در این مقاله می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم که جیک شیندلر چگونه راه خود را در زندگی خودش پیدا کرد و تبدیل به بهترین پوکر باز شد. Jake Schindler موفق شد بر روی راه خودش کنترل پیدا کند و خیلی زود از یک نا امیدی خود را بیرون آورد و به زندگی خودش ادامه دهد این پوکر استار که روزی دوست داشت ستاره سینما شود بسیار معروف شد و بنیاد خیریه ای را نیز تاسیس کرد.

پوکر آنلاین Jake Schindler

جیک شیندلر کودکی که آرزوی بازیگر شدن داشت

جیک شیندلر از بچگی دوست داشت تا بازیگر شود او خیلی فیلم می دید و از پای فیلم کنده نمی شد، جیک می خواست دیده شود و البته پولدار، او همیشه می گفت که دوست دارم خیلی ثروت مند شوم و به بچه های فقیر کمک کنم زیرا الگوی او در بازیگری کسانی همچون تام هنکس و برد پیت بودند و آن ها به بچه های فقیر و مخصوصا بچه های محروم افریقایی خیلی کمک می کردند.

جیک به همراه خانواده اش در هالیوود زندگی می کرد و پدرش به عنوان فیلمبردار در یک شرکت ساخت فیلم کار می کرد و جیک از همان بچگی بازیگران زیادی را جلوی چشم خود می دید او به بازیگری علاقه مند شد و تصمیم گرفت تا یک ستاره هالیوود شود. Jake Schindler می دید که بازیگران چقدر زندگی خوب و مرفهی دارند و چقدر مردم به دور و بر آن ها می ریزند و با آن ها عکس می گیرند و از آن ها امضاء می خواهند.

شکستی که مقدمه یک هدف بزرگ بود

جیک یک بچه بود و دوران بچگی بهترین دوران برای انتخاب هدف و راه است زیرا بچه ها به سختی ره توجهی نمی کنند و به مشکلات و چالش ها و نشدن ها اهمیتی نمی دهند آن ها فقط نوک قله را می بینند و خود را در آن جا تصور می کنند. جیک نیز همینطور بود و بازیگری را برای خود انتخاب کرد و در رویا های خود می دید که معروف شده است و همه او را به عنوان ستاره هالیوود می شناسند.

پدرش که دوستی در ّبهترین آکادمی بازیگری هالیوود داشت از او خواست که پسرش را در آن جا نام نویسی کند زیرا شرایط نام نویسی خاص بود اما جیک با کمی پارتی بازی وارد شد و به آموختن بازیگری پرداخت. او با ذوق و استیاق تمرین می کرد و خانواده جیک که می دیدند او چگونه دارد در این راه تلاش می کند بسیار خوشحال بودند. چند سالی گذشت و بالاخره آن روز مهم رسید.

جیک شیندلر کیست

جیک شیندلر کیست

روز تست نهایی بازیگری که قرار بود مدرک و مجوز بازیگری را برای انتخاب شده ها صادر کنند جیک بسیار بی قرار بود و دل تو دلش نبود و فقط داشت خود را به عنوان یک ستاره در فیلم های مختلف تصور می کرد اما وقتی نوبتش فرا رسید و تست داد قبول نشد. او واقعا بهت زده بود و بسیار ناراحت شد او به کارگردانی که این تست را گرفته بود خواهش کرد و گفت که چندین سال زحمت کشیده است و پدرش هزینه زیادی کرده ایت اما فایده ای نداشت و کارگردان به او گفت که استعدادی از او در بازیگری نمی بیند.

پوکر آنلاین Jake Schindler

جفرسون مربی و کار گردانی بود که به جیک گفت نمی تواند بازی گر خوبی بشود و با این که جیک بسیار اصرار کرد به او گفت زندگی یک قمار بزرگ است همانطور که تو چندین سال زحمت کشیدی و هزینه کردی و آخرش فهمیدی که بازیگر نمی شوی من هم سال قبل تمام زندگی ام را در شرط بندی در بازی پوکر باختم و فهمیدم به درد این کار نمی خورم، حالا برو و و وقت من را نگیر.

