امروز می خواهیم در رابطه با جیسون استاتهام یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود برای شما اطلاعات بسیاری را بیاوریم اگر می خواهید در رابطه با زندگی شخصی و فعالیت هایی که انجام می دهد و به چه کار هایی مشغول است اگاه شوید بهتر است این مقاله را با دقت مطالعه کنید تا از تمامی مطالب به طور عالی آگاه شوید.

جیسون استاتهام کیست؟

جیسون استاتهام کیست؟

باید به شما بگوییم که کمتر کسی می شود که اسم این بازیگر بسیار سرشناس را نشنیده باشد این فرد در سال ۱۹۶۷ به دنیا آمده است. علاقه بسیاری به بازیگری دارد و در فیلم‌ های بسیاری نقش آفرینی کرده است. یکی از تهیه‌ کنندگان بسیار مطرح بریتانیایی به حساب می آید. علاقه بسیاری به ورزش دارد یکی از افراد بسیار سرشناس است که به صداپیشگی هم می پردازد. این بازیگر مشهور بریتانیایی بیشتر در فیلم های رزمی و اکشن حضور داشته است این بازیگر سرشناس در ورزش‌ هایی مانند کیک‌ بوکسینگ، کونگ فو، کاراته به طور کامل تسلط دارد. در اکثر فیلم هایی که نقش آفرینی کرده است در صحنه‌ های رزمی حضور پیدا کرده است.

یکی از بازیگران بسیار مشهور بریتانیا به حساب می آید که ۱۲ سال عضو تیم شیرجه بریتانیا بوده است. یکی از افرادی است که علاقه بسیاری به ورزش دارد و در رشته ژیمناستیک هم فعالیت‌ هایی داشته است. این بازیگر سرشناس با وینی جونز در شهر لس آنجلس رستورانی بسیار لوکس دارد که از آن طریق هم کسب درآمد می‌ کنند. این فرد مشهور در کشور انگلستان به دنیا آمده است. پدر او فروشنده بازار سیاه بوده و یکی از خوانندگان بریتانیایی به حساب می آمده این بازیگر سرشناس با وینی جونز که یک بازیگر و بازیکن بسیار سرشناس فوتبال بوده رابطه بسیار خوبی داشته است و او به این بازیگر پیشنهاد می‌ دهد که در تیم فوتبال محلی نقش آفرینی کند حدود ۵ سال در تیم بازی می کند.

جیسون استاتهام و همسرش چه کسانی می باشند؟

یکی از بازیگران بسیار سرشناس بریتانیایی به حساب می‌ آید که یک بار در سال ۱۹۹۷ با کلی بروک ازدواج کرد. این فرد مشهور علاقه بسیاری به همسر خودش داشت و تا سال ۲۰۰۴ با او در رابطه بسیار خوبی بود اما بعد از آن تصمیم گرفت که از او جدا شود و در حال حاضر با فرد دیگری ازدواج کرده است و باید بگوییم که ازدواج دوم این فرد بسیار موفق بوده است. این فرد در سال ۲۰۱۰ با رزی هانتینگتون وایتلی ازدواج کرده است و تا همین امروز با این فرد رابطه بسیار خوبی دارد و علاقه بسیاری به همسر خودش دارد به طور کلی باید بیان کرد که این فرد دو بار ازدواج کرده است و زندگی بسیار خوبی دارد.

فیلم های جیسون استاتهام چه می باشد؟

فیلم های جیسون استاتهام چه می باشد؟

یکی از بازیگران مشهور و سرشناس بریتانیایی به حساب می‌ آید که فعالیت‌ های بسیاری در زمینه بازیگری دارد. البته یکی از رزمی کار های بسیار حرفه ای است که ملیت اصلی او به بریتانیا بر می گردد. این فرد از سال ۱۹۹۳ فعالیت خود در عرصه بازیگری را آغاز کرده است. یکی از تهیه‌ کنندگان بسیار مطرح است برای شما چند فیلم بسیار جذاب که این فرد در آن نقش آفرینی کرده است را می آوریم و توضیحاتی در رابطه با این فیلم‌ ها برای شما به طور کامل می دهیم.

