بازیگران ایرانی در آمریکا امروزه تعدادشان به هیچ عنوان کم نیست. بسیاری از بازیگران ایرانی در این سال ها اروپا و به خصوص کشور آمریکا مهاجرت کرده اند و سعی کردند زندگی در کشور هایی به جز ایران را نیز تجربه کند. برخی از این بازیگران در زندگی هنری خود، توانسته اند در کشور آمریکا بسیار موفق عمل کنند و برخی دیگر نیز نتوانستند به آن چه در ذهن داشتند، برسند.

لیست عناوین محتوا پنهان
بازیگران زن ایرانی در آمریکا چه افرادی هستند؟

بازیگران زن ایرانی در آمریکا چه افرادی هستند؟

دنیای بازیگری و هنر، دنیای بسیار خاصی به شمار می رود. بسیاری از بازیگران پس از کسب کمی شهرت در ایران، تصمیم می گیرند که زندگی در کشور های مرفهی مانند آمریکا را تجربه کنند. بسیاری از این مهاجرت ها به بازگشت منجر می شود و بسیاری دیگر ترجیح می دهند که در کشور آمریکا و دیگر کشور های مقصدشان، بمانند.

البته گروهی دیگر از بازیگران هستند که فقط به قصد تفریح و سفر به کشور هایی مانند آمریکا می روند و پس از مدت زمانی مجددا به ایران بر می گردند. در این قسمت، بیش تر بازیگران دسته اول منظورمان می باشند؛ آن دسته از بازیگرانی که با وجود شهرت و محبوبیت در ایران تصمیم گرفته اند به آمریکا مهاجرت کنند و در آن کشور زندگی جدیدی را تجربه نمایند.

این بازیگران اغلب برای کار به کشور می آیند و با پول و دستمزد بازی هایشان، به آمریکا می روند. این دسته از افراد در واقع دو وطن دارند و هم در ایران و هم در کشور آمریکا زندگی را تجربه می کنند.

بازیگرانی مانند گوهر خیر اندیش از این دسته بازیگران به شمار می رود. از این دسته بازیگران که در ایران به کار و فعالیتشان مشغول هستند ولی در کشور آمریکا خانه و زندگی خودشان را دارند، می توان به نسرین مقانلو اشاره کرد. البته بازیگران خانمی مانند شیلا خداداد هم هستند که با به دنیا آوردن فرزندشان در کشور آمریکا، امروزه تابعیت این کشور را به دست آورده اند.

برخی دیگر از بازیگران نیز با اعلام کشف حجاب، به طور علنی مهاجرتشان را اعلام کرده اند. این دسته از افراد دیگر قصد بازگشت به کشور را ندارند. بازیگران محبوبی مانند گلشیفته فراهانی، شهره آغداشلو و زهرا امیر ابراهیمی، از این دسته افراد هستند. یک سری دیگر از افراد هستند که در ایران متولد شده اند، اما از همان ابتدا تصمیم گرفتند تا در کشوری مانند آمریکا به هدف خودشان در بازیگری برسند. بازیگرانی مانند سارا شاهی و بهار سومخ نیز در این دسته جای دارند.

بازیگران مرد ایرانی در آمریکا چه افرادی هستند؟

برای بازیگران مرد نیز، تمام شرایط بالا حاکم است. بسیاری از بازیگران مرد ایرانی مانند شهاب حسینی در این سال ها توانسته اند اقامت کشوری مانند آمریکا را به دست آورند و جز شهروندان این کشور به حساب آیند. این افراد به راحتی می توانند به کشور آمریکا بروند و در آن جا خانه و زندگی خودشان را دارند. بازیگران معروف ایرانی مانند فریبرز عرب نیا، حامد بهداد، پارسا پیروز فر، حمید فرخ نژاد، ایرج طهماسب و حمید جبلی از بازیگرانی هستند که در سینمای ایران به کار بازیگری مشغول هستند اما زندگی اصلیشان در خارج از ایران و در کشور آمریکا است.