این مکالمه بین جیک و جفرسون بود جیک در ابتدا بسیار عصبانی بود اما بعد از مدتی به فکر فرو رفت او از دوران بچگی با پدرش پوکر بازی می کرد و یک چیز هایی بلد بود اما هیچ وقت به این فکر نکرده بود که به طور تخصصی این بازی را دنبال کند، او از بازیگری نا امید شده بود برای همین تصمیم گرفت به سمت پوکر برود.

جیک شیندلر مدتی به تمرین و دیدن کلیپ آموزش پوکر پرداخت، او ذهنش بسیار خوب کار می کرد و پسر باهوشی بود و خیلی زود یاد می گرفت. جفرسون به او گفت که زندگی یک قمار است یا همه چیزت را از دست می دهی یا به همه چیز می رسی او تصمیم گرفت تا شانس خود را امتحان کند. او از بازی های آنلاین شروع کرد و توانست با ورودی ۱۰۰۰ دلار یک جایزه ۷۰۰۰ هزار دلاری بدست آورد و این شروعی بسیار خوب برای هدف جدیدش بود.

بازی های جیک شیندلر

بازی های جیک شیندلر

جیک شیندلر در لیست برترین پوکر بازان تورنمنت های آنلاین قرار گرفت و توانست کاری کند تا به یک مصاحبه تلوزیونی در شبکه nbc امریکا دعوت شود و این یعنی خیلی زود زندگی به جیک رو کرده بود. زندگی جیک شیندلر بعد از آن مصاحبه تلوزیونی تغییر کرد، همه می خواستند بیوگرافی جیک شیندلر را بدانند و با او آشنا شوند و ببینند که چطور به یک باره یک پوکر استار جوان قهار در دنیای پوکر برخواسته است و به هیچ کس رحم نمی کند. بعد از آن برنامه جیک بازی های لایو خود را در تورنمنت های جهانی شروع کرد.

رنکینگ پوکر و جایگاه جیک شیندلر

وقتی Jake Schindler در پوکر مسترز نفر اول شد در صدر رنکینگ پوکر استار های امریکا قرار گرفت و این برای یک جوان ۲۴ ساله بسیار دست آورد بزرگی بود. پوکر Jake Schindler را از سینما به کلی دور کرد و دیگر او نمی خواست یک ستاره هالیوود شود او فهمید که هوش و استعدادش در بازی پوکر است. جیک توانست در آمد خیلی خوبی از این راه بدست آورد و اولین کاری که کرد احداث یک بنیاد خیریه بود که در آن به بچه ها بازی پوکر را یا می داد او معتقد بود که هر راهی که برای انسان مناسب باشد خود زندگی انسان را به همان طرف می برد.

درامد جیک شیندلر

Jake Schindler در تورنمنت پوکر استار در لاس وگاس موفق شد تا برنده شدن به اولین کسی تبدیل شود که توانسته است در اولین حضورش در این مسابقات نفر اول شود و جایزه ۷ ملیون دلاری را به خانه ببرد. ثروت جیک در حال حاضر ۲۳ ملیون دلار تخمین زده شده است. شما هم می توایند با آموزش کامل اصطلاحات پوکر و کسب تجربه بیشتر به این درآمد برسید.

درامد جیک شیندلر

سوالات متداول در مورد Jake Schindler

  1. جیک شیندلر در ابتدا چه هدفی را برای خود انتخاب کرده بود ؟

    جیک می خواست بازیگر شود و به آکادمی بازیگری نیز رفت.

  2. Jake Schindler چه رکوردی را در تورنمنت پوکر استار لاس وگاس از خود به جا گذاشت ؟

    او به اولین پوکر استاری تبدیل شد که در اولین حضورش در این مسابقات توانست به مقام اول برسد.

  3. شغل پدر جیک چه بود و در کجا کار می کرد ؟

    پدر جیک فیلمبردار بود و در یک شرکت ساخت فیلم سینمایی در هالیوود کار می کرد.سوالی اضافه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]