قفل انبار دو بشکه باروت

فیلم ضامن قنداق و دو لوله تفنگ شلیک شده یکی از فیلم‌ های بسیار جذاب است که این فرد مشهور یعنی جیسون استاتهام در این فیلم که در سال ۱۹۹۸ ساخته شده است اولین فیلمی است که این شخص بسیار مشهور در آن نقش آفرینی کرده است و به شهرت فراوان رسید. بعد از بازیگری در این فیلم توانست جایگاه بسیار خوبی در میان بازیگران بریتانیایی به دست آورد. این فیلم یکی از فیلم های جنایی و کمدی می باشد افراد بسیاری در این فیلم نقش آفرینی کرده اند. داستان کلی این فیلم بر این اساس است که یک پسر با اعتماد به نفس بسیار بالا می خواهد که با حیله و نیرنگ کارت های بازی شرط بندی پوکر را رئیس که یکی از خلافکاران بسیار مشهور شهر می باشد ببرد.

زمانی که این فرد از این خلاف کار بسیار مشهور شکست می‌ خورد برای این که بتواند بدهی این فرد را بدهد با دوستانش تصمیم می گیرند که به سرقتی دست بزنند با دوستانش در آپارتمانی که در کنار خانه آن ها می باشد بروند و به طور کلی سرقت کنند. در رابطه با این فیلم باید بگوییم که این فیلم ساخت کشور بریتانیا می باشد به زبان انگلیسی منتشر شده است هزینه ای که برای ساخت این فیلم در نظر گرفته شده است ۱.۳۵ میلیون دلار بوده است. یکی از فیلم هایی است که محبوبیت جهانی به دست آورد و توانست یکی از فیلم های بسیار عالی سینما جهان شناخته شود بعد از بازی کردن این فیلم این فرد مشهور در این فیلم به شهرت فراوان رسید.

خط مقدم خانه

جبهه خودی یا جبهه داخلی یکی از فیلم‌ های بسیار سرشناس است که ژانر این فیلم اکشن و مهیج می باشد. زمان این فیلم ۱۰۰ دقیقه می باشد ستاره ای که این فیلم بسیار می‌ درخشند جیسون استاتهام می باشد که یک فرد بسیار مشهور است این فرد بسیار مشهور که فعالیت خودش را از فوتبال آغاز کرد در این فیلم به شهرت فراوان رسید و باید بیان داشت که این فیلم در سال ۲۰۱۳ در ایالات متحده آمریکا ساخته شده است. هزینه ای که برای این فیلم استفاده شد ۲۲ میلیون دلار می باشد.

این فیلم هم مانند دیگر فیلم‌ هایی که این فرد مشهور در آن نقش آفرینی کرده است به زبان انگلیسی می باشد. در فروش گیشه ۵۱.۷ میلیون دلار به فروش رسید. داستان کلی این فیلم در رابطه با یک مامور سابق در سازمان dea می باشد که به همراه خانواده‌اش به محلی آرام نقل مکان می کند. او در زندگی تازه‌ ای که برای خودش می سازد باید با باند بسیار خطرناک مواد مخدر درگیر شود. داستان کلی این فیلم بر این اساس می باشد. بسیار مهیج و دیدنی است شما می توانید به راحتی این فیلم را از طریق گوگل دانلود و تماشا کنید.

مکانیک رستاخیز

فیلم مکانیک رستاخیز یکی از فیلم های اکشن و مهیج می باشد که در کشور آمریکا فیلمبرداری شده است در این فیلم جیسون استاتهام که یک ستاره بسیار مشهور می‌ باشد نقش آفرینی می‌ کنند. اگر به چهره این فرد دقت کرده باشیم متوجه می شوید که شخصیتی بسیار ورزشکارانه دارد و بسیار جدی در کار های خودش می‌ باشد. این فیلم در سال ۱۳۹۵ اکران شده است یکی از فیلم‌ های بسیار جذاب است که توجه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرده است.

به طور کلی استاتهام بیشتر در فیلم های اکشن و مهیج نقش آفرینی می کند که از طریق این فیلم‌ ها به شهرت فراوان رسید این فیلم در تاریخ میلادی در سال ۲۰۱۶ تولید شده است. برای تماشا کردن این فیلم جذاب می توانید به گوگل مراجعه کنید و نام این فیلم را سرچ کنید شما به راحتی می توانید این فیلم را تماشا کنید نقش اول این فیلم را این بازیگر سرشناس بریتانیایی ایفا می‌ کند که باید سه نفر را بکشد تا بتواند دوست دخترش کسی که به او علاقه بسیار دارد را توسط گروگان‌ ها آزاد کند. اتفاقات بسیاری در این میان می افتد که این فیلم را بسیار جذاب کرده است یکی از فیلم هایی است که بعد از بازی کردن در آن به شهرت فراوان رسید.

