جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در ۲۰۲۴ همیشه از موضوعاتی بوده است که مورد توجه رسانه های داخلی و خارجی و عموم مردم بوده است. اکنون می خواهیم مهم ترین خبرهای افراد معروف در زمینه های مختلف را در این مقاله بیان کنیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
جنجالی ترین خبرهای سلبریتی های اینستاگرام

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی های اینستاگرام متعلق به چه کسانی می باشند؟

اگر مقالات قبلی را خوانده باشید و به یاد داشته باشید می دانید که سلبریتی در زمان‌ های گذشته فقط به هنرمندان و افراد شاغل در تلویزیون، رادیو و سینما گفته می‌ شد.

اما در چند سال اخیر سلبریتی به تمام افراد مشهوری که شناخته شده و در زمینه های مختلف مشغول به کار هستند گفته می‌ شود.

از این رو تعدادی از افراد در فضای مجازی مانند اینستاگرام با جمع کردن تعداد زیادی فالوور توانسته اند معروفیتی در بین افراد جامعه داشته باشند و تبدیل به یک چهره شناخته شده شوند. به این افراد سلبریتی های اینستاگرام گفته می شود.

ملیکا تهامی

یکی از چهره های معروف در اینستاگرام که جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در ۲۰۲۴ را رقم زد ملیکا تهامی می باشد او با ۲۴سال سن چندی پیش خبر خودکشی او به گوش رسید که به خاطر پارتنرش دست به خودکشی زده بود. اما این عمل موفق نبود و منجر به مرگ نشد و خوشبختانه از مرگ نجات پیدا کرد و بعد از این که حال روحی و جسمی اش بهتر شد و شروع به نوشتن کتاب در مورد رابطه خودش و پارتنرش کرد.

ماهور کلاته

خانم مهسا میرزایی یکی از چهره های شناخته شده در اینستا گرام می باشد که نام آیدی پیجش ماهور کلاته به اسم فرزندش است. او به همراه همسرش فعالیت گسترده در اینستا گرام داشتند که در چند ماه اخیر شاهد شنیدن کشته شدن همسرش به دست برادر همسرش بودیم.

شیما استایل

او دختری ۲۳ ساله اهل شیراز است که به مدت یک سال می باشد که به کشور هند مهاجرت کرده و بعد از چند ماهی که به ایران بازگشت و به دیدار خانواده خود مشغول بود که به طور ناگهانی پیجش بسته شد. او بعد از مدتی که پیجش دوباره اکتیو شد اعلام کرد که دولت ایران به علت گذاشتن عکس هایی که مغایرت داشت با قانون کشور صفحه اش را بسته است.

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در هالییود

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در هالییود

همان طور که در متن قبل بیان کردیم، همیشه اخبار مربوط به سلبریتی ها در بسیاری از سایت های مختلف منتشر می شود و هر عمل و رفتار این افراد، مورد توجه قرار می گیرد. در این قسمت می خواهیم در مورد اخبار مربوط به سلبریتی ها در هالیوود صحبت کنیم.

جدایی شکیرا

یکی از مهم ترین اخبار مربوط به سلبریتی ها در سال ۲۰۲۳، جدا شدن شکیرا از پیکه بود. او علت این جدایی را خیانت همسر خود بیان کرد و در این مورد تصاویر بسیار زیادی در فضای مجازی منتشر شده بود که صحت این ماجرا را بیان می کرد. شکیرا پس از جدا شدن از پیکه، با فرزندانش راهی کشور دیگری شد و به تنهایی زندگی جدید خود را ایجاد کرد. او پس از جدایی، آهنگ های بسیاری تهیه کرد که در آن ها در مورد خیانت همسرش خوانده بود.

