کرده ان دسترسی پیدا کرد.

لیست زیر شامل مشهورترین هشتگ های فارسی اینستاگرام می باشد:

هشتگ ورزش

این هشتگ برای دعوت به ورزش کردن و تندرستی است و هم چنین در بعضی از مواقع برای انتشار خبری ورزشی از این هشتگ نیز استفاده می شود.

هشتگ آشپزی

از این هشتگ برای آموزش آشپزی استفاده می شود. در بعضی مواقع سلبریتی ها با نوشتن این هشتگ و انتشار عکسی از خود در حال آشپزی از زندگی روز مره خود به دیگران می گویند.

هشتگ لاکچری

این هشتگ نه تنها در میان سلبریتی ها بلکه در میان عوام نیز رواج دارد. افراد با نوشتن این هشتگ و انتشار عکس یا ویدئو از خود در حال خوش گذرانی و نشان دادن پول و ثروت بخشی اززندگی خود را به نمایش می گذارند.

هشتگ حقوق زنان

این هشتگ مختص فمنیست ها و آن دسته از سلبریتی های مدافع حقوق زنان است. این افراد با انتشار عکس و نوشتن این عکس ها زنان را به استقلال و قدرت و مردان را به دفاع از حقوق زنان دعوت می کنند

هشتگ طبیعت

ابن هشتگ در دو زمان قابل استفاده است، یکی همگامی که شخص سلبریتی در طبیعت است و برای شرح حال خود از این هشتگ استفاده می کند، دوم زمانی است که شخص سلبریتی خواهان حقوق طبیعت و مخالف هر نو آسیبی به طبیعت و حیوانات است و با این هشتگ اعتراض خود را علنی می کند.

جنجالی ترین استوری های اینستاگرام سلبریتی های ایران

جنجالی ترین استوری های اینستاگرام سلبریتی های ایران

سلبربتی ها نیز مانند دیگر افراد برای نشان دادن روز مرگی های خود و شریک کردن دنبال کننده ها در لحظات خود عکس ها و ویدئو هایی را در قالب استوری منتشر می کنند، کن دنبال کننده ها می توانند تا بیست و چهار ساعت بعد این عکس ها را ببینند، هرچند که این استوری ها قابلیت ذخیره شدن را دارند و این موضوع گاهی بازار استوری های جنجالی را داغ می کند.

استوری های شاهرخ استخری

شاهرخ استخری یکی از بازیگران خوب ایرانی اکثر اوقات عکس ها و ویدئوهایی را از دو دختر بچه زیبای خود منتشر می کند که این عکس ها طرفداران زیادی دارد.

استوری های آزاده نامداری

آزاده نامداری یکی از سلبریتی های ایرانی که مجری صدا و سیما است چندی پیش در خارج از ایران عکس هایی از او منتشر شد که مخالف قوانین جمهوری اسلامی بود، در پی آن استوری و پست هایی در خارج و داخل ایران به ضرر یا به نفع او منتشر شد. این خانم آن عکس هارا کذب دانست که البته توضیح کامل آن در این مقاله مناسب نیست.

استوری های سلبریتی های خواننده

استوری های خوانندگانی مانند امیر عباس گلاب، رضا صادقی، اشوان و… معمولا در استدیو و در حال ضبط موزیک و آواز است. گاهی این خوانندگان قطعه کوچکی از موزیک جدید خود را که هنوز منتشر نشده است را استوری می کنند و ابن کار باعث شوق طرفداران آن ها برای شنیدن موزیک جدید می شود.

استوری های پریناز ایزدیار

خانم پریناز ایزدیار بازیگر خوب کشور ایران که حامی حیوانات هستند معمولا استوری هایی تحت عنوان جلوگیری از حیوان آزاری منتشر می کنند، که این کار خود طرفدارانی دارد که راه ایشان را دنبال می کنند.

استوری های خواهران منصوریان

خواهران منصوریان ورزش کاران خوب ایران معمولا استوری هایی را منتشر می کنند که سخت در حال ورزش کردن هستند، سختی که نتیجه ای هم به همراه دارد و آن هارا قوی ترین زنان ایران معرفی می کنند. هرچند تمام این استوری ها به ورزش ختم نمی شود اما همانطور که در بالا خاطر نشان کردم هر سلبریتی متناسب با حرفه خود استوری و هشتگ میگذارد.

