یکی از جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در ۲۰۲۱ مرگ آزاده نامداری بود که خب در این مورد لازم دانتیم شما را کمی بیشتر با این سلبریتی آشنا کنیم.

آزاده نامداری کیست

آزاده نامداری کیست؟

آزاده نامداری از مجری های پرحاشیه ایرانی به شمار می رود. در مورد بیوگرافی آزاده نامداری باید گفت که او متولد ۹ آذر سال ۶۳ در کرمانشاه می باشد و دارای لیسانس رشته مدیریت صنعتی و فوق لیسانس روانشناسی خانواده درمانی از دانشگاه شهید بهشتی است. او کار خود را در ابتدا با تلویزیون استانی شروع کرده است.

او متولد سنقر در ۸۵ کیلومتری کرمانشاه می باشد. آزاده فعالیت خود را از زمانی که ۱۷ ساله بوده است یعنی در سال ۸۰ از شبکه استانی زاگرس با اجرای برنامه‌ هایی در حوزه نوجوان و جوان شروع کرده است. آزاده زمانی که برای ادامه تحصیل به تهران مهاجرت می کند از طریق روزنامه جام جم در تست صدا و سیما شرکت می ‌کند و از بین حدود ۱۵ هزار نفر برگزیده می شود.

مجری برنامه تازه ها

آزاده از سال ۸۴ تا ۸۸ یعنی به مدت ۴ سال مجری برنامه تازه ها در برنامه سیمای شبکه یک را بر عهده داشته است و بعد از آن به طور غیر منتظره ای اجرای برنامه شبکه دو را بر عهده گرفت.

استاد سوتی

با این که آزاده نامداری اعتماد به نفس بالایی دارد، اما خیلی از افراد از او به عنوان استاد خراب کاری و سوتی یاد می کنند. از اولین سوتی های این مجری پرحاشیه می توان به این که مردی که ۳ زن داشت را به برنامه دعوت کرده بود، اشاره کرد. این برنامه موجی از حواشی را به وجود آورد. بعد از آن وسط یکی از برنامه ‌ها میز مجری واژگون شد که این نیز حواشی زیادی را به وجود آورد. در این مورد می توایند به مقاله رسوایی سلبریتی ها توجه داشته باشید.

آزاده نامداری و همسرش چه تاریخی ازدواج کردند؟

آزاده تا به امروز دو بار ازدواج کرده است. شوهر دوم او سجاد عبادی نام دارد که او نیز یکی از آقازاده های ایران به شمار می رود. آزاده یک سال بعد از طلاق از همسر اولش با انتشار عکسی خبر ازدواج دوباره اش را اعلام کرد. در این باره باید بگوییم که آزاده و سجاد عبادی در سال ۹۴ با هم ازدواج کردند. این خبر حواشی زیادی را به وجود آورد. این زوج در سال ۹۵ صاحب دختری به نام گندم شدند.

موضوع آشنایی با همسر دومش چه بود؟

آزاده در مورد آشنایی اش با همسر دومش بیان کرده بود که در سال ۸۷ من و سجاد دوستان مشترکی در تلویزیون داشتیم که یکی از آن ها مدیران ارشد تلویزیون بود و این گونه چند بار همدیگر را از دور دیده بودیم. او در ادامه بیان کرد که در آن زمان من به شدت مشغول فعالیت در تلویزیون و زندگی شخصی ام بودم به همین دلیل ارتباط ما قطع شد.

آزاده نامداری بی حجاب

سجاد عبادی همسر آزاده نامداری است؟

در مورد سجاد عبادی باید بگوییم که متولد سال ۱۳۶۰ در تهران است. او در یک خانواده مذهبی و فرهنگی به دنیا آمده است و فارغ التحصیل دکترای سیاست گذاری از دانشگاه آزاد می باشد. سجاد عبادی نیز قبلاً یک بار ازدواج کرده است و هم اکنون نیز مدیر و سرپرست روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی است. هم چنین سجاد عبادی در مجموعه ای با عنوان نمایندگی فدراسیون جهانی مخترعان و مبتکران فعالیت می کند.

آزاده نامداری بی حجاب

در تیر سال ۹۶ آزاده نامداری در خارج از کشور (سوئیس) برای استراحت و تفریح به همراه همسر خود رفته بود. آزاده نامداری در سوئیس حواشی بسیار زیادی را برای خود به وجود آورد. در این باره باید بگوییم که از او فیلم و عکس های بی حجابی در کنار همسرش در یک پارک در سوئیس منتشر شد.

این عکس ‌ها و فیلم ‌ها حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد تا تا جایی که در برخی از پیچ ها تیتر های مانند این که آزاده نامداری کشف حجاب کرد را زدند. البته بعد از انتشار این عکس‌ ها، آزاده نامداری سعی کرد تا رفتار خود را با این که در یک دورهمی خانوادگی بوده و همه افراد در آن جا از محارم او بوده اند، توجیه کند اما نتوانست منتقدان و مردم را راضی نگهدارد.

بعد از مدتی به دلیل این که عکس های بی حجابی از آزاده منتشر شده بود، سوال برخی از افراد این بود که آزاده نامداری کجاست در این باره باید گفت که او بعد از مدتی به راحتی و بدون دردسر به ایران بازگشت.