حضور مارگو رابی در فیلم باربی

مارگو رابی یکی از بازیگران بسیار زیبای هالیوودی است. او در فیلمی به نام باربی حضور داشت و توانست به خوبی، ایفای نقش کند. این فیلم به عنوان پر فروش ترین فیلم در سال ۲۰۲۳ معرفی شد و امتیاز بسیار بالایی را به دست آورد. این فیلم توسط افراد بسیاری دیده شد و توانست طرفداران بسیاری به دست آورد.

فرزند دوم ایان سامرهالدر و نیکی رید

ایان سامرهالدر و نیکی رید از زیباترین سلبریتی های دنیا هستند. آن ها فعالیت زیادی هم در فضای مجازی دارند و اخیرا تصویری را منتشر کرده اند که در آن خبر از بارداری دوم داده اند. آن ها در این تصویر بیان کرده اند که منتظر به دنیا آمدن فرزند دوم خود هستند. با توجه به زیبایی بسیار زیاد این زوج، احتمال دارد که فرزند دیگر آن ها نیز بسیار زیبا باشد.

رابطه جی زد و بیانسه

بیانسه یکی از معروف ترین سلبریتی های هالیوودی است. او مدت ها پیش به جی زد ابراز علاقه کرده بود و مدت ها پیش با این فرد دوست شده است. اما این خبر بالاخره در سال ۲۰۲۳ افشا شد و خبرها و حواشی مختلفی در مورد رابطه این زوج و پنهان کاری آن ها به وجود آمد. می توانید تصاویر این افراد را در اینترنت جست و جو کرده و از روابط آن ها جزئیات بیش تری به دست آورید.

رابطه جنیفر لوپز

جنیفر لوپز یکی از بهترین بازیگران و خوانندگان است که محبوبیت زیادی در بسیاری از کشورهای دنیا دارد. جی لو که تا کنون بارها ازدواج کرده است، این بار نیز از نامزد خود جدا شد. نامزد او به جنیفر خیانت کرد و باعث این جدایی شد. تصاویر زیادی از نامزد سابق او به همراه معشوقه اش در اینترنت وجود دارد. اما پس از این جدایی، جی لو با بن افلک، دوستی دوباره خود را شروع کرد و در سال ۲۰۲۳ به طور رسمی از رابطه خود خبر دادند.

حضور جولیا فاکس با لباسی عجیب در هفته مد

جولیا فاکس در سال ۲۰۲۲ با کانیه وست رابطه داشت و پس از مدتی از او جدا شد. او که یکی از سلبریتی های مشهور می باشد، در زمینه مد نیز فعالیت زیادی دارد. او هر بار با استایل ها و پوشش مخصوصی که دارد همه را مجذوب خود می کند. او در هفته مد سال ۲۰۲۳، لباس بسیار عجیبی را بر تن کرد که می توان تصاویر آن را در ایتنترنت مشاهده کرد.

اعتراضات علیه جنگ در غزه

با شروع جنگ در شهر غزه در سال ۲۰۲۳، سلبریتی های بسیاری اعتراضات خود را با روش های مختلف ابراز کردند. جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها درباره غزه مربوط به نانسی عجرم و برخی دیگر از سلبریتی ها مانند راجر واترز و سلنا گومز، ام سی عبدل و توگای اورن و … بود. آن ها با انتشار تصاویر مختلف از کودکان زخمی، از سازمان حمایت از کودکان درخواست اتمام این جنگ را داشتند و کودکان فلسطینی را بیگناه ترین موجودات معرفی کردند. آن ها با سازمان های مختلف ارتباط برقرار کرده تا بتوانند از هر راهی این جنگ را تمام کنند.