خشم مردانه

فیلم خشم مردانه یکی از فیلم‌ های بسیار جذاب است که در آن نقش آفرینی کرده است. برای تماشا کردن این فیلم اکشن و سینمایی آمریکا بریتانیایی که محصول ۲۰۲۱ می باشد شما می توانید به راحتی به گوگل مراجعه کنید و نام این فیلم را سرچ کنید تا به نتایج بسیار عالی دست پیدا کنید. خشم مردانه یکی از بهترین فیلم هایی است که این فرد در اواخر فعالیت خودش در آن نقش آفرینی کرده است.

زمان این فیلم ۱۱۹ دقیقه می باشد این فیلم بازسازی شده یک فیلم بسیار جذاب فرانسوی است که در سال ۲۰۰۴ منتشر شده است. داستان کلی این فیلم بر اساس داستان یک مرد بسیار مرموز می باشد که در یک کارخانه پول فعالیت می کند. این فرد در این کارخانه به فعالیت حمل پول مشغول است و باید صد ها میلیارد دلار پول را با کامیون حمل کند و در شهر لس آنجلس جا به جا کند یکی فیلم های بسیار جذاب و دیدنی است که به شما توصیه می شود برای یک بار هم که شده این فیلم را حتماً تماشا کنید. این فیلم در گیشه ۱۲۵ میلیون دلار به فروش رسیده است.

فایو ایز

پنج چشم یکی از فیلم هایی است که جیسون در آن نقش آفرینی کرده است. کارگردان این فیلم گای ریچی می باشد یکی از فیلم های بسیار جذاب است که در ژانر جاسوسی به چشم می خورد. این فیلم محصول ۲۰۲۲ میلادی می باشد و در این سال قرار است که منتشر شود یکی از فیلم های جذاب است که به زبان انگلیسی می باشد خلاصه داستان این فیلم بر این اساس است که یک مامور توسط ۱ شرکت اطلاعاتی جهانی برای این که بتواند فروش یک فناوری سلاح کشنده را ردیابی کند انتخاب می شود و با این فعالیت آن مامور اختلال بسیار زیادی در نظم جهانی به وجود می‌ آید این فرد کسی نیست جز جیسون استاتهام که ستاره این فیلم است. فیلمی بسیار جذاب است که در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد به شما توصیه می شود که بعد از پخش شدن این فیلم حتماً این فیلم را تماشا کنید زیرا بسیار جذاب و دیدنی است داستان کلی این فیلم بر این اساس می باشد.

جیسون استاتهام اینستا دارد یا خیر؟

جیسون استاتهام اینستا دارد یا خیر؟

این فرد مشهور یکی از افراد بسیار سرشناس است که فعالیت‌ های بسیاری در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد. توانسته است از طریق اینستاگرام به شهرت فراوان برسد اکثر فعالیت هایی که انجام می دهد را در این شبکه بارگذاری می کند. این فرد مشهور یکی از افرادی است که از زندگی شخصی خودش در این شبکه اطلاعات بسیاری به فالوور ها و دنبال کننده های خودش می دهد. برای آگاه شدن از زندگی شخصی این فرد بهتر است شبکه اجتماعی اینستاگرام این فرد را دنبال کنید برای این که پیج اصلی این فرد را پیدا کنید به شما توصیه می شود که ابتدا نام این فرد را به صورت انگلیسی یادداشت کنید.

بعد از آن این نام را سرچ کنید بعد از سرچ کردن پیج های بسیاری برای شما نمایان می شود. شما باید به تیک آبی کنار اسم این بازیگر سرشناس دقت کنید اگر تیک آبی در کنار اسم او بود باید به شما بگوییم که صفحه اصلی اینستاگرام این فرد را پیدا کرده اید و بهتر از آن را فالوو کنید. اگر تیک ابی نداشت مطمئن باشید که آن صفحه فیک می باشد. اکثر فعالیت هایی که قرار است انجام دهد یا انجام داده است را در این شبکه بارگذاری می کند.

جیسون استاتهام در زندان بوده است؟

فیلم مسابقه مرگ یکی از فیلم های بسیار جذاب است که این بازیگر سرشناس در آن نقش آفرینی کرده است. در رابطه با این فیلم باید بگوییم که یک فیلم اکشن می باشد که در سال ۲۰۰۸ منتشر شده است این بازیگر سرشناس بریتانیایی در این فیلم نقش کسی را بازی می کند که در زندان است.

