در این مقاله می خواهیم شما را با مارگو رابی (Margot Robbie) یکی از زیباترین بازیگران هالیوود آشنا کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازیگر همراه ما باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
از بیوگرافی مارگو رابی چه اطلاعاتی به دست می آید؟

از بیوگرافی مارگو رابی چه اطلاعاتی به دست می آید؟

مارگو رابی کیست؟ در ابتدا می‌ خواهیم به زندگی مارگو رابی و بیوگرافی او بپردازیم و اطلاعات مختصری از این بازیگر توانمند را به شما بدهیم تا با او بیشتر آشنا شوید. این بازیگر توانمند استرالیایی در سال ۱۹۹۰ به دنیا آمده است و زاد روز او دوم ژوئیه می باشد و تاکنون توانسته نامزد بسیاری از جوایز و افتخارات باشد و تاکنون برنده دو جایزه اسکار، سه جایزه گلدن گلوب و پنج جایزه آکادمی فیلم بریتانیا و هم چنین ۵ جایزه انجمن بازیگران فیلم شده است و این افتخارات او باعث شده است که او در مجموعه های تلویزیونی و فیلم ها بیشتر شناخته شود. در سال ۲۰۱۷ نیز این بازیگر توانمند استرالیایی توانست در لیست ۱۰۰ فرد تاثیرگذار در جهان قرار گیرد و مجله تایم او را در این لیست قرار داد.

هم چنین از سوی فوربز نیز در لیست پردرآمدترین بازیگران زن جهان قرار گرفته است و او در سال ۲۰۱۹ توانست در این لیست قرار بگیرد. این بازیگر استرالیایی در کوئینزلند به دنیا آمده است و در آنجا بزرگ شده است. او در فیلم‌ های زیادی نقش آفرینی کرده است و در مجموعه های تلویزیونی زیادی حضور داشته است او در مجموعه های تلویزیونی و فیلم هایی مانند همسایه ها، پان ام حضور داشت و این دو مجموعه تلویزیونی اولین کارهای او برای استارت بازیگری بود. او در یک فیلم کمدی سیاه گرگ وال استریت توانست نقش آفرینی کند و این فیلم در سال ۲۰۱۳ ساخت شود و در افسانه تارزان و هارلی کوین نیز نقش آفرینی کرده است.

اینستاگرام مارگو رابی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که اکثر سلبریتی ها و هنرمندان سعی دارند در این شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشند و از طریق این شبکه اجتماعی به معروفیتشان بیفزایند اما پیج رسمی مارگو رابی اینستایش فعال نمی باشد و هیچ تمایلی ندارد که در این شبکه اجتماعی فعالیت کند. البته فن‌ پیج های زیادی برای او ساخته اند که در اینستاگرام این فن پیج ها توانسته اند تعداد فالووران بالایی را به دست بیاورند اما او هیچ پیج رسمی در این شبکه اجتماعی ندارد و یکی از بازیگرانی می باشد که از شبکه های اجتماعی خودش را دور نگه می دارد تا از حواشی ها دور بماند و فقط روی حرفه اش تمرکز کند و فعالیت داشته باشد.

فیلم های برتر مارگو رابی نام دارند؟

فیلم های برتر مارگو رابی نام دارند؟

در ادامه این مقاله می خواهیم شما را با فیلم هایی که این بازیگر در آن نقش آفرینی کرده است آشنا کنیم و بگوییم که او با نقش آفرینی در این فیلم ها توانسته چه جوایزی را کسب کند و در چه ژانرهایی نقش آفرینی کرده است و به چند مورد از این فیلم ها بپردازیم و نقش های او را بیشتر برای شما بازگو کنیم تا با این بازیگر بیشتر آشنا شوید. پس همراه ما باشید تا فیلم هایی که این بازیگر در آن حضور داشته است را بیشتر بشناسید.

گرگ وال استریت

یکی از فیلم هایی که این بازیگر توانمند در آن نقش آفرینی کرده است گرگ وال استریت می باشد که تهیه‌ کنندگی این فیلم را مارتین اسکورسیزی انجام داده است و کارگردانی ان نیز بر عهده خودش می‌ باشد. از بازیگران توانمند در این فیلم می توانیم به مارگو رابی، جونا هیل، لئوناردو دی کاپریو، کایل چندلر، راب راینر، ژان دوژاردن، جان برنثال و غیره اشاره کنیم که مدت زمان این فیلم ۱۸۰ دقیقه می باشد و در گیشه این فیلم توانست نزدیک به ۴۰۰ میلیون دلار فروش داشته باشد.