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی های بالیوود در سال ۲۰۲۳

سلبریتی ها که جزو معروف ترین افراد دنیا هستند، همیشه تحت نظر افراد بسیاری قرار دارند و اخبار آن ها به سرعت در بین مردم منتشر می شود. این خبرها ممکن است در مورد رابطه آن ها باشد و یا در مورد فعالیت هایی که در این سال انجام داده اند. به هرحال به طور کلی در مورد جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

ازدواج نیک و پریانکا چوپرا

نیک جوناس یک خواننده بسیار معروف آمریکایی می باشد و پریانکا چوپرا هم یکی از بازیگران بسیار موفق هندی است. به تازگی خبرهایی در مورد ازدواج این دو سلبریتی منتشر شد که باعث تعجب بسیاری از طرفداران آن ها شده بود. اما این خبر حقیقت داشت و آن ها در یک مراسم بسیار لاکچری، ازدواج خود را اعلام کردند. آن ها کلیپ های عاشقانه مختلفی را در فضای مجازی خود منتشر می کنند.

دستگیری آریا خان

آریا خان پسر هنرمند و بازیگر بسیار معروف هندی، به نام شاهرخ خان می باشد. خبرهایی در مورد دستگیر شدن این سلبریتی منتشر شد که باعث به راه افتادن جنجال و سر و صدای بسیار زیادی شده بود. خبرگذاری های مختلف، دلایل مختلفی را برای این اتفاق در نظر گرفتند و حواشی زیادی را منتشر کردند. اما تا کنون اطلاعات دقیقی از منابع معتبر به دست نرسیده است.

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی های مدل

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی های مدل به چه صورت است؟

همیشه اکثر ما فکر می کنیم که جنجالی ترین خبر ها و مهمترین خبر ها مربوط به هنرمندان و افراد شاغل در سینما و تلویزیون می باشد در صورتی که اصلاً اینطور نیست.

هر فرد شناخته شده ای که در زمینه های مختلف مشغول به کار باشد همیشه خبرهایی با اطلاعات درست و غلط در مورد آن ها به گوش می‌ رسد و افرادی که به عنوان مدل در عرصه مدلینگ کار می کنند از این موضوع مستثنی نیستند. اکنون جنجالی ترین خبر ها در مورد مدل ها را به اطلاع شما در موارد ذیل می رسانیم:

نیلوفر بهبودی

نیلوفر بهبودی یکی از افراد فعال در عرصه مدلینگ می باشد که به عنوان یکی از مدل های زیبای ایرانی شناخته شده است. او ۲۵ سال سن دارد و اهل تهران می باشد که چندی پیش خبر ازدواج او با آقای ارسلان قاسمی به گوش رسید که بعدا اعلام شد دروغ بوده است.

ارمیا قاسمی

یکی از مدل‌ های جوان کشورمان می باشد که به صورت طبیعی زیبایی خاصی دارد و هیچ گونه عمل زیبایی بر روی چهره اش انجام نداده است. چندی پیش در فضای مجازی این خبر پیچید که او به کشور کانادا مهاجرت کرده است و دیگر قصد ندارد به ایران بازگردد در صورتی که خودش این خبر را تکذیب کرد.

حمید فدایی

حمید فدایی ۲۹ سال سن دارد و از ۱۳۸۷ وارد عرصه مدلینگ شد و اکنون در کشور ایران و هم در دبی زندگی می‌ کند. چندی پیش به گوش رسید که او برای همیشه از کشور ایران دیپورت شده است در صورتی که اصلاً این طور نبود و او هیچ مشکلی با قوانین کشور و دولت کشورمان ندارد.

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی های بلاگر چیست؟

بلاگر ها افرادی هستند که در فضای مجازی از جمله اینستا گرام فعالیت می کنند. آن ها در صفحه شخصیشان تمام عکس ها و مسائل مربوط به خود را با کاربران و فالورهایشان به اشتراک می گذارند و تولید محتوای خاصی در زمینه مخصوص به خود دارند.

آن ها گاهی برای این که صفحه و پیجشان بیشتر دیده شود اقدام به پخش خبر های راست و دروغی نسبت به خود می کنند تا بیشتر دیده شوند و افراد زیادی جذب صفحه آن ها شوند مانند:

سحر سیسی

او جزء اولین بانوانی بود که به صورت بلاگر در اینستاگرام شروع به فعالیت کرد و در ابتدا با گذاشتن عکس های شخصی اش مورد توجه قرار گرفت. بعد از این که افرادی به محتوای پیج او توجه کردند شروع به نوشتن داستان زندگی اش کرد. او بعد از آن که فالوورهایش به تعداد خاصی شروع به فعالیت در خیریه ها و موسسه هایی که حامی افراد معلول می‌ باشند کرده است.