هزینه تبلیغات اینستاگرام سلبریتی های ایران

هزینه تبلیغات اینستاگرام سلبریتی های ایران چقدر است؟

هزینه تبلغات در اینستاگرام به تعداد دنبال کننده ها و تعداد بازدید از پست یا استوری تبلیغاتی بستگی دارد. مثلا سلبریتی که ششصد هزار دنبال کننده دارد با سلبریتی که یک میلیون دنبال کننده دارد بسیار متفاوت است.

از طرفی چون گاهی اوقات بعضی از سلبریتی ها دنبال کننده های غیر واقعی دارند این مبلغ به تعداد بازدید هم بستگی دارد.

سلبریتی هایی با تعداد طرفداران کمتر از یک میلیون

هزینه تبلیغ استوری و پست این افراد بین هشت الی ده میلیون می باشد که البته به تعداد بازدید هم بستگی دارد. عده ای از این افراد بدون داشتن مهارت خاصی مبالغ هنگفتی دریافت می کنند.

صدف بیوتی

صدف بیوتی بلاگر آرایشی معروف با حدود سه میایون دنبال کننده در ازای هر تبلیغ مبلغی حدود سی تا پنجاه میلیون تومان دریافت می کند، که البته صدف در حرفه آرایشگری بی نظیر است و با افرادی مانند لیدی گاگا همکاری کرده است.

دنیا جهانبخت

یکی از پرطرفدارترین سلبریتی های ایرانی با یازده میلیون دنبال کننده دنیا جهانبخت معروف است که برای هر تبلیغ مبلغی حدود هشتاد تا صد میلیون تومان دریافت می کند. زیبایی چهره و اندام ابن خانم و ایجاد حاشیه هایی باعث شد به چنان مبالغی دست پیدا کند.

اینستاگرام سلبریتی های ایرانی در ترکیه

بسیاری از سلبریتی های ایرانی در ترکیه زندگی می کندد و آن جا  فعالیتهای خود را انجام می دهند.

زندگی در ترکیه و آزادی های بیشتر باعث راحتی این سلبریتی ها می شود و از این طریق با به اشتراک گذاشتن خصوصی ترین قسمت زندگی خود به شهرت بیشتری دست پیدا کنند.

از آن جایی که این روزها اینستاگرام غرق در حاشیه این سلبریتی ها شده است، عده ای معتقد هستند اینستاگرام سلبریتی های ایران در ۱۴۰۰ به مشکل بر می خورد.

اینستاگرام سلبریتی مگزین

در اینستاگرام صفحه هایی تحت عنوان سلبریتی مگزین پست هایی از حاشیه زندگی این سلبریتی ها منتشر می کنند و اخبار لحظه به لحظه آن هارا در اختیار طرفداران میگذارند.

پرطرفدارترین اکانت های اینستاگرام سلبریتی های ایرانی

از پرطرفدارترین سلبریتی های ایرانی داخل ایران می توان به رامبد جوان، حسن ریوندی و بهنوش بختیاری اشاره کرد.

سوالات متداول

وجود این صفحات مربوط به سلبریتی ها برای فرهنگ جامعه مضر است؟

در جواب باید بگوییم بستگی به سلبریتی مورده نظر دارد، اگر مطالب منتشر شده توسط سلبریتی آموزنده باشد مفید و اگر غیر اخلاقی باشد مضر است

آیا سن محدودیتی برای معروفیت در اینستاگرام دارد؟

خیر، همان طور که میبینید امروزه سلبریتی های بسسیار کم سن و سال در اینستاگرام فعالیت می کنند.

آیا اینستاگرام محیط مناسبی برای شناخت سلبریتی مورد علاقه خود است؟

خیر، از آن جایی که افراد هیچ گاه تمام و کمال زندگی خود را در اینستاگرام منتشر نمی کنند بنابر این اینستاگرام محیط مناسبی برا قضاوت و شناخت افراد نیست.

آیا میان سلبریتی ها رقابتی بر سره تعداد فالوور است؟

از آن جایی که تعداد فالوور یا همان دنبال کننده بیشتر نشانه معروفیت بیشتر است بنابر این رقابت تنگاتنگی میان سلبریتی ها است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]