برخی دیگر از بازیگران مانند بهرام رادان و رضا عطاران نیز در کشور های دیگری اقامت دارند و برای تفریح و سفر به کشور آمریکا می روند. در این سال ها بسیاری از هنرمندان و به خصوص بازیگران کشورمان تلاش کرده اند تا بتوانند اقامت کشوری مانند آمریکا را به دست آورند. امروزه در صنعت سینما افراد زیادی را داریم که هم در فیلم های ایرانی و هم در فیلم های هالیوودی، پیشنهاد بازی دارند.

پیمان معادی، یکی از بازیگران موفق ایرانی است که به دلیل سکونتش در کشور آمریکا، همواره پیشنهادات بسیار زیاد و خوبی برای بازی در فیلم و سریال های آمریکایی دارد.

پیشنهادات هالیوود به بازیگران ایرانی

پیشنهادات هالیوود به بازیگران ایرانی

بازیگران مرد و زن ایرانی که در حرفه اشان در داخل کشور ایران موفق بوده اند، پس از خروجشان از کشور نیز با پیشنهاد های زیادی برای بازی در فیلم و سریال های هالیوودی مواجه شده اند. برخی از بازیگران نیز به دلیل داشتن رویای بازی در هالیوود در این سال ها به کشور آمریکا مهاجرت کرده اند. یکی از بازیگران معروف و محبوب ایرانی که برای بازی در فیلم های هالیوودی به کشور آمریکا مهاجرت کرد، گلشیفته فراهانی بود. او امروزه توانسته است پیشنهادات بازی زیادی برای ایفای نقش در فیلم و سریال های هالیوودی داشته باشد. او این افتخار را در کارنامه هنری اش داشت که با لئوناردو دی کاپریو و راسل کرو در فیلم مجموعه دروغ ها همبازی شود.

یکی دیگر از بازیگران ایرانی که پیشنهاد بازی در فیلم های هالیوودی را در این سال ها بسیار تجربه کرد، پیمان معادی بود. او تجربه حضور در فیلم و سریال های هالیوودی زیادی در کارنامه اش دارد و در این سال ها تلاش کرده است که در بهترین فیلم ها، ایفای نقش داشته باشد.

کدام بازیگر ایرانی در آمریکا مدل شد؟

امروزه بسیاری از بازیگران ما به کشور هایی مانند آمریکا رفته اند و تلاش کرده اند در کنار فعالیت اصلیشان، که بازیگری است، به فعالیت در حوزه مدلینگ هم بپردازند. حوزه مدلینگ علاوه بر محبوبیت و پر طرفدار تر کردن این افراد، باعث می شود آن ها بتوانند در حوزه های به غیر از بازیگری نیز، کسب درآمد کنند. یکی از معروف ترین این بازیگران، گلشیفته فراهانی است. او به دلیل داشتن چهره شرقی و طبیعی زیبایش، همواره مورد توجه برند های لوازم آرایش و پوشاک قرار گرفته است. یکی از اخبار افتخار آمیز برای این بازیگر موفق، حضورش به عنوان مدل برای برند کارتیه است. کارتیه از بهترین و معروف ترین برند های جواهر آلات در آمریکا و جهان به شمار می رود.

عکس بازیگران ایرانی در آمریکا را در کجا ببینیم؟

عکس بازیگران ایرانی در آمریکا را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده تصویر بازیگران ایرانی که امروزه در کشور آمریکا هستند، راه های زیادی وجود دارد. بهترین و آسان ترین راه کمک گرفتن از موتور جستجو گوگل و به طور کلی اینترنت است. شما می توانید با جستجوی نام این افراد در گوگل، عکس ها و فیلم های زیادی از این بازیگران را مشاهده کنید.

بسیاری از سایت های خبری ایرانی و حتی بین المللی درباره این افراد نوشته اند، از بازیگران مشهوری مانند پیمان معادی و گلشیفته فراهانی در اینترنت و در سایت های بین المللی، نوشته ها و تصاویر زیادی وجود دارد. با جستجو انگلیسی نام این افراد می توانید به این سایت های خبری دسترسی پیدا کنید.