ماری ملکه اسکاتلند

از دیگر فیلم هایی که این بازیگر توانمند در آن نقش آفرینی داشته است می‌ توانیم به ماری ملکه اسکاتلند اشاره کنیم که کارگردانی این فیلم را جوزی ریریک انجام داده است و تهیه کنندگی آن برعهده تیم بوان، دبرا هیوارد و دیگر افراد بوده است و از بازیگران توانمند در این فیلم می توانیم به برندن کویل، دیوید تننت، مارگو‌ رابی، سیرشا رونان، جک لودن و دیگر افراد اشاره کنیم که این فیلم در گیشه توانست ۴۵ میلیون دلار فروش داشته باشد و هزینه ای که برای این فیلم شد نیز ۲۵ میلیون دلار می باشد و مدت زمان این فیلم نیز ۱۲۵ دقیقه است و نقش مارگو رابی در این فیلم ملکه الیزابت یکم می باشد.

پرندگان شکاری

از دیگر فیلم هایی که این بازیگر در آن نقش آفرینی داشته است می توانیم به پرندگان شکاری اشاره کنیم که این فیلم در سال ۲۰۲۰ ساخته شده و کارگردانی آن را کتی یآن انجام داده است و تهیه کنندگی آن بر عهده مارگو‌ رابی و سو کرول می باشد و از بازیگران توانمند در این فیلم می توانیم به مارگو، یوان مک گرگور، الی وانگ، کریس مسینا، الی جی باسکو، رزی پرز، جرنی اسمالت و دیگر افراد اشاره کنیم که فیلمبرداری آن را متیو لیباتیک انجام داده است و تدوین گر این فیلم جی کسیدی می باشد و این فیلم ۱۰۹ دقیقه می‌ باشد و در گیشه نیز توانسته است ۲۱ میلیون دلار فروش داشته باشد و هزینه‌ ای که بابت ساخت این فیلم شده است نیز ۱۰۰ میلیون دلار می باشد.

حاشیه های مارگو رابی درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های مارگو رابی درباره چه موضوعاتی است؟

این بازیگر یکی از کسانی می باشد که همیشه سعی دارد از حواشی دور بماند و حتی اینستاگرامش را نیز فعال نکرده است تا هیچگونه صحبتی از او نشود و در اینستاگرام جنجال‌ هایی به پا نشود البته همیشه برای سلبریتی هایی که معروف می شوند صحبت های زیادی را پشت سرش می‌ کنند و همیشه در حال بد گفتن از سلبریتی های معروف هستند اما می توان گفت که او جزو بی حاشیه ترین بازیگران است.

دوست پسر Margot Robbie کیست؟

این بازیگر توانمند یکی از کسانی می باشد که در سال ۲۰۱۳ با بن بارنز یکی از بازیگران مشهور بریتانیایی وارد رابطه شد. اما پس از مدت کوتاهی رابطه آن ها به پایان رسید و در سال ۲۰۱۵ آن ها به همه اعلام کردند که از هم جدا شدند و در سال ۲۰۱۴ او با شخصی به نام تام آکریلی آشنا شد و در سال ۲۰۱۶ نیز آن ها با هم ازدواج کردند و به لس آنجلس نقل مکان کردند و در حال حاضر او با تام رابطه دارد و شخص دیگری را وارد زندگیش نکرده است.

خصوصیات ظاهری و اخلاقی مارگو رابی چیست؟

در ادامه می خواهیم در رابطه با مارگو رابی قد و وزن این بازیگر و هم چنین خصوصیات ظاهری و اخلاقی او با شما صحبت کنیم. این بازیگر یکی از کسانی می باشد که ظاهری بسیار شیک و آراسته دارد و همیشه در مراسمات به بهترین شکل ظاهر می شود و قد کشیده او باعث شده است که جذابیت او بیشتر شود. از خصوصیات ظاهری او می‌ توانیم به چشمان رنگی و لبخند های زیبایش اشاره کنیم و خصوصیات اخلاقی او نیز زبانزد بسیاری از کارگردانان و سلبریتی های معروف می باشد و همه می گویند که او جزو خوش اخلاق ترین بازیگر ها می باشد.

