رسوایی سلبریتی ها معمولا از افشاگری رازهای سلبریتی ها و موضوعات داغ و جنجالی جهان نشات می گیرد. زندگی سلبریتی ها همیشه با حاشیه های زیادی همراه است. کوچک ترین اشتباه آن ها باعث بازتاب جهانی می شود. رسوایی ستاره ها از زمان های قدیم وجود داشته است اما جدیداً در ایران هم زیاد شده است.

رسوایی سلبریتی های ایرانی

رسوایی سلبریتی های ایرانی

اگر بدانید سلبریتی کیست این را به خوبی متوجه شده اید که رسوایی سلبریتی های ایرانی نیز جدیداً در چند سال اخیر افزایش یافته است. البته برخی افراد موجود در این لیست قربانی شده اند. بسیاری از افراد به دلیل خصومت های شخصی دست به خراب کردن سابقه سلبریتی ها می زنند. با منتشر کردن عکس ها، فیلم ها و چت های آن ها زندگی هنری آنان را با مشکل روبرو می کنند.

سوشا مکانی

سوشا مکانی جزو سلبریتی هایی بود که دچار رسوایی شد. او دروازه بان تیم پرسپولیس بود. عکس هایی شخصی از سوشا مکانی منتشر شد و به دنبال آن بازداشت شد. در این عکس ها سوشا مکانی همراه دختری به نام ساناز بود. شکایت این پرونده از طرف خانواده ساناز انجام شد. آن ها مدعی بودند که سوشا باعث پخش شدن عکس ها شده است. پس از چندی بی گناهی او ثابت و آزاد شد.

ناصر محمد خانی و رسوایی سلبریتی ها

ناصر محمد خانی بازیکن سابق تیم ملی و تیم پرسپولیس بود. رسوایی او در زمان خود جنجال زیادی به پا کرد. شهلا جاهد همسر صیغه ای ناصر بود. روزی او به قصد صحبت کردن با همسر ناصر به خانه او می رود. پس از خروج او، جنازه همسر اول ناصر محمد خانی “لاله سحرخیزان” در خانه پیدا می شود. روی جنازه جای ۲۷ ضربه چاقو مشاهده شد. شهلا جاهد قتل را گردن گرفت و سپس اعدام شد. این پرونده برای بسیاری از افراد هنوز هم مشکوک است. بسیاری شهلا را قاتل نمی دانند و او را هم قربانی حساب می کنند.

زهرا امیر ابراهیمی

زهرا امیر ابراهیمی بازیگر نقش نرگس در سریال کمکم کن بود. سال ۱۳۸۵ فیلم مستهجنی از او منتشر شد. این فیلم کل زندگی او را تحت تاثیر قرار داد و دیگر نتوانست در هیچ فیلمی هنرنمایی کند. او اعلام کرد که فرد در فیلم او نبود و نامزد او برای انتقام از او همچین کاری کرده است. این ماجرا به قدری پیچیده شد که زهرا دیگر نتوانست در ایران بماند.

در مصاحبه اخیر او با سینا ولی الله اعتراف کرد که فرد در فیلم خود او بود. او گفت که فرد پخش کننده فیلم نامزد او نبوده است. منتشر کننده فیلم را می شناخته و با او خصومت شخصی داشته است.

فرزاد حسنی در میان رسوایی سلبریتی ها

فرزاد حسنی مجری صدا و سیما و همسر سابق آزاده نامداری بود. آن ها در سال ۹۲ ازدواج کردند. این دو پس از یک سال با حواشی زیاد از هم جدا شدند. آزاده نامداری تصویری از صورت خود منتشر کرد که کبودی های صورت او کاملا مشخص بودند. او با انتشار این تصویر، خبر از ضرب و شتم فرزاد حسنی داد. پس از انتشار این عکس، هر دوی آن ها با مصاحبه های فراوانی که داشتند یکدیگر را مقصر معرفی می کردند. این موضوع هم از جنجالی ترین رسوایی سلبریتی ها بود.

مهدی مهدوی کیا

مهدی مهدوی کیا بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی بود. سال ۸۵ خبرهایی جنجالی از مهدی مهدوی کیا منتشر شد. ابن خبر مربوط به زمانی است که مهدوی کیا در آلمان فوتبال بازی می کرد. سمیرا سمیعی، مدیر برنامه های او اعلام کرده بود که با مهدوی کیا ازدواج کرده است. این در صورتی بود که مهدوی کیا متاهل بود. مهدوی کیا این موضوع را تکذیب کرد. رسوایی این سلبریتی باعث شکست او نشد و او هم چنان طرفداران زیادی دارد.