راه دیگر استفاده از برنامه هایی مانند اینستاگرام است. این دسته از بازیگران اغلب در فضای مجازی و شبکه های دنیای مجازی مانند یوتیوب و اینستاگرام بسیار مشهور و پر طرفدار هستند. آن ها سعی می کنند تا با فعال بودن در این صفحات، روز به روز بر تعداد مخاطبانشان بیفزایند. در پیج های اینستاگرام و یوتیوب این بازیگران ایرانی ساکن آمریکا، می توانید تصاویر زیادی از زندگی روزمره و کاریشان را مشاهده نمایید.

این بازیگران در اینستاگرام طرفداران زیادی دارند. طرفداران این افراد سعی می کنند تا با ساخت فن پیج های برای آن ها، علاقه و محبت خودشان را به این بازیگران نشان دهند. با دنبال کردن صفحات فن پیج های آن ها نیز می توانید تصاویر و کلیپ های زیادی از آن ها را مشاهده نمایید.

بازیگران ایرانی در آمریکا برای کار به ایران می آیند؟

برخی از بازیگران ایرانی مقیم کشور آمریکا، برای کار به ایران بر می گردند. بازیگرانی مانند پیمان معادی و شهاب حسینی از این دسته افراد هستند. این بازیگران برای کار و ایفای نقش در فیلم و سریال های ایرانی به کشور باز می گردند و حتی در شهر های ایران خانه های بسیار لاکچری و مرفهی دارند.

برخی از بازیگران زن نیز جز این دسته قرار دارند. گوهر خیر اندیش از بازیگران زنی است که در کشور آمریکا سکونت دارد و تنها برای بازی در فیلم هایش به کشور ایران می آید. نسرین مقانلو هم سال های زیادی است که به آمریکا مهاجرت کرده است و جز برای بازی در فیلم و سریال به ایران نمی آید.

بازیگران ایرانی که در آمریکا برای زایمان به آن جا رفته اند

بسیاری از بازیگران کشورمان در این سال ها سعی کرده اند تا با به دنیا آوردن فرزندانشان در کشور های اروپایی و آمریکا، اقامت این کشور ها را به دست آورند. این یک اقدام بسیار مرسوم بین مردم و بازیگران است. با این کار ها، آن ها راه مهاجرت خود و فرزندانشان را برای همیشه خواهند داشت.

شیلا خداداد از جمله بازیگرانی زنی است که با به دنیا آوردن فرزندش در کشور آمریکا، توانسته است اقامت خودش و فرزندش را در این کشور به دست آورد. پس از به دنیا آوردن فرزند در کشوری مانند آمریکا، شما می توانید هر بار که می خواهید به این کشور سفر کنید و در آن جا زندگی جدیدی را در کنار زندگی در ایران داشته باشید.

بازیگران ایرانی که در آمریکا که پناهندگی گرفتند

بازیگران ایرانی که در آمریکا که پناهندگی گرفتند

برخی از بازیگران ایرانی در این سال ها به کشور آمریکا رفته اند و به عنوان پناهنده در این کشور ها توانسته اند اقامت بگیرند. گلشیفته فراهانی از جمله بازیگرانی است که می توان گفت در حقیقت به کشور آمریکا پناهنده شده است.

او پس از پناهندگی اش به این کشور بعد از چند سال توانست اقامت آمریکا را به دست آورد و اکنون او از شهروندان این کشور به حساب می آید. او با بازی های درخشانی که از خودش در فیلم های هالیوودی نشان داد این موضوع را بیان کرد که افتخار و لیاقت زندگی و شهروندی آمریکا را دارد.

آدرس اینستاگرام بازیگران ایرانی در آمریکا

اینستاگرام یک شبکه جهانی است که عضویت در آن به هیچ کشور و شهر خاصی ارتباط ندارد. شما در هر کجای دنیا که باشید به راحتی می توانید یک صفحه شخصی داشته باشید و از طریق آن با عزیزان و مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید.