عکس های مارگو رابی را در کجا ببینیم؟

در ادامه می خواهیم به شما بگوییم که چگونه می‌ توانید عکس‌ های مارگو را مشاهده کنید و از محتویات آن بهره‌ مند شوید پس همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری از یافتن عکس های او آشنا شوید و به راحتی به این عکس ها دسترسی داشته باشید. یکی از ساده ترین روش ها که برای دیدن عکس های هر هنرمند و هر سلبریتی می توان به آن مراجعه کرد گوگل می باشد. گوگل از آسان ترین راه ها برای دستیابی به عکس هر سلبریتی می باشد که شما می توانید با سرچ کردن نام این هنرمند در گوگل عکس های او را در کنار دیگر بازیگران همسرش و طرفدارانش ببینید و از محتویات این عکس‌ ها نیز بهره مند شوید.

از دیگر راه هایی که می توانید به عکس های او دسترسی داشته باشید این است که به اینستاگرام مراجعه کنید البته این بازیگر پیج رسمی در اینستاگرام ندارد اما فن پیج های او راهی را برای دیدن عکس های این سلبریتی هموار کردند که شما با رفتن به اینستاگرام و سرچ کردن نام او در قسمت سرچ اینستاگرام می توانید به تعداد طرفداران این فن پیج ها نیز افزایش دهید.

دانلود فیلم های Margot Robbie چگونه ممکن می شود؟

دانلود فیلم های Margot Robbie چگونه ممکن می شود؟

برای دانلود فیلم‌ های این بازیگر توانمند می‌ توانید به گوگل مراجعه کنید و نام فیلم های او را سرچ کنید تا این فیلم‌ ها برای شما بالا بیاید و شما این دانلود ها را انجام دهید. فیلم های مارگو رابی دوبله فارسی را نیز می توانید از این طریق دانلود کنید.

عمل زیبایی مارگو رابی چه بوده است؟

درمقاله به شما خواهیم گفت که Margot Robbie چهره اش قبل از عمل چگونه بوده است. اگر می خواهید درباره عمل زیبایی این فرد معروف اطلاعاتی به دست بیاورید. در این بخش همراه ما باشید زیرا به شما خواهیم گفت که او چهره اش قبل از عمل چگونه بوده است. به شما خواهیم گفت که شما از چه طریقی می‌توانید عکس های قبل از عمل او را تماشا کنید.

یکی از برنامه‌ هایی که می توانید عکس های قبل از عمل زیبایی های او را تماشا کنید گوگل می باشد. البته برنامه های دیگری هم هستند که شما به راحتی می توانید عکس های بازیگران معروف را در آنها مشاهده کنید. این بازیگر معروف چهره‌اش قبل از عمل بسیار زیبا بود که شما می توانید عکس هایش را ببینید و متوجه شوید که چهره قبل عمل زیبایی چگونه بوده است.

بسیاری از طرفداران او می‌ گویند که چهره این بازیگر قبل از عمل زیبا تر بوده اما بسیاری از افراد هستند که با این نظر مخالفت کرده‌اند. شما هم اگر مایل باشید می توانید عکس های او را ببینید و متوجه شوید که چهره اش قبل از عمل چگونه بوده و نظر خود را درباره اینکه آیا قبل از عمل زیبایی بوده و یا اینکه الان زیبا شده است بدهید.

البته لازم به ذکر است که به شما بگوییم این بازیگر معروف گفته است من به عمل زیبایی علاقه زیادی داشتم. برای همین عمل های زیبایی زیادی انجام دادم که همین سبب شد تا چهره ام زیباتر شود. مارگو رابی قبل از عمل چهره زیبایی داشت اما همانطور که گفتیم علاقه زیادی به عمل زیبایی داشته است. به همین دلیل عمل زیبایی انجام داده بود.

البته لازم به ذکر است که به شما بگوییم مارگو رابی بدون آرایش هم بسیار زیبا است. اما او میکاپ های زیادی انجام می‌دهد البته او تاکنون عمل های زیبایی زیادی هم انجام داده است. زیبایی مارگو رابی زبانزد عام و خاص می باشد البته لازم است که به شما بگوییم این زیبایی حاصل از عمل هایی است که انجام داده است.

مارگو رابی و ویل اسمیت با هم رابطه خوبی دارند؟

مارگو رابی بازیگر معروفی است که طرفداران زیادی دارد. در این بخش از مقاله می خواهیم به شما بگوییم که رابطه این بازیگر و ویل اسمیت چگونه است. اگر می‌خواهید درباره این موضوع اطلاعاتی به دست بیاورید در این بخش از مقاله همراه ما باشید. زیرا می‌خواهیم درباره این بازیگر و ویل اسمیت و مارگو رابی و همسرش صحبت کنیم.