مجاهد خذیراوی در جریان رسوایی سلبریتی ها

فرزان اطهری

فرزان اطهری بازیگر، مدل و مجری ایرانی است. زمانی که در حال درخشش بود اتفاقی افتاد که زندگی او را تحت تاثیر قرار داد. پلیس ها در خانه او در دبی ۲۱ گرم کوکائین پیدا کردند. دادگاه او را متهم کرد و به حبس ابد محکوم شد. او اتهام وارده را تکذیب کرد.

در دادگاه تجدید نظر حکم او به ۱۰ سال کاهش یافت. در نهایت پس از ۳۱ ماه، عفو خورد و از زندان آزاد شد. در مصاحبه ای که با سینا ولی الله داشت گفت در مهمانی که برگزار کرده بود کسی برای او پاپوش درست کرده بود. این جوان خوش چهره می توانست خیلی موفق باشد. اما رسوایی ایجاد شده برای او این موفقیت را عقب انداخت.

مجاهد خذیراوی در جریان رسوایی سلبریتی ها

مجاهد خذیراوی بازیکن سابق استقلال بود. اتفاقی که برای او افتاد کل زندگی ورزشی او را تحت تاثیر قرار داد. خیلی از افراد معتقدند که اگر این اتفاق برای او نمی افتاد به یک ستاره در فوتبال تبدیل می شد. زمانی که ۱۶ ساله بود در یک مهمانی حضور داشت و فیلم او در این مهمانی منتشر شد. انتشار این فیلم بازتاب گسترده ای داشت و باعث محرومیت او شد. او را پنج سال از حضور در لیگ محروم کردند. رسوایی این سلبریتی باعث تمام شدن زندگی فوتبالی او شد.

ترلان پروانه

ترلان پروانه جزو بازیگران پر حاشیه سینمای ایران است. اولین حاشیه او خبر نامزدی اش با ارسلان قاسمی بود. این مسئله به قدری پیش رفت که ارسلان قاسمی اعلام کرد که علاقه ای به ترلان پروانه ندارد.

حاشیه دوم او، رابطه اش با سعید عزت اللهی بود. این حاشیه زمانی شروع شد که سعید عزت اللهی و ترلان پروانه کامنت عاشقانه برای هم گذاشتند. چندی نگذشته بود که سعید در این رابطه واکنش نشان داد. او گفت که ترلان ایده آل او نبود. این موضوع عصبانیت شدید مادر ترلان را به دنبال داشت.

زمان زیادی از این حواشی نگذشته بود که خبر رابطه ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس جنجالی شد. فیلمی از آن ها دست به دست شد و نشان داد که این حواشی کاملا درست است. این حواشی زمانی به اوج خود رسید که عکسی از قهرمانی پرسپولیس منتشر شد. در این عکس فرشاد احمدزاده گوشی خود را در دست داشت و صفحه گوشی مشخص بود. عکس صفحه زمینه او عکس ترلان پروانه بود! این اتفاقات باعث شد که ترلان پروانه موضوع اکثر طنزها و حواشی شود.

ریحانه پارسا در جریان رسوایی سلبریتی ها

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری صدا و سیما جزو پر حاشیه ترین افراد است. حواشی او فقط به زندگی با فرزاد حسنی محدود نمی شوند. او به همراه همسر دوم خود به سوئیس سفر کرد. عکس هایی که از خود منتشر می کرد با حجاب و پوشش کامل بودند. ناگهان فیلمی از او در فضای مجازی منتشر شد که با عکس های او هم خوانی نداشت.

در این فیلم او بدون حجاب در پارکی با همسر و فرزندش نشسته بود. در پاسخ به این حاشیه اعلام کرد که باد روسری او را از سرش انداخته بود. مصاحبه او باعث کم شدن حواشی او نشد. چرا که هیچکس حرف او را باور نکرد. آزاده نامداری با این حرفش بیشتر به حواشی دامن زد و مورد تمسخر و طنز قرار گرفت.

ریحانه پارسا در جریان رسوایی سلبریتی ها

ریحانه پارسا با وجود سن کمی که دارد حواشی زیادی داشته است. ریحانه پارسا متولد سال ۱۳۷۷ است و با بازی در سریال پدر معروف شد. اولین حاشیه او ازدواجش با مهدی کوشکی بود. اختلاف سنی آن ها ۱۷ سال بود. چندی بعد خبر جدایی این دو جنجالی شد. ریحانه ادعا کرد که با مهدی کوشکی ازدواج نکرده است!