بازیگران ایرانی در کشور آمریکا نیز به خوبی از این پلتفرم استفاده کرده اند و در این سال ها توانسته اند مخاطبان ایرانی و خارجی زیادی را به دست آورند. این بازیگران به دلیل حضورشان در فیلم های هالیوودی و ایرانی توانسته اند مخاطبان زیادی را از کشور های مختلف همراه خود داشته باشند.

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام این بازیگران، می توانید نام آن ها را در این پلتفرم جستجو کنید. با جستجو کردن نام این بازیگران معروف، پیج های آن ها که اغلب با تیک آبی و فالووران بالا از پیج های دیگر متمایز است، برایتان آورده می شود.

بازیگران ایرانی در آمریکا اینستا را مکانی برای انتشار اخبار و تصاویر و ویدیو هایی از زندگی روزمره خودشان می دانند. آن ها سعی می کنند از این پلتفرم به گونه ای حرفه ای استفاده کنند و آن را به مکانی برای ارتباط با مخاطبانشان در کشور های مختلف اختصاص دهند.

یوتیوب بازیگران ایرانی در آمریکا

البته در این میان یوتیوب بازیگران ایرانی در آمریکا نیز بسیار فعال است. این بازیگران سعی می کنند در این پلتفرم ها بسیار فعال باشند و برای خودشان کسب درآمد هم داشته باشند. آن ها از طریق انتشار کلیپ های تبلیغاتی در این پلتفرم ها به راحتی می توانند کسب درآمد داشته باشند.

فعالیت های خیریه این بازیگران چگونه است؟

فعالیت های خیریه این بازیگران چگونه است؟

برخی از بازیگران با حضورشان در کشور آمریکا، سعی می کنند در میان مردم و اهالی رسانه و سینما محبوب تر باشند. این افراد با عضویت در برخی خیریه ها که مربوط به قشر های مختلفی از جامعه است، سعی می کنند معروفیت بیش تری برای خودشان به دست آورند.

اغلب بازیگران در کشور های دنیا سعی می کنند تا حضورشان را در خیریه ها نشان دهند؛ این کار به این دلیل است که بازیگران به نوعی نماد و الگوی فرهنگی یک کشور به حساب می آیند و با این کار سعی می کنند کمک به خیریه ها را در مردم ترویج کنند.

در بسیاری از کشور ها این دولت و سیاست مداران هستند که از قشر هنرمند جامعه، مانند بازیگران می خواهند تا با شرکت در مراسم های کمک و خیریه، باعث شوند تعداد افراد بیش تری به این مراسم ها بیایند و کمک های بیش تری به دست بیاید.

بازیگرانی مانند گلشیفته فراهانی در کشور آمریکا، تا به حال بار ها حسن نیت خودشان را در این قضیه نشان داده اند. این بازیگر سعی می کند تا در مراسم های خیریه مشهور حضور یابد و از این طریق سبب شود این مراسم ها در رسانه ها و در بین مردم بیش تر دیده شود.

آمریکا کدام بازیگر ایرانی را دیپورت کرد؟

تا به امروز هیچ یک از بازیگران کشورمان که به کشور آمریکا مهاجرت کرده اند، دیپورت نشدند. برخی از کشور ها مانند ترکیه تا به حال بار ها بازیگران و هنرمندانی را که به این کشور پناهنده شده اند را دیپورت کرده است؛ اما این کار تا به حال از کشور موفقی مانند آمریکا سر نزده است.

آمریکا در این سال ها نشان داده است که به خوبی از هنرمندان و بازیگرانی که این کشور را برای زندگی انتخاب می کنند، پاسخ مناسبی می دهد و حتی برای پناهندگانی که به این کشور می روند هم شرایط خیلی سختی مهیا نمی کند.

