با عرض سلام خدمت همه ی شما دوستان عزیزی که همیشه ما را دنبال می کنید و جزء همراهان نیک اندیش و همیشگی ما می باشید. امروز در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی راجب به جیمی گلد Jamie Gold یکی از بهترین پوکر باز ها به شما بدهیم تا شما با این فرد بیش تر آشنا شوید و هر چیزی که می خواهید راجب آن بدانید را بفهمید و اگر تمایلی به بازی پوکر دارید خواندن این مقاله را از دست ندهید.

جیمی گولد پوکر باز حرفه ای

جیمی گلد پوکر باز حرفه ای

این بازیکن پوکر بسیار پر استعداد است و علاقه زیادی به این بازی دارد و همین موضوع سبب شده تا در این عرصه حرفه ای شناخته شود و به شهرت برسد. کسانی که دارای هر استعدادی هستند باید نقاط قوت و ضعف خود را بشناسند تا بتواند در هر فعالیتی قهرمان و موفق شوند پس بهتر است پدر ها و مادر ها به این موضوع راجب فرزند های خود فکر کنند و آن ها را در این زمینه یاری کنند.اکنون می خواهیم به بیوگرافی جیمی گلد بپردازیم تا ابتدا بدانید آن شخص کیست و چه کاری را انجام می دهد و چرا به شهرت رسیده است.

بازی پوکر جیمی گلد را می توانید از کانال های ورزشی و یا در استودیو تماشا کنید و دیدن این بازی بسیار هیجان انگیز می باشد و کسانی که به آن علاقه دارند بسیار از دیدن آن به شور و هیجان می افتند. جیمی گلد قهرمان تورنمنت ۲۰۰۶ می باشد و او همچنین در بازی های بزرگ دیگری شرکت داشته و برنده شده است و جزء بهترین بازیکنان می باشد.

حضور وی در تورنمت پوکر Wsop

مسابقه بزرگی می باشد که این بازیکن برنده مقام اول مین اونت در سال های هزار و نه صد و هشتاد و هزار و نه صد و هشتاد و یک شد اما در همین هنگام بود که به مصرف مواد مخدر کشیده شده بود. لازم به ذکر است او چند سال مواد مخدر مصرف کرد و به شرط بندی های ورزشی می پرداخت اما سر انجام به زندگی عادی و نرمال خود برگشت.

دستبند قهرمانی جیمی گولد

دستبند قهرمانی جیمی گلد

او می گوید در اوایل بازی کردن با احتیاط و دقت این کار را انجام می دادم اما بعد از آن از روز چهارم به بعد مطمئن بودم که پیروز و برنده خواهم شد و با اعتماد به نفس بیش تری نسبت به دیگر بازیکنان بازی می کردم. او معتقد است که وقتی شما هشت روز پشت سر هم بازی کنید و چیپ لیدر باشید مطمئن می شوید که همیشه برنده شما هستید.

عکس های جیمی گلد

شما می توانید عکس های این بازیکن را در همین بخش یا سایت های مشابه نگاه کنید و تصویر او را به راحتی با سرچ در اینترنت ببینید. این که جیمی گلد متولد کجاست و جیمی گلد چند سال دارد را در ادامه میفهمید و با خواندن بقیه متن متوجه خواهید شد. بیست و پنج آگوست هزار و نه صد و شصت و نه تاریخ تولد وی می باشد و او در این زمان چشم به جهان گشوده است و در خانواده ای به دنیا آمده است که بازی می کردند.

فیلم های جیمی گلد را می توانید در اینترنت مشاهده کنید و لازم است بگوییم برای کسانی که به این بازی علاقه دارند دیدن فیلم های بازی این بازیکنان بسیار مفید خواهد بود تا به حرفه ای شدن آن ها کمک کند. جیمی گلد ویکیپدیا درباره این بازیکن نوشته است و بیو گرافی آن را به طور کامل شرح داده است.

جیمی گولد در مجله های پوکر

جیمی گلد در مجله های پوکر

او با کسب دوازده میلیون دلار بزرگ ترین برنده ی مسابقه پوکر می باشد و می توان گفت این موضوع هم یکی از دلیل های موفقیت او می باشد. وی می گوید من با کارت هایی که در دست داشتم سعی می کردم به بهترین شکل بازی کنم و تمام مهارتم را در این قضیه به کار می گرفتم.

 درامد جیمی گلد از پوکر چقدر می باشد ؟

این که او از بازی هایش چه مقدار درآمدی را کسب می کند بستگی به نوع مسابقه و بازی و بزرگی آن می باشد که فقط او در مسابقه پوکر دوازده میلیون دلار برنده شده است. یک بازیکن ابتدا باید بتواند بازی خوبی را انجام دهد تا به درآمدی برسد که ایده آل او می باشد پس افراد که متمایل به انجام این بازی هستند ابتدا باید مهارت کافی به دست آورند تا شکست نخورند البته که شکست لازمه پیروزی می باشد اما در این جا منظور شکست پی در پی و همیشگی بود. البته شما با استفاده از آموزش بازی پوکر می توایند شکست های خود را به صفر برسانید.

در سال دو هزار و شش او فقط توانست تا دستبند قهرمانی و اولین و تنها ترین دستبند wsop را ببرد. مادر او پوکر باز بسیار حرفه ای بوده است و حتی پدر بزرگ او هم همین طور و در بازی جین رامی واقعا مهارت داشته است و این نشان دهنده آن است که گویا مهارت این بازی در خون آن ها بوده است و میراث خانوادگی آن ها خواهد بود. وی همچنین به تجارت نیز زمانی که شانزده سال سن داشته است علاقه داشته است و هنگامی که تحصیلات او در کالج به پایان نرسیده بود به او پیشنهاد کاری فوق العاده ای به عنوان مسئول استعداد ها شده بود و او تصور همچین پیشنهادی را نداشته بود.

سوالات متداول

 1. جیمی گلد چه کسی است؟

  او یک بازیکن پوکر است که مهارت زیادی در انجام این بازی دارد و در سال دو هزار و شش دستبند قهرمانی wsop را از آن خود کرد که او تنها ترین دستبند آن بود.

 2. درباره ی بیوگرافی این بازیکن پوکر کمی توضیح دهید؟

  او می گوید که در اوایل بازی خود با اطمینان از برنده شدن بازی نمی کرده است اما همین که مقداری از انجام بازی ها گذشته اطمینان داشته است که او حتما خواهد برد.

 3. چگونه می توان عکس و فیلم های مربوط به این بازیکن را دید و مشاهده کرد؟

  با مراجعه به اینترنت و با کمی جست و جو کردن در گوگل می توانید عکس های آن را ببینید و حتی در باره ی آن اطلاعات بیش تری کسب کنید.

 4. جیمی گلد در چه زمانی متولد شده است؟

  او در بیست و پنج آگوست سال هزار و نه صد و نود و شش به دنیا آمده است و در این تاریخ متولد شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]