لازم به ذکر است که به شما بگوییم همسر این بازیگر معروف تام آکرلی می‌باشد. اما این بازیگر معروف رابطه خوبی هم با ویل اسمیت دارد که می‌خواهیم در این باره اطلاعات دقیقی به شما بدهیم. این بازیگر معروف چند سالی می‌شود که با ویل اسمیت دوست شده است. آنها رابطه خوبی با هم دارند و عکس های زیادی از آنها در گوگل موجود است. شما می توانید آن عکس ها را ببینید و اطلاعات دقیقی در سایت های مختلف گوگل درباره رابطه این بازیگر و ویل اسمیت به دست بیاورید.

یکی از سایت‌هایی که اطلاعات زیادی درباره رابطه این بازیگر معروف با ویل اسمیت در آن موجود می باشد سایت ویکی پدیا است. اطلاعاتی که در آن موجود است بسیار دقیق و کامل هستند. البته چند وقتی بود گفته می‌شد که این بازیگر معروف از همسرش طلاق گرفته است.

البته چند وقتی بود گفته می شد که این بازیگر با ویل اسمیت ازدواج کرده که این حرف کاملا دروغ بود زیرا این بازیگر فقط رابطه دوستانه با ویل اسمیت دارد. چند وقتی بود گفته می‌شد که مارگو رابی و لئوناردو دی کاپریو با هم رابطه دارند. که این حرف کاملا واقعیت داشت البته این بازیگر معروف و افرادی مانند ویل اسمیت هم رابطه دوستانه داشته است.

مارگو رابی و رونالدو رابطه ای با هم داشته اند؟

مارگو رابی و رونالدو رابطه ای با هم داشته اند؟

این بازیگر معروف با افراد زیادی رابطه داشته است که در این بخش از مقاله به شما خواهیم گفت با چه کسانی رابطه داشته. یکی از افرادی که با آن رابطه داشته و جنجال های زیادی به پا کرده بود رونالدو بود. بسیاری از افراد می‌دانند که رونالدو یکی از ۱۰ بازیکن برتر فوتبال می باشد که طرفداران زیادی دارد. در این بخش از مقاله می خواهیم درباره رونالدو به شما اطلاعاتی بدهیم. برای همین اطلاعاتی که در این بخش از مقاله درباره رونالدو به شما می‌دهیم کافی می‌باشند.

ما در این بخش از مقاله سعی داریم درباره رابطه رونالدو با مارگو رابی صحبت کنیم. همانطور که می‌دانید این سلبریتی یکی از بازیگر معروف می باشد. که با افراد زیادی رابطه داشته همانطور که در قسمت قبل هم به شما گفتیم او با ویل اسمیت و لئوناردو و دی‌کاپریو هم رابطه داشته است.

اما زمانی که او با رونالدو دوست شد جنجال زیادی به پا کرد و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده بود. عکس های زیادی از این بازیگر معروف و رونالدو در برنامه‌های مختلفی موجود می‌باشد. شما می‌توانید عکس‌های آنها را ببینید البته لازم به ذکر است که به شما بگوییم درباره رابطه این بازیگر معروف و رونالدو هم اطلاعات دقیقی در سایت های مختلف گوگل موجود است. که شما می توانید با خواندن آن مطالب اطلاعات دقیقی در رابطه این دو فرد به دست بیاورید.

درآمد مارگو رابی چقدر است؟

در این قسمت می خواهیم درباره درآمد این بازیگر معروف صحبت کنیم. اگر می خواهید بدانید که او درآمد او چقدر است و از با نقش آفرینی در کدام سریال درآمد هنگفتی به دست آورده است در این بخش از مقاله همراه ما باشید.

این بازیگر معروف درآمدش بیش از چند میلیارد دلار در ماه می‌باشد. البته لازم به ذکر است که به شما بگوییم این بازیگر در یک سریال نقش آفرینی کرده بود. او با نقش‌ آفرینی در آن سریال توانسته بود درآمد هنگفتی به دست بیاورد. مارگو رابی در پرندگان شکاری نقش آفرینی کرده بود که با نقش‌ آفرینی در این فیلم توانسته بود درآمد هنگفتی به دست بیاورد.