نظر بازیگران هالیوودی در مورد بازیگران ایرانی

نظر بازیگران هالیوودی در مورد بازیگران ایرانی

بازیگران هالیوودی تا به امروز نشان داده اند که برایشان هیچ فرقی ندارد که همبازیشان در فیلم ها چه کسی و با چه ملیتی است؛ برای آن ها تنها استعداد و مهارت بازیگر نقش مقابل در کار مطرح است. بازیگرانی ایرانی مانند گلشیفته فراهانی و پیمان معادی که تا به امروز در فیلم و سریال های هالیوودی زیادی بازی کرده اند، در این سال ها توانمندی و هنر خودشان را با کیفیت بسیار بالایی نشان داده اند.

بازیگران هالیوودی همه باخبر از استعداد و توانمندی بازیگران ایرانی هستند و در مصاحبه های مختلفی که داشته اند، بارها اعلام کرده اند که از همکاری با این بازیگران ایرانی خوشحال بودند و آن را تجربه فراموش نشدنی می دانند.

برخی از همبازی های گلشیفته فراهانی در مصاحبه هایشان، گلشیفته را زیباترین بازیگر زن ایرانی در هالیوود، می دانند. آن ها با بیان این موضوع که زیبایی شرقی گلشیفته موضوعی است که آن را همیشه به یاد خواهند داشت، از تجربه ها و لحظات خوبی که در کنار این بازیگر در فیلم ها داشتند، صحبت کرده اند.

بازیگران ایرانی در آمریکا چه شغلی دارند؟

بازیگران ایرانی که کشور آمریکا را برای مهاجرت انتخاب می کنند، اغلب رویای بازی در فیلم ها و سریال های هالیوودی را در سر دارند. آن ها به این دلیل به کشور آمریکا می روند که روزی بتوانند با بهترین های هالیوود همبازی شوند. برخی از بازیگران ایرانی بسیار بزرگ فکر می کنند و رویای گرفتن اسکار را در سر می پرورانند.

بازیگران ایرانی که به کشور آمریکا، بنا به هر دلیلی، مهاجرت می کنند باید این نکته را بدانند که واقع بینی بخشی از پرونده آن ها در کشور آمریکا است و نباید از همان اول به اهداف خیلی بزرگ فکر کنند و توقع داشته باشند آن ها را به دست آورند. بازیگرانی که به کشور آمریکا می روند اغلب سعی می کنند ادامه همان مسیرشان در بازیگری را در این کشور طی کنند. این افراد سعی می کنند توانایی و استعدادشان را به کارگردانان آمریکایی و هالیوودی در این زمینه نشان دهند.

بازیگران معروفی مانند پیمان معادی در این سال ها توانسته اند به خوبی با کارگردانان آمریکایی فعالیت داشته باشند و در فیلم و سریال های هالیوودی بازی کنند. در سال گذشته این بازیگر توانست در سریال معروف و پر بیننده وست ورلد بازی کند و برای کشور ایران و هم وطنانش، افتخاری بزرگ بیافریند.

گلشیفته فراهانی یکی دیگر از بازیگران پر افتخار کشورمان در این زمینه است. سال ها است که این بازیگر تنها با فیلم و سریال های آمریکایی فعالیت دارد و حتی با آموختن زبان هایی مانند زبان فرانسه توانسته است در فیلم های بین المللی ایفای نقش داشته باشد.

گروهی دیگر از بازیگران ایرانی پس از مهاجرتشان به کشور آمریکا، به عنوان مدل پوشاک و یا لوازم آرایش نیز فعالیت می کنند. گلشیفته فراهانی از سال گذشته همکاری خودش را با برند معروف جواهر آلات کارتیه اعلام کرد. او به عنوان مدل شرقی این برند توانسته است بسیار خوب در این زمینه بدرخشد. تصاویر این بازیگر دوست داشتی و زیبا و جواهرات این برند در دنیای اینترنت و فضای مجازی بازتاب گسترده ای داشت.

