جروین آنکاجاس یکی از مبارزان مشهور و سرشناس فدراسیون بین المللی بوکس است که در این مقاله اطلاعات کاملی را در رابطه با او قرارداده ایم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

 • با راحتی و تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید به معتبرترین سایت شرط بندی بوکس ایرانی با ضرایب فوق العاده هدایت خواهید شد.
جروین آنکاجاس کیست؟

جروین آنکاجاس کیست؟

در رابطه با بیوگرافی جروین آنکاجاس باید بگوییم که او متولد ۱ ژانویه ۱۹۹۲ است و یک بوکسور حرفه‌ ای فیلیپینی می باشد. Jerwin Ancajas به دلیل افتخارات و قهرمانی هایی که تا به اکنون بدست آورده است، به یکی از معروف ترین بوکسور ها تبدیل شده است. حال در مورد قد جروین باید بگوییم که قد او ۱۶۵ سانتی متر می باشد. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر جروین ویکی پدیا را مشاهده نمایید.

عکس های جروین آنکاجاس را در کجا ببینیم؟

اگر شما هم طرفدار Jerwin Ancajas هستید و تمایل دارید تا عکس‌ هایی از این بوکسور معروف را مشاهده کنید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های مجازی همانند اینستاگرام مراجعه کنید. این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر شبکه های مجازی اگر به اینترنت مراجعه کنید نیز می‌ توانید عکس های متعددی از Jerwin Ancajas را جستجو و مشاهده کنید. هم چنین در اینترنت علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با مبارزات جروین آنکاجاس، ثروت جروین، همسر جروین را نیز بدست آورید.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام Jerwin Ancajas را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و نام این بوکسور معروف را جستجو کنید. جالب است که بدانید امروزه جروین آنکاجاس اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و در صفحه خود برای طرفدارانش عکس ها و فیلم های متعددی را به اشتراک می گذارد.

جروین آنکاجاس چه افتخاراتی به دست آورده است؟

بهتر است که بدانید این بوکسور معروف تا به اکنون افتخارات و عناوین متعددی را کسب کرده است که حال از مهم ترین آن ها می توان به این که او از سال ۲۰۱۶ عنوان (IBF) را در رده سنی نوجوانان بانتام وزن دارد و از ژانویه ۲۰۲۱، توسط مجله The Ring و هیئت رده بندی بوکس فراملی به عنوان چهارمین بهترین وزن سبک وزن نوجوانان جهان قرار گرفته است، اشاره کرد.

جروین آنکاجاس در چه رشته ای فعالیت دارد؟

جروین آنکاجاس در چه رشته ای فعالیت دارد؟

در حال حاضر Jerwin Ancajas در بوکس به صورت حرفه ای فعالیت می کند.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

اگر تمایل دارید تا مسابقات جروین را مشاهده کنید، می‌ توانید به اینترنت و یا حتی شبکه‌ های مجازی مراجعه نمایید.

رقیب Jerwin Ancajas کیست؟

بهتر است که بدانید کازوتو ایوکا بوکسور حرفه ای است که این روز ها به یکی از رقیب های سرسخت Jerwin Ancajas نیز تبدیل شده است.

جروین آنکاجاس در کدام رده وزنی قرار دارد؟

اگر طرفدار این مبارز معروف هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید Jerwin هم اکنون در رده نوجوانان بانتام وزن قرار دارد. هم چنین باید افزود که او در این رده وزنی افتخاراتی را نیز بدست آورده است.

سوالات متداول

 1. جروین آنکاجاس کیست؟

  او یک بوکسور حرفه‌ ای فیلیپینی است.

 2. Jerwin در چه رده وزنی قرار دارد؟

  در رده نوجوانان بانتام وزن قرار دارد.

 3. او در چه رشته ای فعالیت می کند؟

  در بوکس فعالیت می کند.

 4. مشهور ترین رقیب Jerwin کیست؟

  مشهور ترین رقیب او، مبارزی به نام کازوتو ایوکا می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]