لازم به ذکر است که به شما بگوییم این بازیگر معروف در برنامه‌هایی از قبیل اینستاگرام و یوتیوب و برنامه‌های دیگری فعالیت می کند. او توانسته از طریق نقش آفرینی در آن برنامه‌ها درآمد هنگفتی به دست بیاورد. البته درآمد اصلی این بازیگر معروف از طریق بازیگری می باشد اما درآمد مختصری هم از طریق فعالیت در برنامه‌ ها دارد.

جوایز Margot Robbie شامل چه مواردی بوده است؟

جوایز Margot Robbie شامل چه مواردی بوده است؟

در ادامه می خواهیم در رابطه با جوایزی که این بازیگر توانسته تاکنون کسب کرده است صحبت کنیم و بگوییم که او این جوایز را از طریق چه فیلم هایی به دست آورده است. این بازیگر معروف جوایز زیادی تاکنون دریافت کرده است که در این بخش از مقاله می‌خواهیم برخی از جوایز او را به شما بگوییم. این بازیگر معروف تاکنون مبلغ های هنگفتی بابت جایزه دریافت کرده است.

البته جوایز او تنها پول نبوده است بلکه جوایز بیشتری دریافت کرده است. این بازیگر معروف تاکنون به عنوان بهترین بازیگر زن کمدی هم شناخته شده است. او برای همین جوایز زیادی به عنوان بهترین زن کمدی دریافت کرده است.

همان‌طور که گفتیم جوایز زیادی دریافت کرده که شما می‌توانید در سایت‌های گوگل برخی دیگر از جوایز او را هم ببینید. البته شما می توانید در سایت ویکی پدیا اطلاعات زیادی درباره جوایز این بازیگر معروف به دست بیاورید. اما در این بخش از مقاله دو تا از جوایز این بازیگر معروف را به شما گفتیم. ولی تنها دو جایزه تاکنون دریافت نکرده است بلکه او جوایز بسیاری دریافت کرده است.

مصاحبه با مارگو رابی چگونه بود؟

در این بخش از مقاله به شما خواهیم گفت که شما از چه طریقی می ‌توانید مصاحبه ‌های این بازیگر معروف را تماشا کنید. به شما خواهیم گفت که در مصاحبه ‌هایش از او چه سوالاتی می پرسند. یکی از سوالاتی که در بیشتر مصاحبه ها از این بازیگر معروف می پرسند درباره زندگی شخصی اش می باشد که او درباره زندگی شخصی اش صحبت های زیادی نکرده و در مصاحبه‌ هایش هم گفته است که من خوشم نمی ‌آید درباره زندگی شخصی‌ام در مصاحبه ها صحبت کنم. شما می توانید مصاحبه های این بازیگر معروف را در برنامه ‌های مختلفی ببینید و متوجه شوید که در مصاحبه ‌هایش از او چه سوالاتی می پرسند.

یکی از برنامه ‌هایی که شما می توانید به راحتی در آن مصاحبه های این بازیگر معروف را تماشا کنید گوگل می باشد. البته برنامه های دیگری مانند اینستاگرام و فیسبوک و یوتیوب هم هستند که شما می‌ توانید مصاحبه های این بازیگر معروف را در آنها تماشا کنید. البته مارگو رابی در جوکر هم نقش آفرینی کرده بود که درباره نقش او در سریال جوکر سوالات زیادی در مصاحبه‌هایش از او پرسیده بودند که او به برخی از این سوالات پاسخ داده بود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. عکس مارگو رابی در فیلم گرگ وال استریت را از چه طریقی می توان دید؟

  عکس های این بازیگر معروف را در فیلم گرگ وال استریت را می توانید از طریق گوگل و برنامه های دیگر تماشا کنید.

 2. چهره مارگو رابی قبل از عمل چگونه بود؟

  چهره این بازیگر معروف قبل از عمل زیبایی، زیبا بود اما گفته است من به عمل های زیبای علاقه زیادی داشتم برای همین عمل زیبایی انجام دادم.

 3. رابطه مارگو رابی و همسرش چگونه است؟

  این بازی معروف با همسرش تام آکرلی رابطه خوبی دارد البته این فرد و همسرش علاقه زیادی به هم دارند.

 4. آیا مارگو رابی و لئوناردو دی‌کاپریو با هم رابطه دارند؟

  این بازیگر معروف با لئوناردو دی‌کاپریو با هم رابطه دوستانه دارند عکس های زیادی از آنها در گوگل موجود است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]