بعد از این اتفاقات ناگهان ریحانه از ترکیه سر در آورد. او کشف حجاب کرد و شروع به انجام کارهای عجیب و غریب کرد. با افرادی مانند پویان مختاری ارتباط برقرار کرد و از این طریق می خواست به شهرت دست یابد. در رسوایی این سلبریتی اشخاص دیگر دخیل نبودند و او قربانی نشد. او خود به دنبال حواشی رفت و چهره هنری خود را خراب کرد. در واقع بهتر است از او به عنوان یکی از سلبریتی های وطن فروش یاد کنیم.

رسوایی سلبریتی ها در جهان

همان طور که گفته شد رسوایی سلبریتی ها در جهان بسیار اتفاق افتاده است. کوچک ترین حرکت سلبریتی ها با بازتاب جهانی همراه است. بسیاری از افراد، سلبریتی بودن را کار دشواری می دانند. آن ها مجبورند همیشه مراقب رفتار خود باشند تا به تیتر اول اخبار تبدیل نشوند. البته این مورد برای همه صادق نیست. بسیاری از سلبریتی ها بدون توجه به معروفیت و محبوبیتی که دارند دست به کارهای ناخوشایندی می زنند.

انسل الگورت

انسل الگورت ۲۶ ساله به یکی از ستاره های جدید سینمای جهان تبدیل شده است. اما ممکن است جدیداً در مورد حواشی او شنیده باشید. یک دختر نوجوان او را به آزار جنسی در سال ۲۰۱۴ محکوم کرده است. این دختر در شبکه های اجتماعی با انسل آشنا شده است. پس از آشنایی ملاقات کوتاهی داشتند و این ملاقات باعث تجاوز به او شد. این دختر ک گبی نام دارد ادعا می کند در زمانی که به او تجاوز شده فقط ۱۷ سال داشته است. انسل این خبر را تکذیب کرد. او گفت که رابطه آن ها با رضایت طرفین همراه بوده است.

رسوایی سلبریتی ها در جهان

چارلی چاپلین

همه افراد حداقل یک بار نام چارلی چاپلین را شنیده اند. او جزو معروف ترین بازیگران بود. عاشق بازیگری به نام “جوآن باری” شد اما رابطه آن ها خیلی کوتاه بود. دو سال بعد، باری از چارلی چاپلین شکایت کرد و او را پدر دخترش خواند. اما دادگاه به نفع چاپلین تمام شد و از اتهامات تبرئه شد.

کریم بنزما

کریم بنزما مهاجم تیم رئال مادرید است اخیرا حواشی زیادی برای او درست شده است. یکی از هم تیمی هایش در تیم ملی فرانسه ادعا کرده است که کریم از او اخاذی می کرد. این حواشی اینجا تمام نمی شود. کریم بنزما و فرانک ریبری محکوم به آزار جنسی شده اند. آن ها با دختری که به سن قانونی نرسیده بود رابطه جنسی داشتند.

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه چهره محبوب دنیای هالیوود است. وی به آزار جنسی متهم شده است. ادعا شده که او در سال ۱۹۹۰ مرتکب آزار جنسی شده است. وکیل او اعلام کرده است که سیلوستر با شاکی رابطه داشته اما با رضایت طرفین بوده است. این پرونده همچنان باز و در حال پیگیری است.

مورگان فریمن

مورگان فریمن ۸۰ ساله به آزار و اذیت جنسی متهم شده است.‌ هشت نفر از او به دلیل آزار جنسی شکایت کرده اند. اکثر این افراد از همکاران مورگان بودند. آن ها مدعی شدند که برای جلوگیری از آزارهای او مجبور بودند لباس های پوشیده به تن کنند.

بن افلک و رسوایی سلبریتی ها

بن افلک که همه او را با بازی در نقش بتمن می شناسند از این قاعده مستثنی نیست. دو نفر از همکاران او، او را متهم به شوخی های جنسی کردند. او در توییتر بابت رفتار خود از آن ها عذر خواهی کرد.

سوالات متداول

مهدی کوشکی چند بار ازدواج کرد؟

مهدی کوشکی سه بار ازدواج کرد و دارای یک پسر به نام آرسام است. همسران او مینا شمس، صحرا فتحی و ریحانه پارسا بودند.

آیا پویان مختاری و ریحانه پارسا در رابطه هستند؟

مدتی خبر رابطه آن ها روی زبان ها افتاده بود. اما ممکن است این هم بازی آن ها برای جذب فالور باشد.

شغل جدید زهرا امیر ابراهیمی چیست؟

او در فرانسه به بازیگری و عکاسی مشغول است.

افشاگر رسوایی سلبریتی ها در ایران کیست؟

در ایران خیلی از افرادی که مورد آزار قرار گرفتند خود افشا کردند‌. امین فردین از افرادی است که در افشاگری این رسوایی ها بسیار کمک کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]