مامان شیوا

یکی از خانم های بلاگر در اینستاگرام می باشد که در شهر کرج زندگی می کند. چندی پیش شاهد شنیدن خبر فوت فرزند او بودیم. دخترش فقط ۲۲ سال سن داشت که نامش ملیکا‌ کانطوری بود که به علت بیماری که به صورت تومور مغزی برای او به وجود آمده بود با این دنیا خداحافظی کرد.

فاطمه و محمد

فاطمه خانم یکی از دختر های زیبا و بلاگران فعال در اینستا گرام می باشد. به دنبال استقبالی که از گذاشتن عکس های عروسی او شد به یک باره شاهد بسته شدن صفحه اش و برخورد قانونی با فاطمه ارجمندی و همسرش بودیم.

جنجالی ترین خبر های سلبریتی های ایرانی

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی های ایرانی چه خبر هایی هستند؟

همان طور که در مقالات قبلی و مطالب پیشین ذکر کردیم سلبریتی ها تنها به افراد هنرمند کشور گفته نمی‌ شود بلکه به تمام افرادی که چهره شناخته شده در عرصه های مختلف هستند سلبریتی گفته می‌ شود.

همیشه خبرهای راست و دروغی در مورد سلبریتی ها به گوش می‌ رسد که مورد توجه عموم و رسانه‌ ها قرار داشته است که می‌ خواهیم به جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در موارد زیر بپردازیم:

آقای جهانگیری

ایشان یکی از سلبریتی های معروف می باشد که همیشه در تلویزیون شاهد دیدن و شنیدن سخنرانی هایش می‌ باشیم. سمت او معاون رئیس جمهور می باشد و چندی پیش خبر جنجالی در مورد او به گوش رسید که او دارای ۳۶ هزار میلیارد تومان دارایی می باشد که مورد توجه همگان قرار گرفت.

آقای حیاتی

یکی از چهره های معروف در بین گوینده های خبر ایران می باشد که سال‌ های زیادی در این عرصه فعالیت کرد و مورد توجه همگان قرار گرفته بود و محبوبیت زیادی در بین مردم داشت. اما چندی پیش به علت این که در مورد یکی از خوانندگان ایرانی در خارج از کشور اظهار نظر کرده بود عذر او را خواستند و برای همیشه او را از گفتن خبر در تلویزیون ایران منع کردند.

مهران مدیری

مهران مدیری را دیگر کسی در ایران نیست که نشناسد. او یکی از سلبریتی های پر قدرت ایران می باشد که قدرت او مربوط به صراحت لهجه و دارایی و دستمزد گرانش می باشد که چندی پیش به گوش رسید که برنامه دورهمی که کارگردان و تهیه کننده اش خودش بود را به علت این که حرف های رک و بی‌ پرده در مورد دولت و سیاست ایران می زد را دیگر اجازه پخش ندادند.

جنجالی ترین خبر های سلبریتی های خارجی

جنجالی ترین خبر های سلبریتی های خارجی چه می باشد؟

بیشتر وقت ها همه ما فکر می کنیم که فقط افراد معروف در کشور خودمان هستند که خبرهای مختلفی را هر روز در مورد آن ها می شنویم درصورتی که اصلاً این طور نیست.

در همه جوامع و کشورهای مختلف همیشه خبرهای کذب و راستی در مورد همه افراد سلبریتی وجود دارد که فقط افراد داخل آن کشور آن ها را می‌ شنوند و کمتر کسی در خارج از کشور شاهد شنیدن آن ها می باشد.