آزاده نامداری اینستا دارد؟

آزاده نیز مانند برخی از سلبریتی های دیگر اینستاگرام را مرکز فعالیت خود قرار داده است و در آن گاهی اوقات استوری هایی منتشر می ‌کند که باعث ایجاد حواشی می شود. هم چنین در اینستاگرام عکس های متفاوتی از خود و کار های که انجام می ‌دهد و یا عکس‌ هایی که به آن ها علاقه دارد را برای مخاطبان خود منتشر می ‌کند. برای دانستن آدرس اینستاگرام آزاده نامداری می توانید نام کامل او را در اینترنت جستجو کنید.

آزاده نامداری و فرزاد حسنی

آزاده نامداری و فرزاد حسنی

در اردیبهشت سال ۹۲ آزاده نامداری و فرزاد حسنی با حضورشان در کنسرت یکی از خوانندگان معروف ایرانی فرزاد فرزین ازدواج خود را به رسانه ‌ها اعلام کردند. سید حسن خمینی عاقد این زوج بوده است. البته باید افزود که آزاده و فرزاد حسنی بعد از یک سال یعنی در خرداد سال ۹۳ از یکدیگر جدا شدند.

فرزاد حسنی تا به حال واکنش های زیادی به برخی از رفتار های همسر سابقش نشان داده است که حتی برخی از پیج ها تیتر هایی با عنوان واکنش فرزاد حسنی به ازدواج آزاده نامداری و یا واکنش فرزاد حسنی به عکس بی حجاب آزاده نامداری را زده اند. به هر حال فرزاد حسنی واکنش های تند همراه با طعنه به همسر سابق خود در رابطه با عکس های بی حجابی او و هم چنین ازدواج دومش زده است.

رقص آزاده نامداری

مدتی قبل یکی دیگر از جنجال هایی که برای این مجری پرحاشیه به وجود آمده بود، یک کلیپی از رقص او بوده است. البته در مورد این کلیپ برخی افراد می ‌گویند که شخصی که در این کلیپ می رقصد آزاده نسیت و این خانم شباهت زیادی به او دارد. اما برخی از افراد دیگر می‌ گویند که شخصی که در این کلیپ در حال رقصیدن است، آزاده است.

احسان علیخانی و همسرش آزاده نامداری

مدت ها قبل، عکس های آتلیه احسان علیخانی و آزاده نامداری که متعلق به یک برنامه برای تحویل سال بوده است در اینترنت و شبکه های اجتماعی منتشر شد. این عکس ها شایعاتی را در بین مردم به وجود آورد که این دو مجری با هم در رابطه هستند و قرار است که به زودی ازدواج کند. حتی عکس این دو مجری با عنوان هایی مانند احسان علیخانی و همسرش آزاده نامداری در خیلی از پیج ها قرار گرفت.

تکذیب خبر ازدواج

تا چند روز خبر ارتباط این دو مجری و ازدواجشان سوژه خیلی از مردم به ویژه رسانه های زرد شده بود تا جایی که آزاده مجبور شد تا در صفحه شخصی اش در اینستاگرام شایعه ازدواج خود با احسان علیخانی را تکذیب کند. او در این باره بیان کرد که نمی‌ دانم چه اتفاقی افتاده است که چند روز مانده به سال تحویل این حواشی برای من و آقای علیخانی رخ داده است. از آن جایی که آقای علیخانی صفحه اینستاگرام ندارند از من خواسته اند تا در مورد این شایعاتی که به وجود آمده است توضیحی به شما دوستان و هواداران بدهم که ما فقط همکار هستیم و ارتباط دیگری به غیر از کار با هم نداریم.

عکس لو رفته آزاده نامداری

عکس لو رفته آزاده نامداری

عکس آزاده نامداری بدون حجاب مدت ها قبل حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد. زمانی که آزاده نامداری به همراه همسرش در یک مکان عمومی در شهر سوئیس بدون حجاب بوده است برخی از افراد از او به طور پنهانی فیلم و عکس گرفته اند و این فیلم و عکس ها را در صفحات مجازی منتشر کردند. انتشار این عکس ‌ها بازتاب گسترده در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام داشته است.

در این شبکه ها خیلی از کاربران و مردم، آزاده را فردی ریاکار دانستند، چرا که او به طور دائم در برنامه‌ های تلویزیونی و حتی مصاحبه ‌های خود از حجاب کامل تعریف کرده است. هم چنین او همیشه از چادر مشکی دفاع کرده است و استفاده از چادر مشکی را به سایر خانم ها نیز پیشنهاد می کرده است و همیشه در حال تبلیغ کردن آن بوده است.

انتقاد مردم از عکس های آزاده نامداری به کجا رسید؟

بعد از انتشار این فیلم و عکس ها خیلی از مردم از او انتقاد کردند که چگونه با این که همیشه چادر را تبلیغ می کند و به این که همیشه با حجاب است به خود افتخار می کند. اما در خارج از کشور چادر برای او معنایی ندارد و بدون حجاب به هر جایی که می خواهد می رود. خیلی از افراد او را ریاکار دانسته اند که برای این که در تلویزیون ایران جای پای خود را محکم کند همیشه حجاب را تبلیغ می کند.

سوالات متداول

آزاده نامداری کیست؟

آزاده نامداری یکی از مجری های پرحاشیه ایرانی است.

مهم ترین حاشیه آزاده نامداری چیست؟

از مهم ترین حاشیه آزاده نامداری می توان به انتشار عکس و فیلم های بدون حجاب او در خارج از کشور اشاره کرد.

همسر دوم آزاده نامداری کیست؟

همسر دوم آزاده نامداری، سجاد عبادی است. آن ها در سال ۹۴ ازدواج کردند و حاصل این ازدواج یک دختر به نام گندم است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]