او توانسته است به خوبی نقش آفرینی کند و به شهرت بسیاری با بازی کردن در این فیلم برسد. در رابطه با این فیلم می شود بیان کرد که این فرد مشهور در این فیلم در زندان فعالیت می کند که نقش یک زندانی خلافکار را بازی می کند. بسیار جذاب و دیدنی است به شما توصیه می شود حتماً برای یکبار هم که شده این فیلم را تماشا کنید زیرا یکی از بهترین فیلم هایی است که جیسون در آن نقش آفرینی کرده است.

جیسون استاتهام و راک چه رابطه ای با یکدیگر دارند؟

جیسون استاتهام و راک چه رابطه ای با یکدیگر دارند؟

راک یکی از پرحاشیه ترین بازیگران هالیوود است که شما این فرد را حتما می شناسید اگر به خصوصیات ظاهری این فرد اشاره کنیم شما حتماً متوجه می شوید که در رابطه با چه کسی دارم صحبت می کنیم این فرد مشهور چهره‌ ای تقریباً خشن دارد سرش تاس می باشد و هیکلی بسیار درشت دارد.

این فرد به فعالیت کشتی کج هم مشغول است و یکی از افراد سرشناس آمریکا به حساب می آید. فیلم جنگی جیسون استاتهام که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد این فرد مشهور با راک در آن نقش آفرینی می‌ کند که توجه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرده است. دو ستاره بسیار عالی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که این فیلم را بسیار جذاب و دیدنی کرده است. در رابطه با این فیلم باید به شما بگوییم که جزء بهترین فیلم های آمریکایی به حساب می آید.

جوایز Jason Statham چه می باشد؟

یکی از بازیگران بسیار سرشناس بریتانیایی است که جوایز بسیاری در کارنامه کاری خودش دارد. این فرد مشهور توانسته است با بازی کردن در فیلم های مختلف به شهرت فراوان برسد در سال ۲۰۰۵ در فیلم هفت تیر نقش آفرینی کرده است که توجه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرده است.

این فیلم یکی از بهترین فیلم هایی است که این فرد بعد از بازی کردن در آن به شهرت فراوان رسید به طور کلی در رابطه با زندگی شخصی این فرد باید به شما بگوییم که زندگی بسیار خوبی دارد و زندگی کاری این فرد به این صورت است که اکثر درآمد خودش را از طریق بازیگری به دست می‌ آورد و جوایز بسیار زیادی در زمینه بازیگری به دست آورده است زیرا یکی از بازیگران بسیار سرشناس بریتانیایی است و شهرت بسیاری از طریق بازیگری حاصل کرده است.

درامد جیسون استاتهام چقدر است؟

درامد جیسون استاتهام چقدر است؟

یکی از افراد بسیار مشهور بریتانیایی است که در آمد بسیار زیادی دارد این فرد از طریق بازیگری در فیلم‌ های مختلف آمریکایی و بریتانیایی در جهان به شهرت فراوان رسیده است. افرادی که شهرت بسیار دارند ثروت بسیار زیادی هم دارند این فرد یکی از ثروتمند ترین افراد جهان به حساب می‌ آید‌. در رابطه با زندگی این فرد باید بگوییم که درآمد بسیاری از طریق بازیگری به دست می آورد یکی از افرادی است که به ورزش های رزمی علاقه بسیار دارد.

این فرد یکی از رزمی کار های بسیار مطرح جهان به حساب می‌ آید اگر به ظاهر این فرد توجه کنید متوجه می شوید که جزو افراد رزمی کار بسیار حرفه‌ ای به حساب می‌ آید. در رابطه با این موضوع فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد باید به صداپیشگی هم اشاره کرد زیرا این فرد از طریق صداپیشگی به در آمد بسیار زیادی دست پیدا می‌ کند در رابطه با درآمد این فرد اطلاعات بسیار برای شما دادیم پس باید شما بدانید که از طریق بازیگری و همچنین فعالیت هایی در زمینه صداپیشگی هزینه بسیاری به دست آورد. اگر به لیست بیشترین درآمد بازیگران هالیوود توجه داشته باشید می بینید که او جرء صدر نشین های این لیست می باشد.