اما گاهی خبرها آن قدر بزرگ هستند که در کل دنیا پخش می شود که اکنون به چند مورد از خبرهای جنجالی در مورد افراد معروف خارجی اشاره می‌ کنیم:

دونالد ترامپ

یکی از افراد مطرح و سرشناس ایالت آمریکا می باشد و به مدت ۴ سال ریاست جمهوری این ایالت را به عهده داشت. اما چندی پیش که در انتخابات دوره جدید ریاست جمهوری رای نیاورد مهم ترین خبری که در مورد او به گوش رسید جدایی همسرش از او بود چرا که انتظار داشت بار دیگر رای بیاورد.

ابراهیم تاتلیس و جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در ۲۰۲۳

او یکی از خوانندگان قدیمی و به نام کشور ترکیه می باشد که ۶۲ سال سن دارد و در همین چند ماه اخیر به گوش رسید که بعد از سال های زیادی که به تنهایی زندگی می کرد جدیدا با دختری ۲۲ ساله وارد رابطه شده است و رابطه اش را به طور رسمی اعلام کرده و گفته است که به زودی ازدواج می کنیم.

بردلی کوپر و آیرینا شایک

هر دوی آن ها از بازیگران و افراد فعال در عرصه مدلینگ می‌ باشند که به شدت مخالف بچه دار شدن و فرزند آوری بودند. اما در همین چند روز اخیر اعلام کردند که صاحب فرزند شده اند به زودی قرار است به دنیا بیاید.

کلیپ های جنجالی ترین خبر های سلبریتی ه

کلیپ های جنجالی ترین خبر های سلبریتی ها مربوط به چه کسانی می شود؟

گاهی اوقات سلبریتی‌ ها به طور شفاف و واضح اعلام نمی‌ کنند که چه کار جدیدی انجام داده اند و یا چه اتفاقی برای آن ها افتاده است بلکه به صورت کلیپ و فیلم در فضای مجازی منتشر می‌ کنند و آن اتفاق یا خبر را به گوش دیگران می رسانند. همه ما به صورت کم و بیش این کلیپ ها را دیده ایم و می خواهیم بگوییم که جنجالی ترین کلیپ ها که مربوط به خبرهایی در مورد افراد معروف بوده است مربوط به چه کسانی می باشد که در موارد زیر بیان می کنیم:

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از بازیگران جوان و خوش چهره و سیمای کشورمان می باشد که به صورت گسترده در سینما و تلویزیون ایران فعالیت کرد. اما به یک باره کم کار شد و بعد از مدتی که خبری از او در تلویزیون و فضای مجازی نبود به یک باره کلیپی با بازی او با یکی از آهنگ های شادمهر عقیلی در فضای مجازی منتشر شد و با این کلیپ خبر رفتنش را به کشور ترکیه اعلام کرد.

مهدی کوشکی و جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در ۲۰۲۳

یکی از کارگردانان و بازیگران توانمند ایرانی می باشد و اصالتاً اهل خطه لرستان است؛ اما در شهر تهران مشغول به فعالیت و زندگی می باشد. حدود چند ماه پیش بود که کلیپی از او در فضای مجازی منتشر شد که به همراه خانم ریحانه پارسا مشغول آشپزی بودند و با این کلیپ که منتشر کردند خبر ازدواجشان را به گوش دیگران رساندند.

بهاره رهنما

خانم بهاره رهنما را اکثر افراد جامعه به علت بازی های زیادی که در سینما و تلویزیون داشته است به خوبی می شناسند. او بعد از جدایی از همسر اولش آقای قاسم خانی به مدت چند ماه تنها زندگی کرد و بعد از مدتی کلیپی از خود با به تن داشتن لباس عروس منتشر کرد. او خبر ازدواج دومش را این گونه به دیگران اعلام کرد. عکس های جنجالی ترین خبر های سلبریتی ها در اینترنت موجود است.