این بازیگران چه فیلم هایی بازی کرده اند؟

این بازیگران چه فیلم هایی بازی کرده اند؟

برای برخی از کارگردانان آمریکایی و هالیوودی ریسک بزرگی است که نقش های اصلی فیلم هایشان را به بازیگران ایرانی که تازه به کشور آمریکا آمده اند، بدهند. متاسفانه اغلب بازیگران کشورمان در آمریکا تا به امروز نتوانسته اند در فیلم های بزرگ، به عنوان نقش اصلی ظاهر شوند.

با وجود بازی دلچسب و خوب این بازیگران ایرانی، هنوز هم کارگردانان و تهیه کنندگان آمریکا نقش های اصلی را به این بازیگران نمی دهند. البته این دلیل، به علت های سیاسی هم هست. کشور آمریکا سال ها است که با کشور ایران دشمنی دارد و این دشمنی حتی در موضوع برخی از فیلم نامه ها به خوبی دیده می شود.

درآمد بازیگران ایرانی در آمریکا چقدر است؟

بازیگران ایرانی در کشور آمریکا توانسته اند درآمد بسیار خوبی داشته باشند. این درآمد برای آن دسته از بازیگرانی که مدام بین ایران و آمریکا در رفت و آمد هستند، بسیار قابل قبول است. درآمد این بازیگران در کشور آمریکا به دلار برآورد می شود و همان طور که می دانید قیمت هر یک دلار در کشور ما بسیار زیاد است. یکی از دلایلی که بازیگران ایرانی که در کشور آمریکا هم زندگی و فعالیت حرفه ای دارند، در ایران توانسته اند زندگی خوب و مرفهی داشته باشند، وجود همین درآمد به دلار برای آن ها است.

خانواده بازیگران ایرانی در آمریکا نیز از این وضع بسیار خرسند هستند. آن ها هم در کشور ایران و هم در کشور آمریکا از زندگی مرفه و لاکچری برخوردار هستند. در اصل همین به دست آوردن درآمد دلاری است که این سال ها باعث شده است بسیاری از بازیگران خوب کشورمان به کشور آمریکا بروند و تجربه بازی در فیلم های هالیوودی را به دست آورند.

این بازیگران از طریق کدام شبکه های اجتماعی با طرفدارانشان در ارتباط می باشند؟

هر کدام از بازیگران ایرانی به یکی از پلت فرم ها علاقه نشان می دهند. با این حال محبوب ترین پلتفرم هارا برای شما لیست کرده ایم.

اینستاگرام

این بازیگران از طریق اینستاگرام با طرفداران خود در ارتباط می باشند و با آن ها گفت و گو می کنند.

فیسبوک

فیسبوک یکی از شبکه های اجتماعی قدیمی می باشد که اکنون زیاد مورد استفاده نمی باشد.

یوتیوب

از دیگر شبکه های اجتماعی که این افراد از طریق آن با طرفداران خود در ارتباط می باشند یوتیوب می باشد.

سوالات متداول

 1. <strong>بازیگران ایرانی به چه دلیل فرزندانشان را در کشور آمریکا به دنیا می آورند؟</strong>

  بسیاری از بازیگران کشورمان در این سال ها سعی کرده اند تا با به دنیا آوردن فرزندانشان در کشور های اروپایی و آمریکا، اقامت این کشور ها را به دست آورند.

 2. <strong>کدام بازیگر در کشور آمریکا فرزندش را به دنیا آورده است؟</strong>

  بازیگران خانمی مانند شیلا خداداد با به دنیا آوردن فرزندشان در کشور آمریکا، امروزه تابعیت این کشور را به دست آورده است.

 3. <strong>نام برند جواهر آلاتی که گلشیفته فراهانی در آن به عنوان مدل حضور دارد چیست؟</strong>

  کارتیه از بهترین و معروف ترین برند های جواهر آلات در آمریکا و جهان به شمار می رود که از سال گذشته گلشیفته فراهانی به عنوان مدل در آن حضور دارد.

 4. <strong>پیمان معادی در کدام کشور زندگی می کند؟</strong>

  پیمان معادی از بازیگرانی است که هم در کشور ایران و هم در کشور آمریکا خانه و زندگی مرفهی دارد و در هر دو کشور زندگی می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]