فرزند جیسون استاتهام

این فرد مشهور یک کودک دارد باید بیان کرد که دو بار ازدواج کرده است بار دوم با رزی هانتینگتون وایتلی ازدواج کرده است که در سال ۲۰۱۰ با این فرد مشهور ازدواج کرد و تا به حال زندگی بسیار خوبی را با یکدیگر می گذرانند. این فرد مجموعه در سال ۲۰۱۷ از این خانم بسیار زیبا یک فرزند دارد جک اسکار استاتهام پسر این بازیگر سرشناس بریتانیایی است که در سال ۲۰۱۷ به دنیا آمده است. Jason Statham یکی از بازیگران بسیار مطرح بریتانیایی به حساب می‌ آید. دانلود فیلم های جیسون استاتهام از طریق اینترنت به راحتی امکان پذیر می باشد. فیلم سینمایی جیسون استاتهام را برای یک بار هم که شده تماشا کنید.

مصاحبه جیسون استاتهام را از چه طریق می توان تماشا کرد؟

مصاحبه جیسون استاتهام را از چه طریق می توان تماشا کرد؟

برای دیدن مصاحبه این بازیگر سرشناس بریتانیایی بهتر است به گوگل مراجعه کنید زیرا یکی از افراد بسیار سرشناس است که شبکه‌ های مختلف آمریکا و بریتانیا با او مصاحبه های بسیاری کرده اند. در رابطه با مصاحبه‌ های این نفر باید به شما بگوییم که یکی از بازیگران بسیار سرشناس است که زندگی بسیار جنجالی دارد زیرا جزو افراد رزمی‌ کار به حساب می‌ آید و توجه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرده است. می شود بیان کرد که بهترین ستاره بریتانیا است این فرد مشهور در فیلم‌ های بسیار نقش آفرینی کرده است اما باید بیان داشت که تمام شهرتش را با استعداد و هنرنمایی هایی که در فیلم هایش کرده است به دست آورده است.

پدر این فرد خواننده بوده است اما تمام شهرتی که به دست آورده است را از طریق فعالیت‌ های خودش به دست آورده است و هیچ یک از این ها را مدیون افراد دیگر نیست. به طور کلی باید به شما بگوییم که در مصاحبه های خودش در رابطه با موضوعات بسیاری صحبت کرده است. علاقه بسیار به کنگفو و ورزش‌ های رزمی دارد. این فرد مشهور یکی از صدا پیشه های بسیار سرشناس هم به حساب می‌ آید که علاقه بسیار به صداپیشگی دارد. اطلاعات بسیاری در رابطه با این فرد در مصاحبه های او یافت می‌ شود که شما می توانید این مصاحبه ها را به راحتی از یوتیوب نیز تماشا کنید. قد جیسون استاتهام قدی متوسط می باشد. جیسون استاتهام در ۲۰۲۱ در فیلم بسیار جذابی نقش آفرینی کرده است.

جوایز ارزشمند جیسون استاتهام چه می باشد؟

یکی از جایزه های بسیار با ارزش که این بازیگر سرشناس آمریکایی به دست آورده است در جشنواره فیلم کن می باشد. این فرد مشهور جوایز بسیاری در گلدن گلوب به دست آورده است یکی از بازیگران بسیار سرشناس بریتانیایی به حساب می‌ آید که در آمریکا به فعالیت خودش ادامه می دهد. یکی از ستاره های بریتانیایی محسوب می شود که شهرت بسیاری از طریق بازیگری به دست آورده است. جیسون استاتهام فیلم جدید را به راحتی می توانید از گوگل دانلود کنید. ۱۰ فیلم برتر جیسون استاتهام که جوایز بسیار عالی کسب کرد را می توانید از گوگل تماشا کنید.

اکر به دنبال اطلاعاتی بیشتر از این بازیگر حرفه ای هستید حتما به ویکی پدیا Jason Statham توجه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. جیسون استاتهام به چه فعالیت هایی به غیر از بازیگری علاقه‌ مند است؟

  یکی از رزمی کار های بسیار مطرح جهان به حساب می‌آید که علاقه بسیاری به صداپیشگی دارد.

 2. برای پیدا کردن پیج اینستاگرام این فرد چه باید کرد؟

  بهتر است نام انگلیسی این فرد را در این شبکه سرچ کنید.

 3. جیسون یکی از رزمی کار های بسیار مطرح جهان به حساب می‌ آید؟

  او علاقه بسیاری به کونگفو دارد و یکی از بازیگران بسیار مطرح جهان است.

 4. جیسون استاتهام تا به حال چند بار ازدواج کرده است؟

  در طول زندگی دو بار ازدواج کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]