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها مربوط به طلاق برای چه کسانی می باشد؟

همیشه خبرهایی که از سلبریتی ها به گوشمان می رسد در مورد ازدواج و روابط پنهانی آن ها می باشد. اما در مورد سلبریتی هایی که در عرصه سیاست مشغول به کار هستند تنها خبرهای جنجالی که از آن ها به گوش می‌ رسد در مورد رانت خواری ها و اختلاس های آن ها می باشد.

می خواهیم بگوییم که همیشه خبرهایی که در مورد سلبریتی ها به گوش می رسد خبر ازدواج نیست و همیشه به طور خوشایند هم به گوش نمی‌ رسد. این بار می خواهیم در مورد طلاق سلبریتی ها در موارد زیر به بحث و گفت‌ و گو بپردازیم:

بهنوش طباطبایی 

یکی از بانوان مشهوری که زیبایی خاصی دارد و همسر مهدی پاکدل، بهنوش طباطبایی بود. آن ها تنها بازیگرانی بودند که کنار هم قاب زیبایی را به نمایش می گذاشتند و مشکلی به طور علنی در بین آن ها نبود که طور غیر منتظره ای اعلام کردند طلاق گرفته اند.

آزیتا حاجیان

آزیتا حاجیان و همسرش محمدرضا شریفی نیا هم از هنرمندان به نامی هستند و صاحب دو فرزند دختر می باشند که بعد از سال ها زندگی مشترک از هم جدا شدند.

نگار عابدی

او همسر سابق هدایت هاشمی می باشد و یک فرزند دختر هم دارند و بعد از مدتی از هم جدا شدند و فرزندشان نزد مادرش می باشد. جنجالی ترین اخبار سلبریتی ها، چهره ها و هنرمندان ایرانی را در فضای مجازی می توانید ببینید.

اخبار داغ جنجالی ترین سلبریتی ها

اخبار داغ جنجالی ترین سلبریتی ها در سال ۲۰۲۳

مربوط به چه افرادی است؟

همیشه در بین افراد سلبریتی و معروف و مشهور کشورمان تعدادی از آن ها هستند که خودشان جنجالی می باشند یعنی وقتی حاشیه برای آن ها وجود ندارد آن ها خودشان دست به حاشیه‌ سازی می‌ زنند و خبرهای داغ در مورد خودشان منتشر می‌ کنند. تعداد این سلبریتی ها کم نیست و اکنون می خواهیم در مورد خبرهای داغ در مورد سلبریتی های جنجالی در موارد زیر صحبت کنیم:

سحر قریشی

یکی از بازیگران خوش‌چهره در سینمای کشورمان می‌ باشد که حواشی زیادی در مورد او وجود دارد جدیدترین خبری که در مورد او به گوش رسید این بود که او اظهار داشت که بانوان همکارش حسادت زیادی به او می کنند و مانع می شوند تا او در کارهای بسیار زیادی ایفای نقش کند. سحر قریشی جدیدا نیز همراه با امیر تتلو بسیار حاشیه ساز شدند.

محمدرضا شریفی نیا

بازیگری که همه او را به اسم و یا نشانه این که چند همسر به طور همزمان دارد و همه همسرانش جوان می باشند می شناسند. چندی پیش خبری که از او به گوش رسید ازدواج او با خانم رز رضوی بود که به حج می رفتند و با هم ازدواج کرده بودند.

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی هایی که زندانی شده اند؟

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی هایی که زندانی شده اند؟

در سال ۲۰۲۳ برخی از سلبریتی های ایرانی و خارجی، دچار مشکلات مختلفی شدند و خبر دستگیری آن ها در فضای مجازی و به صورت گسترده ای منتشر شد. بعضی از این دستگیری ها کاملا ناگهانی رخ داد و باعث شوکه شدن بسیاری از طرفدارن آن ها شد. کانر مک گریگور یک سلبریتی معروف است که به عنوان یک فایتر شناخته می شود. او به دلیل شکستن گوشی موبایل یک جوان ۲۲ ساله دستگیر شد و برای مدت کمی در زندان قرار گرفت. وین رونی هم که یکی از ستاره های سابق تیم فوتبال انگلیس بود به دلیل استفاده بیش از حد از مشروبات الکی به زندان افتاد.

بیل کازبی که یک بازیگر و کمدین بسیار مشهور آمریکایی است، به دلیل تجاوزهای متعدد جنسی به زندان افتاد. همان طور که مشاهده می کنید، خبرهای بسیاری در این مورد وجود دارد اما مهم ترین خبر برای ایرانی ها، دستگیری یکی از سلبریتی های معروف و خواننده محبوب ایرانی بود.

امیر حسین مقصود لو ملقب به تتلو، اخیرا دچار حواشی مختلفی از طرف دوستان و آشنایان خود شده بود. او پس از مجادله های بسیار زیاد، طی یک حرکت ناگهانی از پلیس ترکیه درخواست کرد تا او را به پلیس ایران تحویل دهند. اکنون چند روز است که تتلو در زندان های ایران قرار گرفته است اما اطلاعاتی در مورد حال و لوکیشن منتشر نشده است.

در مورد جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها درباره ایران می توان به دستگیر شدن میلاد حاتمی اشاره کرد. حکم او به تازگی اعلام شده است و قصد دارند به دلیل کلاهبرداری و دیگر جرایمی که مرتکب شده است، او را اعدام کنند.

ازدواج محمد رضا گلزار در سال ۲۰۲۳ نیز حواشی مختلفی را به وجود آورده بود. مهاجرت یکی دیگر از بلاگرهای ایرانی به نام شیما استایل نیز حاشیه ساز شده بود و خبرهای زیادی در این مورد منتشر شده است.

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی های موزیسین در 2023

جنجالی ترین خبرهای سلبریتی های موزیسین در ۲۰۲۴

دوآلیپا نام یکی از خوانندگان و مدل های مشهور است که در سال ۲۰۲۳، از دوست پسر خود جدا شد. او و انور حدید که یک مدل فلسطینی است، از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۳ در رابطه بودند و اختلاف سنی زیادی در بین آن ها وجود داشت. گفته می شود که انور برای مشهور شدن با دوآلیپا رابطه داشته است و حالا به طور ناگهانی از او جدا شده است. خبرهایی در مورد جدا شدن بریتنی اسپیرز و سام اصغری نیز وجود دارد، این دو سلبریتی در سال ۲۰۲۴ به صورت رسمی از یک دیگر جدا شدند.

برخی از افراد دلیل این حدایی را خیانت سام به بریتنی اعلام کرده اند و برخی دیگر معتقد هستند که رفتارهای بسیار عجیب بریتنی عامل این جدایی بوده است. اما تا کنون هیچ دلیل منطقی و دقیقی از منابع معتبر منتشر نشده است، اما این دو نفر به صورت کامل از یک دیگر جدا شده و به تنهایی زندگی می کنند. تیلور سوئیفت از دیگر خوانندگان بسیار معروف است که تا کنون کنسرت های زیادی را برگزار کرده است. در کنسرتی که او در سال ۲۰۲۴ در ایالات متحده آمریکا برگزار کرده بود، به دلیل ازدحام جمعیت و پایکوبی این افراد، زلزله ای به بزرگی ۲.۳ ریشتر به وجود آمد.

در مورد جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در اینستاگرام می توان به مواردی مانند رابطه شاون وایت و نینا دوبرو اشاره کرد. آن ها از سال ۲۰۱۹ با یک دیگر در رابطه هستند و رابطه عاشقانه و بسیار خوبی با یک دیگر دارند و در سال ۲۰۲۴ این رابطه را رسمی کرده اند. تام هالند و زندیا نیز در یکی از فیلم های زندیا با یک دیگر آشنا شده اند و رابطه خوبی را